GTA IV save game 40 %

poruka: 8
|
čitano: 4.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV save game 40 %

Molio bih,ako netko ima save game od GTA IV,da je stao na 40 % igre,ili 30 %,da uploada na RS ili MU... Hvala unaprijed!

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV save game 40 %

Ne bi ti ionako radia. A pocni isponova sta ti e problem. 40 % ti je negdi oko Mannya ili ili tamo kod McRearya. Brzo ce ti proc.

Spirit...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV save game 40 %
Neutral kaže...

Ne bi ti ionako radia. A pocni isponova sta ti e problem. 40 % ti je negdi oko Mannya ili ili tamo kod McRearya. Brzo ce ti proc.

 Nezz... Frend je stavio save game na USB,i kasnije ga stavio u igrin folder i nastavio je igrati od tamo gdje je stao.Nazalost,on nema save na 30 niti 40 %...

 

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV save game 40 %

ev ja sam ljubitelj gta seriala i sve sam prešo i na svakom sam serialu svakih 10 posto odvojio save tak da imam i za gta iv al moram nač na kompu jel mi je nedavno hdd crko pa sad dok sve nesredim nemogu na net poslat i take stvari!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw light scribe monitor 19incha agm kučište sagitta powered by raidmax(400W)window
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV save game 40 %
Mato_Luks kaže...

ev ja sam ljubitelj gta seriala i sve sam prešo i na svakom sam serialu svakih 10 posto odvojio save tak da imam i za gta iv al moram nač na kompu jel mi je nedavno hdd crko pa sad dok sve nesredim nemogu na net poslat i take stvari!!

U redu, kada budes mogao,molim te da uplodas na neki servis... Hvala ti puno !!

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
14 godina
protjeran
offline
GTA IV save game 40 %

e brate i meni treba save game ja stao na 20 posto tamo ona misija di trebas pogledat email od daj si primljen na spoj kod onog fageta, daj upload na rapid i postaj link, zivio brate sto godian i ljubi te deda zika sa devet bika, 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV save game 40 %

a kako stavit save na gta 4 kad u my documents niti u administrator`s documents nema save-a

[url=http://www.rewards1.com/index.php?referrer_id=992682][img]http://www.rewards1.com/images/referralBanners/02.jpg[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV save game 40 %

Mislim da čisti save game neće raditi jer je povezan sa XLive. Dakle, potrebno je kopirati i jedno i drugo:

 

Windows 7, Vista:

C:\Users\*IME*\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames

C:\Users\*IME*\AppData\Local\Microsoft\XLive

 

Windows XP: (ovako nekako, nisam siguran)

C:\Documents and Settings\*IME*\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

C:\Documents and Settings\*IME*\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice