Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.358.276
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Tommy_123 kaže...
S ekipom gta moze biti samo bolji :D

Ja sam napravio klan prije par dana..cilj mi je bio da u klanu bude ekipa samo sa bug foruma

Neznam koliko ste zaintereisrani..tu je link za clan http://socialclub.rockstargames.com/crew/bug_hr

 

Napravimo temu tu na forumu za klan, stavimo svoja imena i svi koji su sa bug foruma mogu bit u klanu, pod uvjetom da budu aktivni. Mozda uspje.

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Requesto sam. N social klubu sam Kole_HR a na psnu Kolejr_HR
ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

može li snijeg napadati toliko da ga ima po cesti?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Tommy_123 kaže...
Requesto sam. N social klubu sam Kole_HR a na psnu Kolejr_HR

Dodao sam te

11 godina
offline
Grand Theft Auto V
Sta je s tom lovon instaliram onaj add onn sa novcima i opet ih nemam dal se to jos nekom dogada
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Imam pitane za one koji igrju na konzolma. Kakvi su dojmovi?

Prodajem Sapphire HD 7870 za zainteresirani PP
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Na prošloj konzoli sam igrao Vicu i imam rockstar social account od prvog dana...Pitanje glasi: kako da znam jel sam dobio content koji dobivamo mi "povratnici"? Naime, tražio sam onaj bolesni Duke (auto, mad max shema) prema naputku sa youtubea i nema ga nigdje, sjekira kao oružje također i sl...

 

Što se tiče same igre...a što reći...jučer sam je igrao od 16 do 23.30 u komadu..mislim da dalje ništa ne trebam dodavati :D

 

 

Trenutno nisam u mogućnosti ići na dosta stranica po pitanju contenta za "povratnike" (zabrana, gaming) pa zato pitam...Thnx..

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 13:10 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Vuk15 kaže...

Imam pitane za one koji igrju na konzolma. Kakvi su dojmovi?

Kao novi "konzolas" (zadnja konzola, ako ne racunamo psp, mi je bila PS1), moji dojmovi su vrlo pozitivni (igram na PS4).

 

GTA je igra koju vrlo lako mozes igrati sa kontrolerom, kontrole su vrlo dobro napravljene, pa tako niti ciljanje (uz blagi assist) nije problem. Voznja je naravno puno bolja na kontroleru. Grafika je odlicna, te izgleda prelijepo na velikom ekranu. Promet je gust i raznolik.

Ono sto me se vrlo dojmilo je integracija igre sa zvucnikom na kontroleru. Neki se djelovi dijaloga (npr kada pricas preko telefona) cuju preko kontrolera sto dodatno pojacava atmosferu.

 

Inace, GTA V je, naravno, najbolji GTA do sada. Prica je odlicna, kao i atomsfera. Meni osobno je upravljanje vozilima gust, dobro su to izveli.

 

Svaka preporuka od mene.

WordPress ❤
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

jel vam se ne cini da pri velikoj brzini na sirokoj cesti u gradu igra steka? fps padne.bolje je nego prije pacha ali je i dalje prisutno

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Kill Frenzy kaže...

jel vam se ne cini da pri velikoj brzini na sirokoj cesti u gradu igra steka? fps padne.bolje je nego prije pacha ali je i dalje prisutno

da, osjetno je da fps padne 

jos nisam probao sa patchom  

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

malo će se poboljsati.malo

 

damage losiji nego u gta4.sve ostalo bolje

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 14:42 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Kill Frenzy kaže...

jel vam se ne cini da pri velikoj brzini na sirokoj cesti u gradu igra steka? fps padne.bolje je nego prije pacha ali je i dalje prisutno

Zna se tu i tamo dogoditi, ali na vrlo kratke momente (nisam probao prije patcha). Valjda ce to popraviti.

WordPress ❤
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

poslao sam rikvest na SC za bug crew, nick mi je zaky23 a za PSN zakyy23...i usput da pitam kako da aktiviram onu bonus lovu što sam dobio prednarudžbom=

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Dodam te vcrs na Crew..napravit cu i temu tu na forumu za klan pa cemo vidit kolko ce nas se skupit i kak ce funkcionirat.
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

imali itko crew da se pridruzim ako mogu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Imas unazad nekoliko postova link za crew..ima nas zasad samo par pa sendaj request..nadam se da ce nas se skupit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

Izvini al ne bolji od SA....GroveStreet 4life! 

10 godina
offline
Grand Theft Auto V

jel zna itko kako cu znat ako su moderi u serveru? ili modirani lobby za novce

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Jel bi  mogo pobrat ban ako koristim sifre u Singleplayeru? Od kad postoji GTA gust mi je sifrat...sto aute, helice, zravlje , stit itd.  

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Sandro HR Zagorje kaže...

Jel bi  mogo pobrat ban ako koristim sifre u Singleplayeru? Od kad postoji GTA gust mi je sifrat...sto aute, helice, zravlje , stit itd.  

Da, perma ban s cijelog psn-a

11 godina
offline
Grand Theft Auto V
Pa i ja bi mu dao ban. Koji gust igrat sa siframa.
 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ja sam na prošloj generaciji koristio samo guide kako kupiti i prodati dionice nakon odrađenih Franklinovih misija za Lestera (znači,sami kraj singleplayera)....Čisto da mogu upiknuti preskupi golf klub i slično.. Na novim generacijama to su ukinuli...Oružje, health i sl. mi nema smisla jer ubije čar igre..premda i ovo s dionicama je varanje..

 

 

I da, još uvijek nisam uspio dobio/sredio onaj dodatni sadržaj za nas "povratnike"...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 13:46 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Meni je bas gust prelazit misije sa sfirama. A dobro....

Moj PC  
1 5 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V
Igraj ovak vise ces se zivcirati a i tome i je car 😄
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ja igram bez sifra i gust je igrat ali se nazvciram kad me ubiju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Po meni mapa u SA-u je vjerniji prikaz LA-a i ostatka Kalifornije...Koja mapa je na vas ostavila bolji dojam?

30 GTA San Andreas
7 GTA V
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

I kakva vam je igra u odnosu na stare konzole,graficki i to,bas nevidim da ima vise pjesaka i auta kak su pricali

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Joky007 kaže...

I kakva vam je igra u odnosu na stare konzole,graficki i to,bas nevidim da ima vise pjesaka i auta kak su pricali

Nisam igrao,ali gledajuci ove videe definitivno je napredak u vegetaciji,teksturama,gustoci prometa,osvijetljenju,efektima itd.

14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
ATI HD3870 kaže...

Po meni mapa u SA-u je vjerniji prikaz LA-a i ostatka Kalifornije...Koja mapa je na vas ostavila bolji dojam?

nista ne moze zamjeniti SA, nisam ga igrao vec jedno 3-4 godine al sto posto da bi znao napamet otici do svih bitnijih znamenitosti/lokacija na mapi, nezaboravna igra

One ring to bring them all and in the darkness bind them
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Izgleda identicno ko na starim konzolama plus veca reza i bolja trava. U da tu je i nepotrebni first person mode da mogu prodavat pod maglu ljudima koji vec imaju igru na last genu.

Moj PC  
1 13 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice