Gwent Standalone

poruka: 78
|
čitano: 12.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

Ja sam također prestao s time prije par mjeseci i iskreno ne mislim trositi vise niti vrijeme niti novac, tako da ako netko zeli mogu mu proslijediti svoj key

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gwent Standalone

Može meni? Hvalaaa

8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

nisam dugo otvarao Gwent tako da ne znam kak ce ti sve funkcionirati jer sam sa svojim mailom prijavljen a to ide preko GOG-a pa ce mozda trebati log in..Ugl, SKJ52145BD99D3754B

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone

evo bas dobio sljedeci mail:

Free copy of The Witcher 2: Assassins of Kings for you!
The Closed Beta of GWENT is over. While we’re working hard to transition to Public Beta, which will soon enable everyone to play, together with our friends at GOG we would like to thank Closed Beta testers with a special gift — a free copy of The Witcher 2: Assassins of Kings.
Please note that your key will expire on May 29th at 2PM CEST. In order to redeem your free copy of The Witcher 2: Assassins of Kings, you will need to log in using your GOG account — the same one you’re using to play GWENT.

We hope you enjoy playing the game, and see you on the battlefield when GWENT Public Beta begins on May 24th.

 

It's not who you are, it's who you know.
9 godina
offline
Gwent Standalone

ekipa kakva je sad situacija s ovim? jel netko igra? ja nisam još isprobao, al sam se ubijao od gwenta u witcheru, pa bi isprobao malo

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gwent Standalone
Cansee kaže...

ekipa kakva je sad situacija s ovim? jel netko igra? ja nisam još isprobao, al sam se ubijao od gwenta u witcheru, pa bi isprobao malo

 Dosta dobra, ja igram pomalo. Ima tu i tamo problema ali bih rekao da je sve u svemu igra dosta zabavna. Definitivno probaj pa vidi.

8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

Igra netko Gwent? Prestao sam prije više od pola godine i vratio se prije koji dan. Imaju brdo, brdo apdejta. Više onih OP deck setova

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gwent Standalone

Ja sam igrao dok je jos u beti bilo, i imam jos uvijek instaliran na laptopu, ali sam nedavno pricao sa kolegom koji nije zadovoljan. Kaze da su dosta promijenili igru od originala, da je nebalansirana i da nije to to, ali bas bih mogao opet probati, svakako sam se vratio na witcher prije tjedan dana :)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Gwent Standalone

Igrao zatvorenu i otvorenu betu, i do 10. mj. 2017., a onda su bili toliko neizbalansirani,

da su svi igrali "Milfgard" spijune, tako da sam se maknuo. Cak sam propustio eventove za bozic,

noc vjestica itd, jer mi je bila muka od nebalansiranih deckova.

 

Pricekat cu dok ne izadje single player kampanja.

11 godina
protjeran
offline
Gwent Standalone

Budim temu iz mrtvih.

 

Igra je vani, promijenili su masu stvari (većinu na bolje).

 

Jučer sam počeo igrati, i toliko sam zadovoljan da jedva čekam doći doma s posla upalit ju.

Mehanika igre je nešto poput proizvoda ljubavi između MtG i gwenta iz TW3, sve više manje viđeno i poznato, brzo se navikne čovjek.

Ali grafički je igra vrh, animacije karata, ploča ... ma ludilo.

 

Jedino što je ostalo za vidjeti, što nemožemo na početku je koliko se može dogurati sa besplatnim modelom.

Upalio sam jučer prvu arenu, vidjet ćemo nagrade koje su ... i što se dobija za questove. Ako ću morat posegnut u novčanik ... onda ništa od igre.

 

Jedino što meni osobno se ne sviđa (čisto subjektivno) je duljina meča (i izostanak igre s Steama) ... malo mi je predugo u usporedbi sa Hearthstone, a pogotovo sa Shadowverse.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gwent Standalone
Jarvan kaže...

Budim temu iz mrtvih.

 

Igra je vani, promijenili su masu stvari (većinu na bolje).

 

Jučer sam počeo igrati, i toliko sam zadovoljan da jedva čekam doći doma s posla upalit ju.

Mehanika igre je nešto poput proizvoda ljubavi između MtG i gwenta iz TW3, sve više manje viđeno i poznato, brzo se navikne čovjek.

Ali grafički je igra vrh, animacije karata, ploča ... ma ludilo.

 

Jedino što je ostalo za vidjeti, što nemožemo na početku je koliko se može dogurati sa besplatnim modelom.

Upalio sam jučer prvu arenu, vidjet ćemo nagrade koje su ... i što se dobija za questove. Ako ću morat posegnut u novčanik ... onda ništa od igre.

 

Jedino što meni osobno se ne sviđa (čisto subjektivno) je duljina meča (i izostanak igre s Steama) ... malo mi je predugo u usporedbi sa Hearthstone, a pogotovo sa Shadowverse.

 Frend igra otkad je izasla beta i kaze da su i prevelikodusni sa kartama. Rijesava samo dailye vise manje i ima kompletnu kolekciju citavo vrijeme, cak i dosta zlatnih. Sumnjam da su bas znatno otezali f2p s novim promjenama, ipak je to CDPR a ne Activision, Ubisoft, EA i sl.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
7 godina
protjeran
offline
Gwent Standalone

Po meni su rijesili vecinu problema iz zatvorene i otvorene bete.

 

Nema vise toliko spamanja s kartama, dakle da svi igraju iste OP deckove,

i cim vidis da netko igra spijune - disconnect.

 

Sad postoji power-cap limit, pa po tome slazes deck.

Sto je po meni OK za balans, pa se nece desiti da netko ima sve OP

karte u decku, nego ce morati bolje balansirati.

 

Prije je to bilo rijeseno sa sistemom 3-5-X, 3 gold karte, 5 silver i ostale bronze.

Ipak je ovo bolja solucija.

 

Sto se tice igre, mislim da mozes sve karte otkljucati samim farmanjem i otkljucavanjem bacvi.

Jedino sto dobijes bonus ako kupis Thronebraker, par "premium" karata (animirane),

koje mozes ionako craftati, par avatara i to je to, nista OP.

 

Moj savjet ako volis Gwent, da odigras i Thronebraker. Puzle su zanimljive, prica je odlicna,

jedino je overworld malo atipican, jer nema klasicnih side questova, nego se sve svodi

na Gwent bitke i puzzle.

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Gwent Standalone

https://www.playgwent.com/en/play-mobile?

 

Kog zanima se moze prijaviti za iOS Gwent testiranje.

iPhone 6s ili noviji, odnosno iPad Mini 4, iPad 5, Air 2 i Pro uredjaji.

 

Sa sluzbenim 5s se necu naigrati, ali verzija za Android ce nagodinu,

taman za malo uzivat na tabletu.

 

Vazno: Zabranjeno je streamanje i objavljivanje SS-ova Gwenta za iOS (tko upadne u prvi krug testiranja).

Za zatvorenu Betu u desktop Gwentu je bilo isto tako, no u Open Beti smo mogli staviti videe na Youtube.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone
Čitatelj kaže...

https://www.playgwent.com/en/play-mobile?

 

Kog zanima se moze prijaviti za iOS Gwent testiranje.

iPhone 6s ili noviji, odnosno iPad Mini 4, iPad 5, Air 2 i Pro uredjaji.

 

Sa sluzbenim 5s se necu naigrati, ali verzija za Android ce nagodinu,

taman za malo uzivat na tabletu.

 

Vazno: Zabranjeno je streamanje i objavljivanje SS-ova Gwenta za iOS (tko upadne u prvi krug testiranja).

Za zatvorenu Betu u desktop Gwentu je bilo isto tako, no u Open Beti smo mogli staviti videe na Youtube.

 

 

i meni je dosao mail, al ja koristim android pa ono... sto reci

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Gwent Standalone

Evo stize na Android telefone:

 

Pre-registriraj se, pa ces dobiti i unikatni Avatar na Lounch Day-u.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cdprojektred.gwent

 

Nadam se da cu moci na tabletu vrtiti bez frke, i da cu moci povezati sa GOG Accountom,

jer tu imam prilicno velik broj otkljucanih karata i Deckova.

Moj PC  
3 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Gwent Standalone

Gwent stigao i na Steam:

 

https://store.steampowered.com/app/1284410/GWENT_The_Witcher_Card_Game/

 

Sad je dostupan na 4 platforme, PC (GoG, Steam), Xbox, PlayStation te mobilne verzije (iOS i Android).

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Gwent Standalone

 

Nova ekspanzija, napokon Witcheri iz drugih skola, odlican dodatak vec ionako odlicnoj MP kartaskoj igri.

 

Detaljnije u videu ispod!

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Gwent Standalone

Source/Internal Build Gwenta je leakan i prodaje se.

 

 
 
 
 
 
 

 

U slucaju da netko moza pristupiti datotekama, moj osobni stav i preporuka je da to ne cinite!

 

Iz vise razloga, al prvi i osnovni razlog - vasa sigurnost, te sigurnost vasih podataka i lokalne mreze.

Te datoteke nemaju hash provjeru i moguce je da su kompromintirane, te je svakako moguce da cryptolockaju vase racunalo,

te racunala u vasoj mrezi.

 

A drugi razlog je pravni, jer CDPR kao vlasnik tih datoteka moze pokrenuti pravni spor i dobiti ga, jer oni su vlasnici

datoteka i source koda.

 

Tako da za ovaj leak vrijede ista pravila kao i za Capcomov leak i Valveov leak - prste k sebi!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice