Gta SA fans & moding

poruka: 36
|
čitano: 11.963
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & modding

pozZ ljudi

 

vidim da ima par postova na temu gta na forumu, pa reko da i ja jedan napisem, posto mi je san andreas jedna od naj igara, pa sam je kreno modificirat pa me zanima ima li jos slicnih igraca da razmjenimo neke toolove, modove, misljenja i tak. na netu ima par gotovih modifikacija kao sto su gta united, gta berlin, pa cak je jednom neko napravio neki gta srbija hehe...hajmo GTA fanovi i modderi javite se :D pozZ

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

za one koji ne znaju evo stranica za skidat modove:

 

i program za njihovo instaliranje:

http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=1001

 

I da, izaša je GTA srbija

Ubace ti drugačije aute i te gluposti i to je to

 

A good soldier obeys without question. A good officer commands without doubt.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2009 21:56 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

ee ovavezno probaj mod Enb series

BTW jeli zna netko mod da se karta promijeni u igri, pls ako netko zna jer nigdje ga više ne mogu naći (prije sam imao ali zaboravio sam kako se mod zove)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gta SA fans & moding

ako mislis da ti bude kao realna karta, evo link ;)

 

http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=920

 

odlican moD

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
16 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

ima li vas ljudi??? hajmo modderi javite se :D

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

evo jos jedne stranice: gtainside.com

的下跌不會好
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 19:35 (JURGOLINHO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Gta SA fans & moding

GTA je super, ludilo kradeš motore, aute, bicikla, oružje. Ubijaš ljude, kradeš pare. Ludilo.

 

 

 

Pozor:Igrica GTA San Andreas nije prikladna za djecu mlađu od 18 godina, jer djeca koja budu igrala tu igricu a da nemaju puni 18 godina, mogu imati noćne more a mogu biti i agresivni.

Arijel
 
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

GTA Modding sites

 

www.gtainside.com

www.thegtaplace.com

www.gtagarage.com

www.gta-worldmods.de

 

NAJPOPULARNIJI GTA FORUM

 

www.gtagorums.com

 

i EVO NEKI NAJBOLJI TOOLOVA ZA MODANJE GTA:SA

 

San Andreas Mod Installer 1.1 http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=1001


GTA San Andreas - Ultimate Editor 3.06 http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=1735


IMGTool http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=63

 

TXD Workshop 4.0B http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=722

 

GTA Garage Mod Manager http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=434

 

to je to zasad :D

 

pozZ

 

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 20:32 (mladen_87).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

moze link za download onog moda za SA gdje se grafika popravi i bude slicna GTA IV? tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gta SA fans & moding

evo ga prijatelju ;)

 

ENBSeries GTASA V0.075

 

http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=4478

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

ekipa moze please link od gta srbja???

 

thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gta SA fans & moding

imam ti ja na disku gta srbija instalaciju, a za link hmm neznam potrazit cu.

 

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta SA fans & moding
dalmata40 kaže...

ekipa moze please link od gta srbja???

 

thx

 pa zar nisi dosad igro.....to ti je prije 1 i po izaslo ili dve.....dobra stvar(nova auta,mafija je delije,grobari...svasta nesta)
16 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

ja imam par modifikacija za gta

 

GTA Srbija

GTA Tokyo Drift

i GTA sto ja radim hehe :D

 

a Srbija su par novi auta izmjenjeni, neke reklame i bande

 

Tokyo drift, par auta i misije nove

 

a moj GTA.... mozda jednog dana bude i nesto od toga :D

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

@mladen_87 ee care hvala ti puno za link do onog moda za detaljniju kartu, baš sam taj mod i tražio

 

svakako probajte ENB Series jer je grafika bar 50% bolja od običnog san andreasa (u igri možete isključiti/uključiti mod s tipkama SHIFT + F12) - tako ćete najbolje primjetiti koliko je grafika bolja

BTW jeli se netko bavi skriptanjem SAMP-a (za one koji neznaju to je mod od rockstara za multiplayer, RP i DM servera ima)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2009 0:55 (Thanatos).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gta SA fans & moding
Thanatos kaže...

@mladen_87 ee care hvala ti puno za link do onog moda za detaljniju kartu, baš sam taj mod i tražio

 

svakako probajte ENB Series jer je grafika bar 50% bolja od običnog san andreasa (u igri možete isključiti/uključiti mod s tipkama SHIFT + F12) - tako ćete najbolje primjetiti koliko je grafika bolja

BTW jeli se netko bavi skriptanjem SAMP-a (za one koji neznaju to je mod od rockstara za multiplayer, RP i DM servera ima)

 eheh, ja ti se bavim skriptanjem i imam vlastiti server s prijateljima....web stranica od servera ti je u mom potpisu....
edit: zaboravio sam napomenuti da ti to nije od rockstara mod, nego se oni još i protive protiv multiplayera
http://www.croelite.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2009 0:01 (Zayc_17).
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

Ja upravo dovršavam svoju kompletnu modifikaciju: GTA Pro Andreas. Treba mi još 1,5 tjedan da ga dovršim.Dati ću vam link za skidanje kada ga dovršim.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta SA fans & moding
dogman kaže...
dalmata40 kaže...

ekipa moze please link od gta srbja???

 

thx

 pa zar nisi dosad igro.....to ti je prije 1 i po izaslo ili dve.....dobra stvar(nova auta,mafija je delije,grobari...svasta nesta)
 igrao sam ali sam izbrisa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta SA fans & moding
lzgr kaže...

Ja upravo dovršavam svoju kompletnu modifikaciju: GTA Pro Andreas. Treba mi još 1,5 tjedan da ga dovršim.Dati ću vam link za skidanje kada ga dovršim.

 oplaaaaa...to se ceka...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gta SA fans & moding

i ja jedva cekam link :D GTA mi je zakoooN jer se skoro sve moZe modificirat :D i ja sam tako u svoj GTA ubacio skoro pa 100 vozila :D ajd prijatelju pa nam javi za link

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

Da...Hvala ali ići ću na neki put tako da ću nešto kasnije dovršit...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

ajd i mene zanima što će biti... ovabezno tu link kad dovršiš

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

Evo malo informacija: biti će i neki CLEO modovi poput onog za benzin,brzinomjer itd... Sva vozila u igri biti će promijenjena uključujući i avione,helikoptere,skrivena vozila poput Andromade,FBI truck...Bande će biti promijenjene uključujući i neke prolaznike,odjeća,tetovaže.2 nova otoka:Liberty City i Vice City.Kako sam rekao bit će nekih kašnjenja zbog puta ali unutar 2 tjedna je gotov.Cool

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2009 12:57 (lzgr).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

Koristim gta slovenija (imo sam i obican al mi je doso virus koji ga je izbriso skup sa windowsima Mršti se )i kada instaliram mod igrica mi se totalno zablokira zašto

 

Hvala unaprjed

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta SA fans & moding
Prebrzi kaže...

Koristim gta slovenija (imo sam i obican al mi je doso virus koji ga je izbriso skup sa windowsima Mršti se )i kada instaliram mod igrica mi se totalno zablokira zašto

 

Hvala unaprjed

 zato sto je slovenija premala za tako veliki san andreas
King of the South!
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta SA fans & moding
lzgr kaže...

Evo malo informacija: biti će i neki CLEO modovi poput onog za benzin,brzinomjer itd... Sva vozila u igri biti će promijenjena uključujući i avione,helikoptere,skrivena vozila poput Andromade,FBI truck...Bande će biti promijenjene uključujući i neke prolaznike,odjeća,tetovaže.2 nova otoka:Liberty City i Vice City.Kako sam rekao bit će nekih kašnjenja zbog puta ali unutar 2 tjedna je gotov.Cool

 a oce li biti pravi auti (bmw, audi...), i oce li biti promjenjene zgrade
King of the South!
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

Da,biti će pravi auti čak i neke firme poput Lade.U vezi zgrada ne biti će stare zgrade te spomenuta nova 2 otoka Liberty City i Vice City.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta SA fans & moding
lzgr kaže...

Da,biti će pravi auti čak i neke firme poput Lade.U vezi zgrada ne biti će stare zgrade te spomenuta nova 2 otoka Liberty City i Vice City.

 aj potrudi se jos malo pa stavi nove zgrade Belji se 
a trebat ces stavit one fileove gdje su handling i ona s*anja za auta, jer ce inace biti lose i autima ce biti gume u podu
King of the South!
15 godina
neaktivan
offline
Gta SA fans & moding

Znam i odustajem od LC i VC,ali će biti nesto tipa stunt island ili drift city.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gta SA fans & moding
lzgr kaže...

Znam i odustajem od LC i VC,ali će biti nesto tipa stunt island ili drift city.

 prije sam ja stalno ta sr*nja ubacivao pa mi vise dosadilo, ali trebo bi nove zgrade da bude cijeli novi
King of the South!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice