GTA:SA kako instalirati mod ?

poruka: 12
|
čitano: 3.812
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
GTA:SA kako instalirati mod ?

Znam instalirati mod na automobile i slicno preko SAMI-a , ali neznam kako instalirati mod na CJ-a , googlo sam , gledo po youtubu al nemrem naci bas :/ , pa ako mi netko moze objasnit {#}

ovaj mod sam skinuo ovaj mod sam skinuo
Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTA:SA kako instalirati mod ?

vrlo jednostavno 

koristio sam ga program vazi sa sve texture (pa tako i za samog cj-a)

Sretan Božić i godina nova!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 14:27 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: GTA:SA kako instalirati mod ?
Kewin kaže...

vrlo jednostavno 

koristio sam ga program vazi sa sve texture (pa tako i za samog cj-a)

isto to vrijedi i za oruzje?

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
13 godina
neaktivan
offline
GTA:SA kako instalirati mod ?

da i za oruzije pa cak i za aute (mada je sami bolji za vozila) 

Sretan Božić i godina nova!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GTA:SA kako instalirati mod ?

Imam problem , instaliro sam modove za vozila preko SAMI-a i kad udem u igru sve je po starom , opet sam otvorio SAMI i kad sam otvorio unistal mods svi modovi koje sam instaliro su bili tamo , resetirao sam komp , upalio , ali i dalje nista o.O ... provjerio sam cak  i odrediste , dobro je , sve sam napravio kako treba , al  u igri mi se nista ne promjeni ...

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA:SA kako instalirati mod ?
ficosime kaže...

Imam problem , instaliro sam modove za vozila preko SAMI-a i kad udem u igru sve je po starom , opet sam otvorio SAMI i kad sam otvorio unistal mods svi modovi koje sam instaliro su bili tamo , resetirao sam komp , upalio , ali i dalje nista o.O ... provjerio sam cak  i odrediste , dobro je , sve sam napravio kako treba , al  u igri mi se nista ne promjeni ...

moras znat koji si auto stavio, moras pazit da ugasis sami nakon dodavanja auta.....  trazis dok ga ne najdes ili si skini mod car spawner pomocu njega bus odma nasao auto koji te pati :D

Sretan Božić i godina nova!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 8:38 (Kewin).
13 godina
offline
Re: GTA:SA kako instalirati mod ?
Kewin kaže...
ficosime kaže...

Imam problem , instaliro sam modove za vozila preko SAMI-a i kad udem u igru sve je po starom , opet sam otvorio SAMI i kad sam otvorio unistal mods svi modovi koje sam instaliro su bili tamo , resetirao sam komp , upalio , ali i dalje nista o.O ... provjerio sam cak  i odrediste , dobro je , sve sam napravio kako treba , al  u igri mi se nista ne promjeni ...

moras znat koji si auto stavio, moras pazit da ugasis sami nakon dodavanja auta.....  trazis dok ga ne najdes ili si skini mod car spawner pomocu njega bus odma nasao auto koji te pati :D

 

da znam za to , ali ja sam bas bio instaliro modove za rihino, hydru i policisko vozilo , ali i dalje je sve isto, isto tako i oruzje promjenio sam ga ,ali je i dalje isto

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA:SA kako instalirati mod ?
ficosime kaže...

 

 

da znam za to , ali ja sam bas bio instaliro modove za rihino, hydru i policisko vozilo , ali i dalje je sve isto, isto tako i oruzje promjenio sam ga ,ali je i dalje isto

jesi ugasio sami ili img tool? prije ulaska u igru?

Sretan Božić i godina nova!
13 godina
offline
Re: GTA:SA kako instalirati mod ?
Kewin kaže...
ficosime kaže...

 

 

da znam za to , ali ja sam bas bio instaliro modove za rihino, hydru i policisko vozilo , ali i dalje je sve isto, isto tako i oruzje promjenio sam ga ,ali je i dalje isto

jesi ugasio sami ili img tool? prije ulaska u igru?

jesam , stvarno neznam sta bi moglo biti o.O

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
13 godina
neaktivan
offline
GTA:SA kako instalirati mod ?

onda si pogrijesio negjde u postupku modiranja..... to moras sve polako i pedantno radit. :)

Sretan Božić i godina nova!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
GTA:SA kako instalirati mod ?

skidaj modove sa gta all jer imaju automatsku instalaciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
GTA:SA kako instalirati mod ?

Čemu odgovaranje na temu staru 3 godine?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice