Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.090.087
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Ja kada sam imao Phenom II X4 955, 6GB RAMa i R7 360 vrtio sam oko 40, 45 fps, sve na high postavkama, jedino oni slideri su bili smanjeni dosta i naravno MSAA off. Što se tice updateova neznam jer sam imao jogurt verziju. Pogledaj si postavke jos jer nemoguce je da imas tako malo fps ako sam ja sa ovime prije imao više.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

bilo je puno update i patcheva u igri, sasvim normalno da ta konfiguracija koju si prije koristio sada nije dovoljna za jednak fps na istim detaljima kao tada

13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
dv14 kaže...

Po prvi put danas instalirao i sad me muči par stvari. 

 

Phenom II X6 1055T @3.5 GHz, R9 270 i 8GB RAMa i FPS mi često padnu na oko 25 u gradu. CPU usage mi zna skočiti na 100%, bottleneck ili ne? 

Pa me sada zanima, kako dobiti još koji FPS? Koju su opcije najviše CPU ovisne? I što je sa updateovima, to napravi viš štete nego koristi? 

 meni na core2quad koji radi na 2.66 ghz nešto lošije perfomanse tokom svih ovih updateova također imam 4 gb rama ali istina radilo je to puno bolje prije.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
6 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Pozdrav svima,planirao sam kupiti GTA 5,pa ako mozete da mi kazete da li cu moci da pokrenem ovu igru sa ovom konfiguracijom:
AMD Phenom X4 9600 Black Edition Quad Core 2.3GHz
RAM DDR2 4 GB
Grafika ATI HD 5770 1GB 128bit
Unaprijed hvala.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ma ništa, jako će slabo raditi. za početak treba ti barem 6gb ram nakon ovih svih silnih updateova. samo su povećali minimalne zahtjeve. grafa također preslaba, pucaj barem HD 7850, procesor također jači. 

inače će postati neigrivo čim dođeš u grad...

 

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Gta ti treba jake jezgre ali opet ako je stariji procesor ne pomaže puno. Grafička  1gb to je za low ili ti ga normal, Samo rezolucija full HD uzima pola grafe ako ne i više. sa 4 gb rama je bilo igrivo prije 2 godine sad je užaš. Da fps u gradu bi trebao biti problematičan.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
8 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC


3

RoBi
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 13:44 (NocnaPticaLug1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Obriši sliku iz screenshota, nemoj kod stavljati javno. Kontaktiraj Rockstar support.

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Jel se isplati jos uvijek kupit igru sto se tice MPa? Znam da je dosta forumasa imalo problema sa hakerima zbog kojih su pobrali ban itd...

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

stvari u mp-u ima više nego ikad, ako voliš grind multiplayer - uzmi. hakera ima, jbg to je dio pc verzije. ako te i zakače sa novcem, odmah izađi iz igre i kontaktiraj support da si pokupio pare (nemoj pokupovat pola grada i 10 najskupljih auta pa onda ić kukat) i čekaj njihov odgovor. meni se to dogodilo prošlo ljeto, odgovorili su mi za dan, skinuli te pare koje sam pokupio od idiota kaj ih je dropao pored mene i dalje sam normalno igrao.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Isplati se al pripremi se na gledanje u loading screen. I to puno previse gledanja u loading screen.

Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

i to naravno. kada igras heistove, igra će za sve loadati tek kada loada za osobu sa najslabijim pc-em ili najlošijom konekcijom. instaliranje na ssd provjereno ne pomaže.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Pitanje ,kupio sam orginal igru rock star verziju ali se preko rockstar servisa uzasno sporo skida i prekida skidanje bezveze ,dali mogu skinati jogurt verziju i da ne stavljam jogurt nutra nego da se prijavim na rock star sa orginal keyom ? Dali ce raditi ?

Black Spider
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

i5 2500k 8gb ddr3 i gtx 760 jel moze na high u full hd

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
crni pauk kaže...

Pitanje ,kupio sam orginal igru rock star verziju ali se preko rockstar servisa uzasno sporo skida i prekida skidanje bezveze ,dali mogu skinati jogurt verziju i da ne stavljam jogurt nutra nego da se prijavim na rock star sa orginal keyom ? Dali ce raditi ?

 Nitko?

Black Spider
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
crni pauk kaže...

Pitanje ,kupio sam orginal igru rock star verziju ali se preko rockstar servisa uzasno sporo skida i prekida skidanje bezveze ,dali mogu skinati jogurt verziju i da ne stavljam jogurt nutra nego da se prijavim na rock star sa orginal keyom ? Dali ce raditi ?

Jogurt bi mogao zamjenit neke fileove pa bi ih rockstarov downloader prepoznao i preskocio, no ima sigurno updateova koje nemas u crackanoj verziji. Preporucam ti da ostavis da launcher skine

GSP kaže...

i5 2500k 8gb ddr3 i gtx 760 jel moze na high u full hd

Da ali ne 60fps

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Od kad sam kupio novu GTX 1060

 

- novi windows 10

- 2 puta reinstal igre

- novi driveri

 

Kakve god da postavke stavim od najmanjih do najvećih stalno zapinje igra,tj trza.

Na puno lošijoj kartici igra je super radila bez ikakvih problema

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
krokodil kaže...

Od kad sam kupio novu GTX 1060

 

- novi windows 10

 

 Samo windows 7 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
animal4444 kaže...
krokodil kaže...

Od kad sam kupio novu GTX 1060

 

- novi windows 10

 

 Samo windows 7 

 Šta je najgore na windows 7 pirat jer radia vrhunski, sad je windows 10 org i užas za igrati

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Tako je meni, iako imam los komp, na windows 8 radilo jedva, stalno neki stuttering ili blokiranje ne znam ni ja vise. Prebacio se na widnwos 7 i igra lagano 35 fps na 1080p low settings...

7 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

imam I5 3330 3,0 ghz quad core

8 gb rama ddr3 1333 mhz

xfx 7750 1 gb ddr5

1 tb hdd wd blue

500w antec

fhd monitor 24 inch

 

je li mi moze pokrenut gta na high postavkama na 60 fps

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
Toni s onog svijeta kaže...

imam I5 3330 3,0 ghz quad core

8 gb rama ddr3 1333 mhz

xfx 7750 1 gb ddr5

1 tb hdd wd blue

500w antec

fhd monitor 24 inch

 

je li mi moze pokrenut gta na high postavkama na 60 fps

 ne

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

preslaba grafička, da je npr gtx960 sa 4gb rama onda bez beda uz ostatak PC-a

10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Igra li tko ovdje FiveM? Roleplay mod za GTA V. Tipa kao što je samp bio, neopisivo bolje od GTA Onlinea sa 13 godišnjacima u rozoj kurumi... Također radi sa NaturalVision modom pa je grafika fantasticna, sve je oštrije i boje su bolje.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ja sam probao jucer, ali mi dosadi samome :/

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Jel moras imat original gta V da bi igrao na RP serverima ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Aportus kaže...

Jel moras imat original gta V da bi igrao na RP serverima ?

 naravno

10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Treba naci dobar server, a to je teže nego sto se cini, ja igram na EdgeGamers. Super server, americki je pa je visok ping, ali to u gta rp nije toliko bitno.

Da treba imati original samo da steam prepozna igru (i non steam verzije). Ostalo imaju svoj launcher, odvojeno od Rockstarovih servera i launchera.

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Na uplay far cry primal radi igra super...na steamu dirt3 radi igra super, na originu nfs most wanted radi igra super...a steam gta5 stopped working, uđe u igru zašteka i stopped working, tako isto i na originu battlefield1...prejadno. Probao sam svašta sa neta što pišu 10ak stvari šta bi trebalo promijenit, izbrisat, ugasit, instalirat, reinstalirat, windowse reinstalirat. Znači sve sam probao i izbacuje me iz igre. Winsi su original, a to se dešava otkad sam promijenio cpu,mbo i ram, testirana grafa, cpu, ram, sve super radi satima na stress testu bez problema i druge igre rade osim tih problema sa GTA5 i BF1. Ako ima neko savjet što učiniti jer me već danima to izluđuje. Hvala!

 

 

EDIT: Riješio problem, stavio predzadnje drivere 388.13. Gta radi odlično.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 19:51 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
DiRT kaže...

Na uplay far cry primal radi igra super...na steamu dirt3 radi igra super, na originu nfs most wanted radi igra super...a steam gta5 stopped working, uđe u igru zašteka i stopped working, tako isto i na originu battlefield1...prejadno. Probao sam svašta sa neta što pišu 10ak stvari šta bi trebalo promijenit, izbrisat, ugasit, instalirat, reinstalirat, windowse reinstalirat. Znači sve sam probao i izbacuje me iz igre. Winsi su original, a to se dešava otkad sam promijenio cpu,mbo i ram, testirana grafa, cpu, ram, sve super radi satima na stress testu bez problema i druge igre rade osim tih problema sa GTA5 i BF1. Ako ima neko savjet što učiniti jer me već danima to izluđuje. Hvala!

 

 

EDIT: Riješio problem, stavio predzadnje drivere 388.13. Gta radi odlično.

  po opisu problema, rekao bih da si ti uzeo od mene g4560 nekidan :)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice