League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.450.678
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

My warding is crazy

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 12:24 (Hobbss).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

Pipl pliz jus kurs vojs, rito no vojs čet but we got replejsment http://de.cursevoice.com/

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
offline
League Of Legends

ako nemas onih 9 armora na pocetku sto ti daju rune jel to jako utjece na early/late game ili ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DinoIX kaže...

ako nemas onih 9 armora na pocetku sto ti daju rune jel to jako utjece na early/late game ili ne?

Na late ne baš, na early da.. To ti je početna nadmoć nad protivnikom

9 godina
offline
League Of Legends

al recimo da smo solidni igraci i ja nemam a on ima jel to jako velika razlika jer 9 armora bas i nije puno (moje misljenje)..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Sve ovisi protiv kog igraš, ak je neki early champ onda si bez armora nahebo, ak je neki late onda ti je armor nebitan jer te neće dirat.. (moje mišljenje)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Jel ima netko da oce duo samnom nek mi se javi na PM , trenutno sam Gold 2, mogu igrat sve osim adc...  EUNE.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 18:47 (Jack Black).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Nisu mi jasni ovi sta igraju samo jedan ili dva role-a, kako vam ne dosadi, imam gotovo sve champione i gotovo svi su mi dosadili..

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

da li jos netko osim mene ima FPS drop u TF-u, cijelo vrijeme sam imo grafiku na very high i nije bilo problema, a sad nakon patcha i na mediumu mi padne FPS u teamfightu ispod 20-30 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

Ja tu igram sve na ulta low na 30 fpsa,al danas mi je palo na kojih 4-5 u teamfightu,ali samo jedanput i to na 2-3 sekunde.A i na redditu puno ljudi veli da imaju fps drop od ovog patcha.

10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

meni pada sa cca 180-190 na 70-80 fps. {#}

1080p, sve max, aa isključen 

 

launcher u qrcu, logiram se i zalagga cijeli komp. diskonektanje sa servera usred meča (mislio sam da je do moje konekcije, al u svim ostalim mp igrama radi perfektno sa pingom <40) i šećer na kraju fps droppovi.

do kad misle koristit izliku da igru igra puno ljudi? ta nisu od jučer.

imaju fore do početka sezone kad bi mapa trebala izać iz bete. ako ovako nastave - adio mare. tako i tako odigram protiv botova za win i jedan ranked, nije da visim 5 sati dnevno.

 

 

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends

Ja updateo sa Windows 8.0 na 8.1 i nemogu vise od 40-50 FPSa nikako, a u TF na ~30. 

 

Prije updejta sam imao cap na 60 i nikad se nije pomaknulo sa 60...

EUNE: Ferritin
16 godina
offline
Re: League Of Legends
Jonja kaže...

Nisu mi jasni ovi sta igraju samo jedan ili dva role-a, kako vam ne dosadi, imam gotovo sve champione i gotovo svi su mi dosadili..

Kad nemaš puno vremena za igrati, onda ti je draže tih par gameova tjedno u ulozi u kojoj se dobro snalaziš :) 

Ja nemam  vremena igrati tolko da bi imao za svaki role 3,4 championa za koje znam kako protiv koga igrati, pa je s tim i veća mogućnost da ću failati i izgubiti.

Pa onda rađe uzmem role gdje mogu dobro odigrati i time povećati šanse za pobjedu.

Nema gorega kad igraš samo 3,4 runde tjedno, i od toga izgubiš pola, nema volje za dalje xD

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Je al nije sve u pobjedjivanju, ako znas igrat znat ces i sve rolove, ne bi da treba znanja za igrat mid ili top. Po meni ako imas tisucu gameova i neznas igrat sve roleove bar solidno onda neznam sta si radio tih tisucu gameova.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Meni je najjaca stvar sto igram watch dogs koji brutalno ždere grafičku na high/ultra postavkama sat i pol na 40 FPS bez ijednog laga. Udjem u ovo zaostalo sr*nje da dobijem first win, 20 FPS u lejnu, pada ispod 10 u fightovima... neigrivo.

 

I u 4.20 sam imao ispod 40 FPS-a, dok sam na staroj mapi igrao na 180 do 200 bez problema, a rekli su da ce ova mapa manje trosit FPS. Rito me sve vise podsjeca na hrvatsku vladu.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Meni je najjaca stvar sto igram watch dogs koji brutalno ždere grafičku na high/ultra postavkama sat i pol na 40 FPS bez ijednog laga.

Dali na nVidia GeForce GT740M kartici igraš watch dogs na high/ultra postavkama u 40 FPSa!?

 

Jer nema, šanse da na toj kartcii WD radi na nekakvim high/ultra postavkama! Na kojoj rezoluciji 640x480?

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Skrim možda ti šteka jer ti se zmučila grafa posle WD-a.

Sad nezz el ti je ok dok ti je fresh komp al meni se nekad osjeti dok igram te nove igre par sati pa probam LoL

EUW :Cpt DANEvious
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2014 18:07 (Tkalle).
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Da, na toj. Ovakve su mi postavke: Reza 1920x1080, Teksture Ultra, Level of Detail High, Shadows Medium, Reflections High, Ambient Oclussion MHBAO, Motion Blur On, Depth of Field On, Water Ultra, Shader Medium. Igram na ekranu 24 inca spojenom na laptop, FPS mi je 30-40 (imam nVidijin brojac FPS-a instaliran, mislim da se experience zove).

 

Ne vidim razlog zasto ne bi radio, grafa od 4 GB, sa performansama boljim od nekih iz GTX 6xx serije.

 

LoL sam stavio sve na medium, i dalje nikakve razlike, FPS se ne dize iznad 20.

 

 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2014 18:15 (GamerX9).
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: League Of Legends
Jonja kaže...

Je al nije sve u pobjedjivanju, ako znas igrat znat ces i sve rolove, ne bi da treba znanja za igrat mid ili top. Po meni ako imas tisucu gameova i neznas igrat sve roleove bar solidno onda neznam sta si radio tih tisucu gameova.

Tih tisuću gameova sam se zabavljao al i dolazio do saznanja da mi jednostavno ne leže neki rolovi :D 
Ja govorim za sebe, neznam kak drugi to vide, al meni jednostavno nejde mid ili top, od 2 tisuće gameova koje ja imam skužio sam da bolje igram u jungli ili kao support.

I zato ne forsiram rolove koji mi nejdeju. Mene ne zanima carryati svaki game sa tisuću kilova kao ADC ili AP carry.

Draže mi je pobijediti kad nafidam svog adca kao support, ili mid s gankovima i slično.

Nemreš reći da svako može odigrati bilo koji lane istom kvalitetom i sa svakim champom, mislim vjerojatno profesionalci mogu, al oni ne rade niti niš drugo nek vježbaju.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2014 18:21 (tommy2103).
16 godina
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Da, na toj. Ovakve su mi postavke: Reza 1920x1080, Teksture Ultra, Level of Detail High, Shadows Medium, Reflections High, Ambient Oclussion MHBAO, Motion Blur On, Depth of Field On, Water Ultra, Shader Medium. Igram na ekranu 24 inca spojenom na laptop, FPS mi je 30-40 (imam nVidijin brojac FPS-a instaliran, mislim da se experience zove).

 

NE!

Jedna GTX 650 Ti pobriše pod sa GT740!!

Nema šanse da ti na toj kartici WD radi sa ultra teksturama i svim tim opcijama na 40 FPSa u 1080p! Lažeš!

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Frend na GTX 660Ti ima manje FPS na istim postavkama. Ak hoces mogu ti in game printscreenat. :P

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Slazem se sa doktorom.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
doktor1 kaže...

NE!

Jedna GTX 650 Ti pobriše pod sa GT740!!

Nema šanse da ti na toj kartici WD radi sa ultra teksturama i svim tim opcijama na 40 FPSa u 1080p! Lažeš!

S obzirom da je to laptop i da mu je glavna mjera GB na kartici, moš mislit kak ima 100 FPSa na ultri ;)

16 godina
offline
League Of Legends

Debeli off, ali neću više...

Pogledaj malo karakteristike GTX 660 kartice, a pogledaj malo GT740 kartice!

GT kartica nemože biti bolja od GTX kartice. Da ne spominjemo o ovim laptop verzijama.

Nemaš 40 FPSa sa  tim postavkama u WD, a frend neka kupi novu grafičku karticu jer mu je onda pokvarena.

A o tom screenshotu... Stavit ću ja screenshot sa 100 FPSa iz WD sa svojom GTX 750 TI 2GB i to ne znači ama baš ništa!

Tu je zato shadowplay koji snima bez uzimanja FPSa te se jednostavno dokaže

 

Snimljeno shadowplayom - nakon šta sam uklonio stuttering iz FC4 naslova uz twekove, zaključo sam FPS na 30 da pokažem da nema stutteringa te su prikazane sve opcije.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2014 18:40 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Gle, ni jedna stranica ti nece dokazat da graficka nesto moze ili ne moze. A ja tu graficku imam doma i vidim sto pise. 

 

Evo dvije slike, jedna FPS u igri, a druga postavke, iza se vide obrisi ove slike tako da se vidi da nisam nista mijenjao.

 

Ja ne govorim nista o nekim drugim grafama jer ih nisam probao, osim sto mi je frend rekao da mu ne ide preko 30 FPS na ovim postavkama sa GTX 660. 

 

 

Nego, ova tema nije za WD nego za LoL, tako da necemo vise o tome. Mozemo preselit raspravu u WD temu, nema problema ;)

 

EDIT: FPS se ne vidi od X-a, http://prntscr.com/5gsd8a

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2014 18:57 (GamerX9).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Nebi se štel mešat, al poznato je da je watch dogs sjeban malo pa je moguće da na nekim lošijim konfiguracijama dela bolje nek na onim jačima zato i ima 40 FPS-a. Zašto bi lagao o tome {#}

 

A sad ontopic, jel sinoć kome nestao koji game iz match historyja tamo oko 21, 22h? Ja sam igrao s frendovima i bilo je nakon jednog game-a problema kaj se pola sata nije ni moglo igrati i prošli game je jednostavno nestao, nema ga u history-u niti nismo dobili taj IP. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ja sam imao isti takav problem kad je 4.20 friško izašao pa sam napravio ovo. Instalirao CCleaner i počistio komp i po savjetu člana foruma ovo:

LoL mapa -> Config.

Izbriši sve osim Champions

To mi je pomoglo tako do bi moglo i tebi. GL

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
League Of Legends

Valja kaj ovaj build za Dianu? nisam ju igrao jako dugo, i jednostavno nisam znao kaj kupovati, a preporučeni mi se nisu činili najbolji :P 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 18:24 (tommy2103).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
tommy2103 kaže...

Valja kaj ovaj build za Dianu? nisam ju igrao jako dugo, i jednostavno nisam znao kaj kupovati, a preporučeni mi se nisu činili najbolji :P 

Okej je al ja mislim da ti attack speed ne treba, radije kupi Lich Bane, i vidim nema Rabadona al imas jos jedno mjesto pa si ga valjda mislio uzet :D

LoL acc THCJoshi
10 godina
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...

Ja updateo sa Windows 8.0 na 8.1 i nemogu vise od 40-50 FPSa nikako, a u TF na ~30. 

 

Prije updejta sam imao cap na 60 i nikad se nije pomaknulo sa 60...

Tako je i kod mene bilo,posle update sam ima problema sa fps cak sam i postavlja pitanja mislim ovdje u temi...niko onista nije govorio,kad sam vratio win 7 sad radi normalno,zna se desit da padne fps malo,ali na kratko,to mi je sve posle update win i patch novog od igre.

 

I pitanje za doktora,tu kazes da si snima s tim shadowplayom,a ja kad otvorim nvidia ex.pise mi da nije zadovoljeni uvjeti tj.da graficka losa,a nije istina,graficka podrzava sve (geforceGT745m),znaci nece mi shadowplay samo se srusi i jos neke stvari ne mogu.

 

i pitanje vezano za igru... lvl.19 sam,ocu sad kupovati rune ili?

jer su mi ranije rekli da ne kupujem nista dok se ne dignem malo (inace najvise igram sa zedom najvise,koristim i druge po potrebi).

LoL: SirHectorDeMaris , Origin: cohr23
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 15:13 (hrka11).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice