League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.436.875
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
14 godina
offline
League of Legends

Dijelimo 5x2 ulaznice za ESLov All Work All Play  (dokumtentarni film o eSportu sa prijenosom finala Intel Extreme Mastersa) pa bacite oko na našu Facebook stranicu kako bi mogli doći do karata!

 

http://www.cineplexx.hr/movie/all-work-all-play/

EUNE: Ferritin
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ovaj Platinum 2 je najveća dubina elo hella ikada.Taman je lijepo krene da rusham D5 prije posla i obaveza i da sam miran do faxa sa LoLom,i onda sam stuckan tu već 3 dana.....

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Hobbss kaže...

Ovaj Platinum 2 je najveća dubina elo hella ikada.Taman je lijepo krene da rusham D5 prije posla i obaveza i da sam miran do faxa sa LoLom,i onda sam stuckan tu već 3 dana.....

 Ak si na eune evo me na plat2 50lp igram cijeli dan. SANTORYU FUSEN G

11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Neznam ako ste vidjeli, ali neki novi community event, mozete dobiti besplatni skin ako vam ljudi bace klik na vaš link, pa evo moji link, podjelite vi i svoj i idemo si zaradit skinove. :)

http://bilgewaterchests.com/2GX4A8

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Chinks kaže...

Neznam ako ste vidjeli, ali neki novi community event, mozete dobiti besplatni skin ako vam ljudi bace klik na vaš link, pa evo moji link, podjelite vi i svoj i idemo si zaradit skinove. :)

http://bilgewaterchests.com/2GX4A8

 Zaradit ces ukraden acc. Nisu te ucili da ne klikas na scam linkove? 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Hajde da vidim ko je favorit među Bugovcima, postavljam samo timove iz EU (NA sucks).

 

Najdraži tim u EU LCS-u mi je:

2 Elements
13 Fnatic
0 Gambit
0 Roccat
2 H2K
2 UOL
0 Giants Gaming
4 SK Gaming
0 Copenhagen Wolves
0 MeetYourMakers
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Chinks kaže...

Neznam ako ste vidjeli, ali neki novi community event, mozete dobiti besplatni skin ako vam ljudi bace klik na vaš link, pa evo moji link, podjelite vi i svoj i idemo si zaradit skinove. :)

http://bilgewaterchests.com/2GX4A8

 here you go https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3eo3kb/notice_bilgewaterchestscom_is_scam/  . Fascinantno je da ljudi još uvijek nasjedaju na to, al ak ništ drugo stranica zapravo nikome ne našteti osim šta zarađuje na idiotima :P .

lol [eu]east: z0mbie
14 godina
offline
League of Legends

Riot Games ti nikada nece raditi nikakve evente na posebnim .com ili drugim stranicama, već na svojoj neki_event.leagueoflegends.com stranici.

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 1:34 (Ferritin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Svaki put kada igram jebeni solo queue dobijem cancer. I onda kazu ljudi da si los ako ne mozes napredovati. šukurac i igrica

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 4:41 (Ferritin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...

Svaki put kada igram jebeni solo queue dobijem cancer. I onda kazu ljudi da si los ako ne mozes napredovati. šukurac i igrica

 I rito je sam kriv jer od zadnjeg patcha igra se često bugsplata i ne da vratit u rundu. A ako i uspiješ protivnici su već uhvatili prednost.

''It's not broken, It's a game feature''
16 godina
offline
League of Legends

Nagrindao sam konačno opet 6300 IP pa tražim nekog novog supporta, u biti jedan od ovih dva 

Pošto igram samo 5,6 gameova tjedno koji je lakši za savladati po vašem mišljenju, tj kojeg preporučate? 

 

 

6 Bard
3 Tahm Kench
Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

evo sad svi plačemo pošto si ti imao 2 loša gejma

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...

Svaki put kada igram jebeni solo queue dobijem cancer. I onda kazu ljudi da si los ako ne mozes napredovati. šukurac i igrica

 ja sam sad neki dan krenuo igrati placement games i u 4 gamea koje sam odigrao taj dan, 3 su bili sa afk/leaverom od samog starta, tak da neznam kaj je gore

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...

Svaki put kada igram jebeni solo queue dobijem cancer. I onda kazu ljudi da si los ako ne mozes napredovati. šukurac i igrica

 Svi zaglave negdje i onda elo hell kriv evo iznad ima post kako je plat 2 elo hell zato sto je on tu zapeo itd uvjek ista prica.

Sto nisi uslikao svoj winrate koji je negativan 48% u +300 partija  a tu je slika dve partije kao da one znace nesto....

9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Trenutno sam brobze IV ali igram kao masters nob team

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...

Svaki put kada igram jebeni solo queue dobijem cancer. I onda kazu ljudi da si los ako ne mozes napredovati. šukurac i igrica

 Svako nekada dobije te leavere i trolove, a ljudska priroda ti je da su ti uvijek loša sjećanja najjača. Da odigraš 5 rankeda i u 4 od njih budeš imao odličan tim a u jednom meču 2 leavera, ti ćeš se 5 dana sjećat tog meča s leaverima. 

Jesi li ikada vidio nekog na temi da hvali tim s kojim je igrao ? 

9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Sry za dupli post, jel neko zna zasto mi se smanjio LP gain?

Silver III sam trenutno, i obicno dobijam izmedju 20 i 30 LP po winu, a sada sam winao mec od 40 minuta i dobio samo 13 LP ?

Zasto toliko malo, jel Rito zeli da se dokazem 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
AjdinBa kaže...

Sry za dupli post, jel neko zna zasto mi se smanjio LP gain?

Silver III sam trenutno, i obicno dobijam izmedju 20 i 30 LP po winu, a sada sam winao mec od 40 minuta i dobio samo 13 LP ?

Zasto toliko malo, jel Rito zeli da se dokazem 

 Ako ti se smanjio LP gain, smanjio ti se i MMR. Imaš preniski MMR nego što bi trebao netko u tvojoj ligi. Valjda. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 22:11 (C9 Annie).
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

A ne razumijem zbog cega se smanjio, prije 5 dana sam bio jos uvijek u Silver IV i dobijao sam po 30 LP, sad sam presao  u Silver III i dobijam 13, da nije malo previše? A LP loss je ostao isti, 10-16..

Što se tiče win-lose ratia trenutno je 25-19, tako da nije negativan kao kod ostalih kod kojih je smanjen LP gain..

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

odigram jedan match svakih mjesec-dva, danas poskidam 3 update, uđem u igru i prvo što me dočeka je chat restriction na 75 matcheva i ban iz ranked na 35 matcheva. koji vrag? ne sjećam se da sam u zadnjih par mjeseci mog igranja/ ne igranja uopće i koristio chat tokom igre za išta drugo osim "gg". riot je poblesavio skroz do kraja

11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

odigram jedan match svakih mjesec-dva, danas poskidam 3 update, uđem u igru i prvo što me dočeka je chat restriction na 75 matcheva i ban iz ranked na 35 matcheva. koji vrag? ne sjećam se da sam u zadnjih par mjeseci mog igranja/ ne igranja uopće i koristio chat tokom igre za išta drugo osim "gg". riot je poblesavio skroz do kraja

 

Koji ti je nick i koji server?

8 godina
neaktivan
offline
League of Legends
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Sutra čitav dan igram na jednom gold 1 profilu na EUW. Ako ima koji igrač na gold/silver ili low platinum za duo tryhard pm-ajte me tu na forumu. Igram od 13-18 i 21-02

lol [eu]east: z0mbie
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 3:27 (death_zombi).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

 

Znaš kaj ti može biti, neki match od prije 6 ili više mjeseci, pa te tek sad dočekalo...

Zna se desiti :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
death_zombi kaže...

Sutra čitav dan igram na jednom gold 1 profilu na EUW. Ako ima koji igrač na gold/silver ili low platinum za duo tryhard pm-ajte me tu na forumu. Igram od 13-18 i 21-02

 šteta kaj nije neki high platinum kaj bi igral s menom 

Gainward 8800GT replaced by GTX 650.Gone but never forgotten
13 godina
offline
League of Legends

Treba nam jedan igrač, plat 1 i više na EUNE navečer u 21:00 za malo igranja ranked teama. Svi smo oko diamonda 5. Pozicija: top.

Paragon
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends

Koji vrag je s ovom rotacijom? Pa pola champova je isto ko prosli tjedan...

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
15 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Za one kojima se ne sviđa novi HUD a nisu još vidjeli došo je mod na kojem možeš složit stari HUD, http://mapskins.com/2015/07/29/season-4-hud/ .

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Netko za duoQ na EUNE???

 

add me: Nipple of Doom 

 

g2 sam

 

vecinom junglam

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Evo prošlo je par dana i naviknuo sam se na novi update i HUD.

Jedino mi je i dalje malo nepregledno kad gledam na TAB-u champove, levele i iteme, ali polako se snalazim i tu.

 

Input lag je nestao od kako je jučer povukao neki update do par MB-a.

 

GG WP

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice