League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.450.727
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
14 godina
offline
League Of Legends

Welcome to the new client, worse than the old client. Bugsplat, 0kb download, bug splat, bug splat,bug spla.....

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | Too weird to live. Too rare to die.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

If everything worked, where the fun would be?? {#}

Fuck me I am famous.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 23:25 (guls).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
bullyq14 kaže...

Iz Silvera I u promo za Gold II u jednom tjednu ^^ Poceo sam malo marksmane igrati, zanima me buildate li na Lucianu standard ADC build ili uzimate BOTRK/Trinity?

2 dobra načina za buildanje

 

IE -> statikk rush

ili

botrk -> youmuu rush

 

ostalo po želji da budemo realni, jer crnac svejedno radi smiješan damage.

EUW: iPLAY Murloc
13 godina
offline
League Of Legends

Tabzz je veceras spamao crnca u soloq i kao po njemu ie - youmuu rush najbolji... mislim da jos strima.

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Prestane čovjek igrat zbog communitya i vrati se samo da skupi ikone i što ga dočeka?

 

http://prntscr.com/4h6313

 

Nisam ni "a" napisao u gameu, nisam im dao do znanja odakle sam. Eto, jbeni balkan. Opet offline do daljnjega.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 2:49 (Stryder).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends
why take so serious? relax, tell them you're gay and their father is much adaptive very manly.
Fuck me I am famous.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
guls kaže...
why take so serious? relax, tell them you're gay and their father is much adaptive very manly.

Zagrcnuh se....

EUW: iPLAY Murloc
13 godina
offline
League Of Legends



Kad se sjetim snoopeha i onog playa na chogathu, to je jos bilo kad je snoopeh imao muda... 

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Dat ASOIAF reference {#}

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | Too weird to live. Too rare to die.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
and there is some more :)
Fuck me I am famous.
12 godina
protjeran
offline
League Of Legends

i ovi ljudi su u platinumu.... vjerojatno ce proci nekaznjeno iako sam ih reporto.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
kexzoR kaže...

i ovi ljudi su u platinumu.... vjerojatno ce proci nekaznjeno iako sam ih reporto.

 Danas sam igrao protiv D4 Garena koji je imao 6 CS u 10 minuta, oko 50 u 30 minuta kad smo zavrsili. To je danasnji diamond :)

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
12 godina
protjeran
offline
League Of Legends

evo iduci gejm,ne rejdzam ali ovo je stvarno smijesno... volio bih znati sto se dogadja u glavi tim ljudima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 17:58 (kexzoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ima li tko da je voljan igrat na mom accountu? Trenutno sam silver 2 a nisam igrao vec duze vrijeme, bilo bi super kad bi ga neko dofura do golda da si dobijem onaj Victorius skin jer sam ja odusta od LoL-a, nudim uslugu onome tko ima volje, a uz to moze i isprobat tonu skinova koje imam na accountu. 

EUNE: RayzCRO
 
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
kexzoR kaže...

evo iduci gejm,ne rejdzam ali ovo je stvarno smijesno... volio bih znati sto se dogadja u glavi tim ljudima...

 

prvi game imao si srece kaj su noobici bili u drugom teamu, drugi game su noobici dosli u tvoj team nije to nis cudno u svakom elu toga ima :D ne znam kaj je cudno ako su platinum ili diamond nisu imuni na gluposti ne znam zasto se ljudi toliko cude... valjda visi elo trebali bi znati vise ...bla bla blaaaa blaaaaa price to jos uvijek ne znaci da ne mogu imati bronze moments {#}

www.kireaki.com
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Mišljenje o Corkiju?Uglavnom ga buildam:TrinityForce-MpenBoots-Infinity Edge-Lastwhisper-Bloodthirster-Banshees ili GA.Koji si prednosti,nedostatci?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Vidim da vas ima tu jako puno koji igrate LoL, pa ako mi moze netko dati link za nekakav pocetnicki guide (po mogucnosti na hrvatskom) da procitam malo i da si olaksam pocetak ;)

Hvala {#}

13 godina
offline
League Of Legends


1:57 umirem {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 1:44 (win4crazzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
dinos3 kaže...

Vidim da vas ima tu jako puno koji igrate LoL, pa ako mi moze netko dati link za nekakav pocetnicki guide (po mogucnosti na hrvatskom) da procitam malo i da si olaksam pocetak ;)

Hvala {#}

Igra je veoma kompleksna da bi mogao uzeti guide i pročitati.

 

Imaš stranice tipa lolpro ili mobafire (guglaj), na kojima možeš naći dosta guideova (ne mislim na buildove champova, na mobafire su užas, na lolpro su okej), ciljeve igre, svakog championa koje su posebno objasnili ljudi koji su ih masterali (pogotovo lolpro) i tako to...

 

Jednostavno, igraj, proguglaj neke detaljne guidove za championa koji te interesuje, i doći će sve na svoje :)

 

Par tipova koje ću svakom početniku reći: rune ne kupuj prije levela 20, po mogućnosti čuvaj sav IP, igraj free to play champione i kupi 2 seta runa kad skupiš dovoljno IP (influence points), tier 3 runa tj. Drugi tip bi bio, budući da su početnici rijetki, 90% normal game-ova koje budeš igrao u toku levelovanja na 30 ćeš susretati smurfove koji nisu nimalo prijateljski nastrojeni, te ako vidiš nekoga da te vrijeđa i tako to, kad stisneš tab, desno od te osobe, na samom kraju imaš opciju mute, da bi mogao u miru nastaviti igru i uživati u istoj :)

EUW: iPLAY Murloc
14 godina
offline
League Of Legends
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | Too weird to live. Too rare to die.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ehhh ljepo se poklopilo...

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
10 godina
protjeran
offline
League Of Legends

Prodajem account na eune plat5 info ponude pp. Razlog prodaje ne znam vise igrat.

Mogu i zamjene.

HOW ABOUT NO
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 16:06 (Kulo Vi Britania).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
dinos3 kaže...

Vidim da vas ima tu jako puno koji igrate LoL, pa ako mi moze netko dati link za nekakav pocetnicki guide (po mogucnosti na hrvatskom) da procitam malo i da si olaksam pocetak ;)

Hvala {#}

nemoj igrat odmah ranked kad dodjes na lvl 30 i nemoj kupovati heroje s rp-om :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 15:03 (kexzoR).
10 godina
offline
League Of Legends

Poz. ekipo

Ako mi netko može dati savjet za jungle i top. Te pozicije mi nikako ne stoje i uvijek budem noob.

Stalno ih izbjegavam ,ali nekad me potrefi i onda se totalno pogubim. Npr kad igram jungle desi mi se da me sve tri linije (top,mid,bot) zovu u isto vrijeme i ja onda  neznam gdje da idem i šta god da napravim ne ispadne dobro i onda krene vrijeđanje što mi još više otežava igranje. Isto tako za top lik me otjera pod tower i nema dovoljo cc i on lijepo farma,a ja nemogu da skupim ni za boots. Dajte mi savjet koja dva championa (2 top i 2 jungle) da si nabavim i ako možete dat neki build oreder. Sad sam zapeo u silver3 izađem iz 3 i onda odigran nekih 10gejmova (3dobijem 6izgubim) i opet u silver3 a od tih izgbljenih 3 budu upravo zato što samo top ili jungle. Stvarno svaki savjet mi bi dobrodošo.

Pleas help {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Mute sve u svome teamu i samo igraj, neces se obazirat na chat i lakse ce ti bit.

VedranL.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

guide

1971- ∞
 
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Hrvoslav kaže...

Poz. ekipo

Ako mi netko može dati savjet za jungle i top. Te pozicije mi nikako ne stoje i uvijek budem noob.

Stalno ih izbjegavam ,ali nekad me potrefi i onda se totalno pogubim. Npr kad igram jungle desi mi se da me sve tri linije (top,mid,bot) zovu u isto vrijeme i ja onda  neznam gdje da idem i šta god da napravim ne ispadne dobro i onda krene vrijeđanje što mi još više otežava igranje. Isto tako za top lik me otjera pod tower i nema dovoljo cc i on lijepo farma,a ja nemogu da skupim ni za boots. Dajte mi savjet koja dva championa (2 top i 2 jungle) da si nabavim i ako možete dat neki build oreder. Sad sam zapeo u silver3 izađem iz 3 i onda odigran nekih 10gejmova (3dobijem 6izgubim) i opet u silver3 a od tih izgbljenih 3 budu upravo zato što samo top ili jungle. Stvarno svaki savjet mi bi dobrodošo.

Pleas help {#}

Ta 2 role-a ovise o matchupu, bio bi potreban wall of text da se opišu, pogotovo top. Jednostavno igraj normale i exploraj ta 2 role-a...

EUW: iPLAY Murloc
12 godina
protjeran
offline
League Of Legends

ima tko na eune za duo,ali da je plat 3+,cilj je da udjemo u diamond :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League Of Legends

Predobro {#}

LOL EUNE: slinA
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
Kulo Vi Britania kaže...

Prodajem account na eune plat5 info ponude pp. Razlog prodaje ne znam vise igrat.

Mogu i zamjene.

Dajem i 2x512 ddr2 ram

HOW ABOUT NO
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice