Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.362.150
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Zna li netko na xboxu ako pokrenem gta online na jednom profilu dali cu moci igrati i na drugim profilima?

denii15
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

sve u svemu gta i nije nesto,story je odlican al brzo se zavrsi i onda ostane malo dosadi online jer nema pljacki sta je trebala bit glavna bit onlinea

 
1 2 hvala 0
15 godina
online
Grand Theft Auto V

Doci ce pljacke.

Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

upitno je a i ako dode doc ce u dlc paketu..tribali je to bit odma na pocetku

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Grand Theft Auto V

Nije uopce upitno jer je najavljeno a doc ce u jednom od updateova.

Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Kupio frend rabljeni GTA 5 prije par mjeseci i sad mu se igra online. Igra mu veli da je nešto iskorišteno već, uglavnom, "da se ne može". Je li zna netko u čemu je stvar?

 

Za PS3 govorim, zaboravih napisati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2014 20:33 (AlienWare1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pozdrav ekipa! Evo prije mjesec dana napravili smo novu ekipu GTA Online Hrvatska - HRV1, najveca i najaktivija zajednica igraca za PS3. Tko se zeli priduruziti je dobrodosao, posebno ako ima headset!

 

http://socialclub.rockstargames.com/crew/gta_online_hrvatska

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
AlienWare1 kaže...

Kupio frend rabljeni GTA 5 prije par mjeseci i sad mu se igra online. Igra mu veli da je nešto iskorišteno već, uglavnom, "da se ne može". Je li zna netko u čemu je stvar?

 

Za PS3 govorim, zaboravih napisati.

Iskoristen je online key... kupio si znaci samo solo igru... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
SimeKZ kaže...
AlienWare1 kaže...

Kupio frend rabljeni GTA 5 prije par mjeseci i sad mu se igra online. Igra mu veli da je nešto iskorišteno već, uglavnom, "da se ne može". Je li zna netko u čemu je stvar?

 

Za PS3 govorim, zaboravih napisati.

Iskoristen je online key... kupio si znaci samo solo igru... 

Dakle ipak postoji online pass za GTA 5... Može li se kupiti negdje za onih 15-20 dolara ili se mora kupiti potpuno nova igra?

12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ne znam kakva je shema sad, ako kupis PS+ da li automatski mozes online igrat ili sta... nisam vec dugo u PS svijetu a trenutno sam u nabavi jednoga... :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
SimeKZ kaže...

Ne znam kakva je shema sad, ako kupis PS+ da li automatski mozes online igrat ili sta... nisam vec dugo u PS svijetu a trenutno sam u nabavi jednoga... :D 

PSN+ nije bio obvezan na PS3, tek su negdje u 2012. uveli online passove da kompenziraju za tržište rabljenih igara koje je uzelo maha i radi kojega se nisu prodavale nove igre. Ako kupiš rabljenu igru iz tog razdoblja možeš, tj. moraš kupiti samo pass, ključ, što god je to da bi igrao online, dakle za singleplayer nije potrebno.

 

Pitam za GTA 5 jer kad guglam ključne riječi za online pass, ironično, izbacuje mi samo članke o Rockstaru "Nećemo uvesti online pass u GTA 5".

15 godina
online
Grand Theft Auto V

taj kljuc bi onda znacio da online radi samo na jednom ps3-u sto nije istina jer je moj frend posudio igricu od frenda i normalno iso na online.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
AlienWare1 kaže...
SimeKZ kaže...
AlienWare1 kaže...

Kupio frend rabljeni GTA 5 prije par mjeseci i sad mu se igra online. Igra mu veli da je nešto iskorišteno već, uglavnom, "da se ne može". Je li zna netko u čemu je stvar?

 

Za PS3 govorim, zaboravih napisati.

Iskoristen je online key... kupio si znaci samo solo igru... 

Dakle ipak postoji online pass za GTA 5... Može li se kupiti negdje za onih 15-20 dolara ili se mora kupiti potpuno nova igra?

NE POSTOJI ONLINE KEY ZA GTA5!!!! To sam do sad od vidio sam na na BF i PES

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Hvala svima, pitat ću frenda nek mi točno objasni koja mu se poruka pojavljuje.

 

 

EDIT: Neki ključ koji je iskorišten je stvarno postojao, ali ispada da je to za "special content". Problem je riješen updateom igre i firmwarea sustava. Hvala još jednom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2014 21:35 (AlienWare1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Nevjerojatno kako još nema nikakve službene riječi za PC verziju.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Fućkaš pc, treba nam ps4 verzija
Potpis!
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Dok god im raste potraznja za ps3 verzijom nece izbacit igru za nove platforme ...

Suba
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Naisao sam na ovo, zanemarite sve vezano za COD, dolje je ono sto vas zanima.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ezio kaže...
Fućkaš pc, treba nam ps4 verzija

Fućkaš PC? Najviše gamera je na PC-u. Ne smatram se gamerom jer nisam igrao ništa dugo vremena, čekam GTA5. GTA je, po meni,  uvjerljivo najbolji naslov za PC ikad. Skoro svaki je izašao za PC, zašto nebi i V? Bio je hype, no sve više i više ovim živciraju ljude.

14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
footballer kaže...
Ezio kaže...
Fućkaš pc, treba nam ps4 verzija

Fućkaš PC? Najviše gamera je na PC-u. Ne smatram se gamerom jer nisam igrao ništa dugo vremena, čekam GTA5. GTA je, po meni,  uvjerljivo najbolji naslov za PC ikad. Skoro svaki je izašao za PC, zašto nebi i V? Bio je hype, no sve više i više ovim živciraju ljude.

"najviše gamera je na PC-u". To ovdje ne igra neku ulogu, GTA je igra koja će se na konzolama prodavati neusporedivo više nego na PC-u. Pa zar mislte da su iz Rockstara ludi pa nebi već izdali PC verziju ako bi se prodavala toliko dobro kako vi kažete, ako bi im donijela toliku zaradu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 17:57 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
footballer kaže...
Ezio kaže...
Fućkaš pc, treba nam ps4 verzija

Fućkaš PC? Najviše gamera je na PC-u. Ne smatram se gamerom jer nisam igrao ništa dugo vremena, čekam GTA5. GTA je, po meni,  uvjerljivo najbolji naslov za PC ikad. Skoro svaki je izašao za PC, zašto nebi i V? Bio je hype, no sve više i više ovim živciraju ljude.

Upravo to sta kaze ovaj iznad mene, na konzolama je daleko najprodavanije i zbog toga na njih vecina igara ide prije nego na PC, pocnite kupovat igre pa se mozda devlpori predomisle.

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
13 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Ja sam to rekao iz stajališta vlasnika PC-a koji žele igrat GTAV. Mene najiskrenije boli znate već šta i za Rockstarovu zaradu i za konzole. Poanta je da ispadaju velika stoka time što ništa ne žele reći. On je rekao fućkaj pc, treba nam gtav za ps4. Zašto fućkaj pc? Zašto ne fućkaj next gen konzole, treba nam gta v za master race?

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 22:14 (footballer).
 
3 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
AlienWare1 kaže...

Hvala svima, pitat ću frenda nek mi točno objasni koja mu se poruka pojavljuje.

 

 

EDIT: Neki ključ koji je iskorišten je stvarno postojao, ali ispada da je to za "special content". Problem je riješen updateom igre i firmwarea sustava. Hvala još jednom.

pa da imao sam GTA 5 igrao sam nesto malo online 
prodao sam igru normalno i covjek nije imao nikakvih problema  

11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Jel se GTA online može igrati samo sa jednog xbox live profila ili više?

denii15
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
R4zOR229 kaže...
footballer kaže...
Ezio kaže...
Fućkaš pc, treba nam ps4 verzija

Fućkaš PC? Najviše gamera je na PC-u. Ne smatram se gamerom jer nisam igrao ništa dugo vremena, čekam GTA5. GTA je, po meni,  uvjerljivo najbolji naslov za PC ikad. Skoro svaki je izašao za PC, zašto nebi i V? Bio je hype, no sve više i više ovim živciraju ljude.

Upravo to sta kaze ovaj iznad mene, na konzolama je daleko najprodavanije i zbog toga na njih vecina igara ide prije nego na PC, pocnite kupovat igre pa se mozda devlpori predomisle.

Al ga s****, a kao na konzolama se ne piratizira{#}

15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V

Jel ti razumijes da postotak(koji je ionako daleko veci na PC-u) nije bitan, nego broj prodanih igara di konzole debelo vode. Pa sta mislis zasto izdavaci imaju slozene datume kako imaju? Zato sto nece tebi na PC-u dat igru kad ti oces? Nebi reko, to se radi samo zbog jedne stvari. A to su NOVCI, a ako ti mislis da si pametniji od svih tih marketinskih strucnjaka sretno ti bilo odi ih prosvjetli i zaradi par milijunceka, a u suportnom ne pisi gluposti.

Xfire: slickman25 Steam: ryou229
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

A sry ja mislio da oni nama doniraju igre{#} 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Y2K2 kaže...

A sry ja mislio da oni nama doniraju igre{#} 

postotak piratizacije na konzolama je zanemariv u usporedbi s PC

15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Arnold Layne kaže...

postotak piratizacije na konzolama je zanemariv u usporedbi s PC

Jeli to vase misljenje ili cinjenica? Ili je pak misljenje i li cinjenica konzolnih igraca?

Ako su cinjenice onda bi rado vidio nekakve brojke...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice