Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.362.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Grand Theft Auto V

Pozdrav, može li moj laptop pokrenuti dotičnu igru i dali će raditi ok? Isto tako bi molio gdje mogu skinuti igru, pošto je većina torenta istekla... može i inbox, hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2015 17:58 (matrix777).
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Ic ce fluidno i super na tom laptopu. Ako vec piratiziras, potrudi se sam nac, ima gdje god da se okrenes za skinut, igra je mega popularna. Savjetujem da kad je isprobas da razmislis o kupnji, multiplayer (koji se neda piratizirat nikak...) je super zabavan! Imas za manje od 250kn za kupit!

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 2:05 (Mojpismonosa).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Jel ima neki hrvatski crew na ps4 da ima nesto aktivnih igraca?

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Imam Acer V3 sa i3 4030u,840 2GB i 4GB ram memorije i zanima me igra li ko na toj ili sličnoj konfi?
Uzeo bi igru ako bi se dalo igrat

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 9:45 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pozdrav,

ima netko gta na ps3 ili xbox360, a da ga nije prebacio na PC ili nove konzole? Htio bi kupiti account da dobijem one dodatne aute i oružja. Hvala.

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Zin8 kaže...

Imam Acer V3 sa i3 4030u,840 2GB i 4GB ram memorije i zanima me igra li ko na toj ili sličnoj konfi?
Uzeo bi igru ako bi se dalo igrat

Klikni me.

Isprobaj, pa ako igra sljaka kako tebi pase, kupi :)

 

Edit: tek sad vidio da je post iz polovice devetog mjeseca..heh :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2015 4:37 (leo_91).
8 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

ako netko prodaje gta v za pc javite mi se u PM, primam ponude :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Pozdrav ja i frend trazimo 2-4 osobe da igramo kao tim na gta ps3.. culi bi se preko skypea.. po mogucnosti od 16 god na dalje
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Da li netko zna koja je razlika između 3 igre gta 5 za ps4 osim virtualnog novca koji dođe s njima 

Grand Theft Auto V 300 kn

Grand Theft Auto V and Shark Cash Card Bundle 333 kn 1.75 milijuna 

Grand Theft Auto V and Great White Shark Cash Card Bundle 613 1.25 milijuna 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pozdrav,

 

Ako netko igra online na PS4 u PM mi napisite PSN pa da igramo malo.

Tek sam poceo online i svaka pomoc je dobrodosla :)

Hvala

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ekipa kako igrate GTA, sa uključenim autoaimom ili isključenim? Prešaltao se prije mjesec dana na ps 4 nakon 10 godina igranja isključivo na kompu, na kojemu sam naravno prešao GTA i sad mi malo bzveze kad sam nišani. I kako funckionira online to, jel se igra sa autoaimom ili bez? nemam trenutno PS plus pa ne mogu isprobati :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

uzmi trial ps plus na 14 dana

ja igram sa auto aim dok se privikavam onda postepeno bez toga cu ici, kako je online ne znam jer nisam previše igrao 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V

Iskoristio tial već za SW :D Ma kontam da ću odmah staviti na free aim, nije mi nešto teška igra na kompu bila, s ovim sam skonto da ne moš fulat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 13:45 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pozz ljudi, evo nudim modanje accounta GTA V na PS3...

Cijena je 40 kuna, a mozemo se dogovorit i za manje...

Za sve ostale informacije javite se u poruku...

Ivan Malekin
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Vidim da se u zadnje vrijeme dosta priča o single player DLC-u gdje bi se navodno trebao pojaviti i novi proganonist Anthony Miller kao i "proširena" mapa...Znam da je igrica stara skoro 3 godine i vjerojatno ništa od toga, no svejedno...barem da izbace nešto

do izlaska RDR2 :)

 

Meni recimo Online nikako nije legao..

 

 

Mišljenja?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2016 8:36 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V

Naravno, bilo bi odlicno da izdaju SP DLC, online me također ni malo ne privlači... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Meni Online služi da ga slučajno pokrenem i onda gasim igru u Task Manageru.

 

A da su trebali staviti DLC-e u SP trebali su. Kao da naših 50€ ne vrijedi...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

Pozdrav,

kupio sam gta v na instant gamingu prije nekih dva mjeseca.

I slozio sam se da je fucked up. Ali sad kad je frend kupio jako sam zavolio, kad imate ekipu da igrate onda je extra.

 

Setup
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Imam gta v save game editor pa sam malo izmjenio save game al ps3 ga ne zeli ucitati. probal sam staviti neciji save game 100% completition ali ni taj ne radi. kak da to slozim?
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Igram digitalnu verziju GTA 5 i dosta nekih problema i bugova kad igram online, ne mogu da udjem u auto ponekad, auta prolaze a vozaca nema...kad ciljam snajperom neka magla se stvara. O cemu se radi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

Story mode sam prešao i od onda igram online koji je odlićan pod uvjetom da imaš s nekim igrat ja smatram da vrijedi naših, to jest u mom slučaju 60 eura jel se dosta toga dobilo kroz online update. 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Sta je ovo vise sa gta, na ps3 je bio 6 puta bolji. Iigram na ps4, pucam u lika nista mu, rpg na auto autu nista a onda on mene iz auta ubije, i to se cesto desava. Jel sigurno ovdje nema chitera?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V

Koliko vas još igra GTA? Tema baš i nije aktivna.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
x18x05x kaže...

Koliko vas još igra GTA? Tema baš i nije aktivna.

 Tu i tamo ga upalim i igram isključivo main story....nisam baš za online...

10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Pozdrav, moze li vas par aktivnih dodati na psn da bacimo nekad koju trku i heist. 

PSN: miikaa77

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Poz,da li GTA 5 moze da se igra na tastaturi i misu na PS4?

Ako moze kako moze ?

Koje igre mogu da se igraju preko tastaure i misa ?

Da li treba neka spec tas i mis ili moze bilo koji usb !

 

Hvala

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Nemogu nać na forumu ali imam pitanje...
Igram GTA v na ps3 i nemogu unjeti šifre.. pišem dovoljno brzo i točno ali ih ne očitava.. ima Ko koji prijedlog ili nešto kako da to rijesim?
=U=
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ako itko igra GTA Online neka me doda expresso92 mi je nick, jer ja jos nisam shvatio kako dodat nekoga ko nije trenutno u igri pa da ga dodam preko mobitela.
Treba mi netko ko ima veci Raiting i ko zna vise o igrici, jer sam i ja tek poceo igrati Online.
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Zaimljivo nesto... Presao sam igru u 60 sati, polako sam prelazio sve istrazivao, i izgustao se kao ni sa nijednom igrom, savrsena igra pomeni prakticki... Ali nakon svih tih sati i prelaska glavne price vise nisam imao volje da ju upalim, par puta sam se vozikao radio gluposti i toeto... 

 

Mislim da sam u san andreasu, trojci proveo bar 100 sati. Fali mi nesto sto bi me osim price drzalo u tom svjetu, npr prvo sta mi pada napamet su bande i teritoriji kojih u petici nije bilo, bar ne dovoljno. Multi sam upalio dvaput ali preisprazan mi je bio, ako nemas par frendova nema zabave...

 

Nadam se da ce u novom nastavku dodatno napuniti svijet, vise bandi ratovi kvartova, mozda mogucnost da zaigras kao policajac i takve stvari...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
Haremzg kaže...

Zaimljivo nesto... Presao sam igru u 60 sati, polako sam prelazio sve istrazivao, i izgustao se kao ni sa nijednom igrom, savrsena igra pomeni prakticki... Ali nakon svih tih sati i prelaska glavne price vise nisam imao volje da ju upalim, par puta sam se vozikao radio gluposti i toeto... 

 

Mislim da sam u san andreasu, trojci proveo bar 100 sati. Fali mi nesto sto bi me osim price drzalo u tom svjetu, npr prvo sta mi pada napamet su bande i teritoriji kojih u petici nije bilo, bar ne dovoljno. Multi sam upalio dvaput ali preisprazan mi je bio, ako nemas par frendova nema zabave...

 

Nadam se da ce u novom nastavku dodatno napuniti svijet, vise bandi ratovi kvartova, mozda mogucnost da zaigras kao policajac i takve stvari...

 

 

Meni je trebalo dosta više, ali iz čistog razloga što sam htio 100% checklist....(znači pronaći sva pisma vezana za ubojstvo one ženske, pokupit sav otpad sa podmornicom, Michelov Epsilon misija,pobijediti u svim maratonim,trkama....komplet Strangers and freaks i sl)... Ima toga gro..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice