League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.436.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
MaciStyle kaže...

jeli pametno kupovat npr LOL accounte ? npr meni je prijatelj da jedan acc koji je ono dosta dobar ali eto nezelim igrat na njemu jer sam cuo da ga npr on moze vratit kada hoce ako je prvi mail od riota na njegovom mailu ono welcome to league of legends ... ugl da moze vratit acc kada hoce ?

Ak ti je prijatelj pa neće ga valjda vraćat?? Ak si kupio a ko zna, zavisi od kog si kupio. Ima ljudi koji preprodaju razne accove i već su dugo u poslu i relativno si siguran sa njima sam ih je teško naći a i uvijek postoji onaj 1% da ti acc nekako vrate. Najbolje ak već kupuješ da tražiš accountove gdje dobiš originalni mail sa njime. Ak je acc nešto stariji i ti imaš verificirani svoj mail na njemu i dalje ti može vratit account sam šta će morat točno odgovorit na hrpu pitanja vezano uz account od kojih se dosta njih vjerojatno nit ne sjeca.

lol [eu]east: z0mbie
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 13:19 (death_zombi).
13 godina
offline
League of Legends

Jel gleda tko OG vs FNC? Trenutno je 2:2, ide se u 5 game. 

VISCA BARCA
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

treba neko acc?

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

htio bih krenuti ispocetka na eu west serveru, inace sam east, pa me zanima da li ima nekih razlika u communityu, jerbo znam da do otprilike gold divizije ne eastu community je stvarno dno dna

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
11101110 kaže...

htio bih krenuti ispocetka na eu west serveru, inace sam east, pa me zanima da li ima nekih razlika u communityu, jerbo znam da do otprilike gold divizije ne eastu community je stvarno dno dna

 Nikakve razlike ti nema...

11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

9.12.2012. - 28.8.2015.

 

 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Koji k prodem promo i jos uvijek pise da sam u promo 100 lp bez ijedne odigrane wtf rito

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
League of Legends

Ljudi kk se zove ona aplikacija gdje importaš skinove, ali ih samo ti vidiš?Htio bih si vidjeti skinove prije kupnje kako izgledaju za svaki slučaj? Hvala.

LoL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends
[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
9 godina
offline
League of Legends

Evo skupia sada laganini 6300ip od ovog IP boosta pa se mislim kojeg champa uzet zainteresira sam se izmedu Dravena i Rengara , naravno znan da igraju razlicite uloge ali eto po vasem misljenju inace mogu igrt i jungl a i adc

6 Rengar
0 Draven
4 Netko drugi (tko)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends
Natulisu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

ja neznam ali taj nautilus je divljak za top lane. Jos nisam izgubio meca s njim na topu. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
MaciStyle kaže...

Evo skupia sada laganini 6300ip od ovog IP boosta pa se mislim kojeg champa uzet zainteresira sam se izmedu Dravena i Rengara , naravno znan da igraju razlicite uloge ali eto po vasem misljenju inace mogu igrt i jungl a i adc

 Meni je u zadnje vrijeme užasno zabavno igrat Ekko-a u jungleu, al mani se Cinderhulk builda ak se odlučiš njeg uzet, meni je osobno Runeglaive na njemu puno draži 

9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Kolacic kaže...

Koji k prodem promo i jos uvijek pise da sam u promo 100 lp bez ijedne odigrane wtf rito

 U vezi ovog dva puta poslije toga sam igrao promo i spusio i onda pise da sam prosao hahahah wtf rito

10 godina
offline
League of Legends

mijenjam acc za neku drugu igru vise u pm,znam da cu pobrat hrpu td a hebiga...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends
[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
16 godina
offline
League of Legends

Ima li ko na EUW da igramo duo, trio sta vec, dobivam samo oko 120 exp po matchu nikako doci do lvl 30.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Nautilus je jako odlican kao support isto.Meni se svida jer mi je Thresh most played tak da ti dode kao drugi Thresh kad je pickan/bannan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2015 13:24 (monsieur).
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
League of Legends

Nakon kraće ljetne stanke i dalje se družimo i natječemo na ESLu uz naše Adria Open kupove!

 

Svake subote u 14:00h!

 

Ne zaboravite se prijaviti i osvojite RP nagrade!

 

Sign up: klik

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2015 23:12 (Ferritin).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Jel gain u D5 još zbugan il kaj je ovo?Znači od 0lpa do promoja mi treba 8 winowa zaredom(dobivam po 12lpa),to napravim,dođem u promo izgubim dvije i natrag na 50lpa....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Hobbss kaže...

Jel gain u D5 još zbugan il kaj je ovo?Znači od 0lpa do promoja mi treba 8 winowa zaredom(dobivam po 12lpa),to napravim,dođem u promo izgubim dvije i natrag na 50lpa....

 Bez brige, zbugano je skroz do mastera. U D3 su gainovi jos manji.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
12 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

U 2 gejma sam izgubio -21 i -26 (toliko u zivotu nisam izgubio), a D3 sam.Mmr sasvim u redu 

14 godina
online
League of Legends

Naš Perkz igra za ulazak u LCS!

 

http://www.twitch.tv/riotgames3

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
League of Legends

Ljudi koga da kupim za 3150IP razmisljam da uzmem Olafa,kassadina ili grgu... Ajde dajte vi neke prijedloge nema veze gdje igra samo koga vi preporucujete i ako moze i ako imate vremena reci zasto :D

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
MaciStyle kaže...

Ljudi koga da kupim za 3150IP razmisljam da uzmem Olafa,kassadina ili grgu... Ajde dajte vi neke prijedloge nema veze gdje igra samo koga vi preporucujete i ako moze i ako imate vremena reci zasto :D

 Gragas ulty style

14 godina
online
League of Legends

I imamo prvog Hrvata u LCSu. GG

EUNE: Ferritin
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...

I imamo prvog Hrvata u LCSu. GG

 GG easy

15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Hobbss kaže...
Ferritin kaže...

I imamo prvog Hrvata u LCSu. GG

 GG easy

Zadnji gejm je lijepo igrao moram priznati, pametno je čuvao Shockwave i koristio ga da uhvati 3-4 osobe.

 

Inače je series bio vrlo loš, SK nakon toliko vremena u LCS-u i sa toliko iskustva igra tako loše. Drago mi je što imamo Hrvata u LCS-u, ali mi uopće nije drago što se Ocelote vraća na scenu, makar kao owner/coach ekipe.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
14 godina
online
League of Legends

Nije baš easy bilo. Prva dva gejma su ih uredno počistili, ali drugi dva su previše throwali.

 

Zadnji game, je bio kao što je i Blizek rekao. Pametno odigran, ali tu su opet bile greške koje su ih mogle koštati ulaska.

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Imam veoma mixed feeling oko ovog. Drago mi je da konačno imamo hrvata u lcsu i svaka mu čast (iako je nekad bio žešće toxic smeće). Navijam za sk od 1. sezone najviše zbog ocelota i općenito mi je žao bilo vidjeti da se ocelotov novi team bori protiv SK-a za mjesto u lcsu. Žao mi je što je Sk ispo al ajd bar je ocelote opet u lcsu :) .

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice