League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.450.915
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Re: League Of Legends
win4crazzy kaže...
X-Plosiv kaže...

Čuo sam da svi carryamo Win4crazy do diamonda, je to istina? {#}

samo do diamonda {#}  gle dolje slike, znaci svi su feedali, osim mene, sruse nam 2 inhibitora po par puta i opet spasim game haha, cak mi i premade irelia feedo

Point-X kaže...

Pozdrav ekipa, trazim nekoga da mi pomogne da izadem iz Plat 1 u Dia 5.

Od laneova igram po potrebi ali mi Mid ide najbolje. Treba mi samo netko tko zna sto radi, ja sam malo izgubio samopovjerene za izcarryat.

Na EUNE sam. Nick in game: Ringabell. Na LoLu sam uglavnom poslje 15.00.

Ako je tko zainteresiran neka se javi na PM da ovdje ne spamamo.

dodaj me, sutra smo diamond ja sam na 55 lp negdje, u 4-5 dana sam dosao do plat 1 iz platinum V, vrijeme je da vise udjem u taj diamond..zapravo trebo sam vec bit tamo da nismo throwali na svakakve nacine, i to gejmove koje smo vodili, jedan sam i aj throwao, moji barona uzimaju a ja laganini farmao bot, pobili mi tamo team, uzeli barona i finishali


Edit:3. slika {#} 

Ja se rado pridružim, al san west >.<

steam: bevis6
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

dat feeling..{#}

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
guls kaže...
Volim igrati Cait, no djeluje mi vrlo slabo dok se ne uđe u late game, teško mi je s njom kerijati gameove. Ima slabi base damage, po mom mišljenju dobar, ali damage-ograničen skillset.
Pa upravo me zato zanima kako se igra Cait dok ne dođe faza late gejma? Samo safe farm i poke ili? Tko ju countera i koji support je dobar za lane s njom?

Cait ima definitivno najjače basic attackove u igri early. Outpokaš, zonaš, winaš lane. Mid game dominiraš jer si 1 item ispred enemy adca, late game dominiraš, jer eto, late game cait.

EUW: iPLAY Murloc
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

*ebem ti chat restriction kad ne mozes timu objasnit nista,a sto je najgore zbog toga izgubis mec od 1h {#}

 
1 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

*ebem ti chat restriction kad ne mozes timu objasnit nista,a sto je najgore zbog toga izgubis mec od 1h {#}

Probaj manje flame , pa nebi imao  chat restriction ;)

Finger Up
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 13:02 (razermario).
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

*ebem ti chat restriction kad ne mozes timu objasnit nista,a sto je najgore zbog toga izgubis mec od 1h {#}

Imam osjecaj da si ga i dobio jer si malo previse "objasnjivao" {#}

LoL acc THCJoshi
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Jonja kaže...
exorc1st kaže...

*ebem ti chat restriction kad ne mozes timu objasnit nista,a sto je najgore zbog toga izgubis mec od 1h {#}

Imam osjecaj da si ga i dobio jer si malo previse "objasnjivao" {#}

Pa nisam koristio ruzne rijeci, ne znam zasto sam dobio..{#}

"Caitlyn dont farm jungle come with us we need you in teamfights"

"Okay guys just all group up,dont get caught alone"

 

Bas sam najtoksicnija vrsta igraca {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

Pa nisam koristio ruzne rijeci, ne znam zasto sam dobio..{#}

"Caitlyn dont farm jungle come with us we need you in teamfights"

"Okay guys just all group up,dont get caught alone"

 

Bas sam najtoksicnija vrsta igraca {#}

Stvarno ljudi, zar niste znali?? Novost u tribunalu, ako pises nesto korisno u chat dobijes chat restriction! omg so toxic

EUW: iPLAY Murloc
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...
exorc1st kaže...

Pa nisam koristio ruzne rijeci, ne znam zasto sam dobio..{#}

"Caitlyn dont farm jungle come with us we need you in teamfights"

"Okay guys just all group up,dont get caught alone"

 

Bas sam najtoksicnija vrsta igraca {#}

Stvarno ljudi, zar niste znali?? Novost u tribunalu, ako pises nesto korisno u chat dobijes chat restriction! omg so toxic

Chat restriction ne dobiješ preko tribunala. Inače u tribunalu je većina ljudi votala Yes i da nije pročitala uopće o čemu se radi.

 

I da si pisao samo ovakve stvari, dovoljno je da naljutiš nubiće, da ti daju 3-4 reporta u game-2 i odmah dobiješ chat restriction.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Blizek kaže...

Chat restriction ne dobiješ preko tribunala. Inače u tribunalu je većina ljudi votala Yes i da nije pročitala uopće o čemu se radi.

 

I da si pisao samo ovakve stvari, dovoljno je da naljutiš nubiće, da ti daju 3-4 reporta u game-2 i odmah dobiješ chat restriction.

Pa ocito da radi sa tribunalom, jer sam dobio 8-9 "negative attitude", "verbal abuse" i "offensive language" zbog tih "nubica", chat restrictiona nisam vidio od onog vala kad su svi dobili koji su trebali dobiti.

EUW: iPLAY Murloc
15 godina
offline
League Of Legends

 

New A New Dawn {#}

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

https://twitter.com/TSMReginald/status/491507665785204736

 

LEL commentari od morella i M.Merilla.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
League Of Legends

Captain Teemo on duty. 

lulz lulz
HOW ABOUT NO
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 21:06 (Kulo Vi Britania).
 
1 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Dobijes ovakav tim i neko leava champion select, a onda udjes u novi champ select i dobijes dvojicu premade poljaka koji ne znaju sta je pick order {#}

Hvala Bogu sto se malo LP gubi kada leavas champ select..{#}

 
0 3 hvala 0
9 godina
offline
League Of Legends

Ima tko da je regularan igrač i za duo da igra. Server west. Divizija platinum pa dalje. Netko ozbiljan molim.

steam: bevis6
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

ima netko da ima ekipu ili da bi isto zelio igrati duo na EUNE (od Golda pa na gore, ja sam trenutno G4) ili neke normale, samo da nas je vise jer mi se stvarno ne da sam, moze i normali na EUW, tamo smurfam pa neke normale da bacimo?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

Dobijes ovakav tim i neko leava champion select, a onda udjes u novi champ select i dobijes dvojicu premade poljaka koji ne znaju sta je pick order {#}

Hvala Bogu sto se malo LP gubi kada leavas champ select..{#}

My feelings after reading your post http://i.imgur.com/VbTYQdy.gif

 

 

Edit: Koja budala.... http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=4718644

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 2:45 (hari85).
12 godina
offline
League Of Legends

može li prijedlog nekog bot champa, za njuba poput mene, večinom igram top garen ili mid fizz, bot mi nikako ne leži

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
definho kaže...

ima netko da ima ekipu ili da bi isto zelio igrati duo na EUNE (od Golda pa na gore, ja sam trenutno G4) ili neke normale, samo da nas je vise jer mi se stvarno ne da sam, moze i normali na EUW, tamo smurfam pa neke normale da bacimo?

 

YOU DENSE MOFKER...šalu na stranu, znaš da kada god sam online ako pitaš za normal, ćemo se probati skupiti..makar opet stavili sve bronzie s nama i diamonde na drugu stranu :D

13 godina
offline
League Of Legends

ma slabi su nam bugovci, sve neki yoloq tryharderi i onda dodu na trolanje i jos vise trajhardaju, nema ni tkaleta vise da zatrola kak spada

#swagmodeON

 

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Ima tko west oko ~Gold 3 da igra adc za duo yoloq? Da dodjemo do tog platinuma.

 

Igram 99% slucajeva support, samo ako ne mogu zbog nekog drugog igram Top ili Mid.

 

 

EUW: Ferritin

EUW: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: League Of Legends
definho kaže...

ma slabi su nam bugovci, sve neki yoloq tryharderi i onda dodu na trolanje i jos vise trajhardaju, nema ni tkaleta vise da zatrola kak spada

#swagmodeON

 

Ja sem školje završil, skoro uvijek možete na mene računat za pokoji normal ;)

16 godina
offline
Re: League Of Legends
definho kaže...

ma slabi su nam bugovci, sve neki yoloq tryharderi i onda dodu na trolanje i jos vise trajhardaju, nema ni tkaleta vise da zatrola kak spada

#swagmodeON

 

Netreba biti troll da bude zabavno :D 

Meni je čisto super kad supportam/junglam protiv diamonda i sličnih a jedva silver 5 sam :D 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
13 godina
offline
Re: League Of Legends

http://i.imgur.com/WMrzlYo.jpg

 

Ono kad lik sam izgubi game i to naravno u promotionu, treći game, trudim se ko isus, svi dobri, ali yasuo kak dođe u lane tak umre. Svi dobri, reko neću nikom srat, moram ovo dobit, ali nevjerojatno, što je najtužnije lik nije trollo nego je jednstavno tako loš, mislim da od tamo silvera bronce nisam vidio da netko završi s 1/15

10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pozz, igrao sam par dana i ustedio 4972 IP-a

 

Vec dugo nisam kupio nijednog championa (99% vremena igram samo sa Tryndamere pa i nemam puno championa, mozda jos par naj jeftinijih) pa me zanima kojeg da kupim.

Trenutno su mi upali u oko Nocturne, Trundle, Wukong i Lee Sin.

 

Kojeg preporucate od njih? Trazim championa koji nije slab early game i da je dovoljno jak da moze solo top/mid te naravno, da ima pristojan damage.

Ili da jednostavno jos par dana igram i ustedim za Zeda/Dravena?

 

Skoro sam kupio Nocturne, ali ne zelim tek tako spiskati 4800 IPa, a vi definitivno znate vise o igri od mene pa mislim da mi je pametnije prvo vas pitati...

 
0 3 hvala 0
11 godina
offline
League Of Legends

Mikuliću, ako želiš jungle, od navedenih uzmi Noc ili Lee, za top Trundle i Wuki, iako svaki ti sve može igrati, bitno da ti odgovaraju. Draven je ADC, Zed pretežno mid. 

Bilo bi kud i kamo lakše da znaš točno što želiš. Isprobavaj ih kako budu free, a ne bi bilo loše imati champion pool koji pokriva više pozicija.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
$Mikulich$ kaže...

Pozz, igrao sam par dana i ustedio 4972 IP-a

 

Vec dugo nisam kupio nijednog championa (99% vremena igram samo sa Tryndamere pa i nemam puno championa, mozda jos par naj jeftinijih) pa me zanima kojeg da kupim.

Trenutno su mi upali u oko Nocturne, Trundle, Wukong i Lee Sin.

 

Kojeg preporucate od njih? Trazim championa koji nije slab early game i da je dovoljno jak da moze solo top/mid te naravno, da ima pristojan damage.

Ili da jednostavno jos par dana igram i ustedim za Zeda/Dravena?

 

Skoro sam kupio Nocturne, ali ne zelim tek tako spiskati 4800 IPa, a vi definitivno znate vise o igri od mene pa mislim da mi je pametnije prvo vas pitati...

Zed je prezabavan za igrat, ja sam ga nedavno kupio i igram ga kad mogu, malo je zahtjevniji, treba nešto više partija da bi ga se mehanički uhvatilo, no ima veliki potencijal.

10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

probao Trundlea, kupio ga, i dosta je dobar :D samo sto mu je attack speed malo spor ali nije problem

 
1 5 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
League Of Legends

ispricavam se sto upadam ovdje kao da sam retardiran,al ima li tko 1,5 euro na paysafecardu?

Moj PC  
0 7 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
0 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice