Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.089.880
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
13 godina
online
Grand Theft Auto V PC

Moguce...ma 100% :)

Kaj je i tebi tak bilo il ne. Mucio si proc priznaj. :) Evo zasad je sve ok igrao sam i gta5 i bf1 nije bilo problema nakon stavljanja predzadnjih drivera i nadam se da ce tako i ostati.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
DiRT kaže...

Moguce...ma 100% :)

Kaj je i tebi tak bilo il ne. Mucio si proc priznaj. :) Evo zasad je sve ok igrao sam i gta5 i bf1 nije bilo problema nakon stavljanja predzadnjih drivera i nadam se da ce tako i ostati.

 hahah, ubio sam ga :)  e pa nešto je bilo sa GTA, stopped working, ali se ne sjećam kako sam to riješio

12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Cao ekipa :)
Ima neko za radit heistove i slicne gluposti 
neka se javi :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Imam GTA na socialclub, eh reinstaliro sam winse al mi je ostao GTA na drugoj particij. Jel ja mogu kako sad samo instalirat socialclub bez da skidam ponovo GTA

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
PiDzI kaže...

Imam GTA na socialclub, eh reinstaliro sam winse al mi je ostao GTA na drugoj particij. Jel ja mogu kako sad samo instalirat socialclub bez da skidam ponovo GTA

 Dobro pitanje i mene to zanima, usput, upravo sam skinuo igru po prvi puta cu zaigrati online a predhodno sam citao da igra ima ogromne probleme sa hakerima, da li ima neko neki savjet kako se boriti sa njima odnosno kako se zastiti od bana radi njih . . .

8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Xpider kaže...
PiDzI kaže...

Imam GTA na socialclub, eh reinstaliro sam winse al mi je ostao GTA na drugoj particij. Jel ja mogu kako sad samo instalirat socialclub bez da skidam ponovo GTA

 Dobro pitanje i mene to zanima, usput, upravo sam skinuo igru po prvi puta cu zaigrati online a predhodno sam citao da igra ima ogromne probleme sa hakerima, da li ima neko neki savjet kako se boriti sa njima odnosno kako se zastiti od bana radi njih . . .

 držiš fige i moliš se u ono biće- višu silu u koju najviše vjeruješ. ponekad se dogodi da danima ne sretnem hakera ili modera a nekad ih ima na svakom serveru gdje igram. teleportiraju ljude na hrpu pa ih ubijaju, spamaju novac i exp...

igra je odlična ali samo da nema tako velike infestacije štetočina kao što su ta gamad

10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
PiDzI kaže...

Imam GTA na socialclub, eh reinstaliro sam winse al mi je ostao GTA na drugoj particij. Jel ja mogu kako sad samo instalirat socialclub bez da skidam ponovo GTA

 

 

Nekoliko puta sam imao istu situaciju 

 

Sa Windows 10 na 7 i nije valjalo ,ide update pa opet ne valja i onda reinstal ...ista situacija sa Windows 7 na Windows 7

11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ima tko kakve postavke za gtx970 da bude redovito na 60 fps, što je dobro isključiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Došao Doomsday heist dlc.Netko probao?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

updated je dobar. Dobijes par auta u legendery motors imas par facillitia na odabiru, imas cak i opciju da mozes gadat iz satelita ali kosta dosta i ima cooldown od 50 min. da bi sve imao trebali bi oko 45 milijuna dolara.

10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ima netko kako zaradit brzo pare?

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

peglaj karticu ili grindaj do sudnjeg dana

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

dal netko koristi simple trainer, izgleda mi da nakon stavljanja toga ko da su mi teksture lošije,izgubi se kvaliteta grafike ili mi se samo čini to

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Danas kupio igru ali ne mogu u MP izbacuje mi "There has been an error joining a seassion."

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Malo vozikanja po graud :D

 

 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

imam i5 3330 4 jezgre 3.0 ghz cpu, hd 7850 1 gb OC, 8gb rama i ide mi na 90 fps sve na medium a kad stavim sve na high ide mi na nekih 60. zna mi se desit dad usred misije mi igra bloka ili kad prolazim kroz odredeni dio grada mi fps drasticno opada. sta trebam napravit

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Toni s onog svijeta kaže...

imam i5 3330 4 jezgre 3.0 ghz cpu, hd 7850 1 gb OC, 8gb rama i ide mi na 90 fps sve na medium a kad stavim sve na high ide mi na nekih 60. zna mi se desit dad usred misije mi igra bloka ili kad prolazim kroz odredeni dio grada mi fps drasticno opada. sta trebam napravit

 nabavit novu graficku, nesto tipa 1050ti za taj proc

Battleog - 191silvinjo
7 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V PC

Ak volite GTA pogledajte film American Made. Mislim da bi se mogli vratiti u 80e u iducem GTA. Napraviti OGROMNU mapu sa juznim dijelom SAD i srednjom amerikom. Koje bi to ludilo bilo od igre..................

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

O tome razmisljamo jos od kad je Vice City izasao pa nista....

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Da li možda ima zainteresiranih za igranje GTA5 online i druzenja na teamspeak 3 programu, samnom i mojim kolegom, fali nam 2 igrača za prelzenje heistova, jer zvanjem random igrača je ne moguce se dogovarat i prelazit.

Ako ima zainteresiranih neka mi se jave preko PRIVATNE PORUKE.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Kupio sam novu grafičku karticu i procesor, al imam 60hz monitor, pa mi GTA V ne radi na više od 60fps-a. Jel mogu negdje nekako podesiti da ide na više od 60 fps-a? Čisto da vidim koliko fps-a postižem i koliko ima smisla tražiti 144hz monitor :) Npr FIFA mi radi bez "blokade" na 260 fps-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
daniel2809 kaže...

Kupio sam novu grafičku karticu i procesor, al imam 60hz monitor, pa mi GTA V ne radi na više od 60fps-a. Jel mogu negdje nekako podesiti da ide na više od 60 fps-a? Čisto da vidim koliko fps-a postižem i koliko ima smisla tražiti 144hz monitor :) Npr FIFA mi radi bez "blokade" na 260 fps-a.

 da vidiš koliko možeš dobiti fps-a, isključi v-sync. osim toga, ako se dobro sjećam nema druge opcije koja bi limitirala fps.

What could possibly go wrong?
7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Perfektno, hvala, probat cu kasnije :)

15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

U svakom slucaju ostavi limit na 60 FPS ako ostanes na 60 Hz monitoru jer ce ti se u brzim scenama bezveze cijepati slika...... a GTA V je jedna od igara gdje se to bas primjeti.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2018 23:41 (lovac82).
Moj PC  
0 1 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

igram online opet već cca tjedan dana. sreo sam par hakera/moddera koji su samo teleportirali aute na hrpu i to je to. gdje su nestali svi oni koji spamaju novac i exp? nije vrag da su konačno počeli dijeliti banove kako spada?

7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

E sad, u igri preko asusovog gpu tweaka vidim da mi se fps kreće od 45 do 75 fps-a. Sad neću bit sitničav, al nebi to trebalo biti malo bolje? Na youtube-u s mojim setupom imaju 80-100 fps. Procesor je malo slabiji (i3 8100), ali svejedno. Igram 1080p sve na maksimalnim postavkam. Opterećenje memorije grafike u postavkama mi piše 3,3gb od 8gb. Ima netko kakav savjet?

8 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

vidi cpu usage u igri mozda je do toga.

7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

E sad da se ne zafrkavam s onim programima i traženjem postavkama... Graf u task manageru nakon alt tabanja kaže da je cpu na nekih 55-60% iskorištenosti. Jel to dovoljno ili moram baš tražit da vidim u igri?

8 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Ako bas tako gledas ne valja, radije upali task manager onaj grafikon da ti prikaze, ostavi ga upaljenog i igraj minutu pa prebaci na task manager nazad i pogledaj jeli ti cpu bio 100% (grafikon gledaj ne one stupce gdje ti pise samo postotak). Ako je to taj postotak koji si rekao onda je ok cpu, pokusaj guglat slicne postavke sa gta 5.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 3:13 (Kresimir4).
7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Dada, tako sam točno i napravio :) Jedino što mi je sinulo dok sam pisao post, možda mi pada fps zbog alt+tab? Probat ću sad bez tog.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice