H1Z1 Zombie MMO by Sony

poruka: 638
|
čitano: 73.480
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

jel ima koji hrv H1Z1 klan il moram spikat engleski? o_0

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Popust je na Steamu, za 10 eura se kupi igra. Vrijedno ili ne?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
bullyq14 kaže...

Popust je na Steamu, za 10 eura se kupi igra. Vrijedno ili ne?

 def vrijedno, battleroyal je fantastičan sam po sebi, a i survival serveri su daleko igriviji od dayz Scamalone-a, igra je "polished" ko vrh penisa naprema navedenom amaterskom projektu koji nikada nece izaci

8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Naravno da je vrijedno lol, do danas mi je h1z1 page na fb "zaspamalo" 20-ak ljudi koji traže igru FREE^^ a mogli su je kupiti prvih 1-2 mjeseca za manje pare, a sada se cijena kreče preko 20€, hvala bogu pa je sada 10€, ali će opet biti pacijenata koji će tražiti za 5 ili 0€ :p

16 godina
online
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Ljudi isplati li se uzeti igru?

Ne zelim bezveze bacati lovu ako nije igrivo i ako igra "dosadi" nakon par dana...

 

Zelim neko iskreno misljenje ne neke tamo fanboy izjave

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
acca kaže...
bullyq14 kaže...

Popust je na Steamu, za 10 eura se kupi igra. Vrijedno ili ne?

 def vrijedno, battleroyal je fantastičan sam po sebi, a i survival serveri su daleko igriviji od dayz Scamalone-a, igra je "polished" ko vrh penisa naprema navedenom amaterskom projektu koji nikada nece izaci

 Polished :) na tom enginu da slozis ne znam sta je polished koliko je arkadan i bzvz.

 

Accu ne treba slusat posto je lik dezurni hejter dayZa i sve st je makar alicne tematike ko dayZ je njemu bolje.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...
acca kaže...
bullyq14 kaže...

Popust je na Steamu, za 10 eura se kupi igra. Vrijedno ili ne?

 def vrijedno, battleroyal je fantastičan sam po sebi, a i survival serveri su daleko igriviji od dayz Scamalone-a, igra je "polished" ko vrh penisa naprema navedenom amaterskom projektu koji nikada nece izaci

 Polished :) na tom enginu da slozis ne znam sta je polished koliko je arkadan i bzvz.

 

Accu ne treba slusat posto je lik dezurni hejter dayZa i sve st je makar alicne tematike ko dayZ je njemu bolje.

 apsolutnoi volim dayZ, igrao sam mod prije nego je postao popularan, no standalone je čisti scam. Ti si bio jedan od onih koji su prije prošle godine branili Scamalone i rocketa kao što HDZ stoji uz branitelje koji žele iscrpiti zadnju kunu iz proračuna i biti štovani kao bogovi.

Gle rocket je prije od vas jadnika shvatio da DayZ Scamalone ne vodi nikamo i izjavio da ce se odmaknuti od projekta 2* mjeseca nakon izlaska

 

I reci kakav sam ja hejter? Pogledaj moje poste s prošle godine. Totalno sam bio u pravi po svim točkama do sada. A vi "alpher je" spoznajete da ste budale?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2015 11:17 (acca).
13 godina
online
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
goodye kaže...

Ljudi isplati li se uzeti igru?

Ne zelim bezveze bacati lovu ako nije igrivo i ako igra "dosadi" nakon par dana...

 

Zelim neko iskreno misljenje ne neke tamo fanboy izjave

 

ja sam ju kupio, igrao 10 sati, i iako mi je bila simpatična prestao sam ju igrati..

sada sam opet malo počeo, ali mislim da nebu trajalo predugo.. nema mi neki posebni thrill iskreno, više onako zahebancija, izgranja baze itd itd..

 

battle royal je fora, ali samo zbog njega se ne isplati kupovati igru.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
nine kaže...
goodye kaže...

Ljudi isplati li se uzeti igru?

Ne zelim bezveze bacati lovu ako nije igrivo i ako igra "dosadi" nakon par dana...

 

Zelim neko iskreno misljenje ne neke tamo fanboy izjave

 

ja sam ju kupio, igrao 10 sati, i iako mi je bila simpatična prestao sam ju igrati..

sada sam opet malo počeo, ali mislim da nebu trajalo predugo.. nema mi neki posebni thrill iskreno, više onako zahebancija, izgranja baze itd itd..

 

battle royal je fora, ali samo zbog njega se ne isplati kupovati igru.

 Od 363 sata u igri, 340 imam u battle royal-u! U zadnje vrijeme se u BR-u susreće sve više team-ova od 2+ ljudi,

a najveće zadovoljstvo mi u igri trenutno pruža baš to ubijanje team playera s obzirom da igram kao lone wolf ^^

Team play BR se trenutno nalazi na test serveru i ubrzo će biti prebačen u "stable" verziju igre tako da ako netko želi igrati isključivo u team-u uz neki izazov imat će za to priliku.

 

Primjer što se sve može susresti u BR-u :D

 

 

15 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Battleroyal je zapravno popularniji od Survival servera, najjača strana igre

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Teknokyo kaže...

Primjer što se sve može susresti u BR-u :D 

 

haha ovo je baš once in a lifetime situacija 

 

@acca

jbg ja sam ju kupio zbog survival komponente.. BR mi nije toliko špica, tim više jer igram samo HC servere pa traje 100 godina dok se skupi ekipa.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2015 17:42 (nine).
15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Danas sam kupio igru, na survival server se spojim bez problema i sve radi, a u battle royal nemogu nikako uc jer mi stalno zapne u loading screenu(ono sa sjekirom i zombijima) vec 10 puta sam probo uc i nikako. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Bubabug kaže...

Danas sam kupio igru, na survival server se spojim bez problema i sve radi, a u battle royal nemogu nikako uc jer mi stalno zapne u loading screenu(ono sa sjekirom i zombijima) vec 10 puta sam probo uc i nikako. 

 Verify files na stimu od igre i radit ce tako je meni znalo na pocetku biti...

12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Nemam bas neku makinu od kompa pa se bojim da bude jedva igrivo 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
bullyq14 kaže...

Nemam bas neku makinu od kompa pa se bojim da bude jedva igrivo 

 Ne brini... engine je na niskoj razini... igrat ces bez problema.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

A i ima onaj steam refund, samo moraš malo potražiti kako to točno radi :)

15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Meni je neigrivo bilo na laptopu i3 2.4Ghz, 4gb RAM,gforce740m, (i costum  postavke sve na low ,game dir.)  inace cs go igram bez problema, vec mi je potvrđen refund. Bez obzira na sve probleme koje sam ja imao s igrom,mislim da je to solidan naslov koji ima potencijala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Novi update težak 1 Gb:

 

Communication radios have been added. They can be found throughout the game. After finding and equipping one in the new radio tab in the UI, you will be able to turn it on and select a channel. You will be able send and receive voice chat on that channel. Numpad 7 is the default press to talk key. Currently you will not also broadcast to proximity voice chat when talking on your radio.
The AK-47 is now available.
Added a Police Station at Cranberry.
Added a new recipe to create Lookout Towers. These towers can be placed on foundations.
Added a new recipe to create a Foundation Expansion. The expansion attaches to the edge of a foundation to give it more building room.
You can now "Mute All" via hot key(CTRL + M) or within settings.
Vehicles should no longer drop through foundations when their driver walks out of range.
Vehicles and foundations should now be visible at further distances.
Fixed an issue with buildings not rendering at an appropriate distance.

15 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Po meni nije isplativo dati 10 eura za H1Z1. Igra je kao retardiran* arkadni bratic Day Z-a, core game je nakon 10tak sati dosadan, building nije nista posebno. Ukoliko nije uradjen master reset docekat ce vas desetine bezlicnih kucica od lima koje nitko ne koristi. Mapa je jednolicna doslovno copy/paste istih ruznih tekstura, velicina mape je smjesna, malo vise od prosjecne Battlefield 64 player mape sto je smjesno za "survival igru" 
Jedina svjetla strana H1Z1 je "mod" Battle Royal i moram priznati da je vrlo zabavan, ALI ce se kada igra izadje u full verzij NAPLACIVATI da biste mogli igrati ili kupujuci ticket za 1 game (sto je suludo s obzirom da cesto propadnete kroz teren dok padate padobranom, dobijete random "you have been disconnected", flashbang bug (random pobjeli ekran) ili ukoliko nemate bolju konfu dok se vama ucita mapa i sletite oni s boljim kantama vec vas cekaju s oruzjem u rukama pa umrete pri sljetanju) ili mjesecnom PRETPLATOM!

 

Takodjer nikakvo povjerenje ne ulijevaju sami developeri koji su gori i od onih od Day Z-a (da to je moguce) prvo su prije izlaska igre najavljivali kako se nece moci kupovati oruzje/municija novcem jer bi to narusilo balans igre da bi na day 1 promjenili odluku pa su s neba za $ padale puske i granate, nakon jake negativne reakcije igraca to je "nerfano".
Prije par mjeseci developeri prave sljedeci ciganski potez te najavljuju "Sto ste igrali besplatno Battle Royal, igrali ste!" Nagovjescuju uvodjenje naplate ticketa za taj mod (koji je jedni kvalitetan/zabavan aspekt ove igre) i aktivaciju pretplate za vrijeme early access-a! Iako su prethodno obecavali da ce za vrijeme EA svi aspekti igre biti besplatni (jer smo platili za to i jer sve ima 10001 BUG) te da ce se modovi naplacivati na ovaj ili onaj nacin po izlasku igre a CORE game ce biti free 2 play.

Na kraju sama igra ce prije ili kasnije postati free 2 play bolje ne bacati novac!

Ima drugih daleko boljih survival igara od ove, bolje kupite ARK: Survival Evolved, Day Z SA, ARMA III (vjerovatno najbolja investicija od svih jer dobijate Day Z, Battle Royal, Hunger Games, King of The Hill te mnoge druge modove) The Forest ili neku drugu igru.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
4 2 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Ma ti imaš nešto govoriti o h1z1? Jeli h1z1 savršen nije, ali jeli ima 100 puta boljih stvari od dayza, ima! Za razliku od dayza igra ide naprijed.Ako će kasnije igra biti free to play, kako će oni zarađivati? Moraju nešto naplačivati, a dio toga je i naplačivanje ticketa za battle royal. Govoriš o mapi, ružne teksture itd, a igraš dayz??? SVE SI REKAO.

 

 

12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Kresimir4 kaže...

Ma ti imaš nešto govoriti o h1z1? Jeli h1z1 savršen nije, ali jeli ima 100 puta boljih stvari od dayza, ima! Za razliku od dayza igra ide naprijed.Ako će kasnije igra biti free to play, kako će oni zarađivati? Moraju nešto naplačivati, a dio toga je i naplačivanje ticketa za battle royal. Govoriš o mapi, ružne teksture itd, a igraš dayz??? SVE SI REKAO.

 

 

 STa bi ti ovo trebalo znacit ? graficki je DayZ miljama ispred... isto kao i gameplayom. 

 

I DayZ ide naprijed, na kompleksnijem enginu... ovo je klinac, a ne engine za survival igru.... arkadetina do bola.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Kresimir4 kaže...

Ma ti imaš nešto govoriti o h1z1? Jeli h1z1 savršen nije, ali jeli ima 100 puta boljih stvari od dayza, ima! Za razliku od dayza igra ide naprijed.Ako će kasnije igra biti free to play, kako će oni zarađivati? Moraju nešto naplačivati, a dio toga je i naplačivanje ticketa za battle royal. Govoriš o mapi, ružne teksture itd, a igraš dayz??? SVE SI REKAO.

 

 

 Kresimire svojim pisanjem smrdis na "The Thing" (protjeranog forumasa) na kilometar. ., vec si prozvakao jedno protjerivanje mogao bi i drugo prije ili kasnije!  Ako sam u krivu ispricavam se!

 

Naravno da imam nesto reci o H1Z1 pogotovo sto to radim iz iskustva (kupio sam ju i igrao 70tak sati) slazem se s tobom H1Z1 nije savrsen, naprotiv los je! Realne prednosti ove igre kad uporedjujem s Day Z SA je vise igraca na serveru, kakav/takav base building i fluidnost sve ostalo je miljama iza!
Govorim o ruznoj copy/paste genericnoj mapi gdje sve van dva jadna gradica izgleda JEDNOLICNO I IDENTICNO, igra je arkadna i prilicno ruzna (necu preterati pa reci da izgleda kao Minecraft mada nije daleko) glavni adut Day Z-a je zivopisan okolis koji odise realnoscu tako da tu jednostavno nemas argumenata, jos kad u to ubacimo razliku u velicini mape . . .

Da se ne ponavljam u ovom momentu jedini kvalitetan aspekt H1Z1 je MOD Battle Royal CORE game je izuzetno los, pokazatelj tog je sto ga ljudi vecinom ne igraju! CORE ce biti besplatan nakon regularnog izlaska igre i u ovom momentu definitivno nije vrjedan tih 10 $. 

Naravno da ce se igra u free 2 play modelu morati financirati iz necega (vec prodaju skinove, oruzja) i nemam nista protiv da tada naplacuju MOD, ali oni su to pokusali uraditi sada kada smo ja, ti i mnogi drugi platili da igramo! Jeli fer da nam uzimaju jos novca za nedovrsen polu-proizvod? Srecom ima jos inteligentnih ljudi pa ih je jos jedna negativna kampanja naterala da od tog odustano. Mada pokusali su svoj playbase prevariti vec dva puta ko ce im vjerovati. . .

 

Na kraju nisam rekao ikome da kupi Day Z SA on je definitivno u losem stanju mada meni po mom subjektivnom misljenju uz sve svoje mane je opet bolji! Objektivno rekao bih svima da kupe ARMU III jer s njom dobiju daleko ljepsu, realniju suvivor igru bolju mapu i BESPLATNO Battle Royal, Hunger Games, King of The Hill Kavala, Day Z, ALTIS Life i mnoge druge modove. (također je na popustu) H1Z1 uvjek mogu probati kad bude dzaba!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Neznam stvarno. Po meni neka poprave neke bugove što se tiće baze, dodaju neke dodatne mjere za citere i jos par stvari, amo reći sve ukupno 10 stvari i igra je super, ali kao što sam vidiš od prvog dana se trude i rade najbolje što mogu za razliku od dayza. Može tko god hoče reći da je igra arkada itd, ali je puno bolja od dayza. Sada što se tiće REALNOSTI to je sasvim druga priča, ako netko želi realnost igrat će drugu igru i gotovo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...
Kresimir4 kaže...

Ma ti imaš nešto govoriti o h1z1? Jeli h1z1 savršen nije, ali jeli ima 100 puta boljih stvari od dayza, ima! Za razliku od dayza igra ide naprijed.Ako će kasnije igra biti free to play, kako će oni zarađivati? Moraju nešto naplačivati, a dio toga je i naplačivanje ticketa za battle royal. Govoriš o mapi, ružne teksture itd, a igraš dayz??? SVE SI REKAO.

 

 

 STa bi ti ovo trebalo znacit ? graficki je DayZ miljama ispred... isto kao i gameplayom. 

 

I DayZ ide naprijed, na kompleksnijem enginu... ovo je klinac, a ne engine za survival igru.... arkadetina do bola.

ti očito nisi pokrenuo H1Z1 i svo svoje mišljenje gradiš s videa po internetu. Sječam se da si vec davno žicao za perec po forumu tako da sigurno ne posjeduješ igru.

 

 

Igra izgleda puno puno bolje od DayZ-a u svakom pogledu i radi na čistih 60 FPSa s 140 ljudi na serveru ..  i ako je kaos u gradu oko tebe. Nema rubber bandinga, nema laga, zombijev AI je stoljecima ispred, osječa se ko podmazano naprema DayZu u svakom pogledu i izgleda bolje. Animacije u dayzu ne izgledaju bolje u bilo kojem pogledu, u objim igrama igrači se krecu lagano robotski. 

 

Od kada sam kupio igru nisam niti igrao na normalnim serverima, samo igrao battle royale, regular i hardcore i oba su mi odlični i trenutno su najpopularniji u igrama tih tipova. Po čemu je crafting u DayZu bolji? Mislim ovdje vec možeš craftati primitivna oružja baze, armor i td.... i sve radi bez problema koliko sam vidio. I vozila si daleko ispred DayZa po funkcionalnosti

 

Svi tvoji argumeti su tipični fanbojski poput " graficki je DayZ miljama ispred... isto kao i gameplayom",  "ovo je klinac, a ne engine za survival igru" - bez da ih obrazložiš


Ovo nije tolika razlika u enginu... nego filozofiji kako da se igra "igra". DayZ ScamAlone za razliku od Moda ide pre duboko u realizam tako da s ultra buganim i limitiranim enginom neke stvarji koji ubacuju nemaju smisla nego samo zagorčavaju gameplay kad drk*ju KAKO SMO HARDCORE survival igra. Npr. zombiji u H1Z1 su funckionalni ali nisu veoma problematični do kada ih nije velik broj ili u si u zatvorenom prostoru bez izlaza - kao zombiji s Walking Deada, kad DayZ ima glichane zombije koji trče brže od igrača, udaraju s zadnjim updatima mnogo jače, glitchaju kroz zidove i path fidning im je totalno u banani - a jedini razlog zašto možeš preživjeti je jer ne mogu udarati kada se krecu i zgubiš ih lagano jer im je AI totalno u banani. 

 

H1Z1 nije perfektan, daleko od toga, updataju često i onda je igra zna biti problematična na pola dana, no patchi su super česti i sve se brzo fiksa, ali ako usporediš trenutno stanje obje igre - očito je što je puno više igrivije i zabavnije.

 

Jedino što vi spamate za obranu DayZa je svršavanje na survival aspekte DayZ-a koji barem meni nisu zabavni niti nemaju veze kad je ostak igre totalan neigriv Trash i doslovno nisu riješili niti jedan "osnovan" problem od 12 mjeseca 2013. kada je igra izašla (kupio sam ju istog sata kada je izašla) - pogledajte malo svi su bili optimistični i igra je bila super popularna kada je krenula alpha... no trenutno vecina ljudi koja je kupila igru je izgubila svu nadu da ce ovo ikada biti igrivo... nije Rocket bezveze odlučio napustiti prijekt 2 mjesec nakon početka alfe... znao je da nikada nece zadovoljiti 3 milje kupca, kojih je trenutno aktivno manje od 20 000...

 

Veličina H1Z1 mape je samo četvrtina DayZa no spomenuti je da ce povecati mapu na sve strane, i raditi nove mape sa novim lokacijama, cak i različite sezone poput snjega od cega su pokazali screenshote

 

Po meni je 10e čisto opravdano samo za trenutno najpopularniji BattleRoyal, puno su više "fast paced" od Arminih i super da se upadne navecer i odigra runda, dve

12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
acca kaže...
SimeKZ kaže...
Kresimir4 kaže...

Ma ti imaš nešto govoriti o h1z1? Jeli h1z1 savršen nije, ali jeli ima 100 puta boljih stvari od dayza, ima! Za razliku od dayza igra ide naprijed.Ako će kasnije igra biti free to play, kako će oni zarađivati? Moraju nešto naplačivati, a dio toga je i naplačivanje ticketa za battle royal. Govoriš o mapi, ružne teksture itd, a igraš dayz??? SVE SI REKAO.

 

 

 STa bi ti ovo trebalo znacit ? graficki je DayZ miljama ispred... isto kao i gameplayom. 

 

I DayZ ide naprijed, na kompleksnijem enginu... ovo je klinac, a ne engine za survival igru.... arkadetina do bola.

ti očito nisi pokrenuo H1Z1 i svo svoje mišljenje gradiš s videa po internetu. Sječam se da si vec davno žicao za perec po forumu tako da sigurno ne posjeduješ igru.

 

 

Igra izgleda puno puno bolje od DayZ-a u svakom pogledu i radi na čistih 60 FPSa s 140 ljudi na serveru ..  i ako je kaos u gradu oko tebe. Nema rubber bandinga, nema laga, zombijev AI je stoljecima ispred, osječa se ko podmazano naprema DayZu u svakom pogledu i izgleda bolje. Animacije u dayzu ne izgledaju bolje u bilo kojem pogledu, u objim igrama igrači se krecu lagano robotski. 

 

 Bunch of bullshit. 

 

ZIcao perec ? MOzda jesam, al sam dosta toga i podijelio po forumu tako da STFU. 

Igru ne posjedujem jer nisam pao s marsa da dajem lovu za nesto sta ce biti F2P, igro ju jesam. Veze sa survivalom nema...  a to sta je Battle Royal najjaci dio igre, dovoljno govori o igri. 

Tebi i dalje nije jasno da napraviti AI zombia u DayZ enginu i napraviti AI zombia u ovom limitiranom, jednostavnom enginu nije isto... al tebi je bolje, ti imas svoje zatupljeno misljenje i to je to. Sve sta ide na 60fpsa je super.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...
acca kaže...

 Bunch of bullshit. 

 

ZIcao perec ? MOzda jesam, al sam dosta toga i podijelio po forumu tako da STFU. 

Igru ne posjedujem jer nisam pao s marsa da dajem lovu za nesto sta ce biti F2P, igro ju jesam. Veze sa survivalom nema...  a to sta je Battle Royal najjaci dio igre, dovoljno govori o igri. 

Tebi i dalje nije jasno da napraviti AI zombia u DayZ enginu i napraviti AI zombia u ovom limitiranom, jednostavnom enginu nije isto... al tebi je bolje, ti imas svoje zatupljeno misljenje i to je to. Sve sta ide na 60fpsa je super.

tebi je očito jasno jer si gamerski programer ha?

 

Svi argumenti koje su dali za razvoj standalonea su bili doslovna laž:

  •  - nova server client struktra ce fixati lag  i cheatere - BULLSHIT - još je gore od moda
  •  - razvoj u modificiranom enginu ce fixati FPS - BULLSHIT - gore je
  •  - fixati cemo zombie AI, pathing i glitchanje kroz zidove- BULLSHIT

pokazali su da su apsolutni amateri i u marketingu, PR-u i naravno trenutnom razvijanju igre kada je vecina igraca koja posjeduje igru vec izgbila svu nadu

 

Ne bi nam niti trebala nova survival igra da su krenuli dalje razvijati MOD u ARMA 3 enginu... a kada je ScamAlone izašao su zabranili DayZ mod u ARMA 3 enginu je bi bilo preočito koliko su SCAMALI ljude s kupnjom Standalone-a i koliko su nekompetentni.

Što se tice survival igre - nisam ju niti probao tako da još ne mogu komentirati s usporedbom, no ako funkcionira kao BattleRoyal, stoljecima je ispred DayZ-a jer ima više craftinga, funkcionalna vozila, pasivne i opasne životinje koje su totalno funkcionalne i td.

 

Reci što je toliko bolje u DayZ survivalu? Koliko se ja sjecam vecina ljudi se spawna, bježi do cherna, elektra ili berezina i pokušava ubijati druge ljude. Ili se spoji na prazan sever otiđe do military spawna, nagira se i onda ekipom kampa pred vrhom grada i kolje fresh spawna. Sry ali meni je, barem trenutno, H1Z1 gameplay daleko zabavniji, i nema reterdirane restarte servera svakih max 2 sata... i loot se respawna i imerzija mi je daleko veca, pogotovo na Hardcore serverima. Fakat ne vidim taj profesionalni hardcore suvival DayZ-a naprema H1Z1... mislim oke jedno je ideja, drugo je gameplay

9 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...
acca kaže...
SimeKZ kaže...
Kresimir4 kaže...

Ma ti imaš nešto govoriti o h1z1? Jeli h1z1 savršen nije, ali jeli ima 100 puta boljih stvari od dayza, ima! Za razliku od dayza igra ide naprijed.Ako će kasnije igra biti free to play, kako će oni zarađivati? Moraju nešto naplačivati, a dio toga je i naplačivanje ticketa za battle royal. Govoriš o mapi, ružne teksture itd, a igraš dayz??? SVE SI REKAO.

 

 

 STa bi ti ovo trebalo znacit ? graficki je DayZ miljama ispred... isto kao i gameplayom. 

 

I DayZ ide naprijed, na kompleksnijem enginu... ovo je klinac, a ne engine za survival igru.... arkadetina do bola.

ti očito nisi pokrenuo H1Z1 i svo svoje mišljenje gradiš s videa po internetu. Sječam se da si vec davno žicao za perec po forumu tako da sigurno ne posjeduješ igru.

 

 

Igra izgleda puno puno bolje od DayZ-a u svakom pogledu i radi na čistih 60 FPSa s 140 ljudi na serveru ..  i ako je kaos u gradu oko tebe. Nema rubber bandinga, nema laga, zombijev AI je stoljecima ispred, osječa se ko podmazano naprema DayZu u svakom pogledu i izgleda bolje. Animacije u dayzu ne izgledaju bolje u bilo kojem pogledu, u objim igrama igrači se krecu lagano robotski. 

 

 Bunch of bullshit. 

 

ZIcao perec ? MOzda jesam, al sam dosta toga i podijelio po forumu tako da STFU. 

Igru ne posjedujem jer nisam pao s marsa da dajem lovu za nesto sta ce biti F2P, igro ju jesam. Veze sa survivalom nema...  a to sta je Battle Royal najjaci dio igre, dovoljno govori o igri. 

Tebi i dalje nije jasno da napraviti AI zombia u DayZ enginu i napraviti AI zombia u ovom limitiranom, jednostavnom enginu nije isto... al tebi je bolje, ti imas svoje zatupljeno misljenje i to je to. Sve sta ide na 60fpsa je super.

 SimeKZ, ti govoris svoja misljenja koja se baziraju na 6 minutnom igranju H1Z1.

 

H1Z1 je arkada, survival arkada, i u tome trenutno uspijeva. Sve sto je Acca rekao je istina. DayZ bi trebao biti hardcore survival simulator lol, a H1Z1 je arkadni hardcore survival. 

 

Pazi ovo sto sam rekao, "DayZ bi trebao biti".

Vjeruj mi, nikada i nece, jer od te igre nema nista, hebu vas sa jedno te istim stvarima, jedina igra u kojoj developeri sa vise updejtova vise unistavaju sam svoj proizvod.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2015 12:29 (metrix.2k).
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Aleluja!

15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
metrix.2k kaže...

 SimeKZ, ti govoris svoja misljenja koja se baziraju na 6 minutnom igranju H1Z1.

 

H1Z1 je arkada, survival arkada, i u tome trenutno uspijeva. Sve sto je Acca rekao je istina. DayZ bi trebao biti hardcore survival simulator lol, a H1Z1 je arkadni hardcore survival. 

 

Pazi ovo sto sam rekao, "DayZ bi trebao biti".

Vjeruj mi, nikada i nece, jer od te igre nema nista, hebu vas sa jedno te istim stvarima, jedina igra u kojoj developeri sa vise updejtova vise unistavaju sam svoj proizvod.

 Ali vidis ja baziram svoje misljenje na vise od 6 minuta i sve sto sam ja napisao takodjer je istina! 

 

Acca pljuje i bljuje po Day Z na osnovu 6 sati igranja u prvih tjedan dana otkad je igra izasla, po tome izmedju njega i SimkeKZ nema neke "velike" razlike u objektivnosti, naprotiv isti su!
Da ne govorim o tome koliko je ne objektivan, sam priznaje kako uopce nije igra CORE H1Z1 (koji je u stvari survival) nego iskljucivo igra Battle Royal koji doslovno nema veze s ovim zarnom igara. (nema base buildinga, survival mehanika obicni 100+ player FFA bez respawna, iako priznam da je vrlo dobar i zabavan) njemu ocigledo vise lezi arkadni, "laksi" stil igre i to je OK, samo bi trebao manje da ser? kad nema argumenata da to potkrijepi. 

H1Z1 core game je jako los, graficki je igra ocajna, arkadna i neuporediva s Day Z (bilo SA ili mod) minijaturna mapica . ., staviti hardcore u istu recenicu s H1 je smjesno jer u toj igri ne postoji ni H! Ovo je samo The War Z/Infestation s malo drugacijim skinom i nazivom. 

Developeri nisu takodjer nista bolji, naprotiv gamad koja konstantno pokusava da prevari svoj playbase i dodatno zaradi na njemu!

 

Day Z SA moze ispasti totalna propast, da nikad ne bude nista od te igre, ali srecom na trzistu postoje mnoge druge BOLJE kako od Day Z SA tako i od H1Zshit.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
9 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
D3ViL kaže...
metrix.2k kaže...

 SimeKZ, ti govoris svoja misljenja koja se baziraju na 6 minutnom igranju H1Z1.

 

H1Z1 je arkada, survival arkada, i u tome trenutno uspijeva. Sve sto je Acca rekao je istina. DayZ bi trebao biti hardcore survival simulator lol, a H1Z1 je arkadni hardcore survival. 

 

Pazi ovo sto sam rekao, "DayZ bi trebao biti".

Vjeruj mi, nikada i nece, jer od te igre nema nista, hebu vas sa jedno te istim stvarima, jedina igra u kojoj developeri sa vise updejtova vise unistavaju sam svoj proizvod.

 Ali vidis ja baziram svoje misljenje na vise od 6 minuta i sve sto sam ja napisao takodjer je istina! 

 

Acca pljuje i bljuje po Day Z na osnovu 6 sati igranja u prvih tjedan dana otkad je igra izasla, po tome izmedju njega i SimkeKZ nema neke "velike" razlike u objektivnosti, naprotiv isti su!
Da ne govorim o tome koliko je ne objektivan, sam priznaje kako uopce nije igra CORE H1Z1 (koji je u stvari survival) nego iskljucivo igra Battle Royal koji doslovno nema veze s ovim zarnom igara. (nema base buildinga, survival mehanika obicni 100+ player FFA bez respawna, iako priznam da je vrlo dobar i zabavan) njemu ocigledo vise lezi arkadni, "laksi" stil igre i to je OK, samo bi trebao manje da ser? kad nema argumenata da to potkrijepi. 

H1Z1 core game je jako los, graficki je igra ocajna, arkadna i neuporediva s Day Z (bilo SA ili mod) minijaturna mapica . ., staviti hardcore u istu recenicu s H1 je smjesno jer u toj igri ne postoji ni H! Ovo je samo The War Z/Infestation s malo drugacijim skinom i nazivom. 

Developeri nisu takodjer nista bolji, naprotiv gamad koja konstantno pokusava da prevari svoj playbase i dodatno zaradi na njemu!

 

Day Z SA moze ispasti totalna propast, da nikad ne bude nista od te igre, ali srecom na trzistu postoje mnoge druge BOLJE kako od Day Z SA tako i od H1Zshit.

 Vise imas za radit u H1Z1 coru nego DayZ, mislin da se tu ne treba raspravljat.

 

Smijesno je sto Daybreak nazivas gamadi koja samo hoce muzit pare od svojih musterija, a u isto vrijeme ne spomenes bog zna vec koga tko se bavi DayZ-ijem.  Da, govna velika, stoka, update 2-3 puta tjedno. Meanwhile, DayZ nakon 3 mjeseca pusti update, bolje da ga nikad pustili nisu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice