LAG u igricama

poruka: 128
|
čitano: 32.527
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
pc

Znaci ovako! Prije nekih tjedan dana sam kupio novi komp.(INTEL 4x i5-3350P 3.10 ghz , AMD Sapphire HD 7950 3gb , 16 gb rama , 1TB hard disk , Windows 7 Home Premium 64 bit)..i mislio sam da cu moc igrat sve igrice na ultra bez stekanja znaci(battlefield 3, NFS MOST WANTED 2012, FAR CRY 3, itd itd..cak ne mogu igrati ni cod MW3 sve na ultra jer steka a imam pre jak komp za cod mw3(barem tako mislim)! Zanima me zasto mi stekaju? Opet moram igrati igrice preko gameboostera i tih sranja(A ZASTOOOO???) moram traziti lag fixove za igrice opet itd...a komp je po mome misljenju jako dobar za te igrice! Svi driveri su up to date! Stvarno ne zelim a i neda mi se uvijek kad zelim igrat neku igricu da moram traziti kojekakve fixove i te gluposti! TO SAM SVE RADIO NA STAROM PA SAM PUKO I KUPIO NOVI KOMP ALI IZGLEDA DA OPET ISTO...jaci je on puno jaci ali zasto ne mogu igrati bilo koju igricu sve na ultra i najvecoj rezoluciji da ide glatko? Molim vas da mi objasnite :) Hvala

Moj PC  
1 14 hvala 0
12 godina
offline
Re: pc
dishonored10 kaže...

Znaci ovako! Prije nekih tjedan dana sam kupio novi komp.(INTEL 4x i5-3350P 3.10 ghz , AMD Sapphire HD 7950 3gb , 16 gb rama , 1TB hard disk , Windows 7 Home Premium 64 bit)..i mislio sam da cu moc igrat sve igrice na ultra bez stekanja znaci(battlefield 3, NFS MOST WANTED 2012, FAR CRY 3, itd itd..cak ne mogu igrati ni cod MW3 sve na ultra jer steka a imam pre jak komp za cod mw3(barem tako mislim)! Zanima me zasto mi stekaju? Opet moram igrati igrice preko gameboostera i tih sranja(A ZASTOOOO???) moram traziti lag fixove za igrice opet itd...a komp je po mome misljenju jako dobar za te igrice! Svi driveri su up to date! Stvarno ne zelim a i neda mi se uvijek kad zelim igrat neku igricu da moram traziti kojekakve fixove i te gluposti! TO SAM SVE RADIO NA STAROM PA SAM PUKO I KUPIO NOVI KOMP ALI IZGLEDA DA OPET ISTO...jaci je on puno jaci ali zasto ne mogu igrati bilo koju igricu sve na ultra i najvecoj rezoluciji da ide glatko? Molim vas da mi objasnite :) Hvala

Znači ne lagga ti u igrama nego ti šteka. Probaj staviti neki malo stariji driver, jer sa ovim komponentama nebi trebalo ništa štekati.

Majke mi
11 godina
neaktivan
offline
Re: pc

Kako mislis stariji? hahah :D

12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Mozda glupo pitanje ali sta nebi trebali driveri biti novi a ne stari? :)

11 godina
online
LAG u igricama

Sutra izlazi najnoviji AMD službeni driver 13.1. Probaj njega sutra instalirati sa AMD-ove službene stranice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: LAG u igricama
dishonored10 kaže...

Mozda glupo pitanje ali sta nebi trebali driveri biti novi a ne stari? :)

Gle, ako imaš problema sa najnovijim driverom, onda stavljaš "stari" driver ili zadnji skojim nisi imao problema i čekaš kad će izaći sljedeći driver.

11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

OK! Probat cu sutra..a reci mi sta mislis o mojoj konfi ? Jeli dobra za igrati far cry 3 na ultra ili nfs most wanted 2012?

12 godina
offline
Re: LAG u igricama
dishonored10 kaže...

OK! Probat cu sutra..a reci mi sta mislis o mojoj konfi ? Jeli dobra za igrati far cry 3 na ultra ili nfs most wanted 2012?

Hej, s timemožeš igrati Battlefield 3 na ultra koji ima najbolju grafiku, a ostale igre će pojesti za ručak.

Majke mi
13 godina
offline
Re: LAG u igricama
dishonored10 kaže...

Mozda glupo pitanje ali sta nebi trebali driveri biti novi a ne stari? :)

 

Nije možda nego i je glupo pitanje. Neke grafičke jednostavno bolje rade sa starijim driverima.

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

e pa to i ja mislim..dobro on radi ali onako freeza! Ne ide glatko. A trebo bi!

11 godina
online
LAG u igricama

Neke igre jednostavno nisu dobro optimalizirane, pa ne idu glatko (AC3 naprimjer). Možeš probati malo smanjiti detalje da ublažiš lag. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Hvala na prijedlogima! Probat cu prvo ove stare drivere pa cu vidjet ...ako ne rade sutra cu te koji izlaze sutra tj . najnoviji :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Upravo sam probao starije drivere! Ne pomazu nikako. Jos gore radi far cry 3! :) a nista probat cu sutra te nove drivere koji izlaze!

14 godina
offline
Re: LAG u igricama
ista stvar kod mene sa sampom, vrti uredno 100 fps al na nekim mjestima gdje ima puno objekata pocne trokirat ko lud, nije mi jasn
konfa
955 be
6870
2x2 g skill 1333mhz
...

Druge igre rade nrmalno
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Mile je li izasao taj najnoviji driver? Ako je moze link nmgu ja nac? :) Hvala

12 godina
protjeran
offline
Re: LAG u igricama
a mozda ti je upalje v-sync pa ti se cini da laga...:) odes u control panel od catalysta i tam pod opcijama stavi na off ak nije pa probaj...?LP
Rasturam na i7-920@3.8ghz + ArticCooling Freezer 13 + ASUS P6T Deluxe Ver.2 + MSI Radeon R6850 Cyclone OC Power Edition 1GB 1010/4880mhz
11 godina
online
Re: LAG u igricama
dishonored10 kaže...

Mile je li izasao taj najnoviji driver? Ako je moze link nmgu ja nac? :) Hvala

Nije još. Najnovije glaisne govore da će izaći sutra. Prati ovu temu (dečki će javiti čim izađe) ili provjeravaj AMD- ovu službenu stranicu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Pa jeli moguce da su driveri u pitanju? Pa mozda je neki drugi problem..O.o

12 godina
neaktivan
offline
LAG u igricama

Mislim da imaš microstutterig što je vrlo često kod ATI-ija, kojeg i sam koristim prvi i posljednji puta, baš zbog toga. Upravo kako su ti napisali probaj starije drivere i one koje mnogi najviše preporučaju. Inače vrlo je česta pojava da se kod novijih kartica to dešava jer driveri nisu dobro napravljeni za njih.

 
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

A ne znam! Ima puno drivera starijih i novijih...probo sam jedan stariji driver pa mi je far cry 3 steko jos gore! Mislim onako stuttering! :P Kao sto sam vec rekao steka mi i NFS MOST WANTED 2012 ne mogu ga igrati na ultra detalje a i na manjim detaljima onako koci! COD MW3 mi steka? Mislim stvarno jbt. Pa sta mi nije komp dobar za igrati igrice na high postavkama? Neznam sta da radim vise..

13 godina
offline
Re: LAG u igricama
dishonored10 kaže...

A ne znam! Ima puno drivera starijih i novijih...probo sam jedan stariji driver pa mi je far cry 3 steko jos gore! Mislim onako stuttering! :P Kao sto sam vec rekao steka mi i NFS MOST WANTED 2012 ne mogu ga igrati na ultra detalje a i na manjim detaljima onako koci! COD MW3 mi steka? Mislim stvarno jbt. Pa sta mi nije komp dobar za igrati igrice na high postavkama? Neznam sta da radim vise..

 

NFSMW2 šteka i ti ne možeš ništa protiv toga. Takva je igrica i točka. Ljudi su se potrudili u optimizaciji koliko i jesu i sve se to odrazi (naravno) na performanse.

Far Cry 3 je tek izašao, probaj naći neki patch (ako je uopće izašao), ali MW3 mi nije jasan. Po meni je to puno gora grafika nego Modern Warfare 2 ili CoD 4, ali optimizacija.

Jednostavno ljudi izdaju polu-dovršene igre jer znaju da će ljudi kupit svakakva sra** uz dobro reklamu (ne govorim za Far Cry).

 

Eto, probaj neku dobru staru igricu ako možeš skinut Splinter Cell: Chaos Theory Demo da čisto vidimo jel se događa i u dosta starim igricama (onda bi to bio hardware).

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Evo kruno skidam Call of Duty Black Ops igrica je iz 2011 godine! Pa cu vidjet sta se dogadja :) Pa vam kazem kad vidim iako  je i ona u ku*** po meni.Mislim kao sto si rekao "Nedovrsena"

14 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama
Black ops ti je jako neoptimiziran bolje si skini black ops 2 a ovo za mw3 mi nije jasno. Recimo ja imam radeon 6850 i vrtim sve na najjacem u mw3 bez problema a imam 11.5 drivere a tebi posto imas radeon serije 7 savjetujem da cekas nove drivere.
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

pa navodno sutra izlaze novi driveri za AMD ...znaci verzija 13.1! Pa cu to probat ako uspijem nac uopce.Pa sad neznam hoce to sta pomoc? Jer sad kad imam novi i dobar komp opet me igrice zezaju..Pa nikad na zelenu granu vise :P

16 godina
offline
LAG u igricama
Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Wow! Nisam znao :) Hvala "191x7" idem ih odma skinuti i probat!

11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Nista! Opet isto...opet steka i MW3 i Far Cry 3...:((

16 godina
offline
LAG u igricama

Jesi li ažurirao DirectX? Skini dxwebsetup i pusti da ažurira ako nisi ažurirao.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LAG u igricama

Idem to skinuti!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice