League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.437.418
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
online
League Of Legends

Odradio 800 gameova chat restrictiona.

Sad mi je čudno kad ga nema...

Opet climb ranked kad sam uhvatio vremena,nadam se promo za Plat II ubrzo,ganjamo taj Diamond i ove

sezone.

 

Nobody expects the Akali jungle...

 

EDIT:

RITO PROVIDES!

Odigrao 3 gejma,i uhvatio me zaostatak! 

EUNE: 321Zdravko
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 17:29 (pandza94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

kako si zaradio chat restriction na 800 matcheva??

13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

gg report noobs

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

max chat restriction koji sam imao je trajao 10 matcheva jer sam dobio premade team od 4 poljaka. ja držim top protiv dvojice a oni se zajebavaju i umiru kao budale. taj match sam psovao kao nikada prije i eto, samo restriction na 10 matcheva

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ima netko voljan dati acc Na EU Nordic East koji neigra a da nije na low lvl . Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

http://euw.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/features/team-and-earn-party-rewards

 

Ak ima ekipa na westu da bi farmala to,nek adda BlackSherpa.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Adict kaže...

Ima netko voljan dati acc Na EU Nordic East koji neigra a da nije na low lvl . Hvala 

 Imam ti ja neki Plat5,budem ti stavil info u inbox kasnije.

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Meh ja isto taman dns krenul spamat po normalima s frendovima kad ono.

GG live maintance, no conection for ya Dane.

EUW :Cpt DANEvious
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Meni se isto zadnjih par patcheva FPS smanjio dosta, reinstaliro sam windowse i opet isto

For The Horde
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...

http://euw.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/features/team-and-earn-party-rewards

 

Ak ima ekipa na westu da bi farmala to,nek adda BlackSherpa.

 Ja sam za dodao sam te, ip-a nikad dosta...

EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Road to diamond begins. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...
Hobbss kaže...

http://euw.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/features/team-and-earn-party-rewards

 

Ak ima ekipa na westu da bi farmala to,nek adda BlackSherpa.

 Ja sam za dodao sam te, ip-a nikad dosta...

 Odigrao 5 premade, dobio Party reward 7 IP. Legit shit rito.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ma to je neki algoritam iza toga.

Poznavajuči Rito gejms i njihove programere, velka mogučnost je da su opet zasrali.

EUW :Cpt DANEvious
12 godina
offline
League Of Legends

umjesto "x" stave "+"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

Me cudno je to nesto jucer smo igrali 4 nas premade i dobio sam 119 IP za game od 41min...

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
R4zOR229 kaže...

Me cudno je to nesto jucer smo igrali 4 nas premade i dobio sam 119 IP za game od 41min...

Chomey also clarifies some few points that were commonly coming up in the reddit thread:
"One of the most common feedback we've gotten so far is the bonus IP doesn't match the expectations. This is very valuable feedback, and exactly why we monitor these channels of communication =) Just thought I'd help clear a few things up: 

  1. 1. It's a non-integer multiplier on top of your IP earned. For example, you can get bonuses such as a 10% extra IP! You can earn up to 1600% bonus IP if you get the jackpot playing with 4 friends! The actual reward you earn may not be a nice round number, and you could end up with something like a bonus 70% (or .7x)
  2. 2. Since you earn more IP for winning than losing, do your best to win! It's a direct multiplier on top of how much IP you would have gained.
  3. 3. It stacks (multiplicatively) with IP boosts
  4. 4. As /u/riotsocrates stated here, "For example, Summoner’s Rift queues award more IP than Twisted Treeline or Howling Abyss queues." Summoner's Rift will give you the best rewards. Definitely looking into cleaning up this messaging for the next iteration.
  5. 5. No you cannot get the 5-man rewards in Twisted Treeline.
  6. 6. This was not meant to be a farmable feature. The purpose is to reward people who regularly engage in games with their friends. Go about your regular game habits, invite a few friends, and enjoy the free IP.
  7. 7. Yes, you can get no party reward, even if you queue up with friends. It's all chance.
  8. 8. This is all just round one of the experiment. We'll be taking a look at the numbers in 2 weeks, and at the end come to whatever conclusions we may. 

Example maths, because "yay, numbers!": Party of 5 wins a match on SR. In normal circumstances, they would have won 110IP. Party wins .7X bonus IP (70% bonus), and they have an IP boost (2x). ((110IP + (.7 * 110 IP)) * 2) = 374 IP earned from the game. Hope this clears some things up.

15 godina
offline
Re: League Of Legends

Izgleda da se i teambuilder racuna ko premade.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
12 godina
offline
League Of Legends

Ako ima neko neki smurf na westu ili acc na westu da mu netriba a voljan ga je prosljedit nek se javi na PM da ne igram od 0-30 opet. Hvala 

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ima netko voljan dati acc Na EU  East koji neigra a da nije na low lvl  moze i bronza bilo sta sam da je east da ne moram od nule kretat :)

 

 Hvala 

Nemam potpis
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Nije vam ovo karitas da djelimo free accove -_- .

lol [eu]east: z0mbie
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
League Of Legends

Sta je ovo u zadnje vrijeme , svi nesta zicaju free acc loool....

 

odi te na njuskalo ,  i ubodite neki acc za 100 kn , i onda nama *ijebite  ranked games 

Finger Up :)
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
askip kaže...

Ima netko voljan dati acc Na EU  East koji neigra a da nije na low lvl  moze i bronza bilo sta sam da je east da ne moram od nule kretat :)

 

 Hvala 

 Imam ja jedan chalenjour account viska sa 53 skina, pa ako hoces javi...

EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...
askip kaže...

Ima netko voljan dati acc Na EU  East koji neigra a da nije na low lvl  moze i bronza bilo sta sam da je east da ne moram od nule kretat :)

 

 Hvala 

 Imam ja jedan chalenjour account viska sa 53 skina, pa ako hoces javi...

  -.-'

Nemam potpis
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

U cemu je fazon buildanja vayne sa bork, pd u static shiv? Imas vise as, 55% crita al to je i dalje 130 dmg..

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
League Of Legends

Pozdrav, danas sam se odlucio registrirati na NA regiju ping konstantno 205. Dali postoji nekakav 'fix' ili da odustanem. lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Zkj bi se uopče registriral tam?

 

Kaj se tiče vayne, jednostavno je jača, vayne dobro dođe onaj ms steal i treba ti malo life steala.

EUW :Cpt DANEvious
12 godina
offline
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

 

Vidio sam da gosu fura taj build ali ja i dalje volim bork, pd pa ie, bt i jos jedan pd. Ako doguram do fula jos uzmeme zephyr mjesto boots.

 

Sto se tice na regije uvijek ces imat visi ping jer su serveri u americi. Prebaci se na euw ili eune.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 13:28 (six_paths_of_pain).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Poz, krenuo sam opet igrat nakon malo vece pauze, a dočekali su me ping jumpovi i attempting to reconnect.

Ne znam do čega je, ostale online igre igram normalno, internet se cini uredu, pogasio sam i origin i skype i puush (sta mi je inace sve uvijek upaljeno i sve normalno radi)

Naime 1. i 2. game su bili ok, nafeedo sam se i samo 2-3 puta u igri bi mi ping skocio na 1500 odjednom, pa sam si death mogao priustit.

Jucer su lagg valovi dolazili malo cesce, a danas konstantno svako malo ping na 300-400, nekad do 1500, znaci 15 creepova u 10 minuta u midu, katastrofa.

Postoji nekakvo rješenje? EUNE

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 14:51 (KiCo77).
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

zadnjih nekoliko patcheva riot je uspio totalno razjebati igru. i baš se ne trude da to poprave

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice