L.A. Noire stiže za PC ove jeseni! zaključana tema

poruka: 33
|
čitano: 4.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

http://www.hcl.hr/vijesti-la-noire-stize-na-pc-ove-jeseni-5936-17.html#vrh

 

Potvrđena je vijest koja će razveseliti mnoge PC gamere - L.A. Noire dolazi na osobna računala već ove jeseni.

 

Ja sam najsretniji čovjek na planeti! :P

...we can go together, trough a storm, on any weather, cold or warm... =D
Moj PC  
22 0 hvala 18
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

{#}aaaa a ja tek sad vidio na drugom forumu vijest i htio prenijet je ovde KASNIM ocito

Ovaj web site se ne trudi biti kompatibilnim sa Internet Explorer web preglednikom. Sve se u njemu vidi, ali za puni dojam preporučamo neki pošteni web preglednik poput Safarija, Firefoxa ili Chrome-a
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
geek_boy1 kaže...

{#}aaaa a ja tek sad vidio na drugom forumu vijest i htio prenijet je ovde KASNIM ocito

Vec je 3x ovako ionako bilo receno.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
13 godina
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

ja sam to vidio danas popodne,skoro sam zaplakao od sreće {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

Ja ne vjerujem {#}

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

ako ga opet loše optimiziraju kao GTA IV,ja osobno idem zgradu Rockstar Gamesa dignuti u zrak,oće još tko sa mnom?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

Jel valja šta ta igra?

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
gjurki kaže...

Jel valja šta ta igra?

po meni,opasni kandidat za igru godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 0:39 (antimadridista).
16 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
antimadridista kaže...

ako ga opet loše optimiziraju kao GTA IV,ja osobno idem zgradu Rockstar Gamesa dignuti u zrak,oće još tko sa mnom?

Screen shot! U slucaju da bude ponuđena nagrada za identifikaciju bombaša{#}

gjurki kaže...

Jel valja šta ta igra?

Aha. =)

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
gjurki kaže...

Jel valja šta ta igra?

mora valjat, rockstar ju je napravio :D

0_o
16 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
ph3nom_gamer kaže...
gjurki kaže...

Jel valja šta ta igra?

mora valjat, rockstar ju je napravio :D

Kaj ti je, jos ces covjeka odgovoriti od kupnje{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

i sada jos samo neka dode RDR za PC :D, a što se tiče la noira, presretan sam

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

Istina bog, rockstar do sad nikad nije zaj*bo sa nijednom igrom. Valjda?

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
spaws kaže...

i sada jos samo neka dode RDR za PC :D, a što se tiče la noira, presretan sam

ajme,to bi bio vrhunac,ali bojim se da je prekasno,ipak je to starija igra od LA Noire-a.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

Samo da ne sjebu port kao što je bilo sa GTA IV.

Mommy's Little Monster
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
doctor_crash kaže...

Samo da ne sjebu port kao što je bilo sa GTA IV.

a neće se valjda opet s*ebati,nadajmo se da neće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
protjeran
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

nisam ni ja nakon pola godine čekanja da izađe valjani patch,koji barem donekle popravlja situaciju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

nisam ni ja nakon pola godine čekanja da izađe valjani patch,koji barem donekle popravlja situaciju.

Nisam niti ja imao s clockanim e2180 na 3.0 i x1950 sto se tice brzine, 90% stvari mi je bilo na low i imao sam zadnji patch.... jedino su me ponekad zezale sjene, nestajanje tekstura i shebani internet cafe....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
lovac82 kaže...
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

nisam ni ja nakon pola godine čekanja da izađe valjani patch,koji barem donekle popravlja situaciju.

Nisam niti ja imao s clockanim e2180 na 3.0 i x1950 sto se tice brzine, 90% stvari mi je bilo na low i imao sam zadnji patch.... jedino su me ponekad zezale sjene, nestajanje tekstura i shebani internet cafe....

ma općenito loše je igra bila napravljena,ne samo što se tiče brzine izvođenja,nestjanje sjena,stavim draw distance i detail distance na 70 i opet nevidim neku stvar ispred sebe i zabijem se,ali isto je još i danas volim zaigrati,odlična mi je igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
Valjda će ju dobro optimizirati da ju i moja kanta može pokrenuti makar i na ultra low na 640x480.
alrighty then
15 godina
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

na mom kompu gta iv ide sve na high i nista ne steka niti ikakvih drugih problema s grafikom. izgleda potpuno isto ko na konzolama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
mar123 kaže...

na mom kompu gta iv ide sve na high i nista ne steka niti ikakvih drugih problema s grafikom. izgleda potpuno isto ko na konzolama.

GTA IV na PC-u izgleda bolje nego na konzolama,pogotovo na High postavkama. (ako se zaboravi poneko nestajanje tekstura i slični bugovi,ali nije prečesto)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 2:26 (antimadridista).
14 godina
protjeran
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

Ja nisam znao da ti imas i7 990x 5ghz,4x gtx 580,24gb rama :))

13 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
SpyGi kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

Ja nisam znao da ti imas i7 990x 5ghz,4x gtx 580,24gb rama :))

sa mojom konfiguracijom ide sve na High/Very High kad se instalira zadnji patch.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 2:38 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

Ni ja, izuzev toga, što sam masivno moro srezat detalje za full HD, što ni na jednoj drugoj igri nisam radio i igra je i dalje odbijala radit sa stabilnim fps-om.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
EVO kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

Ni ja, izuzev toga, što sam masivno moro srezat detalje za full HD, što ni na jednoj drugoj igri nisam radio i igra je i dalje odbijala radit sa stabilnim fps-om.

meni je čudno što ta igra svakome radi drugačije,nema uopće pravila nekog,meni osobno igra radi brzo sa zadnjim patchom,ali mi nekada teksture nestaju,dok se nekima to ne događa,a nekima koji imaju jaču konfiguraciju  od mene igra radi sporije nego meni,katastrofalan port.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
antimadridista kaže...
EVO kaže...
gjurki kaže...

Ja sa GTA4 nikad nisam imo problema na PC-u.

Ni ja, izuzev toga, što sam masivno moro srezat detalje za full HD, što ni na jednoj drugoj igri nisam radio i igra je i dalje odbijala radit sa stabilnim fps-om.

meni je čudno što ta igra svakome radi drugačije,nema uopće pravila nekog,meni osobno igra radi brzo sa zadnjim patchom,ali mi nekada teksture nestaju,dok se nekima to ne događa,a nekima koji imaju jaču konfiguraciju   od mene igra radi sporije nego meni,katastrofalan port.

  Dobro si prošo, meni nestaju teksture, refleksije se izobličuju, sjene trepre, ali bitno da i dalje sve lagga.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
offline
L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!

Ali dobro,nekako sam je prešao unatoč problemima,sad se samo nadam da sa LA Noire-om neće ponoviti istu grešku,nisu valjda toliko nesposobni,ali sve se bojim,jer ako igra izlazi na jesen,to mi se čini kao premalo vremena,dao Bog da griješim.Nebi se bunio ni da je odgode,samo da je naprave kako treba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 2:43 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: L.A. Noire stiže za PC ove jeseni!
antimadridista kaže...

Ali dobro,nekako sam je prešao unatoč problemima,sad se samo nadam da sa LA Noire-om neće ponoviti istu grešku,nisu valjda toliko nesposobni,ali sve se bojim,jer ako igra izlazi na jesen,to mi se čini kao premalo vremena,dao Bog da griješim.Nebi se bunio ni da je odgode,samo da je naprave kako treba.

  Nisu nesposobni, već za cd check, serial check i ostale điđe miđe koriste bloatware, koji samo ždere esurse.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice