HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

poruka: 26
|
čitano: 15.030
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Makar mnogi već imaju ovu igru (HL2 DM i Lost Coast), noviji useri ju nisu dobili. Da bi igrali neki mod, treba vam jedna od igara sam Source engineom. Lost Coast imaju useri koji su kupili The Orange Box, ali HL2 DM nemaju. HL2 DM košta 3,99 eura. Pošto neki žele HL2 DM, neki Lost Coast, a neki jednostavno igrati modove, ima način da igre/u dobijete besplatno. Valve je imao 2 ponude: Nvidia i ATi, ovisno koju grafičku imate, to dobivate. U obje se dobiva Lost Coast i HL2 DM + neki dodaci. Svaki dan izlazi hrpa modova za HL2 jer je Valve pustio svoj Source SDK u javnost. Neki besplatni modovi su bolji od nekih samostalnih komercijalnih igara. HL2 DM skinite obavezno, ako ga skinete, bio bi grijeh da ne instalirate modove. Preporučam ove: Insurgency, Age Of Chivalry, Zombie Panic! Source, Smashball (novi mod, odličan). Ove sam probao pa znam. Moj nick na Steamu je horagio, addajte me i pridružite se Bug grupi koja broji 105 membera(gore desno Join group). Da bi igrali bilo koju od ovih igara, morate instalirati Steam! Nadam se da sam pomogao!

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2009 13:25 (Horagio).
Moj PC  
12 0 hvala 19
15 godina
neaktivan
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Hvala na listi modova, stvarno ce mi dobro doci posto jedine igre koje trenutno igram su CoD 4 MP i SWAT 4 -.-

Jel znas jos neke? =o

16 godina
neaktivan
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Official modove imaš ovdje. Ne rade svi, ovi noviji bi trebali :D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Što nikog više ne zanima? Igre su odlične!

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Stvarno niste fer, covjek  se namucio a niko da mu ni zahvali evo od mene imas prstic i hvala igra je odlicna.Smijeh

 

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
14 godina
neaktivan
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Evo već sam znao ali potrudio si se pa evo ti thum up i thanksSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Ja sam sad na HL2, imam i HL2 DM kod kuce pa bude mozda malo posle hl2.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

imam problem....stavio sam hl2 dm i sve super radi

ali kad instaliram neki mod (stavio sam zombie master i gmod 9.04)i steam ih ne prepozna 

 

znaci restartam steam i nista sve isto pise da mi je sam hl2 dm instaliran

 

bio bi jako zahvalan kad bi pomogli

:D be happy i da treba delat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
hrvatskafarkasevec kaže...

imam problem....stavio sam hl2 dm i sve super radi

ali kad instaliram neki mod (stavio sam zombie master i gmod 9.04)i steam ih ne prepozna 

 

znaci restartam steam i nista sve isto pise da mi je sam hl2 dm instaliran

 

bio bi jako zahvalan kad bi pomogli

itko?

:D be happy i da treba delat
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
M_dipl. kaže...

Daj opisi sto ti točno piše, tj. kako ti to izgleda (kad ti ne prepozna) i kojom si ih metodom išao instaliravati?

Ja sam sve MP modove instalirao direktno iz Steam konzole, na lijevoj strani pod "free stuff" uđeš u "game mods", klikneš na jedan od njih (recimo smashball, prvi je na listi trenutačno) i onda malo ispod slike imaš dva uokvirena "linka", na jednom piše "view all 18 screenshots" a na onom ispod njega "install game", tu klikneš i pričekaš da je pripremi za download, kad se o završi klikneš finish i on te automatski prebaci na "my games" tab na kojem vidiš download progress. Ako si slijedio tu proceduru, opiši na kojem koraku je zapelo i kako.

 

Dodatak: Single player modove instaliravaš tako da ih skineš direktno sa sitea moddera, tu ti nema link "install game" nego "visit website" s kojeg onda skineš igru i instaliraš je dvoklikom na exe file.

e tako bi i trebalo bit ali kad stisnem install game veli mi :

 

smashball is a mod,and requries you to own a version of a base game.

 

to ko da nemam hl2 instaliran(ili je problem bas to sto nemam hl2 obican nego samo dm)

:D be happy i da treba delat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
M_dipl. kaže...

Da o tome se radi, čekaj koju igru imaš baš na steamu? Jer za neke modove, tipa Insurgency (koji je dobar) moraš imati bilo koju source igru, a za neke druge (među kojima je i smashball) moraš imati baš HL2...

A ako imaš samo taj HL2 DM i Lost Coast ne znam možeš li uopće instaliravati dodatne modove, iako bi po logici stvari morao moći ove koje zahtijevaju bilo koju source igru, probaj instalirati Insurgency pa ćeš znati možeš li uopće ikoji mod instalirati, ako možeš taj onda možeš i sve ostale s istim zahtijevima...

nista ista stvar....ajd hvala na trudu

:D be happy i da treba delat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
M_dipl. kaže...

A jbg stvarno mi je žao, očigledno se treba imati bar jedna kupljena source igra. Ništa ako budeš u prilici uzmi Orange Box, to su ti godine zabave i pet igara za svega 120 kuna, najbolji deal u povijesti gaminga...

da znam....jos sam si razmisljo da uzmem rabljeni steam accout znaju se dosta jeftino prodavat a imaju dosta igara

:D be happy i da treba delat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Hmmm, na popisu jest HL2 DM i modovi bi trebali raditi. Piše ti kod game detailsa, što ti je potrebano. Igra na source engineu ili HL2. Ne znam zašto ti neće, ako si uzeo mod sa Source engineom.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Hvala ti evo sad cu te dodat na Steam i pridruzit se grupi.Thumb up

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "j
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
Horagio kaže...

Hmmm, na popisu jest HL2 DM i modovi bi trebali raditi. Piše ti kod game detailsa, što ti je potrebano. Igra na source engineu ili HL2. Ne znam zašto ti neće, ako si uzeo mod sa Source engineom.

citao sam negdje da mi treba source sdk(sto god to bilo)a neznam odkuda bi to nabavio

:D be happy i da treba delat
15 godina
protjeran
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

E ja nekuzim da li mi ova igra traje kao da sam je kupio ili kako sa ja skuzio promotivno za odredjeno vrijeme(trial)??

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "j
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
hrvatskafarkasevec kaže...

citao sam negdje da mi treba source sdk(sto god to bilo)a neznam odkuda bi to nabavio

Source SDK mozes dl-ati besplatno ako imas neku source igru pod tabom Tools u Steamu. A ovi modovi, mislim da treba otici u folder moda, znaci Steam\steamapps\sourcemods\*imemoda* i otvoriti gameinfo.txt. U tom fileu treba promijeniti SteamAppId brojku u onu koja odgovara HL2:DM-u, ne znam koja je to, googlaj malo. Takodjer treba staviti pod ToolsAppId staviti, mislim, nisam siguran, brojku 211. Googlaj malo za sve to, mora to pisati.

Fenestro Vulgaris
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
Proz0r kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

citao sam negdje da mi treba source sdk(sto god to bilo)a neznam odkuda bi to nabavio

Source SDK mozes dl-ati besplatno ako imas neku source igru pod tabom Tools u Steamu. A ovi modovi, mislim da treba otici u folder moda, znaci Steam\steamapps\sourcemods\*imemoda* i otvoriti gameinfo.txt. U tom fileu treba promijeniti SteamAppId brojku u onu koja odgovara HL2:DM-u, ne znam koja je to, googlaj malo. Takodjer treba staviti pod ToolsAppId staviti, mislim, nisam siguran, brojku 211. Googlaj malo za sve to, mora to pisati.

hvala za ovo ali opet ima problema...stavim za hl2dm broj 320..i za tools je vec stavljen 211 koji treba Source SDK a nije mi ponuđen za download

znaci detekta mi igru ali kad pokrenem crasha se(valjda jer fali SDK)

:D be happy i da treba delat
15 godina
neaktivan
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Onda odes samo pod Tools karticu u Steamu, kliknes na Source SDK Base i u donjem desnom kutu pritisnes dugme Install i dalje samo Next, Next, Next. Nakon sto se skine i instalira i sve bude OK, restartaj Steam i gotovo.

Fenestro Vulgaris
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
Proz0r kaže...

Onda odes samo pod Tools karticu u Steamu, kliknes na Source SDK Base i u donjem desnom kutu pritisnes dugme Install i dalje samo Next, Next, Next. Nakon sto se skine i instalira i sve bude OK, restartaj Steam i gotovo.

da ljepo to zvuci... i sve ali ja nemam pouđeno Source SDk base za download

samo imam dedicated servere

 

:D be happy i da treba delat
15 godina
offline
HL2 DM + Lost Coast besplatno?!

Ljudi meni neće skinut igre za njvidiu.

Ja kliknem, pita me imam li steam, ja stisnem da imam i ništa se ne dogodi.

Zna li netko riješenje?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
xxxxx kaže...

Ljudi meni neće skinut igre za njvidiu.

Ja kliknem, pita me imam li steam, ja stisnem da imam i ništa se ne dogodi.

Zna li netko riješenje?

Steam ti treba biti uključeni, ja nisam imao nikakvih problema.

Normal's overrated!
15 godina
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
xxxxx kaže...

Ljudi meni neće skinut igre za njvidiu.

Ja kliknem, pita me imam li steam, ja stisnem da imam i ništa se ne dogodi.

Zna li netko riješenje?

Evo ljudi riješio sam problem.

Nije mi htjelo sa Firefoxom.

Ako i vama neće uradite sa IE8, meni je uspjelo...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
hrvatskafarkasevec kaže...

da ljepo to zvuci... i sve ali ja nemam pouđeno Source SDk base za download

samo imam dedicated servere

Samo klikni ovaj link i kad te pita jel oces da otvori sa Steamom lupis OK i gotovo.

Fenestro Vulgaris
14 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
hrvatskafarkasevec kaže...
Proz0r kaže...

Onda odes samo pod Tools karticu u Steamu, kliknes na Source SDK Base i u donjem desnom kutu pritisnes dugme Install i dalje samo Next, Next, Next. Nakon sto se skine i instalira i sve bude OK, restartaj Steam i gotovo.

da ljepo to zvuci... i sve ali ja nemam pouđeno Source SDk base za download

samo imam dedicated servere

 

ajde se ti prije hvatanje source software developmenta kit-a uhvati malo učenje od directx-u jer source engine je drivean sa dx9

http://www.bug.hr/forum/topic/programiranje/directx-skola/32837.aspx?page=0&jumpto=502292&sort=asc&view=flat

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2009 14:09 (fabijan654321).
15 godina
protjeran
offline
RE: HL2 DM + Lost Coast besplatno?!
Proz0r kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

da ljepo to zvuci... i sve ali ja nemam pouđeno Source SDk base za download

samo imam dedicated servere

Samo klikni ovaj link i kad te pita jel oces da otvori sa Steamom lupis OK i gotovo.

stisnem i pita me dal pokrenem sa steamom i lupim ok i nista se ne događa 

ma pusti to kupit cu ja orange box to mi je najpametnije

:D be happy i da treba delat
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice