Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.361.982
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ps3 jer je online besplatan, a za xbox trebas kupovati live za mp

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Što se tiče kašnjenja po pitanju izlaska, danas na twitter accountu ponovno potvrdili jesen 2014..dakle ništa novog... Navodno bi na PAX Primeu (gamerski sajam u Seattlu,koji počinje sutra i traje do 01.09.) mogao biti predstavljen gameplay za nove konzole i PC...živi bili pa vidjeli...Na kraju, treba se strpiti i pričekat službeni datum izlaska od strane Rockstara....ovo sve voda..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

navodno bi trebao izaći 31.10

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

Nigdje ne vidim da su potvrdili jesen. Već malo dugo otežu s tim službenim datumom a to mi jako smrdi na odgodu. Nadam se da griješim.

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Moj PC  
0 17 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

"could",

 

"allegedly works as a Marketing director"

 

‘corporate problems’

 

Nelogicnosti, previse "mozda", "navodno" atributa u cijeloj toj prici. Netko se zamjerio nekome i eto sto kaze covjek.

 

Naravno da ce bit za PC!

Niste li ste stesali prije ljeta?
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V

Hrpa besmislenih informacija, uostalom bilo bi glupo da ne izađe za PC.

Prodajem Sapphire HD 7870 za zainteresirani PP
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Svasta sam procitao ovih dana po pitanju toga i jednostavno vise nista ne pusim...Tu i tamo otvorim R* stranicu i cekam sluzbeni info odn. objavu crno na bijelo...U ponedjeljak je 01.09. -mjesec u kojem cemo uci u jesen ( buduci da sluzbeni relase date je jos uvijek taj,Fall),tako da vjerujem da cemo sav info dobiti vrlo brzo...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V

Nez.... cini mi se kao fake, pocevsi od rantic.coma, dobrog starog "all your base are belong to us" i u istom clanku se spominje kako je GTA V verzija odgodena, a kada proguglas malo, shvatit ces da je to samo obicna glasina.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 21:03 (lovac82).
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

valjda bi rockstar na svojim stranicama to prvi objavio

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V
Gremlin144 kaže...

valjda bi rockstar na svojim stranicama to prvi objavio

Pa npr. sto se konkretno glasina tice (opcenito u video game industriji), mnoge glasine koje su se pojavile na netu su se pokazale istinitima, iako tada u isto vrijeme uopce nije bilo sluzbene objave odnosno sluzbena objava je uslijedila tek karikiram 2-10 dana nakon glasine ali razlika izmedu ove glasine vezane za GTA V i nekih ostalih (od kojih su se mnoge pokazale istinitima) je u tome sto je ova R* glasina od nepouzdanog izvora, a druge su bile od pouzdanih izvora.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 21:11 (lovac82).
16 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Dont shoot the messenger {#}. Napisao sam to u dobroj namjeri, nije da me ovakve glasine raduju...ni najmanje.

Moj PC  
10 1 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ma ja samo cekam sluzbeni datum izlaska da znam i ako ce stvarno kasniti odn. doci pocetkom 2015. da si mogu odmah ponovno kupiti ps3 za neku sitnu lovu i haklat do izlaska za next gen, jer mi igra podosta fali i rado bi je igrao...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Grand Theft Auto V

Ne znam jeste li primjetili ali http://store.steampowered.com/app/271590/ (pise fall 2014)

 

Ocekivano se pojavila na Steamu.... tako da, cim je tu tesko da ce otkazati PC verziju.

 

BTW evo jedan fora site http://gtaxscripting.blogspot.com/, to su modovi za GTA IV ali po necemu je poseban, a to su scripting tutorijali (pogledajte samo kako izgleda Watch Dogs u GTA IV svijetu, je**no dobar mod, gotovo je 1:1... ofc jedino sto GTA IV ne koristi isti engine kao WD), nije offtopic jer modove vec planiraju za GTA V tako da velike stvari mozemo ocekivati i za GTA V

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 22:32 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Ako bog da i gta 5 doleti na pc valjda cu ga moci igrati uz phenoma 965 i hd 6950 ili mozda nece cak ni biti zahtijevna toliko za pc haha,mislim da se necu skidati sa kompa ccc

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

Za sada ovo će izaći kako su i rekli THIS FALL. Evo frišak instagram komentar:

 

http://instagram.com/p/sTFD8MjKB6/

 

 

Be Water My Friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Igram GTA Online već 4 dana, i level sam 15, imam apartman, imam auto, imam bicikl, imam podosta garderobe, imam i okej količinu novaca u banci (mislim oko 50000$), i ja dalje ne znam što bi radio, nema mi smisla obavljat jobove kad nemam na što potrošit novce više. Vozikam se po gradu ko majmun, tu ti tamo nađem neki auto Simeonu slučajno, pljačkam benzinske i to je to... Što bi još trebao raditi?

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

po youtube se priča da budu uskoro došle kockarnice.

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
lovac82 kaže...

 

BTW evo jedan fora site http://gtaxscripting.blogspot.com/, to su modovi za GTA IV ali po necemu je poseban, a to su scripting tutorijali (pogledajte samo kako izgleda Watch Dogs u GTA IV svijetu, je**no dobar mod, gotovo je 1:1... ofc jedino sto GTA IV ne koristi isti engine kao WD), nije offtopic jer modove vec planiraju za GTA V tako da velike stvari mozemo ocekivati i za GTA V

Kad sam igrao WD baš sam govorio frendu kakva bi hebena kombinacija bila te igre s GTA i evo nekoliko tjedana poslije evo je u kombinaciji s četvorkom. Ako to srede za GTA 5 to bude ludnica {#}

12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

sinoc sam 2 sata visio na youtubeu i gledo isjecke iz gta5{#} doslovno sam zapanjen kolicinom novog sadrzaja sto ce biti u njemu, level design, tona novih "karikatura", fenomenalni auti kao i uvijek itd,

no ono sto mi se najvise svida je potpuno nova atmosfera i taj golemi open world, nekako mi se cini da su ga sad jako prosirili tj ogromna raznolikost kvartova , sve je otvorenije i svijetlije, boje su daleko zivlje za razliku od gta4 di je sve nekako tmurno i mracno bilo! uglavnom radujem se kao malo djete doticnoj igri!{#}

evo o cemu pricam malo pogledajte ak niste dosad...

gledao sam i ovu usporedbu s pc verzijom razlika je ogromna

u texturama i broju poligona, steta sto nema direktni stream iz igre da vidimo to u punom sjaju, pa evo ak netko nije pogledao:

LP{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
3 3 hvala 2
15 godina
online
Grand Theft Auto V

Pa koliko vidim, u pologinima bas i nema neke velike razlike i tako je u 99% ostalih multiplatform igara ali sto se tice vegetacije, tekstura, sjena, osvjetljenja, gustoce u prometu, "zivlje" divljine, a kazu i boljeg modela ostecenja na vozilima i handlinga i sl.... to ce biti sigurno osjetno bolje u odnosu na PS3/360 verziju

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 17:43 (lovac82).
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Postoji li tema za GTA Online sa nickovima, kao što ima skoro svaka MP igra sada? Da se izdodavamo međusobno, jer mi je stvarno dosadilo igrati sam online...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Stjepanj kaže...

sinoc sam 2 sata visio na youtubeu i gledo isjecke iz gta5{#} doslovno sam zapanjen kolicinom novog sadrzaja sto ce biti u njemu, level design, tona novih "karikatura", fenomenalni auti kao i uvijek itd,

no ono sto mi se najvise svida je potpuno nova atmosfera i taj golemi open world, nekako mi se cini da su ga sad jako prosirili tj ogromna raznolikost kvartova , sve je otvorenije i svijetlije, boje su daleko zivlje za razliku od gta4 di je sve nekako tmurno i mracno bilo! uglavnom radujem se kao malo djete doticnoj igri!{#}

evo o cemu pricam malo pogledajte ak niste dosad...

gledao sam i ovu usporedbu s pc verzijom razlika je ogromna

u texturama i broju poligona, steta sto nema direktni stream iz igre da vidimo to u punom sjaju, pa evo ak netko nije pogledao:

LP{#}

kojom PC verzijom ? Pc verzija nikad nije bila prikazana

http://www.snabbox.org/
12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

pa imas tu pc trailer, kaj nisi vidio? pogledaj teksture, poligone, sve je pokriveno travom koja se mice? itd...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
PS4 je trailer ne pc,to hoće reći ali kako god okreneš bit će isto, ne ?
www.youtube.com/user/Raptor44HDProduction Free Sony Vegas Intro Templates !
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Danas objavili da su ipak sve skupa bile glupe glasine ili prljavi marketnig. Igra izlazi na vrijeme iako se nezna točan datum.

 

http://www.hcl.hr/vijesti-gta-5-za-pc-ps4-i-xbox-one-nije-odgoden-za-sljedecu-godinu-11746-27.html

Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

meni kod preordera piše da dobivam ključeve 31.10. tak da bi onda trebala izaći

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Igra sigurno izlazi za PC, ovo što pojedini "portali" pišu su čiste gluposti!

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

Ekipa, jel postoji mogućnost da će playeri sa PS3 moći igrati GTA Online sa onima na PS4?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice