League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.428.241
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...
exorc1st kaže...

ako prestanem igrati lol sad kad krene septembar pa sve do januara, jel ima sanse da mi ode rank u bronzu?

silver 4 sam, pozitivan win-rate, 0 LP {#}

znam za elo decay ali ne znam kako ide , u kojoj kolicini ?

Tek nakon 28 dana neigranja rankeda ti LP počinje padati. Koliko će ti pasti ovisi ti o tvojem Tieru. Pošto si ti Silver, svaki tjedan poslije tih 28 dana (i na taj 28. dan) će ti LP pasti za -10.

 

Sezona ti završava u ~11. mjesecu. Sad si sam izračunaj hoće li ti acc pasti u Bronzu ili ne.

 

I mislim da nije tako teško naći vremena za 1 game u 28 dana, da ti rank ne opadne.

izbrisao sam Lol jer ce sad skola poceti, a dati cu frendu acc pa nekad otici kod njeg i odigrati ranked :)

EUNE: blazzers
12 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

izbrisao sam Lol jer ce sad skola poceti, a dati cu frendu acc pa nekad otici kod njeg i odigrati ranked :)

Dajemo ti 3 dana.

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
13 godina
offline
League Of Legends

Koga uzet?Thresh,Braum ili Leona?

Battlelog:cro1911
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 10:16 (CoKsA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

And remember kids, this wins games :)

 

http://prntscr.com/4gldaw

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

kad me vuce da igram, samo se sjetim Poljaka i trolova, i taj osjecaj nestane {#}

EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

kad me vuce da igram, samo se sjetim Poljaka i trolova, i taj osjecaj nestane {#}

balkanci su gori od poljaka.

12 godina
offline
League Of Legends
Ja mislim da su Etiopljani najgori.
Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
League Of Legends

Ja glasam za Hrvate m9

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pa bogati sto ste zapeli za te poljake na EUNEu , isto ko i na francuze na EUW.

Nije mi jasno kako se mozete nazivcirati zbog jedne obicne igre??? Najzesce mi je kad pobjegnem sa 50 hp-a pa enemy pocne psovati sve po redu, reportati svakoga i onda pise lucker pola gejma. Koje su to frustracije jbt, pa prihvati to i gotovo.

Svaki gejm mozes iskoristiti u svoju korist:

1. Vodite - poboljsas si timski rad, komunikaciju i objective focus.

2.gubite - nauci ne flejmati onoga ko je failo lejn. Sta ce ti to pomoci u zivotu? Samo gubis vrijeme.

3. Gubite hard - igraj svoj lejn, focusaj se na farm, poboljsaj si skillove. Jbg, svi imaju lose dane.

I prestanite srati o poljacima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends
ma nije do nacionalnosti, nego je do toga ko je kakav čovjek. a pošto su ljudi govna, zaključak se nameće sam po sebi :)
Fuck me I am famous.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Ja sam najgori, molite se da me ne dobijete u timu!

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 16:38 (hari85).
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...

Ja sam najgori, molite se da me ne dobijete u timu!

Potvrđujem iz iskustva

EUNE: Kaíer
14 godina
offline
League Of Legends

Koji k {#}

 

I AM THE CHOSEN ONE XD

 

Vec sam i na redditu lol http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2emw4s/found_this_guy_on_euw_in_a_chatroom/

EUW: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 17:56 (Ferritin).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

how?

HOW ABOUT NO
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Kulo Vi Britania kaže...
Ferritin kaže...

how?

Nemam pojma, samo sam otiso pod svoje ikonice i to je bilo tamo i izabro sam ju. lol

 

Edit: već su popravili {#}

EUW: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 18:53 (Ferritin).
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Sutra tu neka ekipa s foruma dolazi na cro4lol pa budi spreman na mito i korupciju. I want Triumphant Ryzuhhh. Stavi nas protiv nekih bronci u bracketu :D

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Sutra tu neka ekipa s foruma dolazi na cro4lol pa budi spreman na mito i korupciju. I want Triumphant Ryzuhhh. Stavi nas protiv nekih bronci u bracketu :D

Sve za tebe. Jos samo da si reko koji vam je team... {#}

EUW: Ferritin
14 godina
offline
League Of Legends
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

Egipatski bog sunca Ra. Podsjetio me na Age Of Mithology

LOL EUNE: slinA
13 godina
offline
League Of Legends

jel itko od vas dobio ovo? ja to inace prvi put vidim, jel to nesto novo ili?

 

EDIT: fml, sad sam nasao da se to dobije nakon sto 5 puta odigras neki role na TBuilderu...

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 23:27 (definho).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Jedno pitanje. Jel mogu past diviziju ak nemam ni jedan win u njoj. Npr. sad sam S1 0. ptsa tek doso u diviziju nemam ni jedan win. Jel mogu sad past u S2 opet?

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Jack Black kaže...

Jedno pitanje. Jel mogu past diviziju ak nemam ni jedan win u njoj. Npr. sad sam S1 0. ptsa tek doso u diviziju nemam ni jedan win. Jel mogu sad past u S2 opet?

da.

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
13 godina
offline
League Of Legends

ali ipak imas neki imunitet, npr. ja sam bio u G2 na 0 pts i izgubio 4 za redom, nisam pao, nakon toga sam jedan pobijedio, zatim zgubio, vratio se na 0 LP i nakon toga jednu zgubio i odmah pao, MMR je pao, ali me onda nije bacio dolje ejr imas imunitet prvih par gejmova u odredenoj diviziji, ali ne mozes tipa sad 10 izgubit pa da ne padnes

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
definho kaže...

ali ipak imas neki imunitet, npr. ja sam bio u G2 na 0 pts i izgubio 4 za redom, nisam pao, nakon toga sam jedan pobijedio, zatim zgubio, vratio se na 0 LP i nakon toga jednu zgubio i odmah pao, MMR je pao, ali me onda nije bacio dolje ejr imas imunitet prvih par gejmova u odredenoj diviziji, ali ne mozes tipa sad 10 izgubit pa da ne padnes

Nie to imunitet, to ti jednostavno ovisi o tome kolko ti mmr odskaće od divizije.

Ako prođeš 2-0 promocije, to ti dosta boosta mmr.

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
13 godina
offline
League Of Legends

jel itko od vas ima problema od zadnjeg patcha sa grijanjem kompa tj. da dolazi do veceg opterecenja vec kod samog clienta? evo meni nakon update-a laptop visi na 95° i na toliko se diglo jucer tokom patchanja, imam osjecaj da cleint previse resursa oduzima, itko?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
definho kaže...

jel itko od vas ima problema od zadnjeg patcha sa grijanjem kompa tj. da dolazi do veceg opterecenja vec kod samog clienta? evo meni nakon update-a laptop visi na 95° i na toliko se diglo jucer tokom patchanja, imam osjecaj da cleint previse resursa oduzima, itko?

Neznam sta imas za komp, al ak ti dode do 95° mozes si ozbiljne probleme napraviti laptopu, tak da cim vidis da ide na tolko visoke temperature gasi sve živo kaj bi moglo uzrokovati to. Meni osobno nist posebno se nije temperatura povecala, al ja imam zvijer od kompa pa nisam bas najbolje mjerilo :) . Probaj provjeriti dal dok igras ili radis neku drugu slozenu operaciju na kompu dal ti isto temperatura ide tolko visoko, ak ide problem je u hladenju tvog kompa, ak ne onda mozda su fakat ovi iz riota opet nest sjb. dok su mjenjali izgled klijenta (ne bi bilo prvi put) .

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 16:00 (death_zombi).
13 godina
offline
League Of Legends

nesto se sigurno desilo upravo zbog clienta, jer jucer dok sam update-ao tokom noci, temperatura laptopa se povecala na 95°C iz cista mira, nista drugo na lapari nije bilo pokrenuto, kazem tokom update-a, ne dok sam bio u igri, inace mi dok sam u igri temp. ide na max 70°C, a evo od danas sam na konstantnih 90-95, eto ako jos netko ima problema bilo bi lijepo da kaze da ne trazim dalje, probat cu i scan kompa napravit, niakd se ne zna...

 

EDIT: evo pokrenuo repair, temperatura ~90°C, fu rito

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 16:19 (definho).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

neznam sto da ti kazem meni normalno sve nemam nikakvih odstupanja,pricekaj sto ce rec ostali ljudi ovdje :)

EUNE LOL: frenkySTYLE
12 godina
offline
League Of Legends

Iz Silvera I u promo za Gold II u jednom tjednu ^^ Poceo sam malo marksmane igrati, zanima me buildate li na Lucianu standard ADC build ili uzimate BOTRK/Trinity?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice