Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.357.236
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Što se tiče novih životinja, bilo bi fora kad bi ubacili i zmije u pustinji..tipa ono..ugrize te, nakon 10 sekundi ti se počne mantat i padneš u nesvjest-bolnica... :D

 

Počeli su stizati preorder voucheri u nekim trgovinama, morao bi skočiti po jedan..čisto da sam miran :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 10:02 (Purger155).
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Upravo sam ostao bez svega u GTA Online. 700k + modirani auti + stan + oružje, i to sve u open lobby-u. Naravno opet su se pojavili hakeri i modderi(vjerovatno djeca od 12 godina) koje R* ne može (LOL) zaustavit. Otvorio sam ticket na R* stranici, valjda ću dobit sve nazad. Nabijem ih na onu stvar, tolika tvrtka, a tisuće ljudi bude hakirano i bude im oduzeto sve u igrici. Prestajem igrati dok ne izađe za PC, nadam se da će do tada pojačati security system..

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ja imam 28 god i modder sam u gta online (da nema modova nebih ni igrao online), sumnjam da su neka djeca od 12 god. I jos jedna stvar, niti hakeri niti modderi nisu krivi za to tvoje sto si ostao bez icega. Ali ako zelis javi mi se na PP izmodirat cu za tebe neki "autic".
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Robilad kaže...
Ja imam 28 god i modder sam u gta online (da nema modova nebih ni igrao online), sumnjam da su neka djeca od 12 god. I jos jedna stvar, niti hakeri niti modderi nisu krivi za to tvoje sto si ostao bez icega. Ali ako zelis javi mi se na PP izmodirat cu za tebe neki "autic".

Postoji razlika izmedju modova i hackova.

 

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Marcuskac kaže...
Robilad kaže...
Ja imam 28 god i modder sam u gta online (da nema modova nebih ni igrao online), sumnjam da su neka djeca od 12 god. I jos jedna stvar, niti hakeri niti modderi nisu krivi za to tvoje sto si ostao bez icega. Ali ako zelis javi mi se na PP izmodirat cu za tebe neki "autic".

Postoji razlika izmedju modova i hackova.

 

Nisam znao...Bas ti hvala

Ali, ni nisam rekao da je to isto ;) i dalje stojim iza toga sto sam napisao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 17:00 (Robilad).
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ok, manje svađe, vise divljenja Next-gen verziji GTA V

Pa nije mi bas neka razlika, sta mislite :P 

Nova igra covijece, PC mi jos tesko zamislit kako ce izgledat.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 22:31 (Marcuskac).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V

sve je to super, i da bar gta v na next genu tako izgleda, ali kao da ste zaboravili da su i traileri od ove verzije izgledali bolje nego igra. pricekajmo da igra izade, pa cemo vidjet te razlike, i dali su tako velike.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Marcuskac kaže...

Nova igra covijece, PC mi jos tesko zamislit kako ce izgledat.

A tek kada modderi upletu svoje ruke...

Primjera radi eto vanilla i icenhancer u gta iv

 

 

vanilla vanilla
icehancer icehancer
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Danas je 1.godišnjica izlaska GTA V....Bio bi red da nas počaste s tim famoznim Heist DLC....

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

Kako je brzo proletila ta godina xD

Igram još uvijek singleplayer na Xboxu, uvijek se nađe nešto zanimljivo za raditi jer je mapa ogromna, a igru sam prošao već dva puta. Kupujem sigurno i PC verziju kad izađe {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V
mar123 kaže...

sve je to super, i da bar gta v na next genu tako izgleda, ali kao da ste zaboravili da su i traileri od ove verzije izgledali bolje nego igra. pricekajmo da igra izade, pa cemo vidjet te razlike, i dali su tako velike.

Nada nam moze biti sto u ovim zadnjim trailerima pise "PS4 footage", "recorded on PS4" (kako vec) tako da postoji ipak malo veca mogucnost da ce zbilja toliko dobro izgledati.... al opet, tko zna.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Marcuskac kaže...

Ok, manje svađe, vise divljenja Next-gen verziji GTA V

Pa nije mi bas neka razlika, sta mislite :P 

Nova igra covijece, PC mi jos tesko zamislit kako ce izgledat.

wow, cudno, izgleda da ovaj link vise ne radi, barem ne meni, cak i na brojnim drugim stranicama.

Tako da se ne cudite zasto stavljam linkove nekih cudnig stranica.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Prije dosta vremena nije bilo toga sto nisam imao u GTA V na PS3 ali mi je nedavno sve nestao.... od novaca, auta i ostalog.... hm.  igram na PS3 pa ako mi netko moze izmodati malo novcanih sredstava i da mi kaze kako se to moze najbolje zastitit da ponovo ne nestane :-) Unaprijed hvala i pozdrav :-)

 

Za uzvrat saljem pozivnicu za torrenthr :-)

 

Pozz i unaprijed hvala

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

meni se dogodilo slicno.

Imas li kakve novosti i da li si sve uspio vratiti nazad?

11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Javite na PP svoj Psn pa vam dam novaca kome treba.
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

First Person View Point + Animals in GTA:O 

Prema komentarima na forumu rekao bih da nije fake, nadam se.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Marcuskac kaže...

First Person View Point + Animals in GTA:O 

Prema komentarima na forumu rekao bih da nije fake, nadam se.

Ja to nigdje ne vidim.

9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Ljudi daj mi pomozite, ludim doma vec nikako da nadem negdje normalno di opisuju kako staviti gta 5 na dvd ili usb da bi ga mogao igrat na xboxu360. 
Jel mi itko moze pomoc, skinuo sam ga s neta i imam 2 foldera, dvd 1 i dvd2. Dali moze itko ukratko opisati kako, di, kaj ide i pomocu cega? Hvala

 
0 13 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
justaguy kaže...

Ljudi daj mi pomozite, ludim doma vec nikako da nadem negdje normalno di opisuju kako staviti gta 5 na dvd ili usb da bi ga mogao igrat na xboxu360. 
Jel mi itko moze pomoc, skinuo sam ga s neta i imam 2 foldera, dvd 1 i dvd2. Dali moze itko ukratko opisati kako, di, kaj ide i pomocu cega? Hvala

Ne samo da nisi kupio igricu, nego je ni neznaš skinut, ako nisi sposoban koristiti google ne trebaš ni igrati....

9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Za informaciju, igrica je skinuta. Na google-u je vise nacina i ne znam koji je najpouzdaniji nacin. Eto zasto sam pitao!
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

koju modifikaciju imas? lt ili rgh?

HŽV
 
0 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
It
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

pa bogati dvd1 na prvi dvd, dvd2 na drugi

HŽV
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Dobro kaj se iskaljujete odmah, ko da sam neki maher u vezi tog xboxa. Nije mi bilo jasno, mislio sam da zato sluzi ovaj forum da pitas kad ti je potrebna pomoc oko ovakvih stvari!
Zanima me dal je moguce jedan dio na usb a drugi na dvd, jer nemam hdd za xbox. Imam onu najosnovniju verziju, prvu koja je izasla koja ima 250 mb gore, u tom je problem
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Krivo si mislio, pročitaj pravila :)
12 godina
offline
Grand Theft Auto V
Dali se mogu u single playeru kupit one rakete za vatromet ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
Xboxn00b kaže...
Dali se mogu u single playeru kupit one rakete za vatromet ?

da.. ja sam ih kupovao..

Long Live Freedom
12 godina
offline
Grand Theft Auto V
Kako, ja ih nemogu nac tamo di se kupuju oruzija
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

mozda jos nisi otkljucao.. ja sam to kupio pred sam kraj igre..

Long Live Freedom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

pređeno je do 100%

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice