H1Z1 Zombie MMO by Sony

poruka: 638
|
čitano: 73.389
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
acca kaže...

1) Igra izgleda puno puno bolje od DayZ-a u svakom pogledu

 

2) i radi na čistih 60 FPSa s 140 ljudi na serveru ..  i ako je kaos u gradu oko tebe.

 

3) Animacije u dayzu ne izgledaju bolje u bilo kojem pogledu, u objim igrama igrači se krecu lagano robotski. 

 

4) Od kada sam kupio igru nisam niti igrao na normalnim serverima, samo igrao battle royale, regular i hardcore i oba su mi odlični i trenutno su najpopularniji u igrama tih tipova.

 

5) DayZ ima glichane zombije koji trče brže od igrača, udaraju s zadnjim updatima mnogo jače, glitchaju kroz zidove i path fidning im je totalno u banani - a jedini razlog zašto možeš preživjeti je jer ne mogu udarati kada se krecu i zgubiš ih lagano jer im je AI totalno u banani. 

 

6) H1Z1 nije perfektan, daleko od toga, updataju često i onda je igra zna biti problematična na pola dana, no patchi su super česti i sve se brzo fiksa, ali ako usporediš trenutno stanje obje igre - očito je što je puno više igrivije i zabavnije.

 

7) Jedino što vi spamate za obranu DayZa je svršavanje na survival aspekte DayZ-a koji barem meni nisu zabavni niti nemaju veze... bla bla ser kenj...

 

8) Veličina H1Z1 mape je samo četvrtina DayZa no spomenuti je da ce povecati mapu na sve strane, i raditi nove mape sa novim lokacijama, cak i različite sezone poput snjega od cega su pokazali screenshote

 

posjedujem i igram obe igre. H1Z1 trenutno čak igram više pa evo mojih 2 cents.

survival mode je poprilično idiotan, svodi se na skupljanje bobica i žderanje istih u ogromnim količinama i massive skirmish uz gradnju baza. nema napetosti, onog osjećaja da ti čuka hoće iskočiti, promišljanja poteza, stalkanja drugih igrača i čekanja prave prilike za engagement.

 

1)

2) true dat, ali izgleda zaqrac..

 

3) pogledaj prvi odgovor opet.. u H1Z1 su animacije u rangu unreal tournamenta 1 

 

4) znači ni ne zanima te survival gameplay i samim time si se diskreditirao za ostatak rasprave.. pvp-ati možeš i bez BR-a u masi igara boljih od H1Z1. BR je obični last man standing sa dugim wait time-om i većom mapom.

 

5) u H1Z1 mi trenutno više zombiji prolaze kroz zidove nego u dayz. takođe kako si i sam rekao ne predstavljaju nikakvu opasnost za igrača, dok ćeš u dayz prvo scoutati a i dobro razmisliti dali ćeš opaliti metak u gradu.

 

6) nije perfektan, najveća mana mu je što je dosadan, arkadan i smiješan 

 

7) pogledaj odgovor broj 4.

 

8) po osjećaju pretrčavanja mi se čini nekih minimalno 8-16 puta manje..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
metrix.2k kaže...

 Vise imas za radit u H1Z1 coru nego DayZ, mislin da se tu ne treba raspravljat.

 

Smijesno je sto Daybreak nazivas gamadi koja samo hoce muzit pare od svojih musterija, a u isto vrijeme ne spomenes bog zna vec koga tko se bavi DayZ-ijem.  Da, govna velika, stoka, update 2-3 puta tjedno. Meanwhile, DayZ nakon 3 mjeseca pusti update, bolje da ga nikad pustili nisu.

 Tu se potpuno slazem s tobom, H1Z1 u ovom momentu definitivno ima bolje razvijene neke elemente, basebuilding, crafting je bogatij sadrzajem al opet za mene je sve to previse arkadno jer mi je osnova, temelj, engine los. Tebi mozda nije i OK.

 

Oba studija Bohemia i Daybreak su trazili da im platimo kako bismo pristupili EA sadrzaju njihovih proizvoda, samo Bohemia tu staje i sve poslje ulazi u prvu cjenu. Dok Daybreak je vec za vrijeme EA pokusao progurati naplacivanje Battle Royala (koji im i je najbolji/popularnij dio njihovog proizvoda) iako su rekli da ce za vrijeme EA u svrhu testiranja svi elementi njihove igre biti besplatno dostupni, da ne govorim o onom sranj* na day 1 i airdropovima. Tako da s punim pravom ih nazivam gamadi, smatram ih cak i gorim od Bohemia devova (sad dali su sposobnij razvijati igru u svom enginu vec Day Z devovi je skroz druga prica)

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
10 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

iskreno ja sam h1z1 uzeo jedino radi battle royala, da ga nema vjerovatno ne bi ni igrao h1z1

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
D3ViL kaže...
metrix.2k kaže...

 SimeKZ, ti govoris svoja misljenja koja se baziraju na 6 minutnom igranju H1Z1.

 

H1Z1 je arkada, survival arkada, i u tome trenutno uspijeva. Sve sto je Acca rekao je istina. DayZ bi trebao biti hardcore survival simulator lol, a H1Z1 je arkadni hardcore survival. 

 

Pazi ovo sto sam rekao, "DayZ bi trebao biti".

Vjeruj mi, nikada i nece, jer od te igre nema nista, hebu vas sa jedno te istim stvarima, jedina igra u kojoj developeri sa vise updejtova vise unistavaju sam svoj proizvod.

 Ali vidis ja baziram svoje misljenje na vise od 6 minuta i sve sto sam ja napisao takodjer je istina! 

 

Acca pljuje i bljuje po Day Z na osnovu 6 sati igranja u prvih tjedan dana otkad je igra izasla, po tome izmedju njega i SimkeKZ nema neke "velike" razlike u objektivnosti, naprotiv isti su!
Da ne govorim o tome koliko je ne objektivan, sam priznaje kako uopce nije igra CORE H1Z1 (koji je u stvari survival) nego iskljucivo igra Battle Royal koji doslovno nema veze s ovim zarnom igara. (nema base buildinga, survival mehanika obicni 100+ player FFA bez respawna, iako priznam da je vrlo dobar i zabavan) njemu ocigledo vise lezi arkadni, "laksi" stil igre i to je OK, samo bi trebao manje da ser? kad nema argumenata da to potkrijepi. 

H1Z1 core game je jako los, graficki je igra ocajna, arkadna i neuporediva s Day Z (bilo SA ili mod) minijaturna mapica . ., staviti hardcore u istu recenicu s H1 je smjesno jer u toj igri ne postoji ni H! Ovo je samo The War Z/Infestation s malo drugacijim skinom i nazivom. 

Developeri nisu takodjer nista bolji, naprotiv gamad koja konstantno pokusava da prevari svoj playbase i dodatno zaradi na njemu!

 

Day Z SA moze ispasti totalna propast, da nikad ne bude nista od te igre, ali srecom na trzistu postoje mnoge druge BOLJE kako od Day Z SA tako i od H1Zshit.

oko 40 sati je... što je ja mislim dosta dobro da stvoriš mišljenje o igri. 

Igra je ljepša, doslovno ljepša, vegetacija je gušča, texture su bolje, sve puno bolje radi i igra je više arkadna po dizajnu (ja sam barem igrao obje igre, igra igleda puno lošije na twitchu i videima zbog palete boja i pixelizacije slike -  igleda kao moderna pucačina) - što nije loše. Ako čitaš na internetu mišljenje igrača i popularnih streamera poput Lirika - samo drka?ju na sve više hardcore survival što zagorčava gameplay, mod je, barem meni bio mnogo mnogo zabavniji i igriviji. Zašto su zabranili DayZ mod u Arma 3 enginu, da mi to netko odgovori? Dali su bullsh!t razlog zbog korištenja asseta s jednog engina u drugom... no kako je to problem ako je bohemia vlasnik oba...

 

I ova rečenica da nikada nece biti nešto poput dayza iako propadne... bazirano na čistoj emocijonalnoj vezi s igrom... a ne faktima. DayZ mod je nešto poput toga i bilo je bolje, DayZ u Armi 3 je bio isto takav samo je  odmah bio zabranjen. E sada hoce li neka survival zombi igra fokusirati se toliko na HARDCORe survival... neznam. Možda nece jer ljudi to ne traže. Mod je popularizirao DayZ, Standalone je poceo se toliko furati na survival kada im je bilo očajno da nikada nece igra biti u igrivom stanju pa im je to jedino na što se mogu reklamirati. MI SMO HARDCORE. I to je jedino što vi furate na ovom forumu. DAYZ HARDCORE, h1z1 arkada.

 

I ja nisam hejter bez razloga. Gle moje poste od prije više od jedne godine. Hejtao sam na Dayz no jasno i temeljno obrazložio zašto i dobivao  sam 20+ thumbs downa po svakom postu... a doslovno sam pisao sve što se desilo. Ko je sada hejter... ja ili vi koji se ne možete suočiti s istinom

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2015 13:07 (acca).
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
D3ViL kaže...
metrix.2k kaže...

 Vise imas za radit u H1Z1 coru nego DayZ, mislin da se tu ne treba raspravljat.

 

Smijesno je sto Daybreak nazivas gamadi koja samo hoce muzit pare od svojih musterija, a u isto vrijeme ne spomenes bog zna vec koga tko se bavi DayZ-ijem.  Da, govna velika, stoka, update 2-3 puta tjedno. Meanwhile, DayZ nakon 3 mjeseca pusti update, bolje da ga nikad pustili nisu.

 Tu se potpuno slazem s tobom, H1Z1 u ovom momentu definitivno ima bolje razvijene neke elemente, basebuilding, crafting je bogatij sadrzajem al opet za mene je sve to previse arkadno jer mi je osnova, temelj, engine los. Tebi mozda nije i OK.

 

Oba studija Bohemia i Daybreak su trazili da im platimo kako bismo pristupili EA sadrzaju njihovih proizvoda, samo Bohemia tu staje i sve poslje ulazi u prvu cjenu. Dok Daybreak je vec za vrijeme EA pokusao progurati naplacivanje Battle Royala (koji im i je najbolji/popularnij dio njihovog proizvoda) iako su rekli da ce za vrijeme EA u svrhu testiranja svi elementi njihove igre biti besplatno dostupni, da ne govorim o onom sranj* na day 1 i airdropovima. Tako da s punim pravom ih nazivam gamadi, smatram ih cak i gorim od Bohemia devova (sad dali su sposobnij razvijati igru u svom enginu vec Day Z devovi je skroz druga prica)

daj ne muljaj gluposti, po čemu im je engine loš? Što može DayZ engine što ne bi moglo u PlanetSide enginu... razmisli još da je dayz imao igriv mod kada se počeo razvijati, h1z1 samo engine od planetside-a.

h1z1 vrti 140 ljudi bez laga, 60 fpsa svugdje na mapi. A što ovaj engine ne može što dayz može? Sve razlike mi se čini su u dizajnu igre.

I samo mali primjer, kada ce dayz imati base building poput h1z1, rusta ili sličnih igra gdje plasiraš sve djelove zgrada na površinu krajolika... server i igra vec sada se muči poput magarca, da ne govorim o svim vozilima koji su bili na overwatch serverima.

 

Samo maloumno spominjate kako je superioran dayz engine, a gle stanje obje igre. Koliko više funkcionalnosti ima h1z1, koliko više igrača može biti na serveru, koliko je viši FPS, stabilnija veza, crafting, zombiji, funkcionalan wildlife, respawn itema i td i td .... 

 

Recite mi jednu prednost Dayz engina i po čemu je on superioran! Zna se da je najlošija strana Arma 2 engina ultra zastarjela tehnologija bazirana na prahistoričnom directxu koji ne može iscrpiti 20% performanse od novog hardware-a

h1z1 je više arkadan po dizajnu i zabavi... ne limitacijama

 

I opet... ja posjedujem obje igre. Texture, particli, lightning, vegetacija, zgrade - sve izgleda mnogo bolje u H1Z1... samo nije očito u videima i streamovima zbog pixelizacije

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2015 13:20 (acca).
12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

H1Z1 izgleda bolje... hahahahaha... sta da ti bilo koja osoba kaze na to :D Zivis u svijetu gdje sve valja osim DayZa. Kupio si alphu ocekivo si gotov proizvod. Seres po DayZu iz samo tebi pznatih razloga. Najveci vrh je kad kazes da je grafika boblja u H1Z1 :D Genijalno :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Čovjek je lijepo ovdje napisao, ali ima i par glupih stvari kao "smaller map" za h1z1. Evo link http://www.reddit.com/r/dayz/comments/2sykw8/my_personal_dayz_vs_h1z1_comparisons/

 

S obzirom da je to postao prije preko 4 mjeseca, do sada je popravljeno više od pola tih stvari. Za razliku od ostale 2 igre, amo reći samo dayz sa, h1z1 ide naprijed u bilo kojem smislu.

14 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Kao sto vas u DayZ temi  smeta sto se spominje H1Z1, tako vas molim da i ovdje ne spominjete DayZ. 

Imam par stotina sati na obe igre i ako nesto je dobro u H1Z1 je gameplay. U DayZ ga realno nema. Nema basebuildinga

a i persistance jos ne funkcionira kao u H1. Jedino sto DayZ ima atmosferu. Strah... i drveni cekic za meso OMFG i roza haljinicu....

 

H1Z1 ce popravit, sto i rade vrlo cestim patchevima.... i povecat mapu sto je glavno, a DayZ ce nazalost ostat poluproizvod

zauvijek. I svejedno ga igram nekad takvog.  :)

poz

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Mlejdn kaže...

U DayZ ga realno nema. Nema basebuildinga

 

realno basebuilding u H1Z1 je shit  u rust-u je bezbroj puta bolje izvedeno jer daje neku fleksibilnost.

u H1Z1 si ograničen na par elemenata i nema nikakvog fizičkog modela pa se mogu dobiti lebdeće strukture.

 

BTW forum služi za raspravu, rasprava je ponekada moguća samo uz usporedbu konkurencije.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Odlučio sam večeras zaigrati jen-dva BRa... kad ono 2.2 gb patch. Kada sam ušao u igru nisam mogao vjerovati koliko igra bolje izgleda, magla i svjetlo daje fantastičnu atmosferu

 

Ajde DayZ fanboy-i probajte pa cete se zadiviti. Još k tome moram imati V-sync on pošto se igra vrti na preko 60 fpsa sa 140 igrača na serveru pa ima screen tearinga bez njega. Mala usporedba profesionalnih devova naprema dayz-u koji još nije napola igriv

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 23:24 (acca).
 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
acca kaže...

Odlučio sam večeras zaigrati jen-dva BRa... kad ono 2.2 gb patch. Kada sam ušao u igru nisam mogao vjerovati koliko igra bolje izgleda, magla i svjetlo daje fantastičnu atmosferu

 

Ajde DayZ fanboy-i probajte pa cete se zadiviti. Još k tome moram imati V-sync on pošto se igra vrti na preko 60 fpsa sa 140 igrača na serveru pa ima screen tearinga bez njega. Mala usporedba profesionalnih devova naprema dayz-u koji još nije napola igriv

 Kad krenes igrati core game s suvivor elementima javi se, dok igras BR (malo veci FFA) poklopi se usima i suti jado. . . . Koliko god polirali mineH1Zcraft ono opet izgleda jadno i arkadno, copy/paste bezvezni okolis. Opet nemoze zamjeniti zivotopisnu prirodu i atmosferu Day Z-a! Tako da Day Z hateru, HATE ON jer nisi sposoban da igras simulaciju pa hvalis svoju arkadicu. 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
D3ViL kaže...
acca kaže...

Odlučio sam večeras zaigrati jen-dva BRa... kad ono 2.2 gb patch. Kada sam ušao u igru nisam mogao vjerovati koliko igra bolje izgleda, magla i svjetlo daje fantastičnu atmosferu

 

Ajde DayZ fanboy-i probajte pa cete se zadiviti. Još k tome moram imati V-sync on pošto se igra vrti na preko 60 fpsa sa 140 igrača na serveru pa ima screen tearinga bez njega. Mala usporedba profesionalnih devova naprema dayz-u koji još nije napola igriv

 Kad krenes igrati core game s suvivor elementima javi se, dok igras BR (malo veci FFA) poklopi se usima i suti jado. . . . Koliko god polirali mineH1Zcraft ono opet izgleda jadno i arkadno, copy/paste bezvezni okolis. Opet nemoze zamjeniti zivotopisnu prirodu i atmosferu Day Z-a! Tako da Day Z hateru, HATE ON jer nisi sposoban da igras simulaciju pa hvalis svoju arkadicu. 

ta priroda je još bila i u dayz modu u siječnju 2012. kada je prva verzija izašla... trenutno stanje dayz standalone-a je manje igrivo od onda. Ja ne serem toliko po igri koliko po cijelom Standalone projektu koji je najveci moneygrab kojeg sam doživio u gaming industriji.

A što se tice h1z1 arkade... sjecate li vrhunca popularnosti Dayz moda... nisu forsirali toliko survival aspekte igre i tada je dayz bio na vrhu popularnosti po igranju i sadržaja na twitchu i youtube-u.
Kako izgleda development od početka alfe krajem 2013. godine? Niti jedan razlog koji su dali za razvijanje moda nije opravdan:
Bolji FPS? Nope, gori
Stabilniji serveri? Nope, puno gori, loot se ne respawna, svi serveri se restartaju u roki od 30min pa max do 2h - koja imerzija
Manje laga? Nope, rubberbanding. desync, netcode shooting i td je još bolje u banani
Anti cheat? Nope, ista stvar
od početka razvoja samo dodavaju novu odječu, iteme, tu i tamo novo malo naselje i to je to.

Sad usporedi od kada je počeo razvoj H1Z1, s tim da nisu imali prije gotovu večinu sadržaja nego samo Engine od PlanetSide2 i kako ide razvoj od početka early access-a.... Igru su grafički i po sadržaju nevjerojatno poboljšali od izlaska, uskoro ce dodati i godišnja doba sa snjegom i td, a nakon toga proširiti mapu.

Objektivno usporedi razvoj objih early access igra, pogledaj od kuda su krenuli i kamo dogurali i sada reci da mi hejt prema DayZ Scamaloneu nije opravdan
Toliko hejtam na Scamalone jer sam jako obožavao mod, a ovi amateri koje je sastavio rocket i njegove prijašnje odluke ne vode igru nikamo, populacija igra pada a komentari na frontepageu steama svi negativni:

They have raised the price and stalled development, It seems like the devs cashed out as much as they could then stopped caring. DayZ has officially become the reason why I do not support early access games.

It's been about a year and a half, and most of the promises haven't been met. Zombies fly through houses and kill you.

dear developers
....................../´¯/)
....................,/¯../
.................../..../
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯~/'...')
.........\.................'...../
..........''...\.......... _.·´
............\..............(
..............\.............\..

this game made hitler look innocent

ign 0,5/100000

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 10:06 (acca).
12 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
acca kaže...
D3ViL kaže...
acca kaže...

Odlučio sam večeras zaigrati jen-dva BRa... kad ono 2.2 gb patch. Kada sam ušao u igru nisam mogao vjerovati koliko igra bolje izgleda, magla i svjetlo daje fantastičnu atmosferu

 

Ajde DayZ fanboy-i probajte pa cete se zadiviti. Još k tome moram imati V-sync on pošto se igra vrti na preko 60 fpsa sa 140 igrača na serveru pa ima screen tearinga bez njega. Mala usporedba profesionalnih devova naprema dayz-u koji još nije napola igriv

 Kad krenes igrati core game s suvivor elementima javi se, dok igras BR (malo veci FFA) poklopi se usima i suti jado. . . . Koliko god polirali mineH1Zcraft ono opet izgleda jadno i arkadno, copy/paste bezvezni okolis. Opet nemoze zamjeniti zivotopisnu prirodu i atmosferu Day Z-a! Tako da Day Z hateru, HATE ON jer nisi sposoban da igras simulaciju pa hvalis svoju arkadicu. 

ta priroda je još bila i u dayz modu u siječnju 2012. kada je prva verzija izašla... trenutno stanje dayz standalone-a je manje igrivo od onda. Ja ne serem toliko po igri koliko po cijelom Standalone projektu koji je najveci moneygrab kojeg sam doživio u gaming industriji.

A što se tice h1z1 arkade... sjecate li vrhunca popularnosti Dayz moda... nisu forsirali toliko survival aspekte igre i tada je dayz bio na vrhu popularnosti po igranju i sadržaja na twitchu i youtube-u.
Kako izgleda development od početka alfe krajem 2013. godine? Niti jedan razlog koji su dali za razvijanje moda nije opravdan:
Bolji FPS? Nope, gori
Stabilniji serveri? Nope, puno gori, loot se ne respawna, svi serveri se restartaju u roki od 30min pa max do 2h - koja imerzija
Manje laga? Nope, rubberbanding. desync, netcode shooting i td je još bolje u banani
Anti cheat? Nope, ista stvar
od početka razvoja samo dodavaju novu odječu, iteme, tu i tamo novo malo naselje i to je to.

Sad usporedi od kada je počeo razvoj H1Z1, s tim da nisu imali prije gotovu večinu sadržaja nego samo Engine od PlanetSide2 i kako ide razvoj od početka early access-a.... Igru su grafički i po sadržaju nevjerojatno poboljšali od izlaska, uskoro ce dodati i godišnja doba sa snjegom i td, a nakon toga proširiti mapu.

Objektivno usporedi razvoj objih early access igra, pogledaj od kuda su krenuli i kamo dogurali i sada reci da mi hejt prema DayZ Scamaloneu nije opravdan
Toliko hejtam na Scamalone jer sam jako obožavao mod, a ovi amateri koje je sastavio rocket i njegove prijašnje odluke ne vode igru nikamo, populacija igra pada a komentari na frontepageu steama svi negativni:

They have raised the price and stalled development, It seems like the devs cashed out as much as they could then stopped caring. DayZ has officially become the reason why I do not support early access games.

It's been about a year and a half, and most of the promises haven't been met. Zombies fly through houses and kill you.

dear developers
....................../´¯/)
....................,/¯../
.................../..../
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯~/'...')
.........\.................'...../
..........''...\.......... _.·´
............\..............(
..............\.............\..

this game made hitler look innocent

ign 0,5/100000

 STa pricas ti ? Imali su gotov arkadan engine sa svime... poljepili par tekstura, napravili oruzije i likove da lici na nesto i pici. Gradovi su napravljeni ko u pokemonima covjece... cesta, cesta i odjednom 3 zgrade i 5 kuca u jednoj kocki i onda sljedecih 15min hoda nigdje nicega. 

 

Sta tebi normalna osoba moze rec' osim da si hejtercina i to vrhunska. DayZ je krenuo iz pocetka sa engineom koji se mora optimizirat i koji mora dobit overhaul... ovaj Planetside 2 Survival je arkadno smece. 

 

 

Ako ti je toliko super, poklopi se usima i igrat.... sta moras srat uvijek.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...

 

 

Ako ti je toliko super, poklopi se usima i igraj.... sta moras srat uvijek.

 Ja iskreno accu zalim, ocigledno je ogorcen smjerom koji su developeri odabrali za Day Z (simulacija) pretesko mu je sve to pa se uhvatio arkadice, al sta je najzalosnije i H1Z1 kojeg "hvali" ne igra CORE game koji je arkadni survival nego Battle Royal koji uopce nema veze sa ovim zarnom, casual free for all na vecoj mapi.

 

Sta vise reci osim:

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
9 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
SimeKZ kaže...
acca kaže...
D3ViL kaže...
acca kaže...

Odlučio sam večeras zaigrati jen-dva BRa... kad ono 2.2 gb patch. Kada sam ušao u igru nisam mogao vjerovati koliko igra bolje izgleda, magla i svjetlo daje fantastičnu atmosferu

 

Ajde DayZ fanboy-i probajte pa cete se zadiviti. Još k tome moram imati V-sync on pošto se igra vrti na preko 60 fpsa sa 140 igrača na serveru pa ima screen tearinga bez njega. Mala usporedba profesionalnih devova naprema dayz-u koji još nije napola igriv

 Kad krenes igrati core game s suvivor elementima javi se, dok igras BR (malo veci FFA) poklopi se usima i suti jado. . . . Koliko god polirali mineH1Zcraft ono opet izgleda jadno i arkadno, copy/paste bezvezni okolis. Opet nemoze zamjeniti zivotopisnu prirodu i atmosferu Day Z-a! Tako da Day Z hateru, HATE ON jer nisi sposoban da igras simulaciju pa hvalis svoju arkadicu. 

ta priroda je još bila i u dayz modu u siječnju 2012. kada je prva verzija izašla... trenutno stanje dayz standalone-a je manje igrivo od onda. Ja ne serem toliko po igri koliko po cijelom Standalone projektu koji je najveci moneygrab kojeg sam doživio u gaming industriji.

A što se tice h1z1 arkade... sjecate li vrhunca popularnosti Dayz moda... nisu forsirali toliko survival aspekte igre i tada je dayz bio na vrhu popularnosti po igranju i sadržaja na twitchu i youtube-u.
Kako izgleda development od početka alfe krajem 2013. godine? Niti jedan razlog koji su dali za razvijanje moda nije opravdan:
Bolji FPS? Nope, gori
Stabilniji serveri? Nope, puno gori, loot se ne respawna, svi serveri se restartaju u roki od 30min pa max do 2h - koja imerzija
Manje laga? Nope, rubberbanding. desync, netcode shooting i td je još bolje u banani
Anti cheat? Nope, ista stvar
od početka razvoja samo dodavaju novu odječu, iteme, tu i tamo novo malo naselje i to je to.

Sad usporedi od kada je počeo razvoj H1Z1, s tim da nisu imali prije gotovu večinu sadržaja nego samo Engine od PlanetSide2 i kako ide razvoj od početka early access-a.... Igru su grafički i po sadržaju nevjerojatno poboljšali od izlaska, uskoro ce dodati i godišnja doba sa snjegom i td, a nakon toga proširiti mapu.

Objektivno usporedi razvoj objih early access igra, pogledaj od kuda su krenuli i kamo dogurali i sada reci da mi hejt prema DayZ Scamaloneu nije opravdan
Toliko hejtam na Scamalone jer sam jako obožavao mod, a ovi amateri koje je sastavio rocket i njegove prijašnje odluke ne vode igru nikamo, populacija igra pada a komentari na frontepageu steama svi negativni:

They have raised the price and stalled development, It seems like the devs cashed out as much as they could then stopped caring. DayZ has officially become the reason why I do not support early access games.

It's been about a year and a half, and most of the promises haven't been met. Zombies fly through houses and kill you.

dear developers
....................../´¯/)
....................,/¯../
.................../..../
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯~/'...')
.........\.................'...../
..........''...\.......... _.·´
............\..............(
..............\.............\..

this game made hitler look innocent

ign 0,5/100000

 STa pricas ti ? Imali su gotov arkadan engine sa svime... poljepili par tekstura, napravili oruzije i likove da lici na nesto i pici. Gradovi su napravljeni ko u pokemonima covjece... cesta, cesta i odjednom 3 zgrade i 5 kuca u jednoj kocki i onda sljedecih 15min hoda nigdje nicega. 

 

Sta tebi normalna osoba moze rec' osim da si hejtercina i to vrhunska. DayZ je krenuo iz pocetka sa engineom koji se mora optimizirat i koji mora dobit overhaul... ovaj Planetside 2 Survival je arkadno smece. 

 

 

Ako ti je toliko super, poklopi se usima i igrat.... sta moras srat uvijek.

 Jel se meni cini ili se ti samo vadis na gradove? Osobno, ja volim DayZ radi atmosfere, i to je jedini razlog zasto ga igram tu i tamo. H1Z1 dobiva velike updateove svaki tjedan, od lighting sistema, vremena, itema, novih stvari na mapi... sad ce dodati i nekakav novi sistem u kreaciji igraca, snijeg i dinamicno vrijeme.

 

O cemu mi pricamo ovdje haha? DayZ je zakrzljavi simulator, i to je to, H1Z1 je arkada koja uspijeva u onome cemu zeli uspjeti.

12 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Po cemu si zakljucio da se vadim na gradove ne znam, samo sam izvadio jedan segment u igri koji nevalja. 

 

Isto tako ti updateovi su sa razlogom toliko cesti jer je jedan ogroman studij iza te igre, dok je ovo pocelo kao mod, uletilo u Bohemiu i ushralo sve sta se moze samo zato jer je koristilo njihov engine. Netko voli kad nekoga ubije sa 2,5km sa tim da gleda kako vjetar puse, pad metka i ostalu fiziku... a netko voli kad skrlja lika sa 3km jer je stavio centar crosshaira na njegovu glavu. Hebiga, svakoga nesto veseli

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Ma mislim se kupit H1Z1 no iman pitanje u vezi system requrimentsa.

Iman manju konfiguraciju nego sta je potrebna, no ocu idalje moc vrtit igru na low bez FPS dropova?

http://imgur.com/jigMOIx

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2015 12:22 (walw2us).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
walw2us kaže...

Ma mislim se kupit H1Z1 no iman pitanje u vezi system requrimentsa.

Iman manju konfiguraciju nego sta je potrebna, no ocu idalje moc vrtit igru na low bez FPS dropova?

http://imgur.com/jigMOIx

 Skini Planetside 2 na Steamu (besplatna je igra) i ovisno kako ti se ona vrti, tako će ti se vrtiti i H1Z1 više manje. To su sami devovi uvijek preporučivali.

šumski put je bio ravan.
9 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
walw2us kaže...

Ma mislim se kupit H1Z1 no iman pitanje u vezi system requrimentsa.

Iman manju konfiguraciju nego sta je potrebna, no ocu idalje moc vrtit igru na low bez FPS dropova?

http://imgur.com/jigMOIx

 Ne skidaj PS2, nazalost neces moc igrat ni H1Z1 ni PS2 :/

12 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Jedino sto zaigram ponekad je Battle Royale i to je to...

I was a highwayman...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

ja neznam jel meni tako slab komp ili je do igre pa mi ta igra na very low jako zakoci i naravno zakolju me i tako svaki put,

imam

amd athlon II x4 631

4 gb ddr3

nvidia gf 9500gt 512 mb

asustek F1A55-M LX R2.0

win 8.1 pro

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
josip23zg kaže...

ja neznam jel meni tako slab komp ili je do igre pa mi ta igra na very low jako zakoci i naravno zakolju me i tako svaki put,

imam

amd athlon II x4 631

4 gb ddr3

nvidia gf 9500gt 512 mb

asustek F1A55-M LX R2.0

win 8.1 pro

 

A gleda san okolo izgleda da i ovima sa 8GB i jacin procesorima i grafickima nekad dobijaju FPS dropove.

Igra je jos u Alphi (ili beti?) tako da..

12 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Ima li tko zainteresiran da igramo zajedno, dosadno mi sam igrat

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Šta nitko ne igra h1z1 ?

Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony

Postaj ovdje (ne poruka) https://www.facebook.com/pages/H1Z1-Balkan/274631099373826 i malo pretraži, naći češ makar nekoliko ljudi pa ih dodaj na fb i pitaj jeli još igraju.

10 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

Igral ko još ovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
NoniCRO kaže...

Igral ko još ovo?

Ja tu i tamo bacim koji BR, a survival mode sam zadnji put igrao na izlasku early access-a :)

Ako je netko zainteresiran za 2man ili 5man BR nek me doda na steamu da i to probam (isto korisničko ime kao na forumu), jer od izlaska igram isključivo kao lone wolf.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 9:20 (Teknokyo).
13 godina
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

baš gledam, igra se podjelila na 2 igre.. "king of the hill" i "just survive".

jeli itko probao na kaj to sad liči? više me zanima survival naravno.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1Z1 Zombie MMO by Sony

To su podjelili kako bi mogli pobrat vise para ,sad naplacuju 20€ svaki dio,sva sreca da sam igru kupio tek kad je krenula za 8€ od nekog rusa i jos je bpbilo kolektorsko izdanje  :)

Zadnje sta sam igrao prije 5 mjeseci je bilo battle royal koji mi je dopizdio radi lose osjecaja pucanja

Ako trazis survive bolje uzmi rust , ljepse izgleda ,dinamicniji je i zabavniji

Ali moras imat ekipu ako se mislis zabavljat u survival igri

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 17:04 (Zodiak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: H1Z1 Zombie MMO by Sony
Zodiak kaže...

Ako trazis survive bolje uzmi rust , ljepse izgleda ,dinamicniji je i zabavniji

Ali moras imat ekipu ako se mislis zabavljat u survival igri

 

ma imam i rust i dayz SA i h1z1  pitam dali je netko probao u zadnje vrijeme survival.. iako znam da svi igraju samo BR 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice