Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.358.700
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Sandro HR Zagorje kaže...

Definitivno ti nekaj ne valja. Tu i tamo se zna dogodit neki lagg, al nista strasno ...skoro pa neprimjetno! 

 

 

Hehe, ako se na konzolama to dogadja, ne zelim ni zamisliti kako ce biti pc verzija!!!! 

 

Jedva cekam da izadje al bojim se da mi ta igra nece uopce biti dobra i to ne zbog neigrivosti...

 

Jos od IV su otisli u qrac svi skupa....radio postaje dosadne, pjesme nis posebno u odnosu na stare postaje.... Lazlow neusporediv sa Lazlow-om iz VC i SA. Jos uvijek tu i tamo stavim Pressing Issues i WCTR iz SA na jubitu pa slusam da se smijem malo. Ah, nostalgija :'-(... odo slusat Maurice Chavez-a....

Pot piss
11 godina
offline
Grand Theft Auto V
Tebi nesto il nevalja sa konzolom ili sa igrom. Kod mene nema problema jako rijetko se zba dogodit frame drop i to kada jako brzo vozim i po jakoj guzvi i to je jedini problem. A i to se tolko rijetko dogada da je zabemarivo. Igram digitalnu igru tj sve igre igram digitalne verzije i hard minje vec pun 😄
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Na youtube videima sa fps testovima vidi se da fps ponekad padne sa 30 na cca 27. I to je samo tijekom vožnje većom brzinom po gradu. U svim ostalim situacijama fps je zakucan na 30. 

Pričam o PS4. Mislim da xbox one ima većih i češčih dropova.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 12:02 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

po noći fps je stabilan i nema bas nikakvih dropova bez obzira koliko prometa dok po suncanom vremnu je to sasvim druga prica

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
omomomomoomm kaže...
Tebi nesto il nevalja sa konzolom ili sa igrom. Kod mene nema problema jako rijetko se zba dogodit frame drop i to kada jako brzo vozim i po jakoj guzvi i to je jedini problem. A i to se tolko rijetko dogada da je zabemarivo. Igram digitalnu igru tj sve igre igram digitalne verzije i hard minje vec pun 😄


Tocno tak i meni, kad se malo brze vozim kroz guzvu onda lagg-a, al cim brzinu smanjim postaje normalno... Vecinom mi se to dogadja na vecim "avenijama" u gradu... btw imam igru na cdu

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2014 18:24 (Lettel).
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
I ja imam isti problem. Takodjer igra na cdu.. nisam ni skontao dok nisam provozao brze auto.
PSN Tokioplastic292
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

znam da je glupo pitanje ali jel se moze igdje upaliti fps da se vidi koliki je

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Razlika kad se voziš sjevernije po autoputu i negdje po brdima i po gradu je drastična.

Kad nisi u gradu moš radit šta god i igra radi savršeno a grad,automobili,avenije je sasvim druga priča.

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

jel ovo legalno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...

jel ovo legalno 

Joj pa zar ti nije jednostavnije odradit misiju...za 15tak min mozes do 20000$ zaradit. Javi se na PP pa cu ti rec nesto.

16 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

ekipa koji targeting mode koristite u singleplayeru (PS 4 version)

6 assisted aim full
1 assisted aim partial
0 free aim assisted
4 free aim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
amd freak kaže...
lGRACINA kaže...
amd freak kaže...

Ovo drugo neču ni komentirat, stvari tipa da WD nije bio zamišljen kako je prezentiran na E3

Ja nisam ovo rekao ! Imas moj post gore. Također ubacujes gta 4 u pricu a ni njega nisam spomenuo.

A ovo vezano za grafiku WD - Ubisoft haypa sve svoje igre do zla bola, a najbolji nacin za postizanje toga je pomocu grafike. Ako toga nisi svjestan onda pocmi pratit scenu.

 

Pa nisi ni trebao reći očigledno je da je prva verzija koja je predstavljena za pc ako nisu znali kakve će biti konzole, a takvu pc verziju mi nismo dobili već bitnije "osiromašenu" u kojoj opcije za bolji vizualni dojam postoje ali su po defaultu isključene jer su se kasnije sjetili da tako na konzolama ne radi dobri. To je i odličan primjer lošeg porta čitaj optimizacije. 

 

GTA4 je bio primjer putem kojeg sam ti slikovito prikazao kako tvoje riječi nemaju smisla.

 

A što se hypa tiče hajpaju svi, tj večina njih ali tko prikazuje lažan gameplay??

 

Watch dogs igru je već ionako zaboravila večina igrača, a kada izađe gta bojim se da će igrati još samo oni koji plaču za potrošenim novcem na taj poluproizvod.

@ amd freak

dakle ti magistru smijes govoriti da ce gta5 biti poluproizvod a mi ostali nesmijemo govoriti da ce igra rasturati...{#} daj nam soli pamet jos malo kako ti kuzis konzole a mi smo svi ostali debili...{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.12.2014 11:42 (Stjepanj).
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

evo ako me neko oce dodat za multica ili na social clubu- nick mi je gradedrix

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

jeli ikome zeli uc u gta 5next gen na ps4 dolazi mi tamo na loading scren error da se crasha igra 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

http://gtaforums.com/topic/753560-error-code-when-booting-up-game-ps4/

Evo neki reinstaliravaju igru, ja budem se ipak strpel do sutra pa budemo vidli, da mi nebi slucajno save obrisalo mada meni je samo do multica {#} 

16 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Stjepanj kaže...
amd freak kaže...
lGRACINA kaže...
amd freak kaže...

Ovo drugo neču ni komentirat, stvari tipa da WD nije bio zamišljen kako je prezentiran na E3

Ja nisam ovo rekao ! Imas moj post gore. Također ubacujes gta 4 u pricu a ni njega nisam spomenuo.

A ovo vezano za grafiku WD - Ubisoft haypa sve svoje igre do zla bola, a najbolji nacin za postizanje toga je pomocu grafike. Ako toga nisi svjestan onda pocmi pratit scenu.

 

Pa nisi ni trebao reći očigledno je da je prva verzija koja je predstavljena za pc ako nisu znali kakve će biti konzole, a takvu pc verziju mi nismo dobili već bitnije "osiromašenu" u kojoj opcije za bolji vizualni dojam postoje ali su po defaultu isključene jer su se kasnije sjetili da tako na konzolama ne radi dobri. To je i odličan primjer lošeg porta čitaj optimizacije. 

 

GTA4 je bio primjer putem kojeg sam ti slikovito prikazao kako tvoje riječi nemaju smisla.

 

A što se hypa tiče hajpaju svi, tj večina njih ali tko prikazuje lažan gameplay??

 

Watch dogs igru je već ionako zaboravila večina igrača, a kada izađe gta bojim se da će igrati još samo oni koji plaču za potrošenim novcem na taj poluproizvod.

@ amd freak

dakle ti magistru smijes govoriti da ce gta5 biti poluproizvod a mi ostali nesmijemo govoriti da ce igra rasturati...{#} daj nam soli pamet jos malo kako ti kuzis konzole a mi smo svi ostali debili...{#}

 

Šteta da nisam ovo prije vidio, ali zanimljivo kako stalno napikavaš na mene.

 

Igra možda bude rasturala sa pričom, grafikom i gameplayom, ali ako neće biti dobro optimizirana i ako će se vrtiti na dobrom hardwareu kao da imaš p4 onda se to zove poluproizvodom.

 

Ali tebi ionako treba sve crtati, jer si toliko intelektualno jak da nemaš ni moć zaključiti najosnovije stvari.

 

I daj ono okani me se, jer vidim da te smeta što sam akademski građanin a ti nisi ;)

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V

Top 10 First Person tthings to do:

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Zavolio sam LA City samo zahvaljujući GTA {#} i sad mi stoji ova slika na zidu {#} Malo je off top....

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 20:12 (ATI HD3870).
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
DeniZg kaže...

Top 10 First Person tthings to do:

 

 

covjece radi gta5 ce umrijeti sve auto voznje, fps shooteri, golf simulatori itd{#}{#} strava! sad smo dobili to sve u jednoj igri...{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Stjepanj kaže...
DeniZg kaže...

Top 10 First Person tthings to do:

 

 

covjece radi gta5 ce umrijeti sve auto voznje, fps shooteri, golf simulatori itd{#}{#} strava! sad smo dobili to sve u jednoj igri...{#}

Zaboravio si igranje tenisa :D 

12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

zaboravio sam stotine toga, lista je podugacka{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Samo da daju datum, ovako će opet za mj dana reći da je odgođeno ili nešto treće. ALi nešto predobro će biti.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V
Ovo je definitivno najbolja igra ikad napravljena, kolko tog je rockstar ubacio, ove pljacke ce bit nesto savrseno. Jednostavno skidam kapu rockstaru.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Evo novi heists trailer i na forumu

 

 
1 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pa ovo je za plakanje. Opet odgodili pljačke, MA NIJE ISTINA...

Da se prisjetimo, pljačke su se trebale pojaviti pri izlasku gta v online 2013. godine, odgođene su evo već četvrti put, i izaći će 2015. godine. Znači više od godinu dana će radit na njima i opet će bit money glitchevi. R* je neozbiljna tvrtka -.-

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
matić_žu kaže...

Pa ovo je za plakanje. Opet odgodili pljačke, MA NIJE ISTINA...

Da se prisjetimo, pljačke su se trebale pojaviti pri izlasku gta v online 2013. godine, odgođene su evo već četvrti put, i izaći će 2015. godine. Znači više od godinu dana će radit na njima i opet će bit money glitchevi. R* je neozbiljna tvrtka -.-

Neozbiljna tvrtka?Barem daju besplatne DLC-ove, a ne kao EA ili UBISOFT.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V

preporuca se da tu vijest procitate sjedecki.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
mar123 kaže...

preporuca se da tu vijest procitate sjedecki.

CTRL+F i napisi PC

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice