League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.452.346
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
offline
Re: League Of Legends

Jel zna neko kad je rune sale inace? Bio ja onaj na pocetku sezone pa me sad zanima oce sta bit u meduvremenu ili opet cekat pocetak iduce?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
14 godina
offline
Re: League Of Legends
R4zOR229 kaže...

Jel zna neko kad je rune sale inace? Bio ja onaj na pocetku sezone pa me sad zanima oce sta bit u meduvremenu ili opet cekat pocetak iduce?

 Znam da bude za vrijeme Bozica/Holiday sezone kako bi oni rekli, a vjerojatno bude i preko ljeta jednom jer to bude 2-3 puta godisnje.

 

Svakako se ispati cekati pa kupiti vise komada nego davati IPe bezveze za jedan page.

EUNE: Ferritin
16 godina
offline
League Of Legends

Evo jedno možda malo off, koliko vi ljudi imate godina?? Nekako kad vidim koliko mlađih ima dok igram mislim da je vrijeme da odustanem. U prosjeku sam na 5-8 gejmova dnevno.  PS trenutno mi je 23 i završavam magisterij pa sve mislim upisati još jedan da mogu igrati još 2 godine prije ozbiljnog života :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League Of Legends
vulerious kaže...

Evo jedno možda malo off, koliko vi ljudi imate godina?? Nekako kad vidim koliko mlađih ima dok igram mislim da je vrijeme da odustanem. U prosjeku sam na 5-8 gejmova dnevno.  PS trenutno mi je 23 i završavam magisterij pa sve mislim upisati još jedan da mogu igrati još 2 godine prije ozbiljnog života :P

 25 g. tjedno odigram nekoliko game-ova. Buraz ima 15 godina, bolji je od mene u LoL-u kao i neki dečki iz njegovog razreda.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
League Of Legends

Isto 25 ovdje :D odigram 3,4 gamea tjedno, a igra par klinaca iz sela 14, 15 godina imaju, i sve mi bed ponekad kolko su bolji od mene xD

a igraju nekih godinu dana, a ja od kad je LoL izašao iz bete :D 

Al hebeš to, oni igraju 3,4 runde dnevno, a ja nisam odigrao ni onih 10 provisional za ranked, nema smisla kad ne planiram igrati ranked, pa mi onda počnu padati LP 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2015 16:57 (tommy2103).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

21 god ovdje, nemam ništ vremena ko student :P . Imam obicno par sati slobodno dnevno pa odigram 1-2 game dnevno, ostatak vremena gledam serije rađe :) .

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Pa to je isto dosta, ja odigran jedan game u 2 tjedna cisto onako kad me neko izmoli. Igra mi vise nije pre zanimljiva vec dugo vremena.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: League Of Legends
Najbrži kaže...
vulerious kaže...

Evo jedno možda malo off, koliko vi ljudi imate godina?? Nekako kad vidim koliko mlađih ima dok igram mislim da je vrijeme da odustanem. U prosjeku sam na 5-8 gejmova dnevno.  PS trenutno mi je 23 i završavam magisterij pa sve mislim upisati još jedan da mogu igrati još 2 godine prije ozbiljnog života :P

 25 g. tjedno odigram nekoliko game-ova. Buraz ima 15 godina, bolji je od mene u LoL-u kao i neki dečki iz njegovog razreda.

 23 ;) posle posla imam vremena za igrati,ali nemam zivaca jer je pun kurac dice i idiota s kojim se ne more dog za igrat..igram za promociju meceve i 4 dobijem zaredom i onda 4 zaredom izgubim radi idiota koji namjerno feedaju jer ne igraju sta su tili...daj nek se neko javi da sastavimo ekipu da se more lipo odigrat.Ne treba 10 partija dovoljno 2-3 ali kvalitetno i lipo odigrat.Javite se u pm.

 

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
12 godina
offline
Re: League Of Legends

19. Igram dosta često ali večinom boost i draft winovi.

Al sad se bu to sve smanjilo pošto se nadam FER-u 

 

Hhihihi na kaj sam nabasal.

EUW :WashingPython DC
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2015 20:22 (Tkalle).
13 godina
offline
League Of Legends

11 godina, igram po 15tak gejmova dnevno, jos sam u silveru 1 zbog poljaka i kretena koji uvijek nafidaju i nikako ne mogu u gold uci zbog njih, bio sam 4 puta u promotionu za gold i ni jednom nisam uspio pobijediti 3 gejma jer ili jungler ganka pa umre na botu i onda ja izgubim lane jer se njihov adc prefida, ili top lane ima 0/5 u 12 minuta pa se njihov nasus tp-a na botu i sa q mi skine cijeli hp i onda ja odem afk jer mi se tako neda igrat, inace frend mi je challenger u koreji, reko je da sam prejeben igrac, samo kao da malo popravim farmu jer mi je 45 csa u 20tak minuta gejma kao pre malo, al mislim da je u krivu jer sta ce mi cs, nosi 17-25 golda, radje trcim za killom po cijeloj mapi. Inace ako nekom treba takav adc nek mi se javi pa mozemo duo pokusat izac iz ovog elo hella, mogu igrat sve adce al najvise igram teemoa i tfa i ezreala, znam imat i po 8 killova kad se nafeedam, malo previse umirem, 15-20 po gejmu al jbg ko ne riskira ne profitira i da, bilo bi dobro da smo na skypeu, ts mi je smece, a u chatu mi se neda pisat a i imam ban na chatu jos 873 gejma, ne znam zasto, to je neki bug, nikad ne rageam 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Nudim boost u LoL-u 

bronzeV-SilverV 60 kuna

SilverV-GoldV 75 kuna

GoldV-PlatV 100 kuna

 

Boostao sam vec accounte imam par slika to cu sutra uploadat nije problem 

Prije nego krenu osudivanja zapeo sam u dugu pa sad nudim na internetu ovdje na bug forumu ne znam gdje bi drugdje

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

kakvom dugu?

EUW :WashingPython DC
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

kakvom dugu?

 Jel moram otvoreno o tome? Nije sramota ali ako cete inzistirat reci cu. 

12 godina
offline
Re: League Of Legends
Kolacic kaže...
Tkalle kaže...

kakvom dugu?

 Jel moram otvoreno o tome? Nije sramota ali ako cete inzistirat reci cu. 

 Ak ti je teško, zadovolji moju znatiželjnost u PM-u

EUW :WashingPython DC
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Kolacic kaže...

Nudim boost u LoL-u 

bronzeV-SilverV 60 kuna

SilverV-GoldV 75 kuna

GoldV-PlatV 100 kuna

 

Boostao sam vec accounte imam par slika to cu sutra uploadat nije problem 

Prije nego krenu osudivanja zapeo sam u dugu pa sad nudim na internetu ovdje na bug forumu ne znam gdje bi drugdje

 S obzirom da radis za mizerno niske cijene rađe si napravi temu na epvp, stavi nešto tipa 4-7€ po diviziji i vjerojatno ćeš brzo naći poslove a ipak ćeš nešto više zaradit (jer i 4-7€ po diviziji je jako nisko) .

lol [eu]east: z0mbie
12 godina
offline
League Of Legends

jel igra ko lol sa intel hd grafikom ako mi moze reci kako ide tj jel moze 60fpsa na low(hd reza)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
tomislavivic kaže...

jel igra ko lol sa intel hd grafikom ako mi moze reci kako ide tj jel moze 60fpsa na low(hd reza)?

 Ne igram, ali mislim da hoces imati preko 60fps-a pod uslovom da ti je processor i5. Ja sam igrao na p4 processoru i nekoj integrisanoj grafickoj imao sam 20+ fps-a.

Darko
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 13:46 (DarkoKwon).
12 godina
offline
Re: League Of Legends
tomislavivic kaže...

jel igra ko lol sa intel hd grafikom ako mi moze reci kako ide tj jel moze 60fpsa na low(hd reza)?

Igrom slučaja sam prisiljen ovih dana igrati na i5 4460/8GBDDR3/HD4600/240GB SSD. 

Igra radi na 30-45fpsa dok si sam na ekranu. Čim se pojavi više od dva tri lika, ili ne daj bože teamfight, spušta se i na 10-15fpsa. Obično postane neigrivo.

Radi se o 1080p na najnižim detaljima.

Fuck me I am famous.
12 godina
offline
League Of Legends

ma vise me zanima za laptop znaci gledam da uzmem s integriranom grafom zbog trajanja baterije a i jeftiniji je..
btw igralo bi se na hd rezi ne full hd..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

Odigra san jednu protiv botova samo za tebe i fps. :D
I7-4770HQ, Intel HD 5200. Igru pokrenem sa eksternog HDD-a(usb 3).

 

Rezolucija: 2048x1280

Postavke: Very High

Iskljucen A-A

Ukljucen v-sync

 

Dojam:
Dok u vecini igre fps i dalje stoji na 57-60, cim pocne malo vise svjetlit na ekranu dolazi do nekakvih 40-ak, u par navrata mi je fps otisa na 30. I dalje sasvim igrivo, tu i tamo sitno zatrza.
Uz postavke na High stoji ljepih 60fps-a, tu i tamo padne za koji(u jednozamenkastim brojevima) ali niti jednom mi fps nije pao toliko da je igra "zatrzala". Uz iskljucen v-sync i High postavke fps skace na 120. Nije stabilnih 120 kad sve svijelti jelte ali u niti jednom trenutku igra ne zatrza. dakle sve glatko.

Zakljucak:
Uz manju rezoluciju vjerujem da bi igra i na very high funkcionirala bez problema. Dok sa "very high" ima trzavica u slucaju da se vise stvari dogada na ekranu, "high" drzi igru stabilnom i fluidnom u svakoj situaciji. Ako zelis da testiram odredene postakve uz odredenu rezoluciju reci pa bacim jos jedan gejm.
Pozdrav.

12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
vulerious kaže...

Evo jedno možda malo off, koliko vi ljudi imate godina?? Nekako kad vidim koliko mlađih ima dok igram mislim da je vrijeme da odustanem. U prosjeku sam na 5-8 gejmova dnevno.  PS trenutno mi je 23 i završavam magisterij pa sve mislim upisati još jedan da mogu igrati još 2 godine prije ozbiljnog života :P

 

Za kojih 20 dana ću imati 26...radim u dvije različite tvrtke sa time da jednu i vodim..dnevno odigram kojih 1-3 gejma, više obično ne stignem, ili mi se neda. Uživaj dok si na fakultetu

10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

19 here....bilo je dana prošle godine dok sam znal igrat po 10-15h dnevno jer nisam upal na faks i bilo mi je dosadno i eto.Sad mi je već pun k lola i odigram nekad gejm dnevno nekad po 2-3 dana ništ jer nemam volje.A i mora se radit da se faks plati.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

igram sinoc gejm i urlam nekom frajeru kaj me flejma i dobijem report za vrijedanje jel to moguce?

uglavnom spamo sam LOL i hahahhahahahahahhaha 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

pozz ovako imam problemcic net mi radi sasvim ok i brzina i upload i to sve ali lol mi se updejta na mizernih 23 KBps

EUNE LOL: frenkySTYLE
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

imaš sreće, meni unazad zadnja 2 mjeseca svaki update dođe do cca 5 mb i brzina padne na 1-5 kb/s. pa ti skidaj tako

14 godina
offline
League Of Legends

Počinjemo sa novom serijom ESL Adria Open kupova na novoj, bržoj, ljepšoj i poboljšanijoj ESL Play stranici.

 

Princip ostaje otrpilike isti kao i na našim starim Go4LoL Balkans kupovima, 4 kupa mjesečno  + mjesečno finale, ali više nemamo nikakve zabrane igranja kupova ukoliko ih osvojite!

 

Više informacija i puna vijest ovdje:

 

http://www.hcl.hr/vijesti-zatvara-se-go4lol-balkans-upoznajte-adria-open-13242-17.html

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2015 17:52 (Ferritin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel ima neki Plat2-Plat1 support da mu se tryharda do D5 u sljedecih par dana?Nordično-istočni server je u pitanju

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League Of Legends

Sta je ovo ope neki server lagovi? jbte odigram jednu nakon sto godina i onda ping 4000 i sve nas izbaci van :D gg rito :(

LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

Na ovom westu stalno neke parade, dabas ne izbacilo iz gejma i nikak se nisam mogo reconnectat. Sad gledam matcha uopce nema u historyu.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice