Gta bosna patch zaključana tema

poruka: 33
|
čitano: 28.752
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gta bosna patch

zna li neko stranicu gdje mogu downloadt bih patch

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta bosna patch
tavrić kaže...

zna li neko stranicu gdje mogu downloadt bih patch

znam za gta srbija ali za bih nisam ćuo

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
16 godina
offline
Gta bosna patch

za gta san andreas? to onda valjda misliš na gta serbia

malo pogledaj na google naći ćeš

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch
denix kaže...

za gta san andreas? to onda valjda misliš na gta serbia

malo pogledaj na google naći ćeš

Gta bih postoji igrao sam osobno,ali za download ne znam,probaj na nekim torrentima.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch

je si li slučajno naso neku stranicu ja sam tražio ali nisam nasao

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch
tavrić kaže...

je si li slučajno naso neku stranicu ja sam tražio ali nisam nasao

Nema veze što piše gta4 u tekstu piše da je za san andreas.

http://www.megaupload.com/?d=CCPFTF9J

15 godina
offline
RE: Gta bosna patch

Imam ja GTA Bosna.Patch ti je prejadan.Gori je od Srbije.Promjeni policijske aute,aute obicne,motore i nsta vise.Ja sam ga kupio za  12 kn.Uvjerit ces se kad budes nabavio.

Intel Core 2 Quad Q8200 4x2,33Ghz GIGABYTE EP31-S3G,FSB1600MHz 4GB DDR2 PC6400 Gainward GeForce 9900GT 1GB HDD WD 640GB SATA2 Kućište CoolerMaster CM690 Napajanje OCZ StealthXtreme 500W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch

pa to je gta 4 a ja trazim bih patch

15 godina
neaktivan
offline
Gta bosna patch

je li iko naso ja nemogu nikako

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta bosna patch
tavrić kaže...

je li iko naso ja nemogu nikako

Pogledaj par postova gore i vidjet ćeš da iako piše GTA 4 da je taj patch za SAN ANDREAS!I prestani biti dosadan sa pitanjima:Jel ko našo? Kad će patch? i slično...Gore ti je link onoga što tražiš i na to klikneš(mišem) i skineš si i to ti je to!

15 godina
neaktivan
offline
Gta bosna patch

ok skuzio sam bez panike

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta bosna patch

i cito sam da patch ima 700mb

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gta bosna patch

a jel postoji GTA CROATIA patch?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gta bosna patch

postoji ja sam ju napravio...al neznam di je :D..promjenio sam sve natpise u igrici sve znakove sam pretvorio u hrvatsko sve sta se vidi da pise englesko je zapravo hrvatsko :))))))))

EDIT:imam tu negdje screenshotove od tog :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2009 19:05 (dado16).
14 godina
offline
RE: Gta bosna patch
dado16 kaže...

postoji ja sam ju napravio...al neznam di je :D..promjenio sam sve natpise u igrici sve znakove sam pretvorio u hrvatsko sve sta se vidi da pise englesko je zapravo hrvatsko :))))))))

EDIT:imam tu negdje screenshotove od tog :D

nađi to

michael
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2009 19:06 (michael).
15 godina
offline
RE: Gta bosna patch
cim nadem postam screenshotove :)
14 godina
neaktivan
offline
Gta bosna patch

ko je tako glup da misli da je to "patch"  to su obični modovi dodani s gta inside ili od nekud drugdje!!!!!!!!!!!!

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Gta bosna patch

šta nije patch

michael
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gta bosna patch
ovo sta sam ja radio bogami je patch...nigdje nije skidato ja sam radio preko texture workshopa...mjesec dana sam se zajebavao :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch
dado16 kaže...
ovo sta sam ja radio bogami je patch...nigdje nije skidato ja sam radio preko texture workshopa...mjesec dana sam se zajebavao :D

  pa tehnički, to što si ti radio i je mod - izmjena tekstura, modela i skripti... patch je u biti promjena engina igre, dodavanje mogućnosti, ispravljanje grešaka u kodu i slično...

ali iz nekog razloga pes i gta modderi vole svoje modove zvat patchevi... ne znan zašto...

 

p.s. uploadaj taj svoj mod negdi (megaupload ili nešto slično)...

15 godina
offline
RE: Gta bosna patch
jedan problem sve to sta sam radio je veliko 1.5GB...a upload mi maksimalno ide 25kb/s pa to ce mi tjedan dana uploadirat :S..i usto kad uploadiram duze od 10 minuta pukne mi veza AAAAAAA....bemti vrazji net
15 godina
offline
Gta bosna patch

pa imaš li možda susjeda/prijatelja s bržom vezom pa sprži na cd, uploadaj preko njega na rapidshare i daj link

http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_42259
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gta bosna patch

alo pa šta si sami neradite modove ko ja!! ja imam 20 modova svojih na svima su i auti i motori i cesta i oružije u biti sve je promjenjeno ima dodanih otoka za drift i take stvari onda umjesto kiše pada snjeg...

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw light scribe monitor 19incha agm kučište sagitta powered by raidmax(400W)window
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch
Mato_Luks kaže...

alo pa šta si sami neradite modove ko ja!! ja imam 20 modova svojih na svima su i auti i motori i cesta i oružije u biti sve je promjenjeno ima dodanih otoka za drift i take stvari onda umjesto kiše pada snjeg...

pa razmisli malo neki ljudi mozda ne znaju to napravit, nisu svi neki tehnofrikovi

15 godina
offline
RE: Gta bosna patch

neznam lega

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch
Mitsuoka kaže...
Mato_Luks kaže...

alo pa šta si sami neradite modove ko ja!! ja imam 20 modova svojih na svima su i auti i motori i cesta i oružije u biti sve je promjenjeno ima dodanih otoka za drift i take stvari onda umjesto kiše pada snjeg...

pa razmisli malo neki ljudi mozda ne znaju to napravit, nisu svi neki tehnofrikovi

čuj i ja nisam znao ali sam skonto kako jel sam molio vamo tamo i dobio sam pomoč naj više sam na internetu našo odem na youtube i upišem ono što me zanima i skontam!! et mučio sam se mjesec dana da naučim i sad sve imam u malom prstu!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
15 godina
neaktivan
offline
Gta bosna patch

Ja sam si takodjer sam radio u gta:sa skinove radio i više sam modirao i skinove radio nego se igrao sa njima XD. i nije to neka nuklearna fizika. sve piše lijepo. treba 2-3 programa i to je to.

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch
Joe Cavallo kaže...

Ja sam si takodjer sam radio u gta:sa skinove radio i više sam modirao i skinove radio nego se igrao sa njima XD. i nije to neka nuklearna fizika. sve piše lijepo. treba 2-3 programa i to je to.

eto sve si reko al ja nekontam da neko traži pomoč oko pravljenja i tih stvari a prvo da neode na google i ne pogleda na netu ak niš nenađe onda nek dođe po stručan savjet!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch
Mato_Luks kaže...
Mitsuoka kaže...
Mato_Luks kaže...

alo pa šta si sami neradite modove ko ja!! ja imam 20 modova svojih na svima su i auti i motori i cesta i oružije u biti sve je promjenjeno ima dodanih otoka za drift i take stvari onda umjesto kiše pada snjeg...

pa razmisli malo neki ljudi mozda ne znaju to napravit, nisu svi neki tehnofrikovi

čuj i ja nisam znao ali sam skonto kako jel sam molio vamo tamo i dobio sam pomoč naj više sam na internetu našo odem na youtube i upišem ono što me zanima i skontam!! et mučio sam se mjesec dana da naučim i sad sve imam u malom prstu!!

 ma znan da nije problem ali nekome se neda ucit jer ih to ne zanima, koga zanima to nije problem, ali sta ce se neko mucit ako ima na netu jer jbg neko zeli imat zivot a ne pokusavat nesto sto mu bas i ne ide, lako je kad znas napravit u par sati i to je to a ne radit 10 dana jedno te istu stvar

14 godina
neaktivan
offline
RE: Gta bosna patch
tavrić kaže...

zna li neko stranicu gdje mogu downloadt bih patch

to ti je sranje, i serbia i bosnia patch, samo su ubacili drugacija imena ulica i druge automobile , sranje!!!

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice