Koja vam je najbolja browser igra

poruka: 22
|
čitano: 13.483
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Naslov teme dovoljno govori. Znači raspravlja se o tome koja je po vama najbolja browser igra. Uvjet je samo jedan: mora biti besplatna.

Ja trenutačno igram samo Katsuro jer nisam uspio naći niti jednu sličnu a da mi se sviđa.

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Više ne igram browser igre,ali sam prije igrao svašta (Gladiatus,Travian,Ogame,Battleknight(sta vec),onda tamo neki vampiri bogte pitaj)

Uglavnom..

 

Najbolja - Gladiatus, brzo se snađeš, jako je detaljna igra

Najgora - Travian, igru sam probao jednom i odma presto igrat :P, jer nisam htjeo trošiti vrijeme na to, idu mi na živce s Travianom previše ga reklamiraju, da ga nisu reklamirali nebi nitko igrao to,

                a neke kvalitetnije igre uopće ne reklamiraju pa onda na kraju hrpa igrača

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Khanwars, krakto i jasno

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Koja vam je najbolja browser igra
doxy kaže...

Khanwars, krakto i jasno

Malo dajte detalja molim vas, staq se radi, kako itd.Cool

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
Koja vam je najbolja browser igra

besplatno je

ne košta te isprobat

možeš odabrat između 9 nacija (sve su balkanske), strategija je naravno, dižeš svoj grad/dvorac i vojsku, pokušavaš pokorit sve oko sebe ko i u svim ostalim...to je to

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Koja vam je najbolja browser igra
M_dipl. kaže...
M_dipl. kaže...

Quake Live FTW!

Za ovo mislim da ne treba dodatno objašnjavati, ako si igrao Quake 3 Arenu znaš o čemu se radi.

Cool

DaBelji se

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra
Handballmania,rukometni menađer.Jedina browser igra koju aktivno igram
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Ja zapravo uopce i ne igram igrice na kompu bas a nekad znam odigrat koju rundu Online igrica, pa eto onda jedne moje omiljene vrlo zanimljive igrice koju zavrtim tu i tam. Izgleda jednostavno i obicno recimo ima 20 razina no izgled gadno vara u ovom slucaju mnogi su odustali kazu vrlo zeznuto pa ko voli nek izvoli, uglavnom to je takticka igra treba kupit u pravom trenutku pravu nadogradnju inace nema spasa badave ti spretnost!Cool

 

http://www.ugoplayer.com/games/fluxion.html

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2009 23:28 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Ja igram Rokkitball na stranici instantaction.com tamo ima jedno 8 igara ali ova mi je najdraža(a i rasturam u njojBelji se).Uglavnom žanr bi bio futuristički sport do 8 igrača(2 tima 4 na 4 maksimalno)gdje imate više golova koji vrijede razne vrijednosti(1,2 i 5 bodova),imate rakete skojim gađate suparnike(nemrete ih ubit,samo ih odgurnot i očistit im energiju)te imate energiju skojom šprintate,držite loptu i tako.Inače odlična igra al treba jako puno vremena da ju savladate ,jer igra vrti dosta fizike(tipa lopa se može utjecat kad ju u zraku skinete raketom,ako zamahnete loptu dok ju držite ići će dalje/brže i tako)Svakako probati,mada sam siguran da 70% ljudi se igra neće svidjet(neznam zašto,valjda jer je "relativno" teška za savladat ju i zahtjeva dosta vježbanja)Neodlučan

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Ogame, for ever and always. Igra je toliko dublja od onoga kakvom se čini. Toliko kompleksna kad dostigneš neke opasnije bodove pa razvijaš strategije i sve to. Pre ludo.

Excuse the phun.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra
Ja igram godinu dana ikariam. Probao sam mnoge druge ali on mi se najviše svidio.
u ikariamu upravljaš civilizacijom, skupljaš resurse, gradiš zgrade i vojsku, ratuješ...
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Koja vam je najbolja browser igra
max1919 kaže...
Ja igram godinu dana ikariam. Probao sam mnoge druge ali on mi se najviše svidio.
u ikariamu upravljaš civilizacijom, skupljaš resurse, gradiš zgrade i vojsku, ratuješ...

Vidio sam ikariam, igra ju moj prijatelj. Mene zanima dal ima neka stranica na kojoj najavljuju novonastale broiwser igre, znate ono... da imam početnu prednost. Još ako je igrica dobra

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koja vam je najbolja browser igra

ja igram eRepublik ima pola godine, zivjela eHrvatska :=)

http://www.erepublik.com/en/referrer/teXew
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra
T-R-A-V-I-A-N
znaa se....!!!#
;)
Travian ;) ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Koja vam je najbolja browser igra

ogame.ba, ogame.com.hr

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
16 godina
protjeran
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Ogame ... Andromeda i od 19.01.2011. Barym ... hr.ogame.org ...

Sto reci .. ako covjek ima dobru ekipu ... cuda u igri moze napraviti ... a mozes i solo pa kud puklo da puklo ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra

meni je ikariam super, razvijaš svoju civilizaciju, gradiš gradove, skupljas resurse( drvo, vino, sumpor, kristal, mramor) koji su ti potrebni za gradnju vojske, gradnju zgrada, zadovoljstva u gradu, istraživanja..itd

najbolje mi je kad idem u pljačku resurasa na druge, a onda mi u inbox dolaze poruke tipa "plzz nemoj me napadat...itd" tad se baš osječam moćno..xD

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra

ogame.ba igram... htio bi prec isto na ogame hr ali nezz nema ekipe ako ima neko da mi pomogne pri startu rado bi upao ;)=

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Ja sam igrao gladiatus 3.5 godine , odlicna igra al mi je s vremenom dosadila i jos moras placati da budes jedan od boljih -- bio sam jedan od najboljih u toj igri . Travian je meni losa igra zbog toga sto cim ti otiđe pocetnicka zastita  50x jaciji igraci te napadaju  svaki dan tak da si nemozes razviti grad kak treba . Ikariam je isto jako dobra igra poput gladiatusa samo sto su drugacijeg tipa . Bitefight i ogame nemam o tome neko misljenje . Al dosade browser igre tak da vise nis ne igram sada samo fps

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koja vam je najbolja browser igra

KHAN WARS NARAVNO a igrao sma ih mnogo i jedino khan ima mogućnosti koje druge igrice nemaju

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koja vam je najbolja browser igra

Prije sam igrao Gladiatus na serveru 3, bio sam jedan od boljih trgovaca :)..... ali to je bilo prije 2 godine, više ne igram browser igre

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice