Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.357.053
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
.: R32LowRider kaže...

Ekipa, jel postoji mogućnost da će playeri sa PS3 moći igrati GTA Online sa onima na PS4?

mislim da nije moguće,al bilo bi dobro da možemo sa svih vrsta konzola biti u jednom serveru

http://www.youtube.com/user/Brzi559
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Gremlin144 kaže...
.: R32LowRider kaže...

Ekipa, jel postoji mogućnost da će playeri sa PS3 moći igrati GTA Online sa onima na PS4?

mislim da nije moguće,al bilo bi dobro da možemo sa svih vrsta konzola biti u jednom serveru

Postoji li mogućnost da se to napravi ili je već potvrđeno da se neće moći igrati?

14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
.: R32LowRider kaže...
Gremlin144 kaže...
.: R32LowRider kaže...

Ekipa, jel postoji mogućnost da će playeri sa PS3 moći igrati GTA Online sa onima na PS4?

mislim da nije moguće,al bilo bi dobro da možemo sa svih vrsta konzola biti u jednom serveru

Postoji li mogućnost da se to napravi ili je već potvrđeno da se neće moći igrati?

80% sam siguran da se neće moći, jer svaka ima drugačiji softver u sebi, jedino možda da naprave neki update za taj ps3. Ali mislim da neće jer tada bi manje profitirali na ps4.

http://www.youtube.com/user/Brzi559
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V
Stjepanj kaže...

pa imas tu pc trailer, kaj nisi vidio? pogledaj teksture, poligone, sve je pokriveno travom koja se mice? itd...

To je PS4 trailer.... e sad, ako cemo suditi po drugim novim "next gen" multiplatform igrama (PC/X1/PS4) onda i nebi trebalo biti neke pretjerane razlike izmedu next gen konzola i PC-a u grafici (izuzev puno boljeg AA i rezolucije na PC-u), ipak su nove konzole jos relativno nove odnosno imaju solidan hardver (barem zasad).

.: R32LowRider kaže...

Ekipa, jel postoji mogućnost da će playeri sa PS3 moći igrati GTA Online sa onima na PS4?

Naravno da postoji mogucnost, druge igre to vec dokazuju (npr. PC/PS4 igraci na istom serveru i sl.). Cak i neke prastare konzole su omogucavale "cross platform multiplayer"

 

http://steamcommunity.com/workshop/browse/?appid=765&browsesort=toprated&requiredtags[]=Cross-Platform%20Multiplayer

http://www.giantbomb.com/cross-platform-multiplayer/3015-4183/games/

 

No, stvar je u tome sto to R*/Sony/MS-u vjerojatno nije u interesu, ipak zele promovirati "next gen konole" odnosno Sony/MS svoje konzole, kada bi omogucili cross platform multiplayer tada neki nebi niti uzimali nove konzole vec bi i dalje igrali na PS3/360 verzijama, a neki nebi niti uzimali "inferiorniju" verziju kada mogu uzeti bolju, a i sav taj ekskluzivni sadrzaj na next gen platformama je vise cisti marketing kako bi privukli sto vise kupaca (grafika ko grafika, normalno da su stare konzole preslabe ali brate mili, radio stanice, dodatne zivotnije u divljini i sl. "gluposti" su nesto posve drugo).

 

Dakle, NEomogucavanje takozvanog "cross platform multiplayera"u mnogim multiplatform igrama nije bas stvar tehnicke prirode kako neki misle vec je to vise "politicka odluka".

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

Poznavajući te tvrtke, GTA V definitivno neće biti cross multiplayer... Yebiga, šteta. Hvala vam momci!

10 godina
offline
Grand Theft Auto V

pozdrav decki znam da nije vezano uz gta 5 nego uz gta 4  jel zna netko kako cu maknit nat na mp

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...

pozdrav decki znam da nije vezano uz gta 5 nego uz gta 4  jel zna netko kako cu maknit nat na mp

to ti se u ruteru makiva, pogledaj po netu kak to možeš na svom maknut

http://www.youtube.com/user/Brzi559
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Gremlin144 kaže...
Ice45 kaže...

pozdrav decki znam da nije vezano uz gta 5 nego uz gta 4  jel zna netko kako cu maknit nat na mp

to ti se u ruteru makiva, pogledaj po netu kak to možeš na svom maknut

gdje tocno sve sma pokusao  pomoc :)

15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...
Gremlin144 kaže...
Ice45 kaže...

pozdrav decki znam da nije vezano uz gta 5 nego uz gta 4  jel zna netko kako cu maknit nat na mp

to ti se u ruteru makiva, pogledaj po netu kak to možeš na svom maknut

gdje tocno sve sma pokusao  pomoc :)

Koji ruter imas? Ako si na T-comu ili Iskonu, javi mi se preko PM (znam rjesenje)

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
10 godina
offline
Grand Theft Auto V
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Hvala Bogu...Već se vidim u 10.-11. mjesecu kad izađe...Petak, noć,doma svi zaspali,kiša, ps4+gta V,headset, 1080p...milina... :D

Moj PC  
16 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Purger155 kaže...

Hvala Bogu...Već se vidim u 10.-11. mjesecu kad izađe...Petak, noć,doma svi zaspali,kiša, ps4+gta V,headset, 1080p...milina... :D

To je nesto nevjerovatno ... hahaha istina totalno :D ili ako je snijeg ono a ti se jos ranije probudis hahahaha

13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Purger155 kaže...

Hvala Bogu...Već se vidim u 10.-11. mjesecu kad izađe...Petak, noć,doma svi zaspali,kiša, PC+gta V,headset, 1080p...milina... :D

fixed xD

(barem tako ja sebe vidim, plus neko bolovanje + god. odmor ako budem mogao ubost)

15 godina
offline
Grand Theft Auto V

iako imam doma ps3 i gta v, preso sam igru i imam oko 300-400 sati u njoj iscekujem ju za pc kao i vi koji ju nikad niste probali, bas sam uzbuden.

Moj PC  
9 4 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
mar123 kaže...

iako imam doma ps3 i gta v, preso sam igru i imam oko 300-400 sati u njoj iscekujem ju za pc kao i vi koji ju nikad niste probali, bas sam uzbuden.

sry morao sam{#}

http://i.imgur.com/AIGnchX.gif

lp{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

Evo i meni se jedna želja ispunila. Pogledajte top komentar ovog videa :D

 

Be Water My Friend
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

ova tema je iz 2009 a sad je 2014 i još nije izašla pc verzija.

 
11 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Pa vidiš da je netko otvorio temu tri godine prije izlaska igre na bilo kojoj platformi. Realno igra kasni na PC zbog čekanja i prilagodbi za nove konzole.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

PC verzija je u Developu od 2012

 

Dakle...ovo do sada je ustvari i bilo beta testiranje :)

 

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
8 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
Marcuskac kaže...

PC verzija je u Developu od 2012

 

Dakle...ovo do sada je ustvari i bilo beta testiranje :)

 

iju ju, znaci bit ce yebeno optimizirano, za razliku od gta4 koji nisam mogao normalno vrtiti na i7 i high-end grafama dosta dugo do izlaska svih bozjih upgrejdova i cudesa, a ni dan danas neide bog zna kako...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V
XXX kaže...

Pa vidiš da je netko otvorio temu tri godine prije izlaska igre na bilo kojoj platformi. Realno igra kasni na PC zbog čekanja i prilagodbi za nove konzole.

Realno je svaki GTA mogao doci u isto vrijeme kada i verzija za konzole ili prije konzole (GTA 1 i GTA 2) ali ocito guraju konzole (pocevsi od GTA 3) zbog nekih razloga ali cinjenica je da zahvaljujuci konzolama, R* puno vise zgrne love. Dakle, PC verzija je namjerno odgodena i to je to.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 1:35 (lovac82).
12 godina
offline
Grand Theft Auto V
Da li se negdje može kupiti gta v reedemable code za xbox360, osim na xbox marketu gdje je 59$?
Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ako niste vec vidjeli HD CJ Update 3 

Reddit Thread

 

Pitao sam autora i rekao je da planira napraviti mod u kojem upravljate CJ-em, koji ce imati svoju kucu, tetovaze, frizuru itd...

Cak su i kontaktirali lika koji je bio glas CJ-a u San Andreasu ali nazalost zbog ugovora nesmije raditi za njih, svejedno, jedva cekam.

Stvarno je odlicno modelirao CJ-a, pogotovo u faci, naravno ovdje je stariji.

 

Najbolja stvar od toga svega je sto ljudi vec zapocinju raditi modove prije nego sto se zna i release date :)

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 20:50 (Marcuskac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V
Marcuskac kaže...

Ako niste vec vidjeli HD CJ Update 3 

Reddit Thread

 

Pitao sam autora i rekao je da planira napraviti mod u kojem upravljate CJ-em, koji ce imati svoju kucu, tetovaze, frizuru itd...

Cak su i kontaktirali lika koji je bio glas CJ-a u San Andreasu ali nazalost zbog ugovora nesmije raditi za njih, svejedno, jedva cekam.

Stvarno je odlicno modelirao CJ-a, pogotovo u faci, naravno ovdje je stariji.

 

Najbolja stvar od toga svega je sto ljudi vec zapocinju raditi modove prije nego sto se zna i release date :)

Pa kada konzolaske verzije koriste iste 3D modele, objekte itd....  a softvera za 3D modeliranje imas na pretek.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 23:26 (lovac82).
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Od Rockstara direkno u Plejstešn hrvatska fb fanpage, moš mislit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

To je obican fanpage...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Svakakvih datuma se ovih dana pojavilo na raznoraznim portalima,forumima i pojavljivat će se.. :D...Primjerice, jedan trgovački lanac trgovina u Americi je ponudio za kupiti "reservation card" ,prema kojemu GTA V PS4 izlazi 28.10....E sad, zanimljivo je to, što je taj isti trgovački lanac  (mjesec dana prije službene objave datuma izlaska Call of Dutya BO II -2012.godine), istaknuo datum 12.11.2012......i tako COD stvarno izađe na taj dan... :)......28.10. je utorak i svi znamo kojim danom izlaze igrice u USA....tako da ovo može značiti nešto, a opet i ništa..

 

U srijedu je godišnjica GTA V, pa nas R* možda počasti s kakvim kraćim gameplayom na PCu/NGC ili se napokon sjete objaviti relase date...bumo vidli..

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 14:13 (antimadridista).
Moj PC  
10 0 hvala 5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice