Just Cause 2

poruka: 1.011
|
čitano: 209.273
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Jast Cause 2

Uskoro nam stize jos jedna "open world" avantura i to Just CAUSE iz 2006.Proizvodjac je Avalanche,a izdavac cuveni Eidos.Igra se nastavlja na kraj prvog dela uz kracu vremensku distancu od 2 god.

 

Tu je nas stari znanac Rico Rodriguez,ciji idilicni odmor u Latino Americi biva poremecen kada ga koleginica Marie Kane pozove da ubije Ricovog starog drugara Toma Sheldona koji se na Malajskom arhipelagu prikljucio pobunjenicima kako bi zbacili lokalnu vlast.

 

Obecavajuce je to sto se mnogo radilo na strukturi i nelinearnosti nivoa,vestackoj intelegenciji protivnika i kolicini vozila i naoruzanja.Igru ce pokretati novi graficki engine Avalanche engine 2.0 koji ce doneti sjanu grafiku,specijalne efekte i prirodne smene dana i noci

 

Ja licno dosta ocekujem od igre,a da li ce se ispuniti bombasticne najave,saznacemo u septembru ove godine na svim platformama.Vasui utisci?

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Just Cause 2

Sve 5, ali nek modovi promjene naziv teme - Ide Just Cause, a ne Jast Cause.

alo modovi, može meni pola zvjezdice? Malo mi je pola.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 11:53 (neki_lik).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Just Cause 2

Jedinica je bila zakon, vidite

od Just Cause 2. (TRAILER)

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 11:52 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jast Cause 2

Da,zabunio sam se u naslovu teme.Izvinjavam se,neka se ispravi...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Just Cause 2
neki_lik kaže...

Sve 5, ali nek modovi promjene naziv teme - Ide Just Casue, a ne Jast Cause.

 Ide Just Cause, a ne Just Casue, niti  Jast Casue!
I don't care...
15 godina
offline
Jast Cause 2

ma sta se prepirete kako se igra zove makar se zove just cause 2,covjek je otvorio ovu temu da mozemo rapspravljati o ovoj igrici.

 

Cini mi se da ce igrica biti ono nesto sto smo za PC racunala jako dugo cekali.Odlicna grafika,jos bolji gameplay,puno akcije...mislim da ce to biti dobitna formula za uspjesnu igru.

P.S. kada igra izlazi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jast Cause 2

Gledao sam 10 min gameplaya i izgleda mi super.

Inaće to je jedina igra koju sam očekivao ove godine a eto sada izlazi 2010 .

Prvi dio mi je bio super.

Po meni bolji od gta (jedino kaj nemožeš u kuće).

Te eksplozije, ta akcija a   tek koliko različitih vozila a da ne spominjem onu jedinstvenu kuku i prelijepu ne zahtjevni grafiku .

Tako da od ovoga nastavka očekujem puno.

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Jast Cause 2

Bravo luckyluke,upravo to je svrha teme. Osmijeh  Svi dobro znamo koja je igra,nema potrebe tu polemisati....Rapravljajmo o samoj igri,sigurno to zasluzuje...A vec sam napisao da igra izlazi u septembru(9.mesec) prema zvanicnim informacijama.Taman kad se vratimo sa godisnjih odmora da se posteno naigramo Osmijeh pozz

16 godina
neaktivan
offline
RE: Jast Cause 2

NE piše da izlazi u 2010 god.

15 godina
offline
RE: Jast Cause 2
luckyluke kaže...

ma sta se prepirete kako se igra zove makar se zove just cause 2,covjek je otvorio ovu temu da mozemo rapspravljati o ovoj igrici.

 

Cini mi se da ce igrica biti ono nesto sto smo za PC racunala jako dugo cekali.Odlicna grafika,jos bolji gameplay,puno akcije...mislim da ce to biti dobitna formula za uspjesnu igru.

P.S. kada igra izlazi?

 Kao prvo, raspravljali smo, da moderator promjeni ime, a neznam sta cekaju.
Drugo nije to "Igrica" nego Igra.
Kao treće, vidim da neznas, ovo je drugi dio, koji ima puno akcije i toga, samo u ovom je to bolje i ljepse, i realnije, a u prvom je isto grafika bila odlicna!
P.S. Datum je već naveden.
I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jast Cause 2
Nisam igrao 1. dio, no dvojka se čini prezabavna. Grafika je odlična, a ni gameplay se ne čini za baciti :D
You only got one finger left And its pointing at the door
15 godina
offline
RE: Jast Cause 2

Prvi dio sam odigrao od pocetka do kraja, presao sam sve story misije i one sa strane, osvojio sve teritorije... Ukratko dosta sam vremena proveo sa Just Cause 1. Igra je stvarno fenomenalna, dosta dobro optimizirana, grafika lijepa, zabavi kada rokas policiju nikada kraja... Jedino je AI ponekada bio malo losiji i tu i tamo je bi se nasao koji bug... No sve u svemu igra je mogla biti daleko veci hit uz samo malo vise truda. Nadam se da ce im to uspijeti sa 2-om jer igra stvarno ima potencijala, tako da tko god jos ju nije odigrao obavezno mora probati-preporuka

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
protjeran
offline
Just Cause 2

hehe

tip malo previše prkosi gravitaciji

vozi se na "krovu" mlažnjaka kao na biciklu...tome ni prototype nije ravan po uletu u heli

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Just Cause 2

Igrao sam 1. , i odlična igra(popur GTA), ali što ima veliki svijet, to nije normalno, prošao sam jedno 20% igre i kad sam vidio kolko sam vremena proveo igrajuči okanio sam se je . Al sam baš neki dan od frenda uzeo ripovanu verziju od 700 MB, extraktirao i dobio 5,5 GBNeodlučan, ali sve radi podmazano, našao stare seyvove i nastavio igrati.

Preporuka svakome neka proba, i za one koji nevole pučacine, ima dooovoljo prostora za lutanje.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Just Cause 2
doxy kaže...

hehe

tip malo previše prkosi gravitaciji

vozi se na "krovu" mlažnjaka kao na biciklu...tome ni prototype nije ravan po uletu u heli

 igrica je i napravljena da bude nerealna pa zato se i zovu IGRICE jer nemoraju uvijek biti realne.
15 godina
offline
RE: Just Cause 2
luckyluke kaže...
doxy kaže...

hehe

tip malo previše prkosi gravitaciji

vozi se na "krovu" mlažnjaka kao na biciklu...tome ni prototype nije ravan po uletu u heli

 igrica je i napravljena da bude nerealna pa zato se i zovu IGRICE jer nemoraju uvijek biti realne.
 
Upravo to, Just Cause je napravljen u svrhu zabave ne zato da bi simulirao realni zivot.
Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 15:55 (Independent).
15 godina
offline
RE: Just Cause 2
luckyluke kaže...
doxy kaže...

hehe

tip malo previše prkosi gravitaciji

vozi se na "krovu" mlažnjaka kao na biciklu...tome ni prototype nije ravan po uletu u heli

 igrica je i napravljena da bude nerealna pa zato se i zovu IGRICE jer nemoraju uvijek biti realne.
 To nije IGRICAAA, to je Igra, kad nemas pojma onda šuti, igra je napravljena za zabavu, i to se ne zove "IGRICA" nego Igra, sta misliš jeli lako napravit mapu onoliku veliku, ovo je isto kao da si i za FarCry 2 rekao da je "Igrica" jer oko njegove mape su se ljudi dosta namucili(a nije nesto dobro ni ispala), zato pocnite govorit IGRA, jer jeli to govoris idem se provozat u Autiću, i Sl.!!!
I don't care...
15 godina
offline
Just Cause 2

I sad moraš zaspamat temu jer je napisao IGRICA, a ne IGRA.

Nisam još odigrao prvi dio, mogao bi čini se dobra igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Just Cause 2
markoal kaže...
luckyluke kaže...
doxy kaže...

hehe

tip malo previše prkosi gravitaciji

vozi se na "krovu" mlažnjaka kao na biciklu...tome ni prototype nije ravan po uletu u heli

 igrica je i napravljena da bude nerealna pa zato se i zovu IGRICE jer nemoraju uvijek biti realne.
 To nije IGRICAAA, to je Igra, kad nemas pojma onda šuti, igra je napravljena za zabavu, i to se ne zove "IGRICA" nego Igra, sta misliš jeli lako napravit mapu onoliku veliku, ovo je isto kao da si i za FarCry 2 rekao da je "Igrica" jer oko njegove mape su se ljudi dosta namucili(a nije nesto dobro ni ispala), zato pocnite govorit IGRA, jer jeli to govoris idem se provozat u Autiću, i Sl.!!!
Sorry dečki, ali na kojem si ti to pravilniku prečitao? Možda u knjgi žalbe? Daj ne s***** više s tim, nek svako zove kak oče, i ja govorim igrica i kaj mi možeš. Nekužim te tu se trgaš biješ kao da te neko pika nožem.
Inače igrica izgleda zakon, prvi dio je bio dobar, ali mi se pucanje nije baš svidjelo, nekak je čudno izgledalo.
Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2009 16:22 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
RE: Just Cause 2
markoal kaže...
luckyluke kaže...
doxy kaže...

hehe

tip malo previše prkosi gravitaciji

vozi se na "krovu" mlažnjaka kao na biciklu...tome ni prototype nije ravan po uletu u heli

 igrica je i napravljena da bude nerealna pa zato se i zovu IGRICE jer nemoraju uvijek biti realne.
 To nije IGRICAAA, to je Igra, kad nemas pojma onda šuti, igra je napravljena za zabavu, i to se ne zove "IGRICA" nego Igra, sta misliš jeli lako napravit mapu onoliku veliku, ovo je isto kao da si i za FarCry 2 rekao da je "Igrica" jer oko njegove mape su se ljudi dosta namucili(a nije nesto dobro ni ispala), zato pocnite govorit IGRA, jer jeli to govoris idem se provozat u Autiću, i Sl.!!!
 pravo ti je jack sparow rekao:svako zove to kako oce i to je njegov osobni stav i tu ti nista nemozes
15 godina
offline
RE: Just Cause 2
Jack Sparrow kaže...
Sorry dečki, ali na kojem si ti to pravilniku prečitao? Možda u knjgi žalbe? Daj ne s***** više s tim, nek svako zove kak oče, i ja govorim igrica i kaj mi možeš. Nekužim te tu se trgaš biješ kao da te neko pika nožem.
Inače igrica izgleda zakon, prvi dio je bio dobar, ali mi se pucanje nije baš svidjelo, nekak je čudno izgledalo.
 Ma slusaj, novine, i nepismeni ljudi pisu tako, pogledaj ima ti na bug online Smrt "Igricama", pa se tamo misli necu se ja prepirat ni skim!
A i ja sam kad sam bio manji govorio igrica, pa sam tek poslje skuzio, al da si bolje pogledao on je istaknuo velikim slovima IGRICAAA, pa zato sam to naglasio.

A pogledajte ovu sliku,  i ovu!
Evo vam i stranica, pa samo listajte slike, ima dosta dobrih od Just Cause 2!
I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
Just Cause 2

Ako ćemo tako, onda jednostavno možemo zvati i Interaktivni audio/video sadržaj, ali mislim da je nekako lakše reći Igrica ili Igra. Meni soobno svejedno kako ko govorio.

I ne kužim one što se toliko pjene na nazive igrica, pa nije taj netko napravio tu Igru pa da ga osobno vrijeđa. No dobro, dosta polemike oko toga, ajmo malo ON topic.

 

Igrao sam prvi dio, šta reći:

 

Grafika jako lijepa, a optimizirana   (Ja sam na P4 3.0, 512MB i 7600GS igrao na max postavkama)

 

Zabavna igra, pogotove ove vratolomije s grapling hook, i skakanje po avionima, helikoperima, itd....nema što, orginalno...

 

Eh sad; nakon prelaska glavne kampanje, igra postaje jako dosadna...nema se puno toga za radit, loš fizički model automobila (kod sudara npr) loš AI, al da me se ne shvati krivo, igra je daleko od loše, i neigrive....

 

 

Nadam se da će dvojka ispraviti ove nedostatke. Samo to bi meni bilo dovoljno za vrhunski užitak u igri, a još novih stvari nikako ne može naškoditi

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Just Cause 2

Sorry ali nisam želio ja nikoga uvrijediti ili slično. Nego samo želim reči da te boli k***c kak ko zove, i onako znaš na što misli. A napisao sam najviše radi toga jer se več jednom tjerala rasprava oko toga "igra vs igrica" pa mi je več dosta toga. Ja zovem igica još od kad sam imao onu konzolu nintendo, a to znači malih nogu i ne mislim sad mjenjati jer nema veze, kome god kažem niko se ne buni i odma me shvača o čemu pričam. A i da prekomentiram tvoju teoriju: znači igrica je super mario, a igra fallout3, sad znači za pet godina bu izašao fallout 4 sa večom mapom i pet put boljom grafikom i onda če fallout 3 biti igrica,a fallout 4 igra.

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Just Cause 2

Evo moje razmisljanje.Ako cemo realno,ni u jednoj drugoj umetnosti se o istoj ne govori u deminutivu...Uzmite na primer film i muziku...Necete reci filmic ili muzikica,ne zato sto je to pogrdno ili tepanje vec zato sto postoji jedinstven naziv za svaku od ove umetnosti...U tom smislu rec "igrica" se moze upotrebiti samo u svrhu male igre,po velicini,dok je deminutiv nepravilan kao i u drugim slucajevima sto sam spomenuo....Ali hajde da se vratimo na temu,jer su se moderatorima verovatno zivci poceli tanjiti  Smijeh

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Just Cause 2
murasaki kaže...

Evo moje razmisljanje.Ako cemo realno,ni u jednoj drugoj umetnosti se o istoj ne govori u deminutivu...Uzmite na primer film i muziku...Necete reci filmic ili muzikica,ne zato sto je to pogrdno ili tepanje vec zato sto postoji jedinstven naziv za svaku od ove umetnosti...U tom smislu rec "igrica" se moze upotrebiti samo u svrhu male igre,po velicini,dok je deminutiv nepravilan kao i u drugim slucajevima sto sam spomenuo....Ali hajde da se vratimo na temu,jer su se moderatorima verovatno zivci poceli tanjiti  Smijeh

 Neka zove ko kak hoče i gotovo, ja više ne ulazim u raspravu jer znam dok kaže na kaj misli.
Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
14 godina
neaktivan
offline
Just Cause 2

Naravno ,posao sam od toga da su video igre umetnost,ali se i o tome vode ozbiljne diskusije.Po meni,na igrama kao i na svim drugim umetnostima,ozbiljno rade timovi autora,ulazu se ogromna finansijska sredstva,angazuju se sponzori,glumci...i ne vidim zasto igre ne bi prerasle status puke zabave....Izvinjavam se na offtopicu,ali sam morao ovo da dodam....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Just Cause 2

Evo još jedan video o toj predobroj igri, nadajmo se .

http://www.gametrailers.com/video/gc-09-just-cause-2/54435

Ne znam kaj da napišem !
15 godina
offline
Just Cause 2

Opet novi video!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Just Cause 2

Evo za sve one koji nisu gledali!

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4850 graf.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Just Cause 2

Opet nešto novo zakon video.

Vidim igra ima dosta mogućnosti klanja, najjače mi je kad ga zakvači za avion.lol

Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice