Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 567.438
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

Ajme kako je dobra igra, btw dobio sam ga jucer na Reboot fb stranici, prvih 15 koji se jave u kom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

https://twitter.com/PC_Gamer/status/378526812537880576

 

Ovo je bio lažnjak i to malo veći

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

 I guess their friends and family are very happy with new keys now.

hahahahaha

www.mmo-balkan.com/forum
15 godina
online
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft
Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
15 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft
Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2013 16:52 (toTheCore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

Ako neko zeli trade za hearthstone key ili acc dajem eu east lol acc plat 2..( jer sve nade u takozvane givaway stvari su danas nazalost propale :S )

B1tch please!;)
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

Opet će dijeliti za 7 dana, ali opet će botovi pokupiti to je 100% sigurno :)

www.mmo-balkan.com/forum
15 godina
online
Heartstone: Heroes Of Warcraft
Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

Igrat ćemo se kada dođe open beta :)

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft
AmonZero kaže...

The Hearthstone keys have all gone! We'll have another 350 to give away next week.

 

Pali su mi u očima

http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/1mbe5w/bots_got_all_the_pcgamer_keys_before_the_button/

15 godina
online
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

Dajte ljudi pogledajte barem koji post prije nego postate u temu.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

www.mmo-balkan.com/forum
13 godina
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

ako netko ima viska key nek mi slobodno posalje :)

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Heartstone: Heroes Of Warcraft

Here's hoping your weekend is filled with Dragons, Demons, Treasure Goblins, Zerg, and more than a few Fireballs. Check back with us throughout the week for support updates about all your Blizzard titles!

For those inquiring about Hearthstone keys: Although our own Beta key contest has ended, please keep watch on the Hearthstone Community page for breaking information as it becomes available. Cheers!

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

Majko mila, samo da vidite privatne poruke na stranici hearthstonea koju sam otvorio...jedan nudi 30$, drugi 35€, treci me pita za koliko cu prodati. Ovo sve poludilo.

www.mmo-balkan.com/forum
12 godina
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

Mah kako me briga, ja vec komotno tjedan dana igram i uzivam, nebih ga nikad prodao :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

A meni dosadio :) Nisam ga igrao tjedan dana hehe. Nekako mi se neda jer nisam uložio ni lipe u account, a ljudi več kupuju pakove za 45€ i nema šanse da ih pobjedite jer uvijek imaju najmanje 4 legendarne karte i par zlatnih.

 

Zamislite ovo, imate jednak hp kao on, samo što on nema karata na polju, a ti imaš 3 karte i onda lik odigra ovo čudo i pobjedi vas^^

 

http://i.imgur.com/oV2bk2A.jpg

www.mmo-balkan.com/forum
15 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

si ti svjiestan da pro likovi koriste najviše common karte, rijetko rare i većina decka im je bez legendary-a

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

U 3 tjedna igre nepostoje "pro" likovi. Ja sam vidio svakakve likove, od warriora koji sebi stavlja armor svaki put + male tauntove dok ne dodu do 7+ kristala onda pocnu koristiti zlatne i legendarne karte i dovrse te jako brzo do priesta koji ima hebacki kombo sastavljen od 2-5 kristala karata.

www.mmo-balkan.com/forum
15 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

postoje masteri s 3 zvjezdica i streameri koji svaki dan po 10 sati igraju(znam lol), heathstone je preuzeo ranking sistem i ladder starcrafta

i btw, priest je daleko najslabija klasa trenutno, veliki bufovi im dolaze i nerfovi rogima

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 13:09 (acca).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

Zar stvarno misliš da su u igri koja je otvorena 3 tjedna progameri ljudi koji su kupili najvece pakove za 45€? Pričekaj da ovi koji nisu potrošili lipe dobiju te karte i pričekaj reset statsa, ali tek kad se otvori igra. Nema šanse ako ti imas basic karte, a protivnik legendary, i gold karte da ćeš ga pobjediti. Jednostavno je prejak. Za 45€ dobiješ gomilu karata, ostavi sebi najbolje, a ostale unisti i napravi dodatne 2-3 legendary/gold karte.

www.mmo-balkan.com/forum
15 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

melješ gluposti... odustajem jer vidim da nema razuma s tobom. Ako karta blista, ne znaći da je odmah OVERPOWERED!

Opet ti spominjem, igra ima ranking system i na vrhu njega se rijetko koriste BLISTAVE karte

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

gluposti?

 

Ovako, ako ti imas 2 basic karte recimo

 

Košta 5 mane

5 napad

4 health

nema nekog skila

 

Košta 4 mane

3 napad

4 health

taunt

 

i on dozove zlatnog tounta sa 10 hpa i skill mu je za svaku kartu koju odigra spawna mu se dodatni minion 2/2  (2 napad,2 health). Kako ćeš se od toga obraniti?

 

Toliko sam bolesnih gameplaya odigrao da je to nevjerojatno. Naravno ne kažem da igra nevalja ili tako nešto samo što se stekne ogromna prednost kad kupiš pack pravim novcem i treba ti vremena da budeš jednak s kartama kao i oni koju su kupili onaj najvece packove od 45€.

www.mmo-balkan.com/forum
15 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

zlatne karte su zapravo normalne karte pofarbane na žuto...  common rare epic i legendary mogu imati tu žutu foliju... tako da svakim komentarom pokuzuješ više neznanja i bubanje gluposti iz guzice

isto tako, da li je karta legendary ili common ne znaći ima li efekta ili ne, neke common imaju, a neke ne. Balans nije baziran na rijetkosti karata

 

i za ovog 10 taunta kojeg si spomenuo, koliko on košta? ha? 10 resursa vjerojatno

Pa veliki broj igra s optimiziranim dobrim deckovima je gotovo prije 10 resursa, pa si ti sada nabacaj u deck 10 legenderya koji koštaju 9-10 mane

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2013 16:52 (acca).
 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft

Kao prvo ti još neshvačaš da je igra 3 tjedna stara i odmah tu prozivaš ljude "pro igračima" samo zato jer su kupili dekove s lovom.

Kao drugo kažešOpet ti spominjem, igra ima ranking system i na vrhu njega se rijetko koriste BLISTAVE karte Po čemu to zaključuješ? Zato jer si gledao 2-3 streama na twitchu?

Kao treće da stvarno pratiš igru znao bi da takav tount košta 10 mane i nebi govorio "vjerojatno".

Kao četvrto priest je daleko najslabija klasa trenutno opet zaključio po 2-3 streama? Inače pratim 4 veča foruma i twitch kanale i ovo nikad nisam čuo.

Kao peto ti misliš da sve legendary karte koštaju 10 mane, e pa varaš se!

 

Po tvome pisanju "pro igrači" kao što ih nazivaš kažeš najviše koriste common karte, a rijetko rare i večinom legendary. Pa da te pitam, zašto na svakom twitch kanalu lik koji ima visoku poziciju na ladderu uvijek ima legendary i rare karte (svaki put!). Zato jer su jake!

 

Ti možeš sa common kartama njega udarati kao što sam ga ja udarao i spustit ga do 15, možda i 10 healtha, ali kad ti odigra kartu da vrati sve tvoje karte u deck i počne sa legendary+njihovi izumi to je jakooo teško. Makar ga spustio na 1 health i jednostavno nemožeš ništa protiv njega, prejak je. Zato i postoje razlicite karte koje se razlikuju po jacini.

GTA Balkan http://gta-balkan.com
15 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

Žicam key vec dva tijedna okolo po netu i nista. Nabijem ja Blizzard i njihov PR team sa ovakvom marketinskom strategijom :) 

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Heartstone: Heroes Of Warcraft
toTheCore kaže...

Žicam key vec dva tijedna okolo po netu i nista. Nabijem ja Blizzard i njihov PR team sa ovakvom marketinskom strategijom :) 

Čuj potražnja je ogromna. Ljudi koriste različite exploite i grabe po više njih i onda ih prodaju po 300$.

Blizzard je prstao dijeliti ključeve i rekli su da bi igra "uskoro" trebala u open betu. Nisam niti ja zgrabio niti jedan (PC Gamer exploit, a mašio na Reboot i HCL). Strpit ćemo se i to je to. Ima i drugih igara za odigrat 

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
15 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

To sa prestankom dijeljenja kljuceva je bilo valjda samo privremeno:

 

Yes, we will have more opt-in key waves for all regions before open beta begins. Remember, not all regions even have Hearthstone available for play yet - Korea and Taiwan beta test is still upcoming as well.

Source: http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/10080357939#6

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 14:10 (toTheCore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Heartstone: Heroes Of Warcraft

ma svejedno, nema mi baš smisla igrati sad kad ce biti whipe karta na kraju closed bete, cekam da pocne open

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice