League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.454.842
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Bio sam last pick i morao sam junglati. Inace mi je jungle najlosija pozicija.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

Kada ova ikonica dolazi na obicne servere?

Stvarno je mocan, a imam RP za trositi,pa cu je kupiti {#}

? {#}

14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Je*en game, Annie je chall smurf. Zadnji fight nisu imali exhaust za mene, Jarvana sam ignorisao nakon sto je combo fulio na meni zbog Thornmaila. Riješio se Fiore i Thresha koji su bili kod nas u backline; zatim 2shotao Luciana, otarasio se Jarvana zadnjeg. To je bio quad, u međuvremenu je Syndra pobjegla na mid, bježala od Leea, no za pentu je bilo prekasno i poginula je od Lee-a. OP Vayne R CD mi je dozvolio da srušimo 2 kule, inhib, 2 nexus kule i nexus prije nego se iko respawna :)

EUW: iPLAY Murloc
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel ima ovdje netko tko je aktivno igrao/mainao Syndru?Jako zanimljiv champion,ali vele ljudi da ju je teško igrat.Rijetko ju viđam u gejmovima(možda u jednom od pedeset),a i kada se nađe faila naveliko?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Feeling a bit like Win4Crazy. Cak su mi i pentu stealali ko njemu neki dan hahaha.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...

Jel ima ovdje netko tko je aktivno igrao/mainao Syndru?Jako zanimljiv champion,ali vele ljudi da ju je teško igrat.Rijetko ju viđam u gejmovima(možda u jednom od pedeset),a i kada se nađe faila naveliko?

jesam ja jedno vrijeme, nije teška koliko ljudi zapravo pričaju, ali kad je odigraš dovoljno puta gaziš sve na midu

 

edit: pa ovi gejmovi u silveru su strašni, u noći sam pao cijelu diviziju, toliko trollova i flamera da me može zapast pa to nije normalno

Tarzan skače u mekinje.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 17:53 (ray_OGF).
10 godina
protjeran
offline
League Of Legends

Kad imate losing strike znastveno je dokazano da je bolje prestat igrat i otic drkat spavat jebat van druzit se s nekim

HOW ABOUT NO
 
10 1 hvala 5
12 godina
offline
League Of Legends

e jučer je bilo zakon i ownal sem, e

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

"Ovakvo silovanje ne postoji ni u bronci" - Win4Crazy 2014.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

"Ovakvo silovanje ne postoji ni u bronci" - Win4Crazy 2014.

moze se i bez tebe {#} 

slaba farma u ovih 25 min

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
offline
Re: League Of Legends

e zasto sinoc kad sam igrao znaci kao pukne mi veza kao ali u pozadini mi je svirao technobase znaci internet radio i on normalno dalje radi i ping mi skoci na 500 i zasteka igra i izbaci me i sad ja stisnem reconnect i stalno mi izbacuje da mi firewall blokira da se konektiram nazad u game pa me zanima el to do mene ili ne nesto sam nasao na netu da je to kao neki drophack,samo zanima el to do mene ili ne da znam

EDIT: cisto za one ako ko nezna danas vidio(mozda je to i od prije) da je besplatan transfer sa EUW na EUNE i  obratno pa eto kome treba neka iskoristi djabe je  ja sam si prebacio :)

EUW LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 14:58 (Ryder007).
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Ryder007 kaže...

e zasto sinoc kad sam igrao znaci kao pukne mi veza kao ali u pozadini mi je svirao technobase znaci internet radio i on normalno dalje radi i ping mi skoci na 500 i zasteka igra i izbaci me i sad ja stisnem reconnect i stalno mi izbacuje da mi firewall blokira da se konektiram nazad u game pa me zanima el to do mene ili ne nesto sam nasao na netu da je to kao neki drophack,samo zanima el to do mene ili ne da znam

Meni je bilo 2-3x tocno identicna situacija, net radi odlicno, bilo kaj da probas radi, ali lol ne i samo se reconecta i izbacuje van. I uvjek onda baca ping 499/500. A eto, prosli puta je ipak bio malo veci, provjerite slike  (ali smo uspjeli pobjediti). I da, to je bilo u normalima, ne ranked. Vjerujem da je to hack iz protivnickog teama da nam povecaju ping i time dodu do pobjede.

 

PS: izrezao sam slike jer se nije uopce vidio ping

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 18:06 (Osa).
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ne postoji hack koji ti poveća ping. Ovo 500 ping je kad se disconnectas svaki put i to nema veze s drophackom. Drophack je kad se disconnectas i ne mozes se reconnectat nego samo nakon nekog vremena mozes igrati novu ko da se nista nije dogodilo. Nema ni u match historyju, ni ne gubis LP. Zato fino otvoris neki lol website gdje je live match tracker (lolnexus, op.gg...) i onda ako neko drophacka fino mailas svih 5 imena RITO-u pa će oni poduzet korake. (Vjerovali ili ne, ovo je jedna od rijetkih stvari gdje stvarno poduzimaju nešto)

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: League Of Legends

da to znam,ali ja mislio na ovo da se vise nisam mogao spojit u game i ovo sto si reko da tog gamea nema u match history da tocno nema ga ko da nisam igrao niti sam izgubio LP onda je izgleda to

EUW LOL: frenkySTYLE
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ryder007 kaže...

e zasto sinoc kad sam igrao znaci kao pukne mi veza kao ali u pozadini mi je svirao technobase znaci internet radio i on normalno dalje radi i ping mi skoci na 500 i zasteka igra i izbaci me i sad ja stisnem reconnect i stalno mi izbacuje da mi firewall blokira da se konektiram nazad u game pa me zanima el to do mene ili ne nesto sam nasao na netu da je to kao neki drophack,samo zanima el to do mene ili ne da znam

EDIT: cisto za one ako ko nezna danas vidio(mozda je to i od prije) da je besplatan transfer sa EUW na EUNE i  obratno pa eto kome treba neka iskoristi djabe je  ja sam si prebacio :)

Ne bi rekao..

15 godina
offline
Re: League Of Legends

pa kazem ti ja sam se danas prebacio sa euw na eune za 0 rp izgubio sam samo rank nista vise niti mi je uzelo IP

EDIT: sta je ovo sigurno mjesec dana nisam se disconecto niti bio idle i sad udjem u LOL i pise mi da sam dobio 3 dana ban zbog livanja,hmm

EUW LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 21:57 (Ryder007).
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Ryder007 kaže...

pa kazem ti ja sam se danas prebacio sa euw na eune za 0 rp izgubio sam samo rank nista vise niti mi je uzelo IP

EDIT: sta je ovo sigurno mjesec dana nisam se disconecto niti bio idle i sad udjem u LOL i pise mi da sam dobio 3 dana ban zbog livanja,hmm

Pa 'svima' je to kojima su na EUW, a default regija im je na EUNE da imaju besplatan transfer. Meni vec to stoji ne znam kolko mjeseci.

EUW: Ferritin
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

ko da igramo protiv botova lol
sad mi banali vayne mislim da cu losat {#}

edit(slika): moralo se desit

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 4:32 (win4crazzy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
win4crazzy kaže...

ko da igramo protiv botova lol
sad mi banali vayne mislim da cu losat {#}

edit(slika): moralo se desit

Budem te poducio. {#} Dovela me natrag u d1 :)

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
12 godina
offline
League Of Legends
Volim igrati Cait, no djeluje mi vrlo slabo dok se ne uđe u late game, teško mi je s njom kerijati gameove. Ima slabi base damage, po mom mišljenju dobar, ali damage-ograničen skillset.
Pa upravo me zato zanima kako se igra Cait dok ne dođe faza late gejma? Samo safe farm i poke ili? Tko ju countera i koji support je dobar za lane s njom?
Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: League Of Legends
guls kaže...
Volim igrati Cait, no djeluje mi vrlo slabo dok se ne uđe u late game, teško mi je s njom kerijati gameove. Ima slabi base damage, po mom mišljenju dobar, ali damage-ograničen skillset.
Pa upravo me zato zanima kako se igra Cait dok ne dođe faza late gejma? Samo safe farm i poke ili? Tko ju countera i koji support je dobar za lane s njom?

Nađi dobrog leonu ko supporta i nema ravnog comboa... osim možda jinx thresh/lucian thresh.

steam: bevis6
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

Danas uletim protiv botova jednu fali mi nesto ipa za pantheona i igram evelyn jungle i imam kayle mid.

 

Nakon 10 minuta veli kayle ˝report evelyn for no lane˝, ja se zijanio {#}.

 

Pogledam poslije gejma lik je lvl 24, al po 2004 u nicku pretpostavio sam da bi mogao bit neki desetogodisnjak.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Eto, to su vam ti bronze supporti {#}

not a single ward was bough that day..

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...
win4crazzy kaže...

ko da igramo protiv botova lol
sad mi banali vayne mislim da cu losat {#}

edit(slika): moralo se desit

Budem te poducio. {#} Dovela me natrag u d1 :)

 

Nego njube, daj kaži kakko je buildaš i kada i zašto

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
guls kaže...
Volim igrati Cait, no djeluje mi vrlo slabo dok se ne uđe u late game, teško mi je s njom kerijati gameove. Ima slabi base damage, po mom mišljenju dobar, ali damage-ograničen skillset.
Pa upravo me zato zanima kako se igra Cait dok ne dođe faza late gejma? Samo safe farm i poke ili? Tko ju countera i koji support je dobar za lane s njom?

Early game i late su joj jako jaki, a s ovim novim promjenama na itemima solidna je i u mid game. Na lane samo farmas, probas harasat sto vise ako mozes i ak ti support nije nofak {#} (čitaj: stoji kilometar iza tebe) . Ja osobno volim cait zato sto nije toliko situacijski pick, mozes ju pickat u bilo sto i skoro u svaki composition. Isto tako u solo que ne ovisi tolko u supportu, ima velik range pa moze farmat ak ti support nezna igrat ( citaj: nofak {#} ) . Ono sto je prije kocilo cait sta su svi buildali BT, a ono se prakticki iskljucivo bazira na AA dok drugi adc tipa lucian, corki, graves itd uz AA imaju jake skillove. Sad kad se builda IE ne fali joj toliko dmg-a u mid game, a cim kupis PD i LW postajes zvijer. Ja ju igram na dva nacina, zavisi dosta o game i kvaliteti protivnickog botlane, 1) pusham ih ko kreten te uzimam turet i nakon toga vec imam prednost i idem ostalim laneovima pomagat, tj pushat. 2) Ako i ne uspijem brzo ispushat njihov tower drzim se lane i hardcore farmanja dok ne dobim barem IE + PD gdje se prakticki ne micem sa lane nit dok su protivnici na midu il sl, neg rade pusham dalje bot da sto prije dobim iteme. 

 

Cait nema countera, ima heroja tipa jinx/lucian, mozda i kog/corki koji se ok drze sa njom na lane, al da ju nest countera bilo support bilo adc nema takvog. Neznam zast je neko napiso da je leona dobar support sa njom, tj ok je leona al cait + leona i nije neki specijalni kombo ( lucian + leona, corki + leona, graves + leona su puno bolji). Svi sad forcaju thresha i leonu ko supportove sto mi ne smeta kad igram npr jinx ili corkija, al s obzirom da no lifam cait vec mi ide na k... Sona i Nami, daleko najbolji supportovi uz nju. Taj poke, pogotovo od cait + sona je nemoguce ne dobiti lane 2v2 ( osim ak sonu igra neko ko nofak i stoji 2km iza  i uspije krepat 12 puta {#} ) . Makar s nami mi najdraze u lane igrat, sona je malo previse squishy i nami ima vise CC-a. 

Build klasican: 2 dorana->IE->PD->LW->BT->banshee/QS (osobno ne volim GA nit vidim neku prevelku korist od njega).

P.S. Sorry nofak <3 (no homo) 

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 15:31 (death_zombi).
10 godina
protjeran
offline
League Of Legends

X plosiv

Dubrovačke Bratovštine 16 , 52100   -   Pula Jel znas gdje se nalazi to? Internet mi je izbacio da se tu nalazi game zone online igraonica. Zz

Ne zeli mi poslat pp oprostit ce te mi sto ovdje postavljam.

HOW ABOUT NO
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...
win4crazz kaže...

ko da igramo protiv botova lol
sad mi banali vayne mislim da cu losat {#}

edit(slika): moralo se desit

Budem te poducio. {#} Dovela me ag u d1 :)

Imam dobar win ratio s njom, ali sje*alo me to sto je lucianu support bila lb koja me totalno unistila, jos je i ostatak tima podbacio tako da i ne cudi score, ovoliko nisam feedo ne sjecam se odkad

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

 

nice nice, fala

 

Kulo Vi Britania kaže...

X plosiv

Dubrovačke Bratovštine 16 , 52100   -   Pula Jel znas gdje se nalazi to? Internet mi je izbacio da se tu nalazi game zone online igraonica. Zz

Ne zeli mi poslat pp oprostit ce te mi sto ovdje postavljam.

 

Iskreno, prolazim tu dosta često, i mislim da nije to igraonica...

 

https://www.google.hr/maps/place/Ulica+Dubrova%C4%8Dke+bratov%C5%A1tine+16,+52100,+Pula/@44.870947,13.849632,3a,90y,223h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1saHZn__9oEL_8mF2qqyBf1w!2e0!4m2!3m1!1s0x477cd2e079cace95:0x6d1a113310111bea!6m1!1e1

 

to je ovo, ali mislim da to ne radi..

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 15:57 (X-Plosiv).
14 godina
offline
League Of Legends

{#}.

EUW: Ferritin
Moj PC  
12 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice