Hunt: Showdown

poruka: 56
|
čitano: 22.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Hunt: Showdown

Pošto nisam nigdje uspio naći ništa o nadolazećoj igri .... uglavnom o čemu se radi ....

Hunt: Showdown igrače smješta u grafički impresivni svijet u ulogu lovca na čudovišta, gdje oni prije svega moraju tražiti tragove i naznake kako bi stigli do ulova. Pored čudovišta, u igri vrebaju i drugi igrači koji jure isti plijen kao i ostali.
Ova igra dosta podsjeća na sve popularniji Battle Royale žanr. Dizajn mape i terena je veoma raznovrstan i pruža brojne opcije u igranju, što znači da nema ponavljanja sadržaja. U arsenalu igrača se nalaze starija oružja poput revolvera i Mosin-Nagant puške.
Mali video kako to sve za sada izgleda:



A i već se možete prijaviti za "Closed alpha", pa ako nekoga zanima:

https://www.huntshowdown.com/

Moj PC  
6 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Hunt: Showdown

Evo dobio sam visak key za closed alpha, pa tko uzme, njegovo.

 

N30NW-MDXXD-PTHBB

 

  1. Launch Steam, and log into your Steam account.
  2. Click the Games Menu.
  3. Choose Activate a Product on Steam.
  4. Follow the onscreen instructions to complete the process.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hunt: Showdown

Dobio sam key pred neki za ovu igru pa bi volio probati duo sa nekim ako ste zainteresirani. Javite se privatnom porukom da razmijenimo steam profile 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 16:13 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hunt: Showdown

Jel ima tko alpha key viska ili da je dobio ,a neće probati da mi ga da da isprobam? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jel ima tko alpha key viska ili da je dobio ,a neće probati da mi ga da da isprobam? 

 Bolje da ne probaš sad jer ćeš si samo pokvariti hype oko igre.

Animacije likova drvene i loše, pucanje i ciljenje užasno loše, a optimizacija veći horor od same igre. U settingsima samo može mjenjati rezoluciju i ugasiti vsync.

 

Grafika je dobra, ali ljudi sa 1080 imaju 30 frameova, onaj neki streamer na i7 9xxx i Titan XP imao 40-45. I to uz potrošnju grafe i proca 50%. Dok opet neki na gtx960 imali 30 frameova. Pa stoga jako loša optimizacija.

  

Tako da najbolje da pričekaš betu pa da poprave takve stvari.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 10:23 (Jack Sparrow).
13 godina
neaktivan
offline
Hunt: Showdown

Znam čuo sam za te probleme ali jučer je frend igrao i kaze da su sada dosta popravili performanse i da dobiva oko 90fpsa i da se d aifrat,zato sam mislio čisto isprobat s njim da vidim kakva je igra i da li ću je kupovat....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Znam čuo sam za te probleme ali jučer je frend igrao i kaze da su sada dosta popravili performanse i da dobiva oko 90fpsa i da se d aifrat,zato sam mislio čisto isprobat s njim da vidim kakva je igra i da li ću je kupovat....

 Ma bit će beta sigurno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hunt: Showdown
Jack Sparrow kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Znam čuo sam za te probleme ali jučer je frend igrao i kaze da su sada dosta popravili performanse i da dobiva oko 90fpsa i da se d aifrat,zato sam mislio čisto isprobat s njim da vidim kakva je igra i da li ću je kupovat....

 Ma bit će beta sigurno.

 Ipak nece , od jučer je igra izašla na steamu kao early access.

budem je uzeo valjda sljedeci tjedan...

14 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Kupio sam danas igru. Igrali prijatelj i ja i mogu reci da ce igra jednog dana biti super. A to znaci da su performanse igre kriminalne. Na svim postavkama radi od 20 do 30 fpsa ,mozda koji gore. Sam gameplay,setting,koncept,atmosfera su odlicni ali perfomanse igru cine gotovo ne igrivom
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Hunt: Showdown

igra izgleda super, al bolje da ne uzimam dok se malo ne srede problemi, jel ima neki datum kad bi trebala bit gotova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hunt: Showdown

Gledao stream od kolege...na prvu izgleda zanimljivo, ali je toliko early da nula bodova. Čekam da izađe full i da bude ispeglano. Koncept je relativno svjež.

Može proći, ali neće bit boom kao ovi šitovi fort/pubg.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Hunt: Showdown

Meni je igra odlicna i jebeno napeta.nije klasicni krkljanac nego taktika i suljanje kroz mocvaru.iako su perfomanse jako lose igra ima odlicnu atmosferu i moze te bas uvuci u unutra.obavezno igrati sa slusalicama.zvukovi u igri su nesto  neviđeno i imaju veliku ulogu u samoj igri.vecinu vremena se oslanjate na sluh

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hunt: Showdown

Napisao orginalno u PUBG temi, pa sam tek kasnije shvatio kako postoji HUNT tema. Uglavnom, kupio na Steamu sinoć i definitivno preporučam pričekati s kupovinom. Igra je trenutno koma - neintuitivna, dosadna, prazna, animacije nisu ništa specijalno... sve u svemu, jedino je grafika decentna. Svakako bolje pričekati za sada.

 

Što se tiče performansi.. Na 1440p (high/uz max AA) ide 60 lock bez problema (MojPC) i to radi super super fluidno. Stvar se mijenja kad dignem na default 4K rezoluciju gdje ni na low ne radi preko 40-50 fps-a

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 8:44 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Hunt: Showdown

Bas ja i frend gledali da si to uzmemo, izgleda zanimljivo, no po ovome kaj velis ipak cemo malo duze pricekati s probom..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Stjepanj kaže...

Bas ja i frend gledali da si to uzmemo, izgleda zanimljivo, no po ovome kaj velis ipak cemo malo duze pricekati s probom..lp

Mah, bolje ne još iskreno. Performanse nisu problem više jer su dosta toga patchali (naravno, relativno koji hardver je u pitanju).. ali content je loš, intuitivnost i koncept su dosta praznjikavi, doslovno early early alpha još uvijek. Nadajmo se da bude bolje uskoro :)

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Hunt: Showdown

Igra netko ovo? Kupio sam ovu igru pred par mjeseci, ali nikako nisam našao vremena da isprobam. Solo mi se neda. Ako bi netko igrao neka se javi na PM 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 16:51 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hunt: Showdown

Ja planiram uzeti ovih dana, presviđa mi se igra, odgledao sam puno gameplaya i baš je igra po mom guštu, sad ne znam hoće li bit igrivo sa mojom konfom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
BeLLicus kaže...

Ja planiram uzeti ovih dana, presviđa mi se igra, odgledao sam puno gameplaya i baš je igra po mom guštu, sad ne znam hoće li bit igrivo sa mojom konfom...

 Imat komponente od 2018god i upalis igru i imas 20fpsa...Pa da ti ne dodje da devovima bacis bombu u studio.

15 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Endymon kaže...

 Imat komponente od 2018god i upalis igru i imas 20fpsa...Pa da ti ne dodje da devovima bacis bombu u studio.

 hahah dakle još ništa nisu napravili po tom pitanju?

 

Znam da se streameri žalili na to, jer htjeli su streamti ali pošto su imali po 20-30 frejmova večina je odustala.

 

Ako se već misli kupiti, treba čekati summer sale.

13 godina
offline
Hunt: Showdown

Ako je netko u međuvremenu kupio igru neka mi se javi na pm pa da duo nabacimo  

 

Ja sa mojom konfom(vidjeti pod "moj pc") imam 40-50 fps na low grafika tako da što se tiče optimizacije i nije loša.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 13:12 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Hunt: Showdown

Igra je free ovaj vikend. Odigrao sam jednu partiju i ima nesto u ovoj igri. Optimizacija je odlicna. Dobijete savijet kada udjete u igru da igrate sa slusalicama i 3D zvukom, poslusajte to, igra ima killer audio. Prvi dojam mi je odlican, ne znam koliko je koncept zanimljiv da zadrzi igrace na dulje vrijeme, ali mi se ovo sto sam vidio vrlo svidilo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Hunt: Showdown

igra je smece, optimizacija 0 bodova, na svojoj konfi nemrem vrtiti ni u 60fps-a, zgleda sve isto kao i u prvom traileru iz proslog stoljeca, opcenito gameplay 0 bodova, osjecaj 0....kao da igru igram na kontroleru a ne na misu i tastaturi..loading traje 3 dana...jedino je grafa solidna, iako je sve dosta staticno.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
Stjepanj kaže...

igra je smece, optimizacija 0 bodova, na svojoj konfi nemrem vrtiti ni u 60fps-a, zgleda sve isto kao i u prvom traileru iz proslog stoljeca, opcenito gameplay 0 bodova, osjecaj 0....kao da igru igram na kontroleru a ne na misu i tastaturi..loading traje 3 dana...jedino je grafa solidna, iako je sve dosta staticno.lp

 baš htio napisati koja dobrta optimizacija.

 

Igra i sa 50 framova ima neki čudan feeling kod ciljanja. Samo 10 igrača po mapi. Animacije igrača skroz čudne, a ciljanje i pucanje nekako nespretno. Jako mali pomak u svemu od bete koju sam igrao. Jedino dobro u igri je atmosfera i grafika.

 

A mislim nije ni čudo što je igra već 3. put na akcija unutra 5 mjeseci od izlaska.

12 godina
protjeran
offline
Re: Hunt: Showdown
Jack Sparrow kaže...
Stjepanj kaže...

igra je smece, optimizacija 0 bodova, na svojoj konfi nemrem vrtiti ni u 60fps-a, zgleda sve isto kao i u prvom traileru iz proslog stoljeca, opcenito gameplay 0 bodova, osjecaj 0....kao da igru igram na kontroleru a ne na misu i tastaturi..loading traje 3 dana...jedino je grafa solidna, iako je sve dosta staticno.lp

 baš htio napisati koja dobrta optimizacija.

 

Igra i sa 50 framova ima neki čudan feeling kod ciljanja. Samo 10 igrača po mapi. Animacije igrača skroz čudne, a ciljanje i pucanje nekako nespretno. Jako mali pomak u svemu od bete koju sam igrao. Jedino dobro u igri je atmosfera i grafika.

 

A mislim nije ni čudo što je igra već 3. put na akcija unutra 5 mjeseci od izlaska.

probao s 8600k na 5.2ghz i gtx 1070Ti jbte na 1440p nemrem vidjeti 60fps-a i to ne average vec maximalno, jedino kad pogledam u nebo vidim 100 uzas!šteta vidio sam ogroman potencijal.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 20:28 (Stjepanj).
13 godina
offline
Hunt: Showdown

Igra netko ovo? Javite se na PM ako ste za koju partiju. Zanimljiva je igra skroz.  

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2018 21:25 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hunt: Showdown

Ja kupio danas, ono što me privuklo je da ovakvu igru baš nisam vidio prije, svidjela mi se tematika od prvog dana ali nisam htio uzimati zbog loše optimizacije, sada to radi na urednih 60 70 frejmova i mogu reći da sam zadovoljan, proveo sam danas 4 sata u igri, atmosfera je top, zvukovi su vrhunski, za sada sam igrao samo quick match premda kolega koji isto ima igru nije bio tu. Pucanje i kretnje su malo čudne, ali ova igra može ići samo na bolje, došla je i nova mapa uz taj quick play koji je se igra solo. Grafika je fantazija stvarno. Sad koliko će me igra zadržati vidjet ćemo :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Hunt: Showdown

jel ima ljudi vamo sto igra to jos?!

ja sam evo upalio sinoc zadnji puta od prije jedno pola godine i mogu reci dosta se promijenilo..

kratki review: igra je puno vise optimizirana sada(smojim 2600 i vega64 na max postavkama vrtim izmedju 95-110 fpsa) iako nije to to jos ali i iz Cryteka govore cijelo vrijeme na vise strana da to nije zavrseni produkt..crytek si ostavlja vremena sto je dobro ali nekim igracima i zamorno se igrati toliko dugo sa bugovima... ima sada i solo pvp ali ipak je zanimljivije u duo jel ima taj horor feeling u sebi da si uvijek cuvate ledja...

grafika i zvuk su opcenito nesto sto jos nisam cuo nista slicno ni u jednoj igri, odzvanjanje pusaka po mapi je jedno od najrealnijih sto sam ikada cuo skripanje drveta kada hodate po drvenim mostovima,isto tako sa teksturama i samim osvjetljenjem koje je uff,rastura...malo je Crytek zaostao sa fizikom rekao bih jel nakon 1. crysisa nisi vise mogao mecima kidati stabla, u HUntu gotovo da nema interakcije sa objektima osim sto mozes do koju bacvu rasturiti ili neko zvono odjeknuti i lampu raskidati...

sam tok igre i kretnje su dosta spore i cudne,nebi rekao da su lose, kad vidim druge huntere nemogu reci da je njihova fizika losa, jednostavno drugacija od sto smo navikli, kretnje me posjecaju kao u insurgency sandstormu..

opcenito i tematika je samo vec osvjezenje po sebi, imate zadatak ubiti bosove a i pritom morate paziti na druge huntere koji mozda ceka negdje u kutu da ti sredis bossa i onda on tebe hahaha,odlicno, stvarno je igra prezanimljiva...

mislim da je 10 igraca oke broj za velicinu mapa, tu je crytek uspio naci ravnotezu... odlican dizajn samih oruzja i opcenito veliki broj njih uz neprestane updateove.. tu se cryteku nemoze nista reci od nekih godinu dana od kada su izbacili hunt su dosta sadrzaja ubacili od nove mape, novog moda igranja, pa sve do bosova, novih oruzja,zombia,tu nemogu nista reci..

sto mogu zamjeriti jos je da ima malo cudne kontrole pogotovo za ciljanje nesvidja mi se to da imas 2 moda za ciljanje,da bi zapavo ciljao treba ti i do 2 tipke da stisnes sto je po meni jako sporo za fps shooter, nemogu se naviknuti na to.

i moraju jos poraditi na stabilnosti servera jel me redovno svaki 3 game izbaci i disconnecta..

sve u svemu igra mi je stvarno poslastica, nesto novo, i bas me zanima zavrseni produkat jel mislim da ima velikog potencijala..

edit: pa Crytek kolka firma a nemaju nista reklamiranja igre doslovno nepostoji baza igraca na dnevnom nivou steam chartsa je 2 tisuce sto je uistinu malo za neki online pvp :(

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 11:34 (HCgamingCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hunt: Showdown
HCgamingCRO kaže...

jel ima ljudi vamo sto igra to jos?!

ja sam evo upalio sinoc zadnji puta od prije jedno pola godine i mogu reci dosta se promijenilo..

ratki review: igra je puno vise optimizirana sada(smojim 2600 i vega64 na max postavkama vrtim izmedju 95-110 fpsa) iako nije to to jos ali i iz Cryteka govore cijelo vrijeme na vise strana da to nije zavrseni produkt..crytek si ostavlja vremena sto je dobro ali nekim igracima i zamorno se igrati toliko dugo sa bugovima... ima sada i solo pvp ali ipak je zanimljivije u duo jel ima taj horor feeling u sebi da si uvijek cuvate ledja...

grafika i zvuk su opcenito nesto sto jos nisam cuo nista slicno ni u jednoj igri, odzvanjanje pusaka po mapi je jedno od najrealnijih sto sam ikada cuo skripanje drveta kada hodate po drvenim mostovima,isto tako sa teksturama i samim osvjetljenjem koje je uff,rastura...malo je Crytek zaostao sa fizikom rekao bih jel nakon 1. crysisa nisi vise mogao mecima kidati stabla, u HUntu gotovo da nema interakcije sa objektima osim sto mozes do koju bacvu rasturiti ili neko zvono odjeknuti i lampu raskidati...

sam tok igre i kretnje su dosta spore i cudne,nebi rekao da su lose, kad vidim druge huntere nemogu reci da je njihova fizika losa, jednostavno drugacija od sto smo navikli, kretnje me posjecaju kao u insurgency sandstormu..

opcenito i tematika je samo vec osvjezenje po sebi, imate zadatak ubiti bosove a i pritom morate paziti na druge huntere koji mozda ceka negdje u kutu da ti sredis bossa i onda on tebe hahaha,odlicno, stvarno je igra prezanimljiva...

mislim da je 10 igraca oke broj za velicinu mapa, tu je crytek uspio naci ravnotezu... odlican dizajn samih oruzja i opcenito veliki broj njih uz neprestane updateove.. tu se cryteku nemoze nista reci od nekih godinu dana od kada su izbacili hunt su dosta sadrzaja ubacili od nove mape, novog moda igranja, pa sve do bosova, novih oruzja,zombia,tu nemogu nista reci..

sto mogu zamjeriti jos je da ima malo cudne kontrole pogotovo za ciljanje nesvidja mi se to da imas 2 moda za ciljanje,da bi zapavo ciljao treba ti i do 2 tipke da stisnes sto je po meni jako sporo za fps shooter, nemogu se naviknuti na to.

i moraju jos poraditi na stabilnosti servera jel me redovno svaki 3 game izbaci i disconnecta..

sve u svemu igra mi je stvarno poslastica, nesto novo, i bas me zanima zavrseni produkat jel mislim da ima velikog potencijala..

edit: pa Crytek kolka firma a nemaju nista reklamiranja igre doslovno nepostoji baza igraca na dnevnom nivou steam chartsa je 2 tisuce sto je uistinu malo za neki online pvp :(

 

 Ima, ima !! Frend i ja redovito gotovo svaku večer bacimo nekoliko partija.

Ono što nas vuče u ovoj igri je defintivno atmosfera, zvuk i grafika.

Igra je masu ispoliranija nego prije par mjeseci, no po meni malo razvoj igre je sporiji nego

što bi ja htio  ali okej, ono što izbace i dovrše je full kvalitetno.

 

Bugova nešto frend i ja nismo naišli pretjerano, ali se zna dogodit s vremena na vrijeme, ništa strašno.

Ono što je iritirajuće ako frenda disconnecta iz xy razloga, npr. izgubi konekciju na sekundu

ne postoji nikakav reconnect sustav pa obično druga osoba mora trčat na izlaz ako želi sačuvat

huntera. Reddit vrvi mogućim riješenjima i prijedlozima, valjda budu nešto po tom pitanju napravili.

 

Zapravo Crytek nije više velika firma kao što je nekad bila, brdo studia su prodali kad su se još od 2014-2016 našli

u problemima, mislim da Kiev i Istanbul jedino su dva studija koja su aktivna. 

 

Iskreno riječ je o hardcore pristupu igri, igra ne oprašta. Ima strmu krivulju učenja, ima tu mehaniku sa aim down sight

i hip fire + melee na koju se treba naviknut u odnosu na druge slične igre, ali kad se navikneš je ok. Mislim da je to

okej, i dobro je da ne guraju nekakve feature koji su mainstream a samim time neće imat veliku publiku, i to je isto

okej, nemoraju. Matchmaking je dovoljno brz, znači igrača ima, igra nije veličine Call Of Duty, Fortnite i sličnih, 

dakle i cheatera je manje. 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 14:08 (tormento).
9 godina
offline
Hunt: Showdown

Ja sam isto nakupio 30tak sati ali meni je to ne igrivo sa trenutnom fizikom likova, kad se napucavaš i ubiješ lika lik padne kao u Lucky Luke crtiću, jako jako loša fizika kretanja te napucavanja za ipak jednu igru koja se igra iz prvog lica te bi trebala biti fluidnija me stašno odbija, sve ostalo je jako dobro i zanimljivo, sami koncept i ideja, atmosfera i zvuk, ali ako ne poprave fiziku kretanja sumnjam da ću igrati ovo više. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Hunt: Showdown
BeLLicus kaže...

Ja sam isto nakupio 30tak sati ali meni je to ne igrivo sa trenutnom fizikom likova, kad se napucavaš i ubiješ lika lik padne kao u Lucky Luke crtiću, jako jako loša fizika kretanja te napucavanja za ipak jednu igru koja se igra iz prvog lica te bi trebala biti fluidnija me stašno odbija, sve ostalo je jako dobro i zanimljivo, sami koncept i ideja, atmosfera i zvuk, ali ako ne poprave fiziku kretanja sumnjam da ću igrati ovo više. 

 da bas cudno i meni, jel crytek je sa crysisom ipak imao jednu od boljih pucacina i sa dobrom fizikom, da neznam kako su u updateovima svog engine-a tako te neke stvari izostavili..vjerujem da je tu u pitanju strucno osoblje na kraju, moras ti imati individualce da upravljas tim..

ali i proslo je vremena dosta vec gdje su tu fiziku mogli malo popraviti...

igram cisto iz atmosfere i ideje, nadajuci da ce popraviti to do konacne verzije.. tako i scum nas, ako ih neigramo i nedajemo feedbackove tesko da ce nesto i biti

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice