League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.428.264
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
death_zombi kaže...

 Vayne nije broken, težak early game i ak ju tim dovoljno ne pokriva umire vrlo brzo.

Thresh je najbolji support zbog svojeg kita, daleko od toga da je broken, štoviše sa supportovima ko sona/alistar/nami/nami mozes dosta lakse dobit lane fazu jer ne ovise tolko o skillshotovima ili imaju jednostavne skillshote/healove dok sa threshom sve ti je tezak skillshot i prakticki gubis game ak promasujes hookove stalno.

Lee???? rly, najbalansiraniji heroj na igri, u late game je čisto smeće ako ne radi insec playeve ili napravi prednost u early/mid game.

Riven iritantan heroj za solo que, al s obzirom da u premade ne valja pretjerano pa ju ne diraju.

Ahri??? what? jesi igro protiv viktora ikad? Ahri je jaka al isto balansiran heroj. 

 

Ajd da si spomenuo rengara koji dok dobi ult one shota adc-a il elise koja ko jungler skida pol hp-a sa 2 spella al naveo si praktički sve balansirane heroje... Pretpostavljam da si neki nizak elo pa te muče ti heroji. Nauči igrat il napravi pauzu od igre, trenutačno je balans u igri daleko najmanji problem ove igre.

Frende vidim da si osobno pogoden mojim postom i hvala na lijepim na argumentima no ja nisam nigdje naveo da su ti champovi op samo da ih konstantno vidam po normal game-ovima te je moje stajaliste cisto sa casual strane jel nakon 5 godina sam se ostavio rankeda i igram vise manje preamade normale. Predpostavljam da si plat ili diamond pa si se tako prgavo postavio odmah no stavrno nema potrebe, ovaj tekst je cisto bilo da malo olaksam dusu nista drugo. Uzivaj ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
haydara kaže...
death_zombi kaže...

 Vayne nije broken, težak early game i ak ju tim dovoljno ne pokriva umire vrlo brzo.

Thresh je najbolji support zbog svojeg kita, daleko od toga da je broken, štoviše sa supportovima ko sona/alistar/nami/nami mozes dosta lakse dobit lane fazu jer ne ovise tolko o skillshotovima ili imaju jednostavne skillshote/healove dok sa threshom sve ti je tezak skillshot i prakticki gubis game ak promasujes hookove stalno.

Lee???? rly, najbalansiraniji heroj na igri, u late game je čisto smeće ako ne radi insec playeve ili napravi prednost u early/mid game.

Riven iritantan heroj za solo que, al s obzirom da u premade ne valja pretjerano pa ju ne diraju.

Ahri??? what? jesi igro protiv viktora ikad? Ahri je jaka al isto balansiran heroj. 

 

Ajd da si spomenuo rengara koji dok dobi ult one shota adc-a il elise koja ko jungler skida pol hp-a sa 2 spella al naveo si praktički sve balansirane heroje... Pretpostavljam da si neki nizak elo pa te muče ti heroji. Nauči igrat il napravi pauzu od igre, trenutačno je balans u igri daleko najmanji problem ove igre.

Frende vidim da si osobno pogoden mojim postom i hvala na lijepim na argumentima no ja nisam nigdje naveo da su ti champovi op samo da ih konstantno vidam po normal game-ovima te je moje stajaliste cisto sa casual strane jel nakon 5 godina sam se ostavio rankeda i igram vise manje preamade normale. Predpostavljam da si plat ili diamond pa si se tako prgavo postavio odmah no stavrno nema potrebe, ovaj tekst je cisto bilo da malo olaksam dusu nista drugo. Uzivaj ;)

 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
haydara kaže...
death_zombi kaže...

 Vayne nije broken, težak early game i ak ju tim dovoljno ne pokriva umire vrlo brzo.

Thresh je najbolji support zbog svojeg kita, daleko od toga da je broken, štoviše sa supportovima ko sona/alistar/nami/nami mozes dosta lakse dobit lane fazu jer ne ovise tolko o skillshotovima ili imaju jednostavne skillshote/healove dok sa threshom sve ti je tezak skillshot i prakticki gubis game ak promasujes hookove stalno.

Lee???? rly, najbalansiraniji heroj na igri, u late game je čisto smeće ako ne radi insec playeve ili napravi prednost u early/mid game.

Riven iritantan heroj za solo que, al s obzirom da u premade ne valja pretjerano pa ju ne diraju.

Ahri??? what? jesi igro protiv viktora ikad? Ahri je jaka al isto balansiran heroj. 

 

Ajd da si spomenuo rengara koji dok dobi ult one shota adc-a il elise koja ko jungler skida pol hp-a sa 2 spella al naveo si praktički sve balansirane heroje... Pretpostavljam da si neki nizak elo pa te muče ti heroji. Nauči igrat il napravi pauzu od igre, trenutačno je balans u igri daleko najmanji problem ove igre.

Frende vidim da si osobno pogoden mojim postom i hvala na lijepim na argumentima no ja nisam nigdje naveo da su ti champovi op samo da ih konstantno vidam po normal game-ovima te je moje stajaliste cisto sa casual strane jel nakon 5 godina sam se ostavio rankeda i igram vise manje preamade normale. Predpostavljam da si plat ili diamond pa si se tako prgavo postavio odmah no stavrno nema potrebe, ovaj tekst je cisto bilo da malo olaksam dusu nista drugo. Uzivaj ;)

 Normal i ranked gameovi su ti dva svijeta različita. Većina high elo igrača normal gameove koristi da isprobava neke buildove, trolla itd.

10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Jel treba nekome supp?Elo je D4,jbg znam igrat samo jannu,a drugog champa za supp ni nemam.Nordično Istočni server.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Dajem acc Silver 5 ima 42 championa, ad,ap rune. Dajem nekom tko nema tj. tko ce igrati bar koliko toliko. Javite se u pm.

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Koji su trenutno najbolji champovi za supp po vama... ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Thresh, Sona i Blitzcrank.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: League of Legends
buterino kaže...

Koji su trenutno najbolji champovi za supp po vama... ?

 Janna.

VISCA BARCA
13 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Alistar.

9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
buterino kaže...

Koji su trenutno najbolji champovi za supp po vama... ?

Braum je odličan ako imaš premade adc-a za kojeg znaš da je dobar. Možes lahko peelati sa njim.

A za solo q, playmakeri Thresh,Blitzcrank i Alistar su dobri, i također Janna zbog utilitya i ulta. 

11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Kakva čast! Real deal, provjerio sam. Elo decay je gadna stvar. http://eune.op.gg/summoner/userName=247+Forg1ven

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
League of Legends

Pozdrav dali je ova stranica uredna ili fejk. https://www.lol-smurfs.com/#brn-pricing

 

Trenutno levelam novi acc sa xp boostom. i gledam na netu koji je najbrzi nacin. naidem na ovu stranicu

  • Level 30 unranked account
  • INSTANT Delivery
  • 30,000+ IP and 140 RP
  • No champions or runes were bought

 

sve to po cijeni od 30 dolara

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2015 23:04 (Armageddon 2033).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Moguce da je prava stranica, ali je cijena debilna. Mozes kupiti Platinum accove sa npr. 60 champova, 20 skinova i 4 rune pagea za 50 kuna tu u Hrvatskoj.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Armageddon 2033 kaže...

Pozdrav dali je ova stranica uredna ili fejk. https://www.lol-smurfs.com/#brn-pricing

 

Trenutno levelam novi acc sa xp boostom. i gledam na netu koji je najbrzi nacin. naidem na ovu stranicu

  • Level 30 unranked account
  • INSTANT Delivery
  • 30,000+ IP and 140 RP
  • No champions or runes were bought

 

sve to po cijeni od 30 dolara

 Vrlo vjerojatno legitimna stranica, obično te sa tim lijepim dizajnovima su ok. Al nemoj kupovat na stranicama, 30$ je pre pre skupo. Imas na ebayu isto to za 10$, na epvpu se nađu za 4€ sam kaj tam je hrpa scammera. Ak ti treba acc meni ostalo nekih 5-10 accova kad sam se jos lvlanjem bavio, sad ih za 6€ prodajem, sve isto osim kaj imaju 25k IP.

lol [eu]east: z0mbie
14 godina
offline
League of Legends

Prije par mjeseci je bio ban wave od svih accounta koji su bili botani (levelani pomocu botova) pa ih se ne mali broj iznenadio kada su pokupili ban 'bez razloga'.

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ovakvi 4v5 winovi su mi najdraži 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League of Legends

Ekipa, jel dobar Trundle na topu? Nisam ga vec dugo vidio, ali kad sam prije došao na lane protiv njega nije bas bilo lagano...

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Jack Black kaže...

Ekipa, jel dobar Trundle na topu? Nisam ga vec dugo vidio, ali kad sam prije došao na lane protiv njega nije bas bilo lagano...

Dobar je champion, u LPL-u iG zna dosta pickati Trundle-a kad trebaju splitpushera tak da... 

9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ne shvatam ljude koji forsiraju igrati adc samo zato što se može carryat game s njima, a ne žele sebi priznati da jednostavno nisu dovoljno dobri.

Evo ja npr. znam da nemam neku predobru mehaniku ali imam znanje o igri koje je također važno, i zbog toga igram support i jungle.

Ne, nije ovo post poslije izgubljenog meča, zapravo sam na win streaku, nego samo ne razumijem ljude koji uzmu Cait,Vayne,Dravena itd. i u teamfightu stoje u mjestu i napadaju kao da su neki bruiseri ili šta već. Treba znati savladati ego i reći sam sebi, nemam dovoljno dobru mehaniku i positioning za ovu ulogu, ne želim silovati role u kojem neću ispuniti ono što se od njega traži, preći ću na nešto što meni više odgovara. Kada se rasčisti sam sa sobom onda se tek može početi napredovati u igri. 

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

ajdine ne cmizdri

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
5 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ja ne shvacam ljude koji dodju do Diamonda igrajuci jednog championa i onda jos se kurce kako znaju igrat igru.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
League of Legends

Kako uvijek zažalim da idem igrat isti dan kad je patch došao, i opet sljedeći put idem igrat -.-

2 iz mojeg tima cijeli match gube vezu, dcaju pa reconnect, pa dc opet i tako cijelo vrijeme, meni laga i freeza ko ludo a ping 35 normalni.

Svaki put ista stvar dan dva nakon patcha.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
League of Legends

Pozz ekipa, jel zna neko gdje imaju dobri streamovi za support role, ili neki dobri youtube kanali.

Trenutno sam silver 1 i ne mičem se ni gore ni dolje. Trebam savjete kako doć na novi nivo i kako da poboljšam svoju igru. Hvala!

 

Edit: Bug fixes!

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 21:39 (Baldric).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends

Nema tog bas, gledaj replaye.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Jonja kaže...

Ja ne shvacam ljude koji dodju do Diamonda igrajuci jednog championa i onda jos se kurce kako znaju igrat igru.

 Znači ako igraš 100 champova, a Silver si - znaš igrat. Velik broj ljudi u Challengeru i Masteru igra 1-2 championa, mislim da uopće nema problema s tim.

13 godina
offline
League of Legends

Jel ima netko da me carrya, trenutno sam gold 1 85 ptsa, trebam do plata. 

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Baldric kaže...

Pozz ekipa, jel zna neko gdje imaju dobri streamovi za support role, ili neki dobri youtube kanali.

Trenutno sam silver 1 i ne mičem se ni gore ni dolje. Trebam savjete kako doć na novi nivo i kako da poboljšam svoju igru. Hvala!

 

Edit: Bug fixes!

 Skumbag krepo twitch stream

9 godina
protjeran
offline
Re: League of Legends
Jonja kaže...

Ja ne shvacam ljude koji dodju do Diamonda igrajuci jednog championa i onda jos se kurce kako znaju igrat igru.

 

To znaci da znaju tocno kako counterati ostale klase i da dobro razumiju skilove ostalih klasa u suprotnom nema sanse da ce neko sa jednim champom doci do diamonda ukoliko ne zna navedene stvari.

9 godina
offline
League of Legends

jeli pametno kupovat npr LOL accounte ? npr meni je prijatelj da jedan acc koji je ono dosta dobar ali eto nezelim igrat na njemu jer sam cuo da ga npr on moze vratit kada hoce ako je prvi mail od riota na njegovom mailu ono welcome to league of legends ... ugl da moze vratit acc kada hoce ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
MaciStyle kaže...

jeli pametno kupovat npr LOL accounte ? npr meni je prijatelj da jedan acc koji je ono dosta dobar ali eto nezelim igrat na njemu jer sam cuo da ga npr on moze vratit kada hoce ako je prvi mail od riota na njegovom mailu ono welcome to league of legends ... ugl da moze vratit acc kada hoce ?

 Tako je.

 

BTW:http://ask.fm/RiotLyte/answer/131867181506,znal sam da me budu ono random gašenje laptopa i moja nezainteresiranost da to popravim došla glave.Oke kužim za Ranked Restriction i Chat Restriction,al ovo za low priority que je totalna glupost....

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice