Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.089.023
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
razermario kaže...

Dali ste ista zna o system req.. ? I ovaj tijedan prolazi :S 

Da se zna, već bi svi brujali o tome. Ovako dok je tišina znaš da nema ništa {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Možda ih objave do kraja godine.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
softwaremaniac kaže...

Možda ih objave do kraja godine.

A možda tjedan dana prije.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
softwaremaniac kaže...

Možda ih objave do kraja godine.

A možda tjedan dana prije.

Brijem da ce ih objaviti do kraja tog mjeseca.

Pot piss
12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V PC

Ja samo molim boga da se napokon moze pecati u gta{#}! rade dam za igru neko placam karte za prazna jezera kakti pune ribe, ono bas malo prije(citaj 2sek) natrpali 66 tona amura...{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 1:02 (Stjepanj).
Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Izba Gun kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
softwaremaniac kaže...

Možda ih objave do kraja godine.

A možda tjedan dana prije.

Brijem da ce ih objaviti do kraja tog mjeseca.

Kako je krenuli brijem da će ih objaviti tek početkom sljedeće godine, tako da ćemo se načekati...

9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ma bacit ce oni jos jedan delay, taman da mozes kupit igru uz r9 3xx.... :-)

 

Neznam zasto je tolika tajna oko s.r.... vjerojatno im fali ljudskih resursa u sektoru za slanje informacija od developera do marketing agenta :D.

Pot piss
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Je li to to što smo čekali? Moguće, još nema službene potvrde od Rockstara...

http://www.inquisitr.com/1719903/gta-5-pc-requirements-revealed-still-no-plans-for-grand-theft-auto-5-mac-port/#utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+google%2FyDYq+%28The+Inquisitr+-+News%29

Minimum:

  • CPU – Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545
  • GPU – GeForce GT 530
  • RAM – 4GB
  • OS – Windows 7,8,8.1 64bit
  • HDD Space – 20GB

Recommended:

  • CPU – Core i5-2500T 2.3GHz or Phenom II X4 975
  • GPU – GeForce GTX 480 or Radeon HD 6970
  • RAM – 6GB
  • OS – Windows 7,8,8.1 64bit
  • HDD Space – 20GB

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

djeluje preslabo... posebno ova minimum. al jos bolje ako sam u zaje.bu

Kappa
 
15 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ne bi reka da je ovo istinito, preslabo je.

 
10 2 hvala 0
16 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nema šanse da bi stavljali GTX 480 karticu pod preporučeno!! To je prastaro! Jedna GTX 750 TI od 1100 ima performanse tog Fermija...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Čim sam u prvoj rečenici vidio riječ rumors prestao sam čitati, a i čini se nekako slabi zahtjevi. Pogotovo ovo s HDD Space od 20GB, lol.

Sve dok Rockstar na svojoj službenoj stranici ili na FB-u ne objavi zahtjeve nećemo znati.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Samo prenosim informaciju. Ne znam ništa više nego vi i jednako sam nestrpljiv.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

ti system requimentsi su već mjesecima na game debateu

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.1.2015 17:14 (el pistlero123).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Ma nemaš brige. To su sve stranice da bi sakupile klikove a informacija o PC zahtjevima za GTA 5 je jedna od iščekivanijih. Malo me brine ovo otezanje pošto igra izlazi za manje od 4 tjedna, čini se kao da imaju nekih problema i sve me više strah da ne dobijemo neki neoptimizirani bučkuriš

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Stari Max Payne 3 pod preporučeno ima:

 

CPU: FX8150 8 Core x 3.6 GHZ / i7 3930K

Memory: 16GB

HDD: 35 Gigs

GPU: GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 7970

 

I onda bi pod recommended za GTA V stavili GTX 480 i Phenom procesor..

 

To je živo sranje i trolanje, (ne tvoj post, nego taj "rumor")

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

To je i meni zasmrdilo. Čim sam vidio 6970 pod recommended koja je sad već prastara grafa. A ništa, sad ili čekamo Rockstarove zahtjeve ili: We' re sorry... GTA V PC version delayed

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
vrinho kaže...

Ma nemaš brige. To su sve stranice da bi sakupile klikove a informacija o PC zahtjevima za GTA 5 je jedna od iščekivanijih. Malo me brine ovo otezanje pošto igra izlazi za manje od 4 tjedna, čini se kao da imaju nekih problema i sve me više strah da ne dobijemo neki neoptimizirani bučkuriš

 meni pak na odgodu, pa ce nas onda malo bombardirati filmovima i ss-ovima pa tek final izlazak! no meni je to nebitno kad ce izaci, bitnije da igra u izlasku bude dobra(opcenito)lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Stjepanj kaže...

 meni pak na odgodu, pa ce nas onda malo bombardirati filmovima i ss-ovima pa tek final izlazak! no meni je to nebitno kad ce izaci, bitnije da igra u izlasku bude dobra(opcenito)lp

 Pravit ću se da to nisi rekao Samo bi nam još to trebalo, mislim da im je prekasno sad za to. Release je pred vratima.

15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
doktor1 kaže...

Nema šanse da bi stavljali GTX 480 karticu pod preporučeno!! To je prastaro! Jedna GTX 750 TI od 1100 ima performanse tog Fermija...

 Nije cak niti toliko do GPU-a vec do onih 20GB minimum..... lol pa GTA V za PS3/360 ima 16 - 17 GB, a PS4/X1 verzija nesto manje od 50 GB tako da je taj rumor FAKE 100%

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.1.2015 20:06 (lovac82).
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ne pratim bas previse ali zar ne mislite da moj pc bi bio preslab da pokrene igricu takvog kalibra? GTX 460 i Intel Core i3 3.2 ghz!? Znam da upadam bezveze, ali ne vjerujem da ce napraviti glupost kao i Ubisoft s Assassins Creed Unity, pa ono je malo previse, pre jake preformanse trazu. Rockstar nije takav, ali u ovom slucaju ce morati biti jer ipak mislim da je GTA V najocekivanija igrica ove godine

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
KD#35 kaže...

Ne pratim bas previse ali zar ne mislite da moj pc bi bio preslab da pokrene igricu takvog kalibra? GTX 460 i Intel Core i3 3.2 ghz!? Znam da upadam bezveze, ali ne vjerujem da ce napraviti glupost kao i Ubisoft s Assassins Creed Unity, pa ono je malo previse, pre jake preformanse trazu. Rockstar nije takav, ali u ovom slucaju ce morati biti jer ipak mislim da je GTA V najocekivanija igrica ove godine

 Magična kugla mi je rekla možda

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ono što me istinski živcira je to što se ne drže rokova za neka banalna sr*nja kao što su s.r. U ozbiljnijoj kompaniji kao Rockstar to se ne bi trebalo događati.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nekuzim zasto im je toliki problem objavit sys req, igra izlazi za par tjedana a ovi nista ne otkrivaju

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nekako kontam da su opet zahebali optimizaciju pa ne žele objavit još da ljudi naprave što više prednarudžbi ili su jednostavno retardirani, ko će ih znat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
lobotomac90 kaže...

Nekako kontam da su opet zahebali optimizaciju pa ne žele objavit još da ljudi naprave što više prednarudžbi ili su jednostavno retardirani, ko će ih znat.

 nevidim razloga zasto bi netko prednarucio igru koju nezna niti oce li moci igrati... razumin ako imas nekakav gaming stroj pa te nije ni briga, al ako imas nekakvu osrednju masinu onda je nerealno(da ne kazem glupo i uvridim nekoga) radit prednarudbu....

 

15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Abomb kaže...
lobotomac90 kaže...

Nekako kontam da su opet zahebali optimizaciju pa ne žele objavit još da ljudi naprave što više prednarudžbi ili su jednostavno retardirani, ko će ih znat.

 nevidim razloga zasto bi netko prednarucio igru koju nezna niti oce li moci igrati... razumin ako imas nekakav gaming stroj pa te nije ni briga, al ako imas nekakvu osrednju masinu onda je nerealno(da ne kazem glupo i uvridim nekoga) radit prednarudbu....

 

 

A gle ima ljudi koji će prednaručit iz ne znam kojeg razloga, a sad recimo da bubnu neke brutalne zahtjeve onaj tko vidi da ne može igrat neće naručit sigurno, a ovako postoji još ona mala vjerojatnost, pa makar to bilo i zbog ljudske gluposti kako ti kažeš Kako god bilo nema logike, isto kao ni ovo što ne objavljuju zahtjeve, jer ako su po tom pitanju sve dobro odradili da ih objave kontam da bi im više ljudi pokupovalo prije izlaska igru, možda bi čak i sam prednaručio sa svojim kršem da znam da će ići barem na low bez problema.

13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Prednarudžba OBAVLJENA 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Abomb kaže...
lobotomac90 kaže...

Nekako kontam da su opet zahebali optimizaciju pa ne žele objavit još da ljudi naprave što više prednarudžbi ili su jednostavno retardirani, ko će ih znat.

 nevidim razloga zasto bi netko prednarucio igru koju nezna niti oce li moci igrati... razumin ako imas nekakav gaming stroj pa te nije ni briga, al ako imas nekakvu osrednju masinu onda je nerealno(da ne kazem glupo i uvridim nekoga) radit prednarudbu....

 

 osobno ne radim prednarudžbe od kad mi Guild wars 2 prebrzo dosadilo, ali sumnjam da će biti tako zahtjevno da nebi radilo na GTX 750 Ti, r9 270x što su srednje klase grafe. Istina da neće to biti na 60+ fps na max detaljima ali daleko od toga da uopće neće raditi.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice