Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

poruka: 19
|
čitano: 11.311
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

Windows XP je savršeno kompatibilan sa PunkBusterom, a Vista ponekad imala probleme zbog update-a, u zadnje vrijeme punkbuster "zeza" na Windowsima 7 - razlog? Microsoft novi usrani update...

Pa evo kako glasi Microsoft-ova poruka narodu:

 

Windows Update: KB967062 A software update is available that addresses common application compatibility issues in Windows 7 Beta View products that this article applies to. Beta Information This article discusses a beta release of a Microsoft product. The information in this article is provided as-is and is subject to change without notice. No formal product support is available from Microsoft for this beta product. For information about how to obtain support for a beta release, see the documentation that is included with the beta product files, or check the Web location where you downloaded the release.

 

A ovo je odgovor onima sa update-om koji su se žalili na nekompatibilnost:

 

Anyone posting about Windows beta’s not be supported by Punk Buster will have their thread locked with a link to this post. Even Balance has stated they will not support BETA OS’s period. Were not Even Balance so it’s no use whinnying about this on this forum. Use their ticket system to voice your complaints, pro’s and con’s as to why you think this is wrong.

http://www.evenbalance.com/troubleticket/new_ticket.php

 

E pa problem je sljedeći:

 

System Restore pa ni uklanjanje već instaliranog update-a neće riješiti problem sa PunkBusterom!

 

No ipak, ima jedna caka, na originalnim full release Windowsima 7 updejtanim na taj update nije dostupan PunkBuster, no na Windows 7 Build 7000 radi savršeno!

 

 

* Aktivirajte Vista kompatibilnost za PnkBstrA/B.exe u c:\windows\syswow64 and c:\users\your_username\appdata\local\punkbuster.
* Pokrećite gore navedenu file preko administratora.
* Aktivirajte Vista kompatibilnost za C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 – Modern Warfare\iw3mp.exe
* Pokrenite iw3mp.exe (cod4 mp) bez administratora.

 

Nadam se da je pomoglo, uživajte!

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

I, da, update punkbustera je potreban, ne može se update-ovati automatski, nego ručno

 

KLIK

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 16:14 (BannedOnThisForum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7
BannedOnThisForum kaže...

I, da, update punkbustera je potreban, ne može se update-ovati manualno, nego ručno

 

KLIK

lol ispravi Cool

Jučer smo bili na rubu ponora, danas smo korak naprijed...
14 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

Ispravljeno

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

ne mogu nikako narediti PunkBuster na win7 32bit, napravio sam update pomocu "pbsetup" i svaki put kada mi zavrsi loading mape, pise neki error i kada stisnem ok izbaci me... pokuso sam i prema postupku koji je dao BannedOnThisForum ali nikako da proradi, ima netko drugi mozda rjesenje ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7
steve90 kaže...

ne mogu nikako narediti PunkBuster na win7 32bit, napravio sam update pomocu "pbsetup" i svaki put kada mi zavrsi loading mape, pise neki error i kada stisnem ok izbaci me... pokuso sam i prema postupku koji je dao BannedOnThisForum ali nikako da proradi, ima netko drugi mozda rjesenje ??

Je li ti win 7 build?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
offline
Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

Win7 Ultimate

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

imam problem sa windows 7 i COD2 MP, naime pokrenem igru i kad treba uči izbaci nekakav error,to mi se isto događalo i na visti, pa sam se morao vratit na xp

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

Jel imas mozda sliku kakav error ti izbaci ?? Ja sam imo isto problem ( na koji nije nitko odgovorio :) ) na win7 sa punkbusterom al sam ga rijesio.. Napravio sam update, ali na kraju je ispalo da je bio problem u cd-keyu.. Jedino sto sam ja imo problem kod CoD MW..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7
Bana kaže...

imam problem sa windows 7 i COD2 MP, naime pokrenem igru i kad treba uči izbaci nekakav error,to mi se isto događalo i na visti, pa sam se morao vratit na xp

Daj sliku errora popravit ćemo to

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

PLZ M,OŽETE HELPAT

IAM COD 2 I KIKAJU ME NES ZBOG PUNKBOOSTERA

skino samo ovaj setup i šta sad..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7
jez_cro kaže...

PLZ M,OŽETE HELPAT

IAM COD 2 I KIKAJU ME NES ZBOG PUNKBOOSTERA

skino samo ovaj setup i šta sad..

A jesi ga probao pokrenuti?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
15 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

ja imam pitanje...kako upotpunosti maknuti punkbuster...probao sam sa onim programom,ali opet mi nece uc na servere zbog punkbustera na x-fireu..

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7
Stark kaže...

ja imam pitanje...kako upotpunosti maknuti punkbuster...probao sam sa onim programom,ali opet mi nece uc na servere zbog punkbustera na x-fireu..

 

Pokušaj sa brisanjem fajlova

 

PnkBstrA.exe

i

PnkBstrB.exe

 

iz Windows/System32

 

Btw. Prvo ih moraš terminate u task manageru

 

EDIT: prije toga prvo probaj ovo, skini i pokreni deinstalaciju

Task Manager Task Manager
Processes from all users Processes from all users
Desni klik - end process Desni klik - end process
my computer my computer
local disk c local disk c
system 32 system 32
delete ova 2 fajla delete ova 2 fajla
You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 23:05 (BannedOnThisForum).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7

evo

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 23:23 (Stark).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7
Stark kaže...

evo

U search kucaj pnkbstr i stisni "see more results" i klikni na "Computer" (na sred prozora) i pričekaj da skroz skenira, ako ništa ne nađe, ti nemaš punkbuster na računaru.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7
nije ga naso,a opet mi baca error da moram maknut punkbuster....stvarno ne znam.
hvala na pomoci i strpljenju nadam se da cu to uspijet nekako rijesit..
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako popraviti PunkBuster na Windows 7
Stark kaže...
nije ga naso,a opet mi baca error da moram maknut punkbuster....stvarno ne znam.
hvala na pomoci i strpljenju nadam se da cu to uspijet nekako rijesit..

Apdejtuj pankbaster, možda to pomogne.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
12 godina
neaktivan
offline
Re: iw3mp.exe has stoped working

izlazi mi van nakon nekog vremena...i piše" IW3MP.EXE HAS STOPED WORKING" 

Imam windows 7....jel to ima nekakve veze....

probo sam ono sa STEREO MIX-om ali neide....

probo sam i ono sa slušalicama ali ni ti neide....

jel bi mi mogli pomoćiii...

HVALA....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice