Heroes of Newerth (HoN)

poruka: 138
|
čitano: 15.745
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
doktor1 kaže...

Instalirao pa ću se malo bacit na igranje... nick mi je dok1or kao i u LOLu.....

 

Mislim da mi je bilo ponuđeno al da sam delniceo

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Samo polako decki i nemojte odustajat. Imate ingame guidove za iteme i buildove. Proucite, uzmite si vremena i uzivajte.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ja tu ne berem pet devet..... Lost in time and space....

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Youll get used to it. Inovativno je, samo treba prouciti. Prvo turtorial dva puta odigrati pa onda polako. Mozete si isto tako hostati training game. To je jos najbolje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Bla...bla bla..... ništa bitno....

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2012 23:27 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Pa da HoN ima skroz sjeba* user interface da boli glava.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Meni nema. Mozda ima puno toga, ali sve je tu sto ti treba. :) Ja sam popi... kada sam iz dote dosao, nista nisam mogao naci.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Probao sam igrati hon, ali nikako se nisam mogao snaći. Trepenš jednom više i već ti trojica močkaju jaja u  usta. Možda bi bilo lakše da nisam igrao s frendovima koji imaju relativno visok rating, ali zbilja mi je igra prebrza. DOTA 2 mi je nakon 10-ak odigranih puno bolja i imao sam nešto i kilova pa mi je odmah prirasla srcu.

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Nos kaže...

Probao sam igrati hon, ali nikako se nisam mogao snaći. Trepenš jednom više i već ti trojica močkaju jaja u  usta. Možda bi bilo lakše da nisam igrao s frendovima koji imaju relativno visok rating, ali zbilja mi je igra prebrza. DOTA 2 mi je nakon 10-ak odigranih puno bolja i imao sam nešto i kilova pa mi je odmah prirasla srcu.

Pa ista je brzina hona i dote, jedina je razlika sto nisu svi heroji isti, ali hon ima zbrckan inteface pa kad netko novi dodje triba mu 5 godina da se navikne (ko ja) pa zato i igraju dotu.

Nego koja je svrha secret shopa u honu? Ja idem uzet eagelshorn (ime u honu neznam al isti je item kosta 3300 daje 25 agilitya mislim) i oni ga meni stavi u stash i moran ic do fontane da ga skupim? Bude u stashu iako san ga kupia u secret shopu!!!

LoL acc THCJoshi
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...
Nos kaže...

Probao sam igrati hon, ali nikako se nisam mogao snaći. Trepenš jednom više i već ti trojica močkaju jaja u  usta. Možda bi bilo lakše da nisam igrao s frendovima koji imaju relativno visok rating, ali zbilja mi je igra prebrza. DOTA 2 mi je nakon 10-ak odigranih puno bolja i imao sam nešto i kilova pa mi je odmah prirasla srcu.

Pa ista je brzina hona i dote, jedina je razlika sto nisu svi heroji isti, ali hon ima zbrckan inteface pa kad netko novi dodje triba mu 5 godina da se navikne (ko ja) pa zato i igraju dotu.

Nego koja je svrha secret shopa u honu? Ja idem uzet eagelshorn (ime u honu neznam al isti je item kosta 3300 daje 25 agilitya mislim) i oni ga meni stavi u stash i moran ic do fontane da ga skupim? Bude u stashu iako san ga kupia u secret shopu!!!

Ne bih rekao. Puno brže ti srokaju heroja u situacijama 2v1 čak i kad sam igrao tanking klasu. Kupi teklića koji ti može dofurat item. Ekipa u HON je dosta newb unfriendly neda mi se gledati gdje vrijeđaju ljude za sve.

I'm very large!
15 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

Evo, čisto da dam mišljenje pošto HoN igram još od bete, a DotA-u od 2003 (odmah kada je i izašla jer sam inače lud za Tower Defense igrama).

 

HoN je definitivno DotA na steroidima. Čisto zbog toga što je puno dinamičnija, određeni heroji zahtjevaju puno veći skill set i slično. Da se razumijemo, nije da su DotA igrači noobovi, niti su HoN igrači 1337, svaka igra ima svoje za i protiv, međutim, trenutno, osobno - puno mi je draži HoN. Kada izađe DotA 2, tko zna... ;)

 

Prvo i osnovno - nema jakog i slabog heroja, heroji mogu biti dizajnirati za određeni role ili za određeni vremenski period u igri. Ukoliko heroj ima visoki income (zlata) on može biti izuzetno jak tokom svih stadija igre. S druge strane, u pravilu, ukoliko heroj nema odgovarajuće iteme za taj stadij partije, najčešće je slaba karika i ne može previše utjecati za odvijanje team fighta.

 

Što je bitno za početnika? Najvažnija stvar koja se mora naučiti je last-hitting. Zlato dobijate samo kada vi osobno ubijete creapa. Ako radite auto-attacking, prvo da li će te ubiti creapa ili ne ovisi isključivo o sreći, drugo gurate svoje creapove prema protivničkom tornju, a to ne želite. Zašto? Zato jer kada se creapovi na tornju, vi ste praktični odsječeni od njih, dok protivnici imaju ogromnu prednost. Najidealnije bi bilo da se sa svakim valom borite tik do vašeg tornja (naravno, to je nemoguće).

 

Role:

  • tanker (onaj koje je ovdje da trpi DMG, primjerice Drunken Master)
  • supporter (onaj koji pomaže tip na razne načine - buffovi, healovi, što već, primjerice Demented Shaman)
  • bruster (onaj koji može odjednom napraviti veliki DMG spike, najčešće spellcasteri, primjerice Pyromancer)
  • carry (onaj koji bi trebao nakon 30min marka razvaliti sam pola protivničkog tima, primjerice Swiftblade)

Dodatne role:

  • initator (onaj koji inicira borbu, primjerice Flux)
  • offensive / defensive (onaj koji je specijaliziran za drugačiji način borbe, primjerice offensive tanker semi carry je Kraken, defensive tanker je Legionar)
  • pusher (onaj koji može doslovno devastirati protivničke creapove / towere, primjerice Balphagore)
  • hard / semi (onaj koji je baš predviđen za tu ulogu, onaj koji može donekle obnašati tu rolu, primjerice hard carry je Dark Lady, semi carry je Bubbles)
  • disabler (onaj koji može onesposobiti heroja ili više njih, primjerice Which Slayer)
  • harraser (onaj koji može držati pod presingom protivnički line, primjerice Pharaon)
  • ganker (onaj koji se prikrada laneu da bi pomogao igračima na toj liniji da dobiju kill, primjerice Revenant) - ovaj role je najčešće također povezan i sa rollomg roamer
  • roamer (onaj koji okolo zuji po mapi)

 

Kao što smo vidjeli na primjeru Krakena, heroj može poprimiti više rola, također, rola može biti definirana kroz iteme. Heroj koji može poprimiti najviše rola (i jako kvalitetno ih odraditi) je definitivno Shadowblade (tanker, carry, initator, semi support).

 

S obzirom na rolu, od vas se može nešto i očekivati - primjerice ako ste support da kupujete wardove. U 6 min dovoljno je da kupite jedan ward (iako bi bilo idealno min 2x wardova + 2 x inv wardova -> da uništite protivničke wardove). Obavezno rune placeove wardajte.

Na taj način ne samo da ćete imati kontrolu nad runama, imati će te i pregled da li Vam se približava koji heroj da vas prikolje, te map awarness (recimo bacite ward u njihov jungle, te na taj način vidite jel ima koji heroj sa malo HP koji kolje neutralne kampove - lagani kill). Također, ukoliko bacite ward unutar samog kampa, blokirate neutralne creapove od spawnanja - idealno za blokirate protivničku momčad od farmanje neutralnih creapova.

 

No dobro, kao početnicima, mislim da bi bili najbolji ovi heroji

Agility:

  • Andromeda -  hardsupport, semi carry, ganker -> nije ovisna o itemima
  • Emerald Warden - carry, harraser -> heroj sa fire and forget spellom (vukovi), osobni healer na lvl 11
  • Swiftblase - hard carry, bruster, initator -> 2 button heroj koji može biti opasan i bez velikog incoma, dobar DMG output od početka do kraja, sa itemima je nezaustavljiv stroj za ubijanje
  • Corrupted Disciple - hard carry, roamer -> vrlo brz heroj koji uz određeni farm može biti veoma opasan, pogotovo uz disabler

Intelligence:

  • Empath - hard support, roamer -> lupi ulti na carry, baci prvu na protivnika, daj speed bust i to je tvoj posao, neovisna o itemima
  • Plague Rider - hard support, initator, harraser - doslovno od levela 1 do levela 25 možete biti nevolja na polju bez ijednog itema, jedino što je važno da naučite maksimizirati ultu
  • Hellbringer - semi support / semi tanker,pusher, harraser, initator, disabler -> sa Boilom imate najbolji harresing spell, sa prvom imate odličan kontrol debuff, sa trejćom imate najbolji heal u igri, sa ultom jedan od najboljih initator/disable spellova
  • Soulreaper - support, carry, harreser - lik koji se može na različite načine izgraditi, ulta je namjenjena za uništavanje high HP-pool heroja
  • Which Slayer - support, bruster, disabler, roamer - jedan od najboljih offensive supporta u igri, doslovno može okrenuti team-fight na jednu ili drugu stranu, definitivno najopasniji supporter u late-gameu

Strenght:

  • Armadon - tanker, carry, harraser -> sa ne baš puno itema može doslovno biti nezaustavljiv, sa Spine Brustom može uništiti cijeli protivnički tim
  • Hammerstorm - tanker, carry, bruster, pusher ->najbolji stun u igri, ulta ti je tako reći, double damage rune, čak i u rukama potpunog početnika može devastirati protivnički tim / lane
  • Pestilence - tanker, carry, initator -> jump in, stun, ulti nekoga, uključi speed dotuci onoga koji pokušava pobjeći, profit???
  • Deadwood - carry, bruster, initator, ganker -> jedan od najboljih early-game heroja sa one-shot-one-kill skillovima, sa itemima doslovno od prve minute do zadnje može uništavati protivnički tim
You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...

Nego koja je svrha secret shopa u honu? Ja idem uzet eagelshorn (ime u honu neznam al isti je item kosta 3300 daje 25 agilitya mislim) i oni ga meni stavi u stash i moran ic do fontane da ga skupim? Bude u stashu iako san ga kupia u secret shopu!!!

U HoNu Secrect Shop je u fontani. Tamo gdje je u DotA-i Secret Shop, ovdje je... Nešto, i tu možeš kupiti wardove, healing pot ili mana pot. Outpost je isti kao i u DotA-i.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
ja igram jos od bete, pa ako ima nekog da oce igrat samo nek se javi... u igri mi je ime djdado....mogli bi i clan neki napravit
Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Bukva kaže...
Jonja kaže...

Nego koja je svrha secret shopa u honu? Ja idem uzet eagelshorn (ime u honu neznam al isti je item kosta 3300 daje 25 agilitya mislim) i oni ga meni stavi u stash i moran ic do fontane da ga skupim? Bude u stashu iako san ga kupia u secret shopu!!!

U HoNu Secrect Shop je u fontani. Tamo gdje je u DotA-i Secret Shop, ovdje je... Nešto, i tu možeš kupiti wardove, healing pot ili mana pot. Outpost je isti kao i u DotA-i.

Ma kako kad je tamo pored mida i pored lijeve rune!

LoL acc THCJoshi
15 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...

Ma kako kad je tamo pored mida i pored lijeve rune!

Nije... Secret Shop (Legendary ako se ne varam u HoNu), je jedino u fontani.

Ako si u fontani i kupuješ item iz Legendaryja, odmah ti se prebaci u inventory. Ako nisi pored fontane, onda se prebaci u stash.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ma ako idem kupit onaj item koji daje 30 agility 30 att peed 30 evasion (nesto tako) kupim normalne iteme i onda idem u onaj shop pored roshana (kongora) da kupi eagleshron (neznam ime u honu) jer se on jedino moze tu kupit, ali on mi samo bude u stashu i onda moram do fontane da ga preuzmem. 

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

Jel ti mene slušaš što ja govorim? Legendary shop je u fontani!!!!

 

Bilo gdje u igri možeš otvoriti shop interface, ali ako nisi pored shopa, što si već kupio smjestiti će ti se u stash. Znači, ako kupuješ u Legedary Shopu, a nisi u fontani, stvar će ti se postaviti u stash. Još jednom - u HoNu Legendary shop je u fontani. U fontani!!!

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Bukva kaže...

 Još jednom - u HoNu Legendary shop je u fontani. U fontani!!!

 

Hahahahaha, made me LoL... :D (No pun intended)

14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

S čim opremit ove engienere? Ja uvjek kao što sam reko, uzmem štit, cipele i health

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
nul-3 kaže...

S čim opremit ove engienere? Ja uvjek kao što sam reko, uzmem štit, cipele i health

 

Ovisi ko je preko... :) Ja njega igram ko tekija iz dote. Kupim teleport i mana potove, teleportiram se do secret shopa i miniram sa 4 mine. :) Ko naiđe first blood!

14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Koliko koštaju mine?

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Bukva kaže...

Jel ti mene slušaš što ja govorim? Legendary shop je u fontani!!!!

 

Bilo gdje u igri možeš otvoriti shop interface, ali ako nisi pored shopa, što si već kupio smjestiti će ti se u stash. Znači, ako kupuješ u Legedary Shopu, a nisi u fontani, stvar će ti se postaviti u stash. Još jednom - u HoNu Legendary shop je u fontani. U fontani!!!

Pa čemu služe secret shopovu POBOGU???

LoL acc THCJoshi
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Kako mislis kolko kostaju? Kostaju mane, to ti je spell. A ti si za 200 golda kupis 4 mana potiona, posto se teleportiras odmah na pocetku stignes staviti 4 mine. Svaka radi 300 stete i u principu onehitaju heroja. :D

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...

Pa čemu služe secret shopovu POBOGU???

Nicemu... :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...
Jonja kaže...

Pa čemu služe secret shopovu POBOGU???

Nicemu... :D

A gluposti isuse, sta nisu istavili ko u normlanoj doti samo kompliciraju...

LoL acc THCJoshi
15 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...

Pa čemu služe secret shopovu POBOGU???

Prije je tamo bio shop kao i u DotA-i. U nekom patchu tamo davno to je promjenjeno.

 

Na mjestu gdje je sada secret shop, možeš kupiti mana i HP potsove i wardove. To služi kao quick resuply - i na defensive strani i na offensive.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Razlika u cijeni, postoji?

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Tesko je igrat kad ti iz tima nitko ne pomaze

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...
Leryan kaže...
Jonja kaže...

Pa čemu služe secret shopovu POBOGU???

Nicemu... :D

A gluposti isuse, sta nisu istavili ko u normlanoj doti samo kompliciraju...

Baš suprotno, smanjili su komplikacije.

Sve iteme jednostavno imaš u bazi.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
yeo kaže...
Jonja kaže...
Leryan kaže...
Jonja kaže...

Pa čemu služe secret shopovu POBOGU???

Nicemu... :D

A gluposti isuse, sta nisu istavili ko u normlanoj doti samo kompliciraju...

Baš suprotno, smanjili su komplikacije.

Sve iteme jednostavno imaš u bazi.

 

Onda gubi car RPGA koju dota jos uvijek ima iako je MOBA

LoL acc THCJoshi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice