Gta IV-SA Download

poruka: 27
|
čitano: 10.368
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Gta IV-SA Download

link za skinuti gta IV-SA ako vam je to nepoznato mozete pogledati sljedeci prilog

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 7
14 godina
offline
Gta IV-SA Download

jel netko skinuo?

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gta IV-SA Download

Napokon!

Jedva sam čekao da izađe mod, slinio sam po videima {#}

Dalmatinac sam, ovo je moj dom tu su moji didovi davno sidro bacili mene vezali.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gta IV-SA Download
lzgr kaže...

Napokon!

Jedva sam čekao da izađe mod, slinio sam po videima {#}

hehe {#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download

Može li mi netko reći dali je ovo mod da gta sa izgleda ko iv ili da iv izgleda ko sa?

Game experience may change during online play.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download
Gamer6669 kaže...

Može li mi netko reći dali je ovo mod da gta sa izgleda ko iv ili da iv izgleda ko sa?

gta sa grad u gta iv engineu

 

 

btw, dali trebam imat gta iv instaliran za gta iv-sa?

Nemoj me jebat možda ću ti trebat :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 16:22 (GDDR5).
14 godina
offline
Gta IV-SA Download

hm...nisam siguran sto trebas imat instalirano {#}

rekao bi gta sa jer ovo sto skidas je mod tako da bi modo treba ti sa

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 16:25 (MilkMan).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download

Pa valjda se treba imati instaliran zato pitam dal je to za gta iv mod ili gta sa???

Game experience may change during online play.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download
MilkMan kaže...

hm...nisam siguran sto trebas imat instalirano {#}

rekao bi gta sa jer ovo sto skidas je mod tako da bi modo treba ti sa

Ne

Treba ti GTA IV.

Dalmatinac sam, ovo je moj dom tu su moji didovi davno sidro bacili mene vezali.
12 godina
protjeran
offline
Gta IV-SA Download

Može li netko napisati više o ovome? Kakvi su dojmovi ?

Da li na SA Rage modu ,možeš prelazit misije isto kao u običnom SA,isto i VC rage mod ..isto pitanje ?  ili je to samo vozikanje i prezentacija kako VC i SA izgledaju u rage modu..?

{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gta IV-SA Download

mene zanima kakva je steta?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gta IV-SA Download

Cek, cek, jel ovo mod za GTA SA ili za IV?

U zdravom hardveru zdrav softver
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download
pirat01 kaže...

Cek, cek, jel ovo mod za GTA SA ili za IV?

Mapa za GTA IV

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download
mario-kamatario kaže...

Može li netko napisati više o ovome? Kakvi su dojmovi ?

Da li na SA Rage modu ,možeš prelazit misije isto kao u običnom SA,isto i VC rage mod ..isto pitanje ?  ili je to samo vozikanje i prezentacija kako VC i SA izgledaju u rage modu..?

{#}

Ovo drugo. Nema ničega na mapi osim tebe. Moraš spawnati vozila preko trainera.

Mitsuoka kaže...

mene zanima kakva je steta?

Gle, to je ista igra,samo sa drugim autima i drugom mapom. I dodatkom aviona.

Dalmatinac sam, ovo je moj dom tu su moji didovi davno sidro bacili mene vezali.
14 godina
offline
Gta IV-SA Download

Ok, ajmo ispcetka posto sam se malo pogubio.

 

Znaci ovo nije mod za GTA San Andreas vec nesto (sta tocno!?) za GTA IV?

 

Ocito sam bio u nekoj zabludi posto sam skuzio po procitanim komentarima na netu da je ovo samo mod za GTA San Andreas sto znaci, da ako je mod trebas imati instaliran San Andreas....kao sto ga moras imati i za sve ostale modove.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download
win32 kaže...

Ok, ajmo ispcetka posto sam se malo pogubio.

 

Znaci ovo nije mod za GTA San Andreas vec nesto (sta tocno!?) za GTA IV?

 

Ocito sam bio u nekoj zabludi posto sam skuzio po procitanim komentarima na netu da je ovo samo mod za GTA San Andreas sto znaci, da ako je mod trebas imati instaliran San Andreas....kao sto ga moras imati i za sve ostale modove.

Ne ovo je samo mapa za GTA IV

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download
win32 kaže...

Ok, ajmo ispcetka posto sam se malo pogubio.

 

Znaci ovo nije mod za GTA San Andreas vec nesto (sta tocno!?)za GTA IV?

 

Ocito sam bio u nekoj zabludi posto sam skuzio po procitanim komentarima na netu da je ovo samo mod za GTA San Andreas sto znaci, da ako je mod trebas imati instaliran San Andreas....kao sto ga moras imati i za sve ostale modove.

Ovo je GTA San Andreas mapa i vozila u GTA IV igri/engineu.Dakle za ovaj mod ti treba GTA IV ili GTA EFLC. 

 

 

Jasnije sad?

Uostalom sve ti pise tamo,klikni na link u prvom postu i odi na prvu stranicu te teme. Sve ti piše tamo

 

 

Dalmatinac sam, ovo je moj dom tu su moji didovi davno sidro bacili mene vezali.
14 godina
offline
Gta IV-SA Download

jel skinuo netko?

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gta IV-SA Download

alo!

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gta IV-SA Download

Meni se sad taman skinulo. Sad ću vidit.

We are free to follow our own path. There are those who will take that freedom from us, and too many of you gladly give it.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta IV-SA Download

uu ovo predobro izgleda, moram instalirati podhitno! 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gta IV-SA Download

Meni nema drugih auta i ljudi?

windows was unable to detect your keyboard press f1 to retry or f2 to aboart
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download
Kewin kaže...

Meni nema drugih auta i ljudi?

nema nikome {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gta IV-SA Download
Mitsuoka kaže...
Kewin kaže...

Meni nema drugih auta i ljudi?

nema nikome {#}

nije fora ko u filmu im legend nema nikoga {#}

windows was unable to detect your keyboard press f1 to retry or f2 to aboart
14 godina
offline
Gta IV-SA Download

ovo je samo beta....jos moraju pun k toga sredit

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Gta IV-SA Download

ja sam skinuo i instalirao i neradi {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gta IV-SA Download

Skinuo. Jedva čekao kraj instalacije. Pokrenuo. Updater je prijavio grešku. Mislim se ja,ajd valjda su im serveri down. Igra se normalno pokrenula,ali sam jedva odvuko strelicu miša do start gumba,jer je pokazivač kriminalno spor i 2 puta se igra smrzla. Ajd,prešao sam i preko toga. Učitavanje traje punu minutu,tako da su sve slike tijekom učitavanja 2 puta prošle. Trebalo je jedno 7 sekundi da se učita okoliš na spawnu. Vidim predlaže mi igra da sjednem na biciklu. Pa hajde,zašto ne.

Bicikla je nešto slično motoru,samo puno gore. Skočim sa bicikle, i otvorim trainer da spawnam neki auto jel. Pošto volim Sultana,spawnjam njega. Nije konveritran iz SA. Spawnam taxi. On je srećom konvertiran. Vozim se jedno pola minute, a FPS pada na 15. Kvragu, bit će da je ENB. Isključim ga preko Shift + F12. Opet isto. Konvertiranim autima treba udarac čeličnom kuglom da se zgječe kao u GTA IV. Dodir sa pločnikom završava autom na krovu. CJ je konveritran na pola, dio njega je proziran.

Uglavnom, ovo se ne može nazvati betom. Ovo je prealpha. Moraju još hrpu toga srediti. Više nego što su dosad napravili.

Ocjena - 1

We are free to follow our own path. There are those who will take that freedom from us, and too many of you gladly give it.
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice