Half Life 1

poruka: 14
|
čitano: 5.934
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Half Life 1

Najbolja igra svih vremena nemam sta drugo rec ali mene zanima kako ju igrat na internetu, još onda kad je izašla igro sam je i kupio orginal, ali posto vise nema WON-a jer neko zna kako igrat online?

hehe igram na 1280*960 na athlonu 900 mhz i geforce 2 s 32 mb i drži 71 fps valjda je to najvise. bio sam popravio stari kompjuter (taj nabrojani) na kojem sam prvi put igro HL pa eto uhvatila me želja za online, sad samo s druga dva kompa igram u LAN ALI PLS AKO NETKO ZNA NEK KAŽE!

CoD4:MW modder; VK_MOD 217.163.30.22:28960
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 1
bilo tko
???
CoD4:MW modder; VK_MOD 217.163.30.22:28960
14 godina
protjeran
offline
RE: Half Life 1

ja ju bez problema igram na netu sa piratskom verzijom

14 godina
neaktivan
offline
Half Life 1

Probaj Hamachi. On ti glumi LAN preko neta. Iako zna bit malo cudljiv.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Half Life 1

instaliram cs 1.6 i sve je uredu nema nikakvih errora..ali kad probam pokrenit igricu odma me izbaci na radnu povrsinu...zna li neko u cem je problem???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 1

pa jel mi mozes reci kako igras,jel trebaju neki patchevi ili sta treba sve,posto sam svasta probo i nikako ne radi

13 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 1
Mariola85 kaže...

ja ju bez problema igram na netu sa piratskom verzijom

pa jel mi mozes reci kako igras,jel trebaju neki patchevi ili sta treba sve,posto sam svasta probo i nikako ne radi

14 godina
offline
RE: Half Life 1
ajoj gledaj datume prije nego postaš takav post.... :)
You wanna play rough? I'll play rough!!! Say hello to my little friend!
13 godina
protjeran
offline
Half Life 1

ma kakv datum post je star samo 12 mjeseci :D
trebalo bi datum napisat u sarenoj boji da pogledaju :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Half Life 1
napokon sam uspio doc do neke half life teme na mobitelu, fala bogu. Nego, probao sam igrati prvi hl, al mi je dosadan bio. Sad sam proso dvojku, pa da pitam, jel mi neko moze nbjasnit kaj se desilo u 1. Dijelu? Trazio sam po netu, al nis nisam skuzio. Zasto su u dvojki oni alieni prijateljski raspolozeni, a u jedinici sam ih ubijao? Kaj se sve sazna od g mana u jedinici i opcenito, kaj se desi?
Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
12 godina
offline
Re: Half Life 1
trackmanijak kaže...
napokon sam uspio doc do neke half life teme na mobitelu, fala bogu. Nego, probao sam igrati prvi hl, al mi je dosadan bio. Sad sam proso dvojku, pa da pitam, jel mi neko moze nbjasnit kaj se desilo u 1. Dijelu? Trazio sam po netu, al nis nisam skuzio. Zasto su u dvojki oni alieni prijateljski raspolozeni, a u jedinici sam ih ubijao? Kaj se sve sazna od g mana u jedinici i opcenito, kaj se desi?

  Prvi dio započinje kada doktor znanosti Gordon Freeman krene u labatorij ispitati neki unknown kristal. Sve pođe prema zlu, tu vidiš i čuješ Issac Kleiner-a (onaj doktor ćelavi u HL2 na početku) i Alyx-inog Oca (Alyx se nigdje ne spominje u HL1). Nakon ekspolizije, alieni otvaraju svoj put i upadaju u Black Mesa, taj centar u kojem se cijela igra odvaja. Kasnije se igra odvaja kako Gordon pokušava zaustaviti sve to, te ga na kraju pošalju na planet tih vanzemaljaca (Xen) i upravo kraj igre tamo završava.

 

To se nezna. Pretpostavlja se da je vrijeme između prvog HL1 i HL2 oko 20-ak godina razlike. Između toga vremena se dogodilo to vezano uz Vortiuganse.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
14 godina
protjeran
offline
Re: Half Life 1
a di je u svemu tome g man?
Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
12 godina
offline
Re: Half Life 1
trackmanijak kaže...
a di je u svemu tome g man?

  Ukazuje se tijekom cijele igre na čudnim mjestima, ali nije dostupan za bilo kakvu interakciju. Tek na kraju igre se pojavi i ponudi Gordonu posao, da će kada ga Gman zatreba upotrjebiti i probuditi za svoje usluge. Ako ne zelis prihvatiti, nemoj ući u ovaj portal (kako on kaže) ali onda te stavljam u borbu u kojoj nemaš  šansi. Stavi te u fight sa 100-ak protivnika bez ikakvog oružja.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
16 godina
offline
Re: Half Life 1
trackmanijak kaže...
Zasto su u dvojki oni alieni prijateljski raspolozeni, a u jedinici sam ih ubijao?

Vortigaunti su robovi u prvom dijelu. Rasa koristena za ratovanje i rad na Xenu. Oslobodjeni su kada je Freeman ubio Nihilantha na kraju HL1 (zato toliko cijene Freemana u HL2).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice