Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.363.081
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Grand Theft Auto V

ni ja nemogu nac.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
mar123 kaže...

ni ja nemogu nac.

Ja vjerujem da je to bilo samo za dan drzavnostiv(Murica)

 

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Evo malo dotalja o onim stvarima koje ce dobiti igraci koji su igru vec nabavili za PS3/Xboxx 360

Ali pogledajte molim vas ove slike u punoj rezoluciji, napokon mi nece oci ispadat od igranja, jedva cekam PC verziju.

 

-Isto tako...railgun!? :O

-Nova podmornica sa (moje misljenje) strojnicama

-Jahta i Dodo (nadam se jahta u svijetu a ne samo u misiji)

-Duke O'Death

 

To su samo neke od stvarcica.

 

"There will also be a bounty of content for all players, new and returning, to discover - including a fleet of classic GTA vehicles

and a few more surprises we've got planned that you’ll have to discover for yourself come game day."

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 15:27 (Marcuskac).
 
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Mrak,sada se "samo" treba strpit 20ak dana... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Napravio jucer pre order za ps4.... pise datum skidanja igre 16.11.2014.! Ne mogu sa sacekat {#}

Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ja bome idem u trgovinu po disk,jednostavno imam prespor net i premalo zivaca za skidati 50+ gb :)

 

No dobro,18. se blizi... :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
4 0 hvala 3
9 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V
Ljudi, što mislite, hoće li ova igra na PC-u moć iskoristiti osmerojezgrene procesore (najbolji primjer AMD FX 8320) ? Ako da, to će bit super, a i nekak se nadam da će tak bit obzirom da PS4 i Xbone imaju AMD-ove procesore sa 8 jezgara i to još sa lošim clockom.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
ZagrebMetropola kaže...
Ljudi, što mislite, hoće li ova igra na PC-u moć iskoristiti osmerojezgrene procesore (najbolji primjer AMD FX 8320) ? Ako da, to će bit super, a i nekak se nadam da će tak bit obzirom da PS4 i Xbone imaju AMD-ove procesore sa 8 jezgara i to još sa lošim clockom.

Ovo sa 8 jezgrenim proceosrima treba uzeti sa rezervom jer konzole za igre koriste 6 jezgri a 2 za pozadinske stvari i os, koliko ce igra biti optimizirana tek treba vidjeti - Rockstar je uvjek naginjao intelu i nvidiji - Max Payne 3 je odlicno optimiziran za pc ako to ista znaci, ja se nadam da bi i5-ica od sandy bridgea do haswela na 3.6ghz koja standardno najbolje pokrece sve igre trebala biti dovoljna uz r9 280x ili gtx 770 za postavke na high.

12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
lGRACINA kaže...
...

Ovo sa 8 jezgrenim proceosrima treba uzeti sa rezervom jer konzole za igre koriste 6 jezgri a 2 za pozadinske stvari i os, koliko ce igra biti optimizirana tek treba vidjeti - Rockstar je uvjek naginjao intelu i nvidiji - Max Payne 3 je odlicno optimiziran za pc ako to ista znaci, ja se nadam da bi i5-ica od sandy bridgea do haswela na 3.6ghz koja standardno najbolje pokrece sve igre trebala biti dovoljna uz r9 280x ili gtx 770 za postavke na high.

Onda ova moja jadna kanta neće moći ni na low?

 

Ne znam, radije bih pričekao da kapne neka ozbiljnija para pa da si nabavim pošteni stroj.

 

Teško ćemo ionako znati dok ne objave službene zahtjeve, a čak ni to nije garancija. Sjećam se da se dosta ljudi zaletilo sa kupnjom GTA IV za PC pa su ga fino pofafali.

Neki lik na YT-u je probao igrati na 8800GT (koji je trebao biti dovoljan za mid/high) te je dobio slideshow.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Cinjenica jest da sve igre preferiraju barem 4 (prave fizicke) jezgre na  3.5+ ghz nego 6 ili 8 jezgri na nizim frekvencijama, sa tvojom trenutnom konfom bi trebao moci ici na medium po meni, a ako i budes upgredao na ovaj proc mozes komotno stavit r9 280 ili gtx 760 koje su ipak dosta jace od ove 750ti

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 18:26 (C4R3ON).
Moj PC  
12 0 hvala 11
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Vožnja, pucanje i sve ostalo iz prvog lica, kakva će ovo biti igra! Grafika izgleda bolesno dobro za jednu open world igru sa tolikom mapom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 18:14 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Savršeno,3 mjeseca :(
www.youtube.com/user/Raptor44HDProduction Free Sony Vegas Intro Templates !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ove slike govore sve, ovo će se igrati godinama xD

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 18:23 (antimadridista).
Moj PC  
12 0 hvala 1
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

Šteta, za PC izlazi taman kada su mi ispitni rokovi, mislim da će faks pričekati 4. mjesec {#} Ovo stvarno bolesno izgleda, nadam se da će mi na novoj kanti letit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
nanek kaže...

Šteta, za PC izlazi taman kada su mi ispitni rokovi, mislim da će faks pričekati 4. mjesec {#} Ovo stvarno bolesno izgleda, nadam se da će mi na novoj kanti letit.

Zato ja pauziram godinu {#}

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Predobro jedva cekam 18. da izadje :)
9 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V
Piše da će biti 4k omogućen za PC verziju. Čini mi se da će igra biti dobro optimizirana, samo je pitanje jel će jedna GTX 970 biti dovoljna za 4k rezoluciju. A tek CPU...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Jos slika:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 19:30 (C4R3ON).
Moj PC  
5 0 hvala 4
15 godina
online
Grand Theft Auto V

Nisam baš pratio previše ali zašto se igra u ovom videu prikazuje u prvom licu? Jel to nešto novo sad za next gen ili samo za trailer?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

pa zato jer će se moći igrati u prvom licu za što se može reći da je fenomenalno, i to je još blaga riječ :)

Piše da je to za next gen konzole, da li je onda 100% sigurno da bude to i na PC-u jer ne mogu nigdje naći da ga spominju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Neoni ispod auta!

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 19:30 (C4R3ON).
Moj PC  
5 0 hvala 3
12 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

da isto ce bit na PC-u 

dvoumio sam se dal da uzmem, al ovo je definitivno prevaga idem napravit preorder 

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Prva slika! {#}

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 19:38 (C4R3ON).
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Daj ja nevjerujem, cak su i ADS napravili za svaki ciljnik...R* ja te volim.

Ovo je predobro, taman dok dode PC verzija nabavim GTX 970, ovo je igra desetljeca.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.8GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 850 PRO 256GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Fantasticno! Nadam se da postoji opcija di se gasi fps,tako da je nakon cca 9 mjeseci ponovno prođem na stari nacin,a onda ponovo u fpsu koji daje potpuno novi dozivljaj :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Meni taj fps mode opce nije interesantan, jednostavno volim old school gta, dobro je sto su ubacili, ali mi je draze iz treceg lica.

 
22 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V
Zamislite tek kakve mogućnosti naš čekaju s modovima na PC verziji u budućnosti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 2 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
alien20 kaže...

Meni taj fps mode opce nije interesantan, jednostavno volim old school gta, dobro je sto su ubacili, ali mi je draze iz treceg lica.

Ja se nadam da cemo bit u mogucnosti izabrat kameru..pa ko voli kako,,,samo neznam kako ce to u online funkcionirat..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice