Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 569.155
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Zver kaže...

50 dekova.. 2 legendary sedmi i četrdestsedmi... 5 epica .. 1k dusta...oval loše još nisam prošel....

 

edit: 6 su golden.. 2 rare, 3 common i jedan epic

Ja sam imao takvu "srecu" kad je izasao Ungoro 

Doslovno nemam niti jednu Quest kartu, jos ni danas. Ja tek navecer krecem s novom ekspanzijom.

udarnik60 kaže...

Link kako uštedjeti vrijeme ako kupjete za gold. iskreno nisam ovo znao. double click na tamo gdje kupujte jedan pack za gold i otovorit će se prozor gdje možete utipkati koliko packova želite s time da je 50 max odjednom.

Da, veliko otkrivenje. Sjecam se kad sam kupovao jedan po jedan i jos razmisljam kako kmetovi nisu stavili neki gumb za uzet vise paketica x5, x10 i sl.

I onda mjesec dana kasnije vidim slucajno na Krippovom Youtube kad je kupovao 10 paketica kako je to izveo.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Trenutno mi je malo gužva na poslu pa ne stignem otvoriti svoje packove #croatian_tragedies (imam ih 105 za otvoriti, valjda će biti nešto igrivo) :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

od 38 paketa dva dark knighta - Uther i Jaina i još Rexxar iz Prologa. 8 epica, skoro trećina karata viška za disenchant

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

114 packova, dobio sam 4 lega, niti jedan DK, shaman, lock, paladin i arfus.

 

na 114 packova ovo mi je ostavilo gorak okus u ustima.

 

bio sam sav hype i veseo, vikend, ovo ono. sada mi je onak, ne znam.

 

reynard otvori 3 lega u 1om paketu, ja ih otvorim 3 u 104 paketa (ako gledamo onaj pitty timer). i nemres ni ticket otvoriti niti nis. 

 

nadam se da ce vama biti bolje. 

 

ako nis, bar sam do petice došao, tako da se mogu opušteno zajebavati. :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Wolverine kaže...

od 38 paketa dva dark knighta - Uther i Jaina i još Rexxar iz Prologa. 8 epica, skoro trećina karata viška za disenchant

 Dobre lege si dobio. Ja se nadam da ću barem Uthera dobit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

kaj nisu rekli da se neće više dobijati duplići (legendary)?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 10:04 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Jesu, nema duplića više (osim, naravno,  ako imaš sve legende iz neke ekspanzije).

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
6 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

80 packova, 50 iz preordera i 30 s gold-om (zeznuo me onaj buck pa sam tamo potrošio dosta gold-a)

 

Prologue: Bloodreaver Gul'dan

#1 Arfus
#11 Frost Lich Jaina
#14 Thrall, Deathseer
#28 Valeera the Hollow
#32 Uther of the Ebon Blade
#33 The Lich King
#49 Moorabi
#50 Scourgelord Garrosh

Total: 
Common: XX (6 golden)
Rare: 93 (5 golden)
Epic: 18
Legendary: 9

Dust: 1500

Senior IT Consultant
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ne mogu reći da sam nezadovoljan sa otvorenom packovima... od ukupno 106 packova, dobio sam 22 epica i 7 legendarya (Malfurion, Rexxar i Garrosh death knightove plus jos prof. Putricide, Lilian Voss, Moorabi i Lich King).

Iz ove ekspanzije još mi nedostaje 5 rare, 32 epica i 16 legendi za prikupiti... polako :)

Sad samo da vidimo kakvi deckovi će se etablirati u novoj meti pa polako craftati nužne karte za dalje... srećom je Lich King kojeg sam izvukao igriv u više deckova (skoro pa kao nova Ysera) :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Riješio sam prolog i otvorio 94 paketića!
Dobio sam 5 legendarnih (DK Anduin, DK Valeera, DK Malfurion, Keleseth i Bolvar) i 21 epic kartu. Na kraju 1920 dusta, plus još 840 od zlatnih duplića (ja zlatne drobim odmah ako su duple).
Iz prologa sam dobio DK Thralla, dakle 6 legendi sve zajedno.
Nisam imao neke želje ili se nadao baš nekoj određenoj legendi tako da ne mogu reći da li sam dobro ili loše prošao, ali veseli me što sam dobio skoro pola DK-ova pa sad mogu skroz nove mehanike u deckovima isprobavati...

Sad slijedi onaj najbolji dio, slaganje deckova od karata koje su mi na raspolaganju. 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

I sad je doslo da je doslovno p2w game. 

 
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja otvorio 35 packova.. 3 lega, lana'thel (warlock), rotface (warr) i taldaram (neutral), +6 epica.

za prologue sam dobio frost leach jaina..

nije loše s obzirom da se radi o malo packova.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

61 paket. 3 legendary od koji 2 ona smeća prince za 3 i 4 mana.  J*bem ti sreću. Tolko sam se izbediro da mi se neda igrat ni ovaj prolog jer ću dobit garant neko sranje koje ne želim.

Pola epica beskorisno. Čini se da ću morat 80% tog kraftat, kru te j*bo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Wolverine kaže...

od 38 paketa dva dark knighta - Uther i Jaina i još Rexxar iz Prologa. 8 epica, skoro trećina karata viška za disenchant

 Ko bog.

GreenDevil kaže...
Prologue: Bloodreaver Gul'dan

#1 Arfus
#11 Frost Lich Jaina
#14 Thrall, Deathseer
#28 Valeera the Hollow
#32 Uther of the Ebon Blade
#33 The Lich King
#49 Moorabi
#50 Scourgelord Garrosh

SUPER ... Barem neko .

 

Kolacic kaže...

I sad je doslo da je doslovno p2w game. 

Pa ono tak je oduvijek... nije fer da onaj tko pljune 200€ po ekspanziji ima kolekciju ko i onaj kaj igra FTP.

 

AmonZero kaže...

61 paket. 3 legendary od koji 2 ona smeća prince za 3 i 4 mana.  J*bem ti sreću. Tolko sam se izbediro da mi se neda igrat ni ovaj prolog jer ću dobit garant neko sranje koje ne želim.

Pola epica beskorisno. Čini se da ću morat 80% tog kraftat, kru te j*bo.

 

Bemn ti RNG . JA dobio 2, oba DK.. Warrior i Druid, Rouge is prologa.

 

BDW. Ide BGH u deck sad... da one shotam LK-a

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 17:50 (Zver).
12 godina
odjavljen
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam napravio glupost tipa reynada. Sva sreća što se ne može od jedanput kupiti više od 50 packeta jer bi onda kupio sve ungoro pakete . Prebrzopleto sam stisnuo buy. Tako da sam od 106 packeta dobio 21 epic i 5 legendi plus šesti od avanture. Ono što je najbolje dobio sam 4 legende u 50 "krvih" paketa, od toga jedna zlatna.

 

Legende koje sam dobio: FK Jaina, FK Uther, FK Thrall, FK Gul'dan, Rotface i FK Garrosh. 

 

Ali dobro imam 7,4k dusta pa će se nešto skraftati

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 17:51 (formula1live).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Bolje black knight za njega.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

best pack ever?

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nekako mi se neda više igrat ovaj HS. Reko, možda će me uhvatit želja nakon nove ekspanzije, al nemam više neku volju. Dusta imam na pregršt, mogu kraftat što želim, al eto nije mi baš više zabavno nešto. Oni arena ticketi mi stoje. Mislim da sam samo 1 iskoristio.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Meni je za sad ekspanzija gušt :D Igram trenutno DK warlocka i jako mi je zabavan. Za sad samo lich kinga craftao jer je predobar, a za ostalo ćemo viditi dal se isplati što craftati. Najgore mi je što od 5 legendarnih koje sam izvukao 2 su ona princa, a za ostale ću viditi kada će i dali uopće će biti igrivi (sindragosa, DK priest, warrior legendarny i mislim da hunter legendarnog imam)

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Stoja kaže...

Za sad samo lich kinga craftao jer je predobar, a za ostalo ćemo viditi dal se isplati što craftati.

 Njega sam i ja prvog...reda radi.. nije nešto ..u 95% slučajeva nemam koristi od njega... Uglavnom protivnici su mi token shaman i druid... DK PRiest i TEmpo/Freeze/COntrol Mage... Isti k ko i  zadnjih par mjeseci sem tog Priesta..zaboravih na Jade Druid.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 7:19 (Zver).
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Mocan je taj DK Warlock. Ima rijesenje za skoro sve situacije i onda bam ozivi sve Demone 

Pa, ako ni to nije dosta, bam jaraxus. Bordcleara vise od maga .

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Zver kaže...

 Njega sam i ja prvog...reda radi.. nije nešto ..u 95% slučajeva nemam koristi od njega... Uglavnom protivnici su mi token shaman i druid... DK PRiest i TEmpo/Freeze/COntrol Mage... Isti k ko i  zadnjih par mjeseci sem tog Priesta..zaboravih na Jade Druid.

 istina na kraju dođe na ogroman RNG da dobiješ kartu koja će ti koristiti, a super lucky ako dobiješ froustmourne, ili onu koja krade miniona...ali i dalje velika prijetna jer nitko ne želi da izvučeš više karata od njega sa kojima dobivaš potencijal da prekreneš igru.

 

Da jade druid je lud sada, stavio u deck lich kinga, jedan ultimate infestation. jedan gadgetzan, jedan spreading plague, mislim da sam još uvijek na win streaku

Stoja
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam Lich kinga craftao day1 jer mi je predobra karta, nisam požalio. Ikona i ultimate villain WoW svijeta, to se mora imati u kolekciji karata :-)

Za razliku od Illidana koji je bio i ostao crap nakon nerfa još u alpha verziji igre (ili beti, ne sjećam se).

 

Za sad solidna ekspanzija (izuzev iritantnog jade druida), čekam da još sve sjedne na mjesto pa onda idem craftat...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

meni je prva karta koju sam scraftao nakon ekspanzije gromash hellscream :P ,

iz paketica sam vec prethodno bio dobio dk wariora i onoga sto sere legendarije ,i odlucio scraftat gromasha da kompletiram taj deck , i moram priznati zasad mi ide jako dobro , valjda slabo tko igra taj deck pa jos ljudi neznaju ni kako igrati protiv takvog decka :P

 

edit: povlacim da je jako dobar , cim naletim na jade druida izgubim ko nista , a onaj skill   "10mana ,5dmg, 5/5 draw ,5 cards" treba jos buffat ...stvarno ih nerazumijem ,prvo nerfaju 7 mana 5/5 koji je drawao dvije karte jer je to bilo kao op , i onda im sada padne napamet da naprave ovaj novi skill ....

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 19:11 (TheVeky).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže...

edit: povlacim da je jako dobar , cim naletim na jade druida izgubim ko nista

 

Isti efekt kao i kod mene... i onda utrpam Geista u deck i dogodi mi se Reynad effect - ne izvucem ga nikad na vrijeme! (a pre sugava je karta da bih stavio dvije u deck). Jade druidi su i dalje sve prisutni i potpuno iritantni...

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
15 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

if you cant beat them, join then! muahahah 

 

 

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Igram ga samo ako imam druidski quest, ali da su mi već dosadili - jesu! :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Otvorio sam 50 packova s goldom koji sam skupio, otvorio te pakove, dobio 4 legendary uhvatio me hype i proslo me nakon 5 minuta, slabo igram od kako je izasla ekspanzija... Nego koju su trenutno dominantni deckovi na ladderu?

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
darko099 kaže...

Nego koju su trenutno dominantni deckovi na ladderu?

 

Flood/Token, Mage i Jade Druid...

13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ja od izlaska exp. igram nekog self-made reno mage-a na wild.. jučer idem riješiti quest na std. 4/5 su bili jade druidi i jedan warlock bogec..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice