Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.358.594
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
GTA 5

a realno gledano nije ni neka katastrifa ako ni neizade, ali ce izaci 95%

samo kad izade, valjda nece texture bit mutnjak ko na konzolama

===============================================================
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Valjda ih je max payne nečemu podućio glede pca, garant će izaći.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
thuglife kaže...

Valjda ih je max payne nečemu podućio glede pca, garant će izaći.

mislim da ti to njih ne dira 

Red Dead nikad nije bio na pc-u pa nece niti ovaj zadnji nastavak 

http://revohd.com
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

LA Noire je bio.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

Eh kad bi se za svaku igru govorio "razlog" neizlaska piratizacija...onda bi i svaka igra bila pod upitnikom za PC, pa ih svejedno izađe dosta...to su gluposti...taj bloger, sta je izmislio toplu vodu temom koju svi znaju..

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
thuglife kaže...

LA Noire je bio.

to je potpuno nova igra 

o tom ti pricam 
da je prije Red Dead koji prosli nastavak izaso na pc-u onda bi i ovaj

 

http://revohd.com
15 godina
online
GTA 5

neznam odkud vam da je rockstar odusto od pca, pa sve je izaslo na pcu osim red dead-a koji je isprva bio najavljivan kao konzolaska ekskluziva dok gta nije. pa cak i la noire je bio najavljivan kao konzolaska ekskluziva pa je ipak doso na pc.

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

Vi morate shvatit, da oni kad igre rade, znaci u fazi izrade, nemaju zacrtano niti na pameti to "konzola, pc"...oni jednostavno rade na PC-u sa SDK-ima od konzola, prije toga moraju sve to sredit na PC-u, i onda prilagodit za SDK-e od konzola...PS3, xbox360 ili nesto trece...nakon toga, ako zele izbacit za PC, moraju tu prvobitnu verziju sredit i doradit da bolje radi na PC-u, znaci optimizacija...

 

Tako da svaka igra je ustvari prvo rađena za PC, a onda je dodatno sređena za konzole, tako da njima uvijek ostaje "gola" PC verzija koju naravno onda sređuju ako zele da igra izađe i za PC...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
TheDarkSide kaže...

Vi morate shvatit, da oni kad igre rade, znaci u fazi izrade, nemaju zacrtano niti na pameti to "konzola, pc"...oni jednostavno rade na PC-u sa SDK-ima od konzola, prije toga moraju sve to sredit na PC-u, i onda prilagodit za SDK-e od konzola...PS3, xbox360 ili nesto trece...nakon toga, ako zele izbacit za PC, moraju tu prvobitnu verziju sredit i doradit da bolje radi na PC-u, znaci optimizacija...

 

Tako da svaka igra je ustvari prvo rađena za PC, a onda je dodatno sređena za konzole, tako da njima uvijek ostaje "gola" PC verzija koju naravno onda sređuju ako zele da igra izađe i za PC...

Nije bas tako. Kodiranje, asseti... se prilagodjavaju konzolama. Ako hoce PC verziju kod se mora mjenjati da koristi resurse koje PC ima. Svi konzolaski naslovi su kodirani da koriste CPU maksimalno. 

http://vgm.tv/
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
dex3108 kaže...
TheDarkSide kaže...

Vi morate shvatit, da oni kad igre rade, znaci u fazi izrade, nemaju zacrtano niti na pameti to "konzola, pc"...oni jednostavno rade na PC-u sa SDK-ima od konzola, prije toga moraju sve to sredit na PC-u, i onda prilagodit za SDK-e od konzola...PS3, xbox360 ili nesto trece...nakon toga, ako zele izbacit za PC, moraju tu prvobitnu verziju sredit i doradit da bolje radi na PC-u, znaci optimizacija...

 

Tako da svaka igra je ustvari prvo rađena za PC, a onda je dodatno sređena za konzole, tako da njima uvijek ostaje "gola" PC verzija koju naravno onda sređuju ako zele da igra izađe i za PC...

Nije bas tako. Kodiranje, asseti... se prilagodjavaju konzolama. Ako hoce PC verziju kod se mora mjenjati da koristi resurse koje PC ima. Svi konzolaski naslovi su kodirani da koriste CPU maksimalno. 

Naravno da bas tako tako, al u grubo sam napisao da ne pišem bibliju sad cisto da se lakse shvati......Svaka konzola ima svoje tools, odnosno prilagođene API ostale stvari da se lakse radi u njima i da se igra onda prilagodi njima...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 14:12 (TheDarkSide).
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA 5
dex3108 kaže...
TheDarkSide kaže...

Vi morate shvatit, da oni kad igre rade, znaci u fazi izrade, nemaju zacrtano niti na pameti to "konzola, pc"...oni jednostavno rade na PC-u sa SDK-ima od konzola, prije toga moraju sve to sredit na PC-u, i onda prilagodit za SDK-e od konzola...PS3, xbox360 ili nesto trece...nakon toga, ako zele izbacit za PC, moraju tu prvobitnu verziju sredit i doradit da bolje radi na PC-u, znaci optimizacija...

 

Tako da svaka igra je ustvari prvo rađena za PC, a onda je dodatno sređena za konzole, tako da njima uvijek ostaje "gola" PC verzija koju naravno onda sređuju ako zele da igra izađe i za PC...

Nije bas tako. Kodiranje, asseti... se prilagodjavaju konzolama. Ako hoce PC verziju kod se mora mjenjati da koristi resurse koje PC ima. Svi konzolaski naslovi su kodirani da koriste CPU maksimalno. 

e tocno to, evo primjera gta 4, tu se vidi da je neoptimiziran jer jako koristi cpu

===============================================================
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
Što je pjesnik htio reći?
The world is your playground.
16 godina
neaktivan
offline
GTA 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Neumorni ste s glupostima.

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA 5
Medikus kaže...
Što je pjesnik htio reći?

ako su svi konzolaski naslovi kodirani da puno koriste cpu, a gta 4 na pcu puno koristi cpu( preporucen dual core, a quada natjera na 80-90%), znaci nije dobro optimizirano, posljedica loseg portanja sa konzola, pa se posljedice vide

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
16 godina
offline
GTA 5

GTA V is only confirmed for Xbox 360 and PlayStation 3. Why not the PC, Wii U and so on?

Everything else is up for consideration. That's all I can give you. The main thing is we are not... we are a third-party publisher. We're not Nintendo, we're not Sony, we're not Microsoft. We love all of them in different ways. But we can do what we want wherever there's the appropriate business opportunity and chance to find a market. If that's on Apple we put something on Apple. Wherever it might be. I think that's the fun in what we do. We see ourselves as a content company that uses technology. We don't make it; we use it to make the most fun stuff.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 4
14 godina
offline
GTA 5

Rockstar: Wii U, PC versions of GTAV 'up for consideration'
http://www.gamespot.com/news/rockstar-wii-u-pc-versions-of-gtav-up-for-consideration-6400331

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

za wiiu nemora izać ali za PC mora 

14 godina
offline
Re: GTA 5
Asterix kaže...

"up for consideration" R* žargon za potvrđeno

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
14 godina
offline
Re: GTA 5
intel97 kaže...

za wiiu nemora izać ali za PC mora 

Bilo bi ljepo da izađe i za Wii-u. Ta će igra sigurno prodavat konzolu.

0_o
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Kad bi izašao za Wii u, onda bi to bio stvarno fantastičan start te konzole. Čak bi i razmotrio da kupim jednu :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

Majku im hebem kad se tako moram izrazit...

 

R* po ovom napisamo tako rec TEK razmišlja dal ič portat igru za PC ili ne, znaci PC verzija je netaknuta...

 

Oni TEK razmišljaju dal če izbacit GTA za PC, a GTA4 za PC je bio prodan ako se ne varam u više od 3-5M primjeraka samo za PC, sta vecina igra uspije ako zbroji sve platforme...znaci oni su prodali oko 20M za konzole ( ps3 i x360) i oko 5M za PC...i onda oni idu ovakve izjave davat...i oni ga pretjeruju...

 

A mislim ono, tesko bi im pao razvoj GTA5 za PC, s obzirom da ce zaradit miljarde i miljarde samo od konzola...tako da im se i GTA5 PC verzija slabo proda nemogu bit u minusu ni da oče...

 

Sve mi tu mirise na "konzolitis" odnosno da microsoft i sony imaju dogovor da se PC verzija ne spominje dok ne krene prodaja za konzole, i dok se igra lijepo ne proda na njima, a onda tek ce doc na red PC verzija.

 

Ja shvacam da razvoj jednog GTA5 daleko premašuje ostale igre sta se tice ulozenog novca, i da se oni moraju nekako osigurat da ce sav taj novac povraatit i zaradit, al bar oni se nemoraju oko toga brinut...kad ce za tako rec 200-300m dolara ulozenih zaradit miljarde i miljarde...

 

Poceli su ga i oni pretjerivat.

 

Volim R* i sve njihove igre, al ovo pomalo i mene nervira, iako imam sve konzole, i sve to, PC je PC i uvijek ce ostat!

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
11 godina
offline
GTA 5

Evo da podijelim ovo svama.

Potpisite ovu peticiju kako bi R* napravio igru za PC:

http://www.change.org/en-CA/petitions/rockstar-release-gta-v-on-pc

 

Mada mislim da bi je svejedno kasnije napravili...

 

 

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 13:23 (Marcuskac).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA 5

Ja ću tu nekog zadavit. Onaj tko kaže da GTA 5 neće izaći za PC neka si slobodno odreže obje noge i jedno uho. Igra će izaći za PC i točka! To što oni sad pričaju o razmatranju PC verzije je čisti marketinški govor. Svi GTA-ovi do sad su izašli na PC-u i to slijedeći isti pattern. Igra izađe na konzolama i onda mjesecima kasnije za PC. I niko od toga do sada nije pravio neku veliku priču. Sad odjednom se diže pitanje oko toga. 

Šanse da GTA V ne izađe na PC-u su jednake šansama da sunce sutra ujutro ne izađe na istoku.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
1 10 hvala 1
14 godina
offline
Re: GTA 5
sinister_axe kaže...

Ja ću tu nekog zadavit. Onaj tko kaže da GTA 5 neće izaći za PC neka si slobodno odreže obje noge i jedno uho. Igra će izaći za PC i točka! To što oni sad pričaju o razmatranju PC verzije je čisti marketinški govor. Svi GTA-ovi do sad su izašli na PC-u i to slijedeći isti pattern. Igra izađe na konzolama i onda mjesecima kasnije za PC. I niko od toga do sada nije pravio neku veliku priču. Sad odjednom se diže pitanje oko toga. 

Šanse da GTA V ne izađe na PC-u su jednake šansama da sunce sutra ujutro ne izađe na istoku.

Nisu izašli:
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
Grand Theft Auto: Vice City Stories

12 godina
protjeran
offline
GTA 5

a sta i da ne izade, realno gledano to je samo jedna igra manje u moru odlicnih igara

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
Moj PC  
2 21 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA 5
Asterix kaže...
sinister_axe kaže...

Ja ću tu nekog zadavit. Onaj tko kaže da GTA 5 neće izaći za PC neka si slobodno odreže obje noge i jedno uho. Igra će izaći za PC i točka! To što oni sad pričaju o razmatranju PC verzije je čisti marketinški govor. Svi GTA-ovi do sad su izašli na PC-u i to slijedeći isti pattern. Igra izađe na konzolama i onda mjesecima kasnije za PC. I niko od toga do sada nije pravio neku veliku priču. Sad odjednom se diže pitanje oko toga. 

Šanse da GTA V ne izađe na PC-u su jednake šansama da sunce sutra ujutro ne izađe na istoku.

Nisu izašli:
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
Grand Theft Auto: Vice City Stories

i china town wars

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
MARKOcVp kaže...

a sta i da ne izade, realno gledano to je samo jedna igra manje u moru odlicnih igara

Ne znam bas puno igara koje su zabavne ko GTA.

13 godina
online
Re: GTA 5
Jabulani kaže...
MARKOcVp kaže...

a sta i da ne izade, realno gledano to je samo jedna igra manje u moru odlicnih igara

Ne znam bas puno igara koje su zabavne ko GTA.

I koje toliko traju. Dan danas ju znam odigrati, iz zajebancije većinom.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice