Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.361.809
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
Asterix kaže...

Peyote Trip Compilation - Grand Theft Auto V 

Stari ja s 11Mb dl brzine nemogu gledati normalno 1080p^^ to je neka raw snimka

www.mmo-balkan.com www.archeage-balkan.com
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Jucer presao main story.. odlicna prica definitvno jedna od najboljih igra ikad.. al iako ima bolju pricu od SA ipak mi je SA ostavio bolji dojam mozda :P al evo sto mi smeta u gta v je jest da ja vise ogranicen na free roam nego SA koda je u Sa koliko se ja sjecam bilo puno vise (kafica, ducana, igri biljara i te fore) ne da je u gta v malo ali dosta stvari sto je bilo u SA nema u GTA V :( i jos jedna stvar sto me nervira je ogranicenost brzine.. znaci npr top 5 auta po top speed svi su tu negdje razlika 20kmh  najveca razlika je jedino u acceleraciji..  tako da vecinom ti brzi auti se osjete ful slicno.. 

PSN: Chov1ch
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 15:14 (Encyanix).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

I ja prešao main story jučer...Za vikend krećem ponovno, ali u prvom licu, s najslabijom ekipom za heist i drugim odabirom...premda mi je splasnulo početni hype...ipak sam je i na 3jci prešao valjda 10 puta :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 13:29 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ja je prosao danas prvi puta nisam imao PS3  sad sam ju odero na PS4 na 116cm ekranu sa 400hz i izgleda odlicno. Prica super sad sam na nekih 65% ali imam namjeru doc do 100% ako cu imati zivaca :).

krenuo igrati tek sad online prije neka 3-4 sata svida mi se dobro kaj igram s frendom koji je level 280 pami dosta pomaze tak da sve brze pohvatam a i brzo zaradujem. story prolazit ponovno necz sigurno jer mi se neda zavrsio sam pricu sa c odabirom di sva tri lika ostanu ziva a ostala dva kraja sam pogledao na youtubeu.

 
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Sta mislite oce li bit dobar GTA V na PC za igrat sa kontrolerom?
Mislio sam uzet neki wireless od xboxa i tako igrat,nekako mi se cini veci gust, al neznam oce li imat podrsku i kako ej s prijasnjim GTA-ovima

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Jednostavno ne moze ti biti veci gust igrati s kontrolerom nego s tipkovnicom i misom, nije to fifa ili pes... 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
 
6 12 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Zin8 kaže...

Sta mislite oce li bit dobar GTA V na PC za igrat sa kontrolerom?
Mislio sam uzet neki wireless od xboxa i tako igrat,nekako mi se cini veci gust, al neznam oce li imat podrsku i kako ej s prijasnjim GTA-ovima

Uzmi onda PS4 kontroler, mislim da on ima dobar support za PC.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 850 PRO 256GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
rebelsy kaže...

Jednostavno ne moze ti biti veci gust igrati s kontrolerom nego s tipkovnicom i misom, nije to fifa ili pes... 

Zapravo se ne bih ovdje slozio s tobom.

 

Jednostavno moras probati, samo vibracija + zvucnik na joysticku daje totalno drugi dozivljaj. Govorim kao netko tko je do sada sve GTA igre igrao na PC-u :)

 

Nije ovo nekakva teska pucacina da bi ti trebala preciznost, kontrole su super prilagodjene + da ne spominjemo da je veliki dio igre voznja, koja je naravno "prirodnija" na joysticku nego na tipkovnici.

WordPress ❤
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Marcuskac kaže...
Zin8 kaže...

Sta mislite oce li bit dobar GTA V na PC za igrat sa kontrolerom?
Mislio sam uzet neki wireless od xboxa i tako igrat,nekako mi se cini veci gust, al neznam oce li imat podrsku i kako ej s prijasnjim GTA-ovima

Uzmi onda PS4 kontroler, mislim da on ima dobar support za PC.

Xbox ima najbolji support za PC... 

 

Iako, igrati GTA sa kontrolerom nema smisla... kao da igras FIFAu sa tipkovnicom. Mis i tipkovnica najbolji odabir.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Grand Theft Auto V
Zavisi koji elementi. Vožnja je toliko bolja sa gamepadom da se o tome ne treba ni pričati. Ali naravno, miš ima veliku prednost kod ciljanja. Ali nebi se složio da je ukupno gledajući toliko bolje igrati GTA sa mišem i tipkovnicom nego gamepadom, pogotovo ako puno vozite auta u igri, puno je bolje sa gamepadom taj dio.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Da... kupuje se GTa da bi vozio aute po mapi... a kad izadem iz auta nebi pogodio zgradu bez noobovskog aim assista... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
2 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
SimeKZ kaže...

Da... kupuje se GTa da bi vozio aute po mapi... a kad izadem iz auta nebi pogodio zgradu bez noobovskog aim assista... 

to više govori o tebi kao "gameru" nego o igranju s kontrolerom

One ring to bring them all and in the darkness bind them
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
SimeKZ kaže...

Da... kupuje se GTa da bi vozio aute po mapi... a kad izadem iz auta nebi pogodio zgradu bez noobovskog aim assista... 

pa u GTA 5 sa ogromnom i toliko raznovrsnom mapom je užitak samo sjesti u auto i voziti se uz te prizore, ja sam na tome proveo najviše vremena u igri.

Kod GTA 4 je to recimo bilo dosadno, slažem se. Jer si uvijek u gradu i puno je manja mapa. Ali u GTA 5 je užitak voziti se i ja sam puno vremena proveo na tome, pogotovo kad znaš da se mogu i uređivati auta po tvojoj volji i ostalo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...

Da... kupuje se GTa da bi vozio aute po mapi... a kad izadem iz auta nebi pogodio zgradu bez noobovskog aim assista... 

pa u GTA 5 sa ogromnom i toliko raznovrsnom mapom je užitak samo sjesti u auto i voziti se uz te prizore, ja sam na tome proveo najviše vremena u igri.

Kod GTA 4 je to recimo bilo dosadno, slažem se. Jer si uvijek u gradu i puno je manja mapa. Ali u GTA 5 je užitak voziti se i ja sam puno vremena proveo na tome, pogotovo kad znaš da se mogu i uređivati auta po tvojoj volji i ostalo.

Apsolutno se slažem, neki dan sam i ja tako, uzeo auto i fino u planine, čudo kakav je pogled, imam par screena pa ću postati. GTA je stvarno grafički lijep.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Pogleajte ovo GTA 5 Wildlife Documentary | Into The Deep:
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Kakvo je upravljanje vozilima u toj next-gen verziji? Malo realističnije ili isto onako plastično da auti imaju nenormalan grip i da nemoš ni driftati kako spada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...

Da... kupuje se GTa da bi vozio aute po mapi... a kad izadem iz auta nebi pogodio zgradu bez noobovskog aim assista... 

pa u GTA 5 sa ogromnom i toliko raznovrsnom mapom je užitak samo sjesti u auto i voziti se uz te prizore, ja sam na tome proveo najviše vremena u igri.

Kod GTA 4 je to recimo bilo dosadno, slažem se. Jer si uvijek u gradu i puno je manja mapa. Ali u GTA 5 je užitak voziti se i ja sam puno vremena proveo na tome, pogotovo kad znaš da se mogu i uređivati auta po tvojoj volji i ostalo.


Istina, ja koji prvi put igram igre na ps4 sam odusevljen, prvenstveno s gta 5...
ono lagano doziranje gasa i skretanje mi je najjace, taman da se mogu lagano prepelati bez sudaranja drugih po mapi i uzivat u krajolicima {#}
jedino mi fali cruise control jer nemrem dugo drzat prsta na gljivici  {#}{#}

13 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ovaj GTA je stvarno realnost {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 14:02 (David87).
Moj PC  
17 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
bas sam mislio staviti to,prebolesno hehe
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

jel zna netko kako naci auto sultan rs nema sanse da ga nadeem

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Vi koji ste u crewu, mogli bi krenuti igrati :)
ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Pa ja svaki dan skoro online igram misije. Invitam uvijek tko je online u crewu
12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

kaj na konzolama gta5 ima fps lock na 30 slicica??{#} nisam znao pa jel moze netko da mi potvrdi!

naisao sam na ovaj video di je na ps4-u gta zakucan na 30fps-a za razliku od xboxa/ps3

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Stjepanj kaže...

kaj na konzolama gta5 ima fps lock na 30 slicica??{#} nisam znao pa jel moze netko da mi potvrdi!

naisao sam na ovaj video di je na ps4-u gta zakucan na 30fps-a za razliku od xboxa/ps3

da istina je zakljucan je na 3 fps steta ali mores igrat u 1080p :D

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...
Stjepanj kaže...

kaj na konzolama gta5 ima fps lock na 30 slicica??{#} nisam znao pa jel moze netko da mi potvrdi!

naisao sam na ovaj video di je na ps4-u gta zakucan na 30fps-a za razliku od xboxa/ps3

da istina je zakljucan je na 3 fps steta ali mores igrat u 1080p :D

Većina igara na konzolama je zaključana na 30 FPS-a, jer sadašnje konzole najčešće ne mogu vrtiti high/ultra grafiku na 60 FPSa, a nekakav je općeniti stav developera da je bolja grafika bitnija od 60 FPS-a.

 

Iskreno, volio bih vidjeti kakav će PC trebati da bi se GTA V zavrtio na 60FPS pri high/ultra grafici.

Vjerojatno je i razlog odgode PC verzije konstanto peglanje optimizacije, da ne bi bilo da samo ljudi sa PC-em od 10.000 kn mogu vrtiti ovu igru.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2014 11:38 (DeniZg).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Stjepanj kaže...

kaj na konzolama gta5 ima fps lock na 30 slicica??{#} nisam znao pa jel moze netko da mi potvrdi!

naisao sam na ovaj video di je na ps4-u gta zakucan na 30fps-a za razliku od xboxa/ps3

Neznam bas

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
Pa ako je gpu u ps4 u rangu hd7770 onda ce iznad prosjecni pc to zvakati bez problema, r9 280x se prek njuske uzme za 1200kn sto stvarno nije puno s obzirom da taj gpu i danas vrti sve igre na najacim postavkama bez vecih problema! A znamo da se pc verzija razvijala posebno pa je za predpostaviti da ce i optimizacija biti dobra! Primjer ne optimizirani gta4 mi trenutnu 280x i njen gpu usage spusta i na 40% sto je van pameti! Jer se i na tih 40% igra vrti prek cca50 fpsa(naj postavke) zamisli da grafa radi na 100% igra bi se vrtila prek 100 slicica, dakle posto je gta 5 na istom nabrijanom enginu nek ide za duplo manje a da optimizacija bude dobra igra ce ici u prihvatljivih 40-60fpsa..:)lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Stjepanj kaže...
Pa ako je gpu u ps4 u rangu hd7770 onda ce iznad prosjecni pc to zvakati bez problema, r9 280x se prek njuske uzme za 1200kn sto stvarno nije puno s obzirom da taj gpu i danas vrti sve igre na najacim postavkama bez vecih problema! A znamo da se pc verzija razvijala posebno pa je za predpostaviti da ce i optimizacija biti dobra! Primjer ne optimizirani gta4 mi trenutnu 280x i njen gpu usage spusta i na 40% sto je van pameti! Jer se i na tih 40% igra vrti prek cca50 fpsa(naj postavke) zamisli da grafa radi na 100% igra bi se vrtila prek 100 slicica, dakle posto je gta 5 na istom nabrijanom enginu nek ide za duplo manje a da optimizacija bude dobra igra ce ici u prihvatljivih 40-60fpsa..:)lp

 

Pričaš gluposti jer si neinformiran o hardverskoj strani konzola i kako one funkciniraju.

 

Konzole su više cpu use ovisne i nemaju veze sa pc-em, zato ni tebi nebi pomoglo da ti je grafa na 100% usage-a.

 

Daj ono pls malo se informiraj prije nego nešto komentiraš.

14 godina
offline
Grand Theft Auto V

dobri stari stjepanj {#}

u lovu na zvjezdice {#}

H2O Forever
Moj PC  
11 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V
Kaj si ti zabrijo, ja govorim za pc verziju i kako radi na njemu(trenutna cetvorka) i s obzirom na razvoj gta5 predpostavka je da ce se na prosjecno i iznad prosjecnom pc vrtiti zadovoljavajuce! Sry magistru Hw znas da neznam o tome nista:)
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 9 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice