Kako naći stariju igru.. zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 977
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Kako naći stariju igru..

Vjerojatno svima dođe vrijeme kad, uslijed novih Battlefielda i World of Nečega, želimo zaigrati neku stariju igru. Pošto BUG pratim samo zadnjih par godina, zanima me ako netko zna imena dviju starijih igara, kojima se ne sječam imena. Prva igra je vjerovatno bila na BUG-ovom CD-u, igrao sam je negdje 2005.. Radi se o borbi na moru, ti na početku imaš luku, pa gradiš brodove (vrijeme antičke Grčke), boriš se protiv indijanaca, nekih brodove iz drugih luka i morski čudovišta (kojih, koliko se sjećam, nisam nikad sredio). Druga igra je ne sličnoj platformi kad Stronghold Crusader, sve je iz tog gornjeg pogleda.. Radi se o evoluiranju, dakle na početku imaš neko pleme, pa kroz vrijeme napreduješ preko srednjeg vijeka, pa modernog vremena s tenkovima, a krajnji cilj je izgraditi neku od najvažnijih građevina iz odabranih zemalja, dakle Eifellov toranj, Bijelu kuću, i još toga je bilo samo se ne sjećam..  Pogledao sam pola YT-a i raznih stranica al nisam našao ništa slično.. Ako itko ima ideju koja bi igra mogla biti od tih neka slobodno napiše, rado ću provjeriti ;)

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Kako naći stariju igru..
Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice