GTA San Andreas windows 7 problem

poruka: 73
|
čitano: 51.549
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

bok ljudi!Znali netko zasto nemogu igrati gta san andreas na windows 7?imam ati radeon hd2600xt agp 1gb ram intel pentium 4 2.4ghz...ako neko zna molio bih da javite!!Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem
cile 2000 kaže...

bok ljudi!Znali netko zasto nemogu igrati gta san andreas na windows 7?imam ati radeon hd2600xt agp 1gb ram intel pentium 4 2.4ghz...ako neko zna molio bih da javite!!Hvala

 Ovo je primjer kako ne postavljati pitanja

14 godina
protjeran
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem
cile 2000 kaže...

bok ljudi!Znali netko zasto nemogu igrati gta san andreas na windows 7?imam ati radeon hd2600xt agp 1gb ram intel pentium 4 2.4ghz...ako neko zna molio bih da javite!!Hvala

1.postavljaj pitanja lijepo

2. windows 7 nije optimizitran az stare igre tipa vice city,SA,CoD2,on je napravljen za dirt2,modern warfare 2,Battle forge...bla bla bla...

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

Desni klik na exe file,ideš pod karticu compabity ili kompatibilnost..označi kvačicu service pack 3 xp,apply i ok.

ako ti to neuspije,probaj reinstalirat directx

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem
SpyGi kaže...
cile 2000 kaže...

bok ljudi!Znali netko zasto nemogu igrati gta san andreas na windows 7?imam ati radeon hd2600xt agp 1gb ram intel pentium 4 2.4ghz...ako neko zna molio bih da javite!!Hvala

1.postavljaj pitanja lijepo

2. windows 7 nije optimizitran az stare igre tipa vice city,SA,CoD2,on je napravljen za dirt2,modern warfare 2,Battle forge...bla bla bla...

Nepodržava,ali može pokrenuti u starijem modu kao što je xp service pack 3 itd...meni je tako većina starijih igrica igrala bez problema..

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem
cile 2000 kaže...

bok ljudi!Znali netko zasto nemogu igrati gta san andreas na windows 7?imam ati radeon hd2600xt agp 1gb ram intel pentium 4 2.4ghz...ako neko zna molio bih da javite!!Hvala

control panel->programs->run programs made for previous versions of windows

 

izaberi tu gta iv i instaliraj

 

ili ajde u properties i stavi run in compability mode

14 godina
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Sada sam vidio da je netko pokrenuo temu da ni njemu nece i da je probao sa compabity i nece. Ali ja sam inace novi korisnik W7, evo koristim ga 3 tjedna, instalirao GTA:SA i sve radi normalno bez ikakvog nastimavanja, pa onda valjda podrzava.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Meni na windows 7 radi San Andreas bez ikakvih problema

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem
oo7 kaže...

Meni na windows 7 radi San Andreas bez ikakvih problema

ma radi gta san andreas na sedmici sigurno, samo što je taj lik, koji je to napisao, zaostao u drugom vremenu, danas je protjeran s foruma po tko zna koji put.

16 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Ljudi molim vas pomozite, instalirao sam san andreas da se malo prisjetim starih dana i radio je jedno 2 dana normalno i sad odjednom kad loada igru izbaci me van i izbaci poruku gtasa.exe stoped working. Pokušao sam par puta reinstalirati tako da sve ostatke izbrišem ali neće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Si probo compatibility?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

da i stavio sam kvačicu na run as administrator ali ništa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

ma daj pustite ga

početnik

tek je istalirao igricu

a nije CK stavio najvjerovatnije
a kao dr ta igra mora raditi na novijim sustavima

na win 7 neće raditi  npr DooM 1
jako stara igra

15 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

meni radi ali na max 1280x1024,zato imam dual boot

Can I tell you a secret???I see dead peoples!Oooh this shit is awesome!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

meni se događa slijedece: kliknem 2 puta na ikonu, i on prikaze onaj kolut (ucitava) i nakon 5 sekundi prestane ucitavat i ne otvori mi igricu

Mihac
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

da nije možda do cr*ka

a možda i do igre

14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

i dalje molim pomoć

Mihac
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Ma meni san andreas radi nrmalno ili ti je problem u driverima ili ti je igra neka "drmnuta"

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Probaj nakon prvog dvoklika nakon što makne aero dvokliknut još jednom tako je meni bilo kad sam je prvi put instalirao sada radi i na jedan dvoklik  
isto kopija na sedmici ultimate x86

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 14:03 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Gledo sam forum i nema ničega o ovome.....evo biti ću opširan......imam GTA San Andreas Real Cars mod.......i sve je normalno radilo.....onda sam preko SAMI-a (SanAndreasModInstaler) počeo instaliravati još modova za vozilo ( Tigar II , Bogati , Helić , Avion...) i tako jučer idem zamijeniti onaj avion koji je u hangaru na onom vašem ajrodromu u 3. gradu (OVAKO IZGLEDA BEZ MODA:http://gta.wikia.com/File:Rustler-GTASA-inflight.jpg , A OVE MJESTO GDJE SE NALAZI : http://gtadomain.gtagaming.com/images/sa/vehicles/rustler.jpg , A OVO JE KAKO IZGLEDA S MODOM: http://www.gtainside.com/en/downloads/download2/3369_corsairf4u1d-beta1.0.jpg ) i probo sam ga  zamjeniti sa još dva aviona ( http://www.gtainside.com/en/downloads/download/Titelju87n.jpg ) , ali kad bi instaliro i ušo u igru izbacio bi me ....onda sam ih pobriso i radilo je ( zaključio sam da ima neku zaštitu) i onda sam te iste avione zamjenio s DODO-m ( http://www.g-unleashed.com/files/16_vehicle_dodo.jpg ) i kad sam otvorio igru izbacio me ....i pobriso sam mod ali opet isto...ljudio pomažite jučer prije nego kaj mi se to desilo došo sam do zadnje misije i prešo prvi dio (kad treba ubut BS-a) i onda instaliram mod i neće ući ( ubiti uđe do onog djela gdje kad stisnem START GAME,LOAD GAME , End Of The Line i počne očitavati...dođe do pola i izbaci(gta.sa has stoped warking))......već sam jednom slučajno pobriso sejvovo,ako mi i sad ne uspijem preći ubit ću se!!!!!!!!!!!!....Imam najnoviji lenov laptop s windowsima 7 , 3 GB RAM-a , 32-bitnim sustavom.......HITNO TREBAM POMOĆ!!!!!!........PS. Mislio sam reinstalirati,ali zbog moda su se svi folderi pomješali pa nemogu naći onaj za reinstalaciju.......

ficosime
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

ak deinstaliraš igru pitat će te jel hoćeš ostavit saveove

nemaš frke

a kakve ti muke imaš

a možeš napravit kopiju

odi C>user>name>local>app neš>rockstar games>gta sa>save

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem
SpyGi kaže...
cile 2000 kaže...

bok ljudi!Znali netko zasto nemogu igrati gta san andreas na windows 7?imam ati radeon hd2600xt agp 1gb ram intel pentium 4 2.4ghz...ako neko zna molio bih da javite!!Hvala

1.postavljaj pitanja lijepo

2. windows 7 nije optimizitran az stare igre tipa vice city,SA,CoD2,on je napravljen za dirt2,modern warfare 2,Battle forge...bla bla bla...

Moze se igrati i vice city i gta 3 i san andreas,cod 2 bilo koje stare igrice,ja i sada igram diablo....

[IMG]http://i47.tinypic.com/2l8xnh5.png[/IMG]
14 godina
offline
GTA San Andreas windows 7 problem
Točno sve te starije koje je nabrojao sam igrao ili igram na sedmici ultimate X86, dobro zašto pišete napamet a da ne probate prije? :p
bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Pozdrav, instalirao danas GTA San Andreas na Windows 7 32bit... Konfiguracija je AMD Phenom X4 3.0Ghz, 4 GB RAM, grafička ATI Radeon HD5500 1GB...

 

No igra mi nekako šteka, tj. kao da potrzava, štuca... Sve fino lijepo izgleda, detalji na maks ali baš se čudno nekako ponaša... Probao sam i smanjiti detalje ali isto, tako da vjerojatno nije do toga... DirectX instaliran, najnoviji driveri isto, sve windows zakrpe... stavio compatibily mode Windows XP SP 3.. Pa ako netko može pomoći, ako se susreo možda sa nekim sličnim problemom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

isključi windows event logon

u run upiši msconfig

services

tu ćeš ga neći samo malo niže

ponovo pokreni onda računalo

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

Probao... nažalost ne radi, sve je isto :S

 

Igra potrzava kad mičem miša... dok je npr. kamera fiksna bez pomicanja miša sve super ide radi, bez potrzavanja, no kad kameru mičem auti i ljudi malo štekaju... čudno baš... da u igri možda moram neke opcije uključiti ili isključiti?

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2010 10:49 (CrazyMan).
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

neznam stvarno mi žao

isprobavaj nešto

13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

znam tvoj problem.....ja igram na win7 bez problema kad udes u mapu di ti se skinio gta....odes na hlm-gtasa i otvoris ga preko win rara i to je to...........=)

hnjm
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

zna netko kako se registrirat na croherze server??molim vas pomoc..cijeli dan trazim i nista jos nisam nasao..nadam s da netko od vas zna..hvala :)

14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

jel multiplayer ili singleplayer??

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice