Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 568.925
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Supertramp kaže...

nadam se drugi heroji ne budu tak lagani 

 

bacio sam jedno 3 sa cannoneerom, popušio 2 puta na 7. bossu.. nije tako lagano, dosta za danas 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Cannoneera sam isto brzo završio. Pomoću 2 topa sam si smanjivao cijene karata i na brzinu pobijedio.

Sad se malo mučim sa Houndmasterom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 23:31 (Supertramp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Ja sam s hounmasterom od druge, cannoneera sam riješio od prve.
Tess mi je koma, rng me ubija, samo jednom sam dosao do 7.bossa od 4 pokušaja.
Toki još nisam ni probao.

Uglavnom, jako zabavan content, više od očekivanja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...
Uglavnom, jako zabavan content, više od očekivanja.

 

da, puno mi je zabavniji od dungeon run-a iz koboldsa..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

Toki još nisam ni probao.


 s tim likom mi je najslabije išlo, nekoliko puta bi izgubio već od prvog bossa, dok bi s ostalima dolazio barem do petog bez problema. hero power mu je za nula mane odigrati svoj potez od početka , znači sve se vrati na početak, samo rng bude drukčiji. a i početne karte za prvog bossa nisu naj

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 13:16 (Wolverine).
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

evo ja riješio sve.. od prvih 4 sam se najviše napatio sa houndmasterom, pokušavao sam neke aggro kombinacije, na kraju sam pobijedio sa barnabus/deathrattle/nzoth kombom.

hagatha je pala iz prve, nije preteška.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Mene je Toki jučer ubila u pojam pa sam odustao na neko vrijeme, dobio sam nju za zadnjeg bossa i sa rewind time me skršila sa mega windfury kombinacijom. Užas :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Update danas:

  • Naga Sea Witch: Now costs 8 mana. (Up from 5)
  • Spiteful Summoner: Now costs 7 mana. (Up from 6)
  • Dark Pact: Now Restores 4 Health. (Down from 8)
  • Possessed Lackey: Now costs 6 mana. (Up from 5)
  • Call to Arms: Now costs 5 mana. (Up from 4)
  • The Caverns Below: The quest reward (Crystal Core) now reads: For the rest of the game, your minions are 4/4. (Down from 5/5)
the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Iiiii cancer Mage je meta sada, iz šupljeg u prazno

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Umrla tema?

Bogme igra postaje dinamična sa novim sadržajem kaj je je.

Ponovo sam se je zaželio.

Evo primjer kad te RNG usreći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

ak se danas ulogirate u hearthstone, dobite golden pack

Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Supertramp kaže...

ak se danas ulogirate u hearthstone, dobite golden pack

 

free 300 dusta 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Golden Deathwing u zlatnome packu!
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
300 dusta, drugo nisam ni očekivao :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Planiraju li oni više uvest podršku za mobitele s 18.5:9 omjerom zaslona? Svaka normalna igra ima oni nemaju, sramota..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pozdravljam. Nisam igrao ovu igru ima godinu dana, a već sam i zaboravio koje adventure sam kupio. Pogledao sam pod transakcije i piše Hearthstone: Curse of Naxxramas - Wings 1-5 Bundle, Hearthstone®: League of Explorers - Wings 1-4 Bundle, Hearthstone: Blackrock Mountain - Wings 1-5 Bundle

 

Što još trebam kupiti da bi mogao normalno igrati? Što se dogodilo u zadnjih godinu dana?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Nickname1 kaže...

Što još trebam kupiti da bi mogao normalno igrati? Što se dogodilo u zadnjih godinu dana?

 

to što si naveo si avanture koje veću dogo ne izlaze. sada ti izlaze samo ekspanzije u kojima karte dobijaš kupovinom boostera.

pogledaj iz kojih ekspanzija karte imaš.

u standard ti trenutno ulaze basic, classic, ungoro, frozen throne, kobolds and catacombs i witchwood. u wild možeš sve karte koristiti.

a što ti treba, to je sada teže pitanje, vjerojatno ovisi i o tome koliko ozbiljno želiš dalje igrati i koliko si voljan potrošiti 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Te ekspanzije se ne moraju kupovati? Samo packovi iz njih se kupuju? Isus Bog, nemam karte iz nijedne ekspanzije jer je jedino što sam kupio te 3 navedene avanture i to nije baš bilo jeftino. Pa iz koje ekspanzije karte sad kupovati? Trebam potrošiti trilijun eura da bi dobio ok deck?

15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Da
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Da
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Na standard zaboravi, sad ti je bila rotacija karata nedavno, ako ne misliš potrošiti brdo love bolje igraj wild.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Što trebam za ok wild deckove? Ako želim igrati standard mogu sklopiti neki ok deck samo od zadnje ekspanzije ili bi trebao sve?

12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pogledaj na Hearthstone top decks, Heartpwnu, Icy Veinsu deckove, kopiras kod, odes pod my collection pa ti sam uvrsti karte koje imas. Pronadi si neki deck koji ti se svida pa igraj malo, vidi kako ti pase, napravi sam izmjene i prilagodi onim kartama koje imas. Mislim da je zapravo ta razlicitost u kartama i posebnost deckova u wildu prednost (za razliku od standarda u kojem se konstantno vrti 5-10 istih deckova)

 

Sto se standarda tice, tesko da bi uspio sloziti neki funkcionalni deck, jer vecina karata varira iz proslih ekspancija, frozen thrones, un goro, kobolds nesto manje (ovisi o decku), dok iz ove ekspanzije, makar imao sve karte, ces imati tek trecinu karata, dosta se un goro koristi. Uz standard karte, bez karata iz proslih ekspanzija, ti deckovi jednostavni nisu funkcionalni, pogotovo za neke vece rankove na rankedu.

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Čekaj, čekaj, pojednostavite za nas blesave koji nismo sto godina bili na toj igri. Gdje je taj kod i kako ga kopirati pod my collection? Mogu li se karte iz novih ekspanzija craftati ako nisam kupovao karte iz ekspanzija? Vrijedi li kupiti onu akciju za povratnike u shopu za nekih 4.99 E?

12 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Evo primjerice, na hearthstonetopdecks, odaberes neki deck, imas sa strane dugacak kod koji primjerice izgleda poput ovog što sam ti zalijepio ispod poruke, makar postoji uvijek opcija copy deck code. Kada ga kopiras, udes pod my collection u hearthstoneu i automatski ti HS prepoznaje kopirani kod u meduspremniku i nudi opciju da ti kreira taj deck. Postavit cu slike ispod, pa bi ti tako trebalo biti jasnije.

 

Naravno, karte mozes craftati, iako nisi kupovao karte,  tj packove iz ekspanzije.

 

Pa s obzirom da dobijes 10 classic paketica i legendary, mislim da je ok deal. Ako nista drugo radi dusta (koji sluzi za craftanje karti, nisam siguran znas li kako se crafta, pa pitaj ako ne znas), nemoj ocekivati nikakav ogromni boost, ali moze pomoci podosta.

 

Evo nadam se da sam bio malo jasniji sada.

 

Kod nekog decka:  AAEBAaIHBq8E+g6eEJG8AsrLAp74AgyMAqgF1AXdCPMRuhObFZK2AoHCAuvCAtHhAqbvAgA=

 

 

 EDIT: zanemari blesave nazive mojih deckova

 

 

Odaberes+ovu+opciju+za+copy+deck Odaberes+ovu+opciju+za+copy+deck
Cim+udes+pod+my+collection+ponudi+ti+ovo+i+obadebers+yes Cim+udes+pod+my+collection+ponudi+ti+ovo+i+obadebers+yes
Sa+strane+ti+se+pojavi+taj+deck,+sivim+su+ti+oznacene+karte+koje+nemas Sa+strane+ti+se+pojavi+taj+deck,+sivim+su+ti+oznacene+karte+koje+nemas
“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 12:43 (Johnny4286).
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Novi expansion najavljen! Mechovi se vraćaju.

 

https://playhearthstone.com/en-us/expansions-adventures/the-boomsday-project

 

 

Novi patch info:

https://playhearthstone.com/en-us/blog/21943493

 

Za PC je već vani, za mobitele uskoro.

 

Jebote, 80 eura za VEĆI preorder (sad su 2)... nemrem vjerovat :) Fakat su pretjerali s cijenama ovaj put.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 21:55 (1samek).
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam na službenom forumu pisao o cijenama paketića i tema je imala veliki odaziv ali (nažalost) večina ljudi se nije slagala sa mojim mišljenjem kad sam im objasnio da je plača u hrvatskoj nekih 500€ i da je 80€ previše za odvojiti.

Njihov argument je bio da tko mi je kriv da živim u takvoj državi i da se Blizzard neće prilagođavati samo za jedno tržište ( donekle razumljivo), uostalom u večini normalnih država tih 80€ je kao nama 80kn, tako da možemo zaboraviti na neke manje cijene i samo se nadati da neće biti veče.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

svakako je apsurdno svakih 4 mjeseca pljunuti 50-ak+ € na jednu te istu igru bez obzira na standard. da je 20-ak € ne bih uopće dugo razmišljao napraviti preorder.

a i realno se igra sve više i više nekako razvodnjava IMO..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ako nekog zanima skin za Warlocka Nemsy Necrofizzle, evo laganog načina kako ga dobiti, vrlo je jednostavno:

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
walentkane kaže...

Ja sam na službenom forumu pisao o cijenama paketića i tema je imala veliki odaziv ali (nažalost) večina ljudi se nije slagala sa mojim mišljenjem kad sam im objasnio da je plača u hrvatskoj nekih 500€ i da je 80€ previše za odvojiti.

Njihov argument je bio da tko mi je kriv da živim u takvoj državi i da se Blizzard neće prilagođavati samo za jedno tržište ( donekle razumljivo), uostalom u večini normalnih država tih 80€ je kao nama 80kn, tako da možemo zaboraviti na neke manje cijene i samo se nadati da neće biti veče.

 

 

A sad zamisli kako je ljudima u BiH/Srbiji koji imaju još manja (prosječna) primanja.

Jednostavno nije fer trpati sve države u "EU" samo zato jer su na tom kontinentu. Ispravno bi bilo napraviti izračun po nekakvim okvirima primanja ili valuti, ali kao što si i sam rekao, nikoga nije briga.

 

Godišnje izdvojiti cca 1000 kn za takvu igru je jednostavno previše (3 ekspanzije). To su 3 AAA naslova.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice