Igre koje imaju dušu???

poruka: 105
|
čitano: 15.965
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Molim vas da mi kazete ime igre ili igara i zasto jer se mnogo toga moze reci.

Za mene su to Psihonauti i Fable.

Super igre,duge ali i imaju svarno specificnu pricu i tjeraju vas da igrate dalje,budi u vama zelju da igrate i igrate do kraja,bude mnogo emocija obje igre.

Inovativne i stvarno rijetko sta je ubaceno iz nekog drugog naslova.

Namigiva

 

Adis Vezir
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 22:17 (Topnik).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Meni je nekak San Andreas igra koja ima dušu.... nije baš da ima neku priču ali je igra definitivno ušla u legende...


bobo desmra
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

FF 7...

... grafika je vec zastarila ali igra mi je savrsena

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

hm,ne znam da li ima dušu,ali prvi Quake je bio igra koju se igralo od-do i onda opeeeeeet,imao je atmosferu koju mi nije pružio niti jedan FPS do danas(eh,ta nostalgija,lollollol):)


C2D,E4300 1800mhz,overclock 2700mhz(9x300),MBO Gigabyte P-965 DS3,2x1gb+2x512 mb kingmax ddr2 800mhz, HDDSeagate 320Gb,Gainward 8600 GTS 512 mb,Chieftec BIG tower,Fortron Blue Storm 2 500 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
ovak na prvu- goblins 3, sensible world of soccer 92/93 a od novijih diablo 2. prakticki 97% igara sa amige je imalo dusu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
devil kaže...
ovak na prvu- goblins 3, sensible world of soccer 92/93 a od novijih diablo 2. prakticki 97% igara sa amige je imalo dusu.
 Prije bih rekao da je to vrijeme nekako imalo svoju dušu. Što se mene tiče zadnja igra s "dušom" što sam odigrao je Advent Rising. A kada gledam unatrag zadnjih 15 godina (otkad sam počeo igrati igre) odigrao sam puno igara sa dušom, posebno kad sam tek počeo.

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

jel moze lock,ovo mi se cini kao jos jedna spam tema!?Iznenađen


Ken leeeee
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Pa ono i Fable i Psychonauts , su u redu, pod odabir a, ja bih dodao i Fahrenheit i Max payne 2, to mi pada na pamet trenutno.Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
kyx kaže...

jel moze lock,ovo mi se cini kao jos jedna spam tema!?Iznenađen


 cijenjena "larvo"...a,zašto ti se čini da spamamo????Smijeh

C2D,E4300 1800mhz,overclock 2700mhz(9x300),MBO Gigabyte P-965 DS3,2x1gb+2x512 mb kingmax ddr2 800mhz, HDDSeagate 320Gb,Gainward 8600 GTS 512 mb,Chieftec BIG tower,Fortron Blue Storm 2 500 W
16 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
Topnik kaže...

Molim vas da mi kazete ime igre ili igara i zasto jer se mnogo toga moze reci.

Za mene su to Psihonauti i Fable.

Super igre,duge ali i imaju svarno specificnu pricu i tjeraju vas da igrate dalje,budi u vama zelju da igrate i igrate do kraja,bude mnogo emocija obje igre.

Inovativne i stvarno rijetko sta je ubaceno iz nekog drugog naslova.

Namigiva

 

 Fable sam preso u jednom danu u nekih 8 sati, kako mislis duga igra?

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Pa na netu ima prelazak Morowinda u 15 minuta. Pa koji je užitak igrat RPG ako ti je cilj preći samo main quest-ove ili što prije završiti? Cilj je potpuno se uživiti u taj svijet i istražit ga do najmanjeg detalja.

 

OT: Fable, Red Alert 2 (makar se mnogi neće složit), Half Life 2 i  epizode, Neverwinter Nights 2


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

bojim se da nije problem u igrama nego u nama... :(


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Mislim da Medal of honor ima dušu,kad je izasao allied assault nisam se odvajao od kompa,a i masovno se to igralo po igraonicama preko LAN-a!!a valjda za starije igrice koje imaju puno nastavaka  se moze reci da imaju dušu! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Final Fantasy 7, 8 i 10

Ico

Chrono Cross


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
Paolo2612 kaže...

Pa na netu ima prelazak Morowinda u 15 minuta. Pa koji je užitak igrat RPG ako ti je cilj preći samo main quest-ove ili što prije završiti? Cilj je potpuno se uživiti u taj svijet i istražit ga do najmanjeg detalja.

 

OT: Fable, Red Alert 2 (makar se mnogi neće složit), Half Life 2 i  epizode, Neverwinter Nights 2


 Oces rec da Fable ima side questove?
Sta nac bolju frizuru? Smijeh

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Svakako čitav Final Fantasy serijal. Najviše sedmica.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 12:11 (Kuv).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
// Ovako, "Z" from Bitmap Brothers iz 1996., pa onda WarCraft 2 iz 1995., pa onda Need4Speed SE, iz 1993., ali i San Anderas definitivno. Šteta kaj San Andreas nema na Top Listi, ja bi za njega glasao svaki dan.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
Psiho246 kaže...
Topnik kaže...

Molim vas da mi kazete ime igre ili igara i zasto jer se mnogo toga moze reci.

Za mene su to Psihonauti i Fable.

Super igre,duge ali i imaju svarno specificnu pricu i tjeraju vas da igrate dalje,budi u vama zelju da igrate i igrate do kraja,bude mnogo emocija obje igre.

Inovativne i stvarno rijetko sta je ubaceno iz nekog drugog naslova.

Namigiva

 

 Fable sam preso u jednom danu u nekih 8 sati, kako mislis duga igra?

 Eh vjerovatno nisi igrao za uzitkom, ne treba igrati samo radi toga da se brzo predje igra,malo istrazuj to igru cini za 200% boljom.

Adis Vezir
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

U novijem sjećanju su to Rainbow six vegas 1 i 2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

call of cthulhu : dark corners of the earth...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

The Witcher je jedna od rijetkih igri koja ima dušu, ona ima toliku dušu da može sve igre u sebe staviti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Heroes of might and magic 3.....koliko docekanih jutra!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Syberia:D


andrej
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???

diablo.... svi zivi nastavci... grafika stara ali sve ostalo je fenomenalno...


May the Force be with you
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Maniac Mansion, Simon the Sorcerer, Gobliiins serijal, Sam and Max hit the road... hm, ima tu značajan broj old skool Lucas Arts avantura, zar ne? Ne bez razloga...

 

Sjeća se netko Syndicate, Flashback, PP Hammer, SuperFrog ili Pinball Dreams/Fantasies/Illusions...

 

E, to su bila vremena... čak je i Escape form the planet of the robot monsters imao više "duše" nego bilo koji FPS danas...

 

Ako imate više od 20 godina, a ovo čitate znate o čemu govorim. Klincima koje su izdresirali na veliki polygon count ionako čovjek ne može objasniti zašto je recimo Maniac Mansion čak i na C64 bio ultra zabavan. I da djeco broja 64 tu predstavlja kilobajte, a ne gigabajte. Smijeh

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.4.2008 10:17 (Chaos).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Sigurno tu spada i Freespace, Duke Nukem naravno,C&C Red Alert, Terminator:Skynet, gore spomenuti Syndicate Wars, a Time Commando :) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???

Space quest , Police quest , Kings quest i sve ostale Sierrine avanture. Monkey Island , Sam and Max , Full Throttle i ostatak is Lucasove radionice.

Proveo sam dane i dane ( i noći ) uz ove igre. Mogao bih tu još dodati Dune , Dune 2 , Command and conquer.Warcraft i Starcraft serijal. Budući da sam fan FPS ne mogu

izostaviti Doom , Heretic , Wolfenstein , Duke Nukem.

16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

C&C Red Alert 2, Max Payne,2, Call of Duty 2, UT99, F.e.a.r. otprilike.

Što se tiče novih igrica, to su sve manekenke, lijepo izgledaju ali dosade već nakon što ju prvi put pređeš.


Athlon64 3200+ @2450 (245×10),1.46V 2×1gb Transcend@490, Asus8800gt, AsusA8N SLI,
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Tu svakako spadaju i nastavci Star wars,od prvog do zadnjeg,makar KOTOR bas i  nije bio pretjerano igriv da bi se moglo reci da ima dusu.Max Payne 1 i 2 su bili odlicni i po mojem  misljenju za tu igru se moze reci da ima dusu!  

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Gothic 2 od novijih, a od starijih duke nukem, warcraft 2

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice