League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.429.453
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

To ti je kao da si napisao: vidi, ovaj ima manji penis od mene, a isto smo godiste.

 

Svugdje, u svemu i u svacemu postoje dobri i losi, pa tako i u LoLu. Ne vidim razlog, a niti poantu tvog kukanja.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League Of Legends
weedeveryday420 kaže...

To ti je kao da si napisao: vidi, ovaj ima manji penis od mene, a isto smo godiste.

 

Svugdje, u svemu i u svacemu postoje dobri i losi, pa tako i u LoLu. Ne vidim razlog, a niti poantu tvog kukanja.

Kukanja ? 

 

Ne predstavlja mi igranje neke igre neki posebno bitan faktor u zivotu. Ja ovdje govorim o osnovama logickog zakljucivanja, a svi znamo kakvo je vrijeme puberteta (mislim na odrasle osobe jelte, iako i tu ima uzuzetaka). Razlog mog upisa je bio taj sto ne vidim smisao igrati sat vremena mec da bi likovi u 10 min imali, ne znam, 10 deaths a ja u cijelom mecu 4-5. Mislim, koliko je tesko igrati def ispod towera ako je protivnik jaci od tebe i uz to zna igrati. Moze se izdrzati barem 10-15 min dok netko iz drugog lina gdje je vec pushao ne dodje pomoci. 

 

Mozda ste se vi susretal is tim, ali ja igru igram teko koji mjesec i da ovakve igrace sretnem u silver diviziji (u koju sam jucer upao) stvarno ne mogu razumijeti. Ne znam, mozda je do mene.. 

16 godina
offline
Re: League Of Legends
malak kaže...

 i da ovakve igrace sretnem u silver diviziji (u koju sam jucer upao) stvarno ne mogu razumijeti. Ne znam, mozda je do mene.. 

{#}

Pa silver divizja je nakupina smeća kao i bonca te gold V...

14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
malak kaže...

Kukanja ? 

 

Ne predstavlja mi igranje neke igre neki posebno bitan faktor u zivotu. Ja ovdje govorim o osnovama logickog zakljucivanja, a svi znamo kakvo je vrijeme puberteta (mislim na odrasle osobe jelte, iako i tu ima uzuzetaka). Razlog mog upisa je bio taj sto ne vidim smisao igrati sat vremena mec da bi likovi u 10 min imali, ne znam, 10 deaths a ja u cijelom mecu 4-5. Mislim, koliko je tesko igrati def ispod towera ako je protivnik jaci od tebe i uz to zna igrati. Moze se izdrzati barem 10-15 min dok netko iz drugog lina gdje je vec pushao ne dodje pomoci. 

 

Mozda ste se vi susretal is tim, ali ja igru igram teko koji mjesec i da ovakve igrace sretnem u silver diviziji (u koju sam jucer upao) stvarno ne mogu razumijeti. Ne znam, mozda je do mene.. 

U svakom elou ima smeća, ne brini

EUW: Dorans Dildo
14 godina
offline
League Of Legends

Trash Game, Trash players 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
doktor1 kaže...
malak kaže...

 i da ovakve igrace sretnem u silver diviziji (u koju sam jucer upao) stvarno ne mogu razumijeti. Ne znam, mozda je do mene.. 

{#}

Pa silver divizja je nakupina smeća kao i bonca te gold V...

Totalno.Par puta sam takve scrubove moral kerijat da bi najrađe sve ostavil i pustil da izgubimo gejm jer likovi doslovno ne znaju hodat po mapi.Al najveći problem je kaj ne znaju završit gejm.Ace ih i onda se recallaju,a ti pingaš i pingaš,al ništa oni.Ma skoro sam tih par sati u silveru počel Norbamele piti.

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pozdrav svima,

ima li zainteresiranih za jedan 3v3 ranked team? Igralo bi se onako navecer i preko vikenda.

Pricali bi na teamspeaku malo se sprdavali ili tako nesto, mozda se stigne i daleko. Ako ste zainteresirani javite se na PM il me dodajte na LoLu MisterXeeL.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 22:22 (XeeL).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Nerfali su Pantheon-a,predivno,sada pickam Dianu i s 3 Off itema oneshota carry-e,

očito smo se vratili starom mainu :)

 

Uglavnom,što se tiče novih itema,Trailblazer OP,korišten na najviše jungler-a,mislim da Poacher's Knife nisam

dosada vidio niti jednom,možda kada budem Shyvanu igrao pa pokušam s time,no krajnje riskantan item bez tolikog

dobita.

"A man,a woman and a yordle walk into the sun...They die,because it burns them alive.."
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

Odradio sma placement matcheve i zavrsio u silver 4. Sta ce biti kada krene sezona, ostajem tu ili se resetuje sve?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
League Of Legends

kad krece nova sezona?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
DinoIX kaže...

kad krece nova sezona?

U Januaru vjerovatno, tada je pocela i prosla sezona.

Darko
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
six_paths_of_pain kaže...

 

Odradio sma placement matcheve i zavrsio u silver 4. Sta ce biti kada krene sezona, ostajem tu ili se resetuje sve?

 

Radi se o MMR sistemu koji uzme tvoj MMR iz preseasona 5 (S4) i onda na početku S5 počinjes sa njim (malo ti se smanji ja mislim)

 

Ali uglavnom poanta je da igras sad jer kako budes napredovao sad imat ces vise MMR a kasnije ce to rezutlirat time da ces imat vece sanse da nakon placement matchova budes veci tier.

11 godina
offline
League Of Legends

Dali se isplati uzeti Cassiopeia, pošto vidim da malo ljudi igra s njom a čini mi se odlićna?{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

naravno, vec nakon par gejmova dobivas po 500 eura veoma je isplativa...

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
3 1 hvala 0
11 godina
offline
League Of Legends

A nista onda, ja sam cuo 700 

 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

Kako izac na kraj sa nafidanim critplankom? Covjek me oneshota na adcu sa onim q.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
League Of Legends

ja ga igram dosta jaoo miline xD jos imam 20% crit rune :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
six_paths_of_pain kaže...

 

Kako izac na kraj sa nafidanim critplankom? Covjek me oneshota na adcu sa onim q.

Ma nemaš  se ti kaj tuć s nafidanim critplankom ak si adc.Ak je teamfight,stojiš iza i tučeš prvog koji ti dođe u range.Al ak baš imaš želju da se tučeš s njim onda bi ti Banshees trebal biti up(ak nisam u krivu),da taj q ne napravi dmg,onda ga lagano ubiješ(valjda,ne znam ni kaj GP radi)

10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

Sto se mene tice crtiplank je broken, ne znam da ima iko u igri da te moze one shotat samo jednim spelom (ne ultom). Bice ovaj silver vesel, preksinoc mi govori lik da sam noob zato sto bi prvo pravio frozen heart na nasusu protiv yasua, ovaj insistira na trinity ko prvi item. Igram dosta adc, ali jos uvijek mi je tesko kerijat kad njihov tim snowbola.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Provisionali na smurfu...i taj jedan gejm koji sam zgubil sam igral main champa....diš veće sreće......

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
six_paths_of_pain kaže...

 

Sto se mene tice crtiplank je broken, ne znam da ima iko u igri da te moze one shotat samo jednim spelom (ne ultom). Bice ovaj silver vesel, preksinoc mi govori lik da sam noob zato sto bi prvo pravio frozen heart na nasusu protiv yasua, ovaj insistira na trinity ko prvi item. Igram dosta adc, ali jos uvijek mi je tesko kerijat kad njihov tim snowbola.

Ima,Nidalee {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...

Provisionali na smurfu...i taj jedan gejm koji sam zgubil sam igral main champa....diš veće sreće......

bolje igraj annie mid :P

10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
www.kireaki.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Ahriiiii kaže...

Bilo je i boljih vremena, jer nisam dosta igrao ranked. meh

EUNE: Ferritin
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Ahriiiii kaže...

zgleda da sam te pobijedio, barem sto se supporta tice, lcs support soon :P

link

Respect the Raise...!
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

Yeeey {#}

www.kireaki.com
13 godina
offline
League Of Legends
Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

Ti si prvi od svih ljudi koje znam da ima gori score od mene :P. 

 

Tips to get to diamond: dont ward {#}

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 0:32 (death_zombi).
13 godina
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

Ti si prvi od svih ljudi koje znam da ima gori score od mene :P. 

 

Tips to get to diamond: dont ward {#}

sto je najzalosnije, mislim da je to samo trinket, mozda 30tak wardova sve skupa kupio 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
offline
League Of Legends

 

 

Najvise sam ward-ova postavio sa ADC-om xD fuck the police :)

Darko
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 8:45 (DarkoKwon).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice