Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.362.824
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pozdrav ekipa. Znam da nije dobar podforum za pitat ovo ali imali netko da više ne igra, a prošao je dosta na onlinu pa bi htio sad prodat možda. Ja nisam igrao jer nemam konzolu i non stop sam se nadao da će izaci jednog dana na PC. i sad mi je bed zbog ovih bonus dodataka. Ako znate nekog da ne igra više, a ne misli kupovati za next gen javite mi molim.

 

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 3:04 (Joe Cavallo).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
ATI HD3870 kaže...

Kupovina kuća,kosarka,borba sa uličnim bandama,casina,3 grada,great story.....sto je najbitnije za spomenut igra koju igram od dana kad je izasla i jos mi nije dojadila....igram je i dan danas a već sam i ostario....to je ono da grafika ne znači ama bas nista ako se igra vise bazira na elemente koji bi igru učinili da te priljubi satima za računalom....tesko će ikad bilo koji gta nadmasit jedan SA...mozda u daljnoj budućnosti ako im dođe u glavu da sve elemente iz SA prebace u jednu sasvim novu igru sa 3 grada i ovim sto sam nabraja.....gta 5 brzo dojadi :/.... ljudi su i previse postali razmaženi sa detaljima u igri(grafičkim)!

meni je jedino žao što nema casina

http://www.youtube.com/user/Brzi559
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Joe Cavallo kaže...

Pozdrav ekipa. Znam da nije dobar podforum za pitat ovo ali imali netko da više ne igra, a prošao je dosta na onlinu pa bi htio sad prodat možda. Ja nisam igrao jer nemam konzolu i non stop sam se nadao da će izaci jednog dana na PC. i sad mi je bed zbog ovih bonus dodataka. Ako znate nekog da ne igra više, a ne misli kupovati za next gen javite mi molim.

 

Lol, pa izlazi 27.1.2015 za PC.

10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pozdrav, evo bili GTA V mogao moj pc vrtiti? Bili bio igriv?

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...

jeli tko moze uc na mp gta 5 next gen ja nemogu izbaciva mi da mi konekcija nije dobar a dobra je sad citam da imaju probleme s mp sutra doalzi patch 

i ja imam isti problema, odigrao jedva dvi partije samo...

10 godina
offline
Grand Theft Auto V

jel zna netko kako da update gta 5 na ps4  jer je izasato update 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Odes na ikonu od igre, stisnes options i imas check for update.
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Danas sam ju kupil u algoritmu.. Zamisli dobili su jucer samo 2 igre, jedna je prodana ujutro a drugu sam ja kupil... Katastrofa kolko im daju igra na kapaljku -.- a vjerojatno bi se prodalo par desetaka komada petica u par dana... Sva sreca pa me jos jedan cd docekal.... Od srijede sam na godisnjem, ima da ju poderem :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V
Ja sam na 50% vec igra je prezabavna 😄
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

20% tek polako ja igram malo sp malo mp :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V
Ja online nisam ni probao jos prvo sp a tek onda online
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Ja sam na 60 % igre. Za sada, čudo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Decki zakaj nemrem skinut update? Pise mi da se nemrem connectat na server a spojen sam prek wifi-a... U cem je problem?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Lettel kaže...
Decki zakaj nemrem skinut update? Pise mi da se nemrem connectat na server a spojen sam prek wifi-a... U cem je problem?

nekaj ti ne dela dobro

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
11 godina
offline
Grand Theft Auto V
Puno ljudi skida upali/ugasi konzolu i problem rijesen PSN je u kriminalno losem stanju zato ti se takve stvari dogadaju
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 20:07 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

Do sad sam sve skidal normalno, sve updatove za 4 igrice kaj imam i nikad nije bilo problema... Ocito je ovo iznad kaj je napisal, ugasim/upalim ps i bude ok... Kasnije budem probal

11 godina
offline
Grand Theft Auto V
Kazem ti PSN ima opakih problema i neznam kad to misle rijesit. Od poruka do notifikacija. Ja sam neki dan 3 puta morao skidat final stand za battlefield. A kaj je nagore nakon svakog maintancea sve radi sve gore. Morat ce kosooki ozbiljno poradit na tome dal sam 400kn za ps+ a sve je u banani
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

imali itko da zeli igrat online gta 5 na ps4 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

cek decki, jel ozbiljno psn ima problema, jer sam u ponedjeljak mislio ici kupiti da mogu online

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Update je napravljen, ocito je samo bilo potrebno konzolu iskljucit/ukljucit {#}

Prvi dojam kaj se tice petice je odlican, ALI definitivno mi ju nije gust igrat ko san andreas, vjerojatno zato jer sam stariji, a san andreas sam igral s 13-14 godina pa mi je to bilo onda vrh vrhova, vjerojatno je tak GTA V danasnjim klincima vrh igrica {#} 
Da, nije isto igrat ko SA ali sam odusevljen grafikom, autima, mogucnostima i ostalim stvarima tak da je po tom sigurno bolja od SA ali velim, nije to taj gust, ta zelja za igranjem po par sati u komadu {#} 

Htel bi probat igrat ONLINE ali nemam onaj PSN+ il kak vec {#} bude i to doslo na red {#}  

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
St0ka kaže...
Joe Cavallo kaže...

Pozdrav ekipa. Znam da nije dobar podforum za pitat ovo ali imali netko da više ne igra, a prošao je dosta na onlinu pa bi htio sad prodat možda. Ja nisam igrao jer nemam konzolu i non stop sam se nadao da će izaci jednog dana na PC. i sad mi je bed zbog ovih bonus dodataka. Ako znate nekog da ne igra više, a ne misli kupovati za next gen javite mi molim.

 

Lol, pa izlazi 27.1.2015 za PC.

Vidim da sam krivo se izrazio. poanta je bila da sad kad napokon izlazi za pc bed mi je da popusim ove bonuse za povratnike pa bi uzeo od nekog ps3 account i prebacio si na pc kad dodje. Valjda je sad jasnije XD

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

jel se zna kako se moz promjenit auto u sp da mu bude osobno i kako u mp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Itko online dns?
ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...

jel se zna kako se moz promjenit auto u sp da mu bude osobno i kako u mp

to nažalost nije moguće, jer su auti lockani za svog vlasnika

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...

jel se zna kako se moz promjenit auto u sp da mu bude osobno i kako u mp

to nažalost nije moguće, jer su auti lockani za svog vlasnika

zar nije da mos kupit npr pa ti dode u tvoj garazu ono prek mobitela tj "interneta"? bar sam ja tak na xbox 360

"Ses"
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
da, to se može, ali on misli da zamjeni da mu recimo adder bude umjesto franklinovog bravada

 

 

 

po meni first person je sada bezveze, mslm zanimljivo je to jer je osvježilo igru, ali ljudsko oko ima veći kut gledanja, tako da će first person bit odličan tek na PC-u koji ima barem 3 monitora

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
matić_žu kaže...
da, to se može, ali on misli da zamjeni da mu recimo adder bude umjesto franklinovog bravada

 

 

 

po meni first person je sada bezveze, mslm zanimljivo je to jer je osvježilo igru, ali ljudsko oko ima veći kut gledanja, tako da će first person bit odličan tek na PC-u koji ima barem 3 monitora

A ovo je prva fps igra ikad?

Potpis!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ezio kaže...
matić_žu kaže...
da, to se može, ali on misli da zamjeni da mu recimo adder bude umjesto franklinovog bravada

 

 

 

po meni first person je sada bezveze, mslm zanimljivo je to jer je osvježilo igru, ali ljudsko oko ima veći kut gledanja, tako da će first person bit odličan tek na PC-u koji ima barem 3 monitora

A ovo je prva fps igra ikad?

Druže, ja pišem za gta v, tj rockstar. Ne za druge igre i izdavače...

 

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
matić_žu kaže...
da, to se može, ali on misli da zamjeni da mu recimo adder bude umjesto franklinovog bravada

 

 

 

po meni first person je sada bezveze, mslm zanimljivo je to jer je osvježilo igru, ali ljudsko oko ima veći kut gledanja, tako da će first person bit odličan tek na PC-u koji ima barem 3 monitora

A nema opcije za podešavanje field of view-a u opcijama? Ak nema onda je to sranje, na PC-u se to uvijek lako riješi.

14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Peyote Trip Compilation - Grand Theft Auto V 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice