League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.438.532
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends Exp turnir

Exp Algebra Open cup powered by Vicoinz!!!!

Turnir se igra online, odnosno iz udobnosti vašeg doma.
Vrijeme početka održavanja turnira je 20. veljače od 15:00 sati. U navedenom danu se igraju sva kola do četvrtfinala, dok se polufinale i veliko finale igraju 21. veljače s početkom u 15h.
Svi mečevi se igraju BO1, jedino se veliko finale igra BO3.Prijavite se i pokušajte osvojiti dio našeg €600+ prize pota! UPAD NA TURNIR JE BESPLATAN!

Za sve dodatne informacije: Vicoinz facebook page

 

 

                     

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2016 16:23 (Vicoinz).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends Exp turnir

Sry dupli post.

                     

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2016 12:17 (Vicoinz).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Live smo sa ESL Adria Open tjednim turnirom!

 

http://www.twitch.tv/esl_adria

 

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
League of Legends

Molim pomoc oko odabira nikako se odlucit :D

13 Graves
8 Nocturne
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends

jeli ima tko zainteresiran za neki ranked, malo kvalitetniji igraci :)

 

inace evo moje kolekcije http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/30313887/skins

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
DeepDiver kaže...

jeli ima tko zainteresiran za neki ranked, malo kvalitetniji igraci :)

 

inace evo moje kolekcije http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/30313887/skins

tako je, što više skinova imaš to si kvalitetniji igrač. a to što skoro svaki match imaš više smrti nego killova nema veze jer si ti profesionalac koji ima puno skinova. također, to što si kvalitetan pro igrač pokazuje i činjenica kako si čak silver 3. ma bravo

12 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...
DeepDiver kaže...

jeli ima tko zainteresiran za neki ranked, malo kvalitetniji igraci :)

 

inace evo moje kolekcije http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/30313887/skins

tako je, što više skinova imaš to si kvalitetniji igrač. a to što skoro svaki match imaš više smrti nego killova nema veze jer si ti profesionalac koji ima puno skinova. također, to što si kvalitetan pro igrač pokazuje i činjenica kako si čak silver 3. ma bravo

 Ti si samo hejter, misliš da je netko od profesionalaca uspio zbog skilla ? Samo ukradeš tatinu karticu i peglaš dok ne postaneš kvalitetan. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

pa naravno, mazneš kreditnu od tatice i postaneš profesionalac preko noći. čak ti i k..c naraste za par centimetara ako imaš puno skinova. to je znanstveno dokazano

11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
DeepDiver kaže...

jeli ima tko zainteresiran za neki ranked, malo kvalitetniji igraci :)

 

inace evo moje kolekcije http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/30313887/skins

 A sto je to za tebe druze moj kvaliteta ako smijem pitat, da znam jel ulazim u izbor ili ne?

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
14 godina
offline
Re: League of Legends
DeepDiver kaže...

jeli ima tko zainteresiran za neki ranked, malo kvalitetniji igraci :)

 

inace evo moje kolekcije http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/30313887/skins

 

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends

asti boga panike...pod smislom kvalitetno sam mislio ekipa koja igra ucestlo. a ne netko tko igra 1 gejm u 5 dana

nisam niti rekao da sam pro, a to sto sam uzeo tatu kreditnu pa je ispeglo je valjda moja briga a ne vasa

 

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

pazi da tata ne skuži što si napravio. kako ćeš postati još veći pro ako ne možeš niti sjediti jer ti je guzica natekla od batina?

11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
DeepDiver kaže...

asti boga panike...pod smislom kvalitetno sam mislio ekipa koja igra ucestlo. a ne netko tko igra 1 gejm u 5 dana

nisam niti rekao da sam pro, a to sto sam uzeo tatu kreditnu pa je ispeglo je valjda moja briga a ne vasa

 

 A ono, ja nekad znam 1 game na tjedan odigrat, a i dalje sam kvalitetniji od milijuna drugih, jbg...

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
11 godina
odjavljen
offline
League of Legends

Jedan

sa cait, prije par miseci. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Turnir u LoL-u, na EU Nordic & East

 

==================================
Datum: 27.02 do 28.02.2016
Upad: 20 kn

Uplata ide preko Paypal-a
Način igranja: 1v1
Broj igrača : 32
Mapa: Aram
Grupe (BO1) + Playoff (BO1)
Finale i polufinale (BO3)

Live stream - on


==================================
Match rules:
1.The first player to reach 100 cs wins.
2.The first player to destroy the first turret wins.
3.The first player to kill the opponent 2 times wins.
4.Player's must take a screenshot at the end of the game and send it to the tournament supervisor.


==================================

Prijave na email: tournament@atrox-gaming.com
Vaš nick u igri:
Kontakt (Mail):

 

==================================

Nagrada:
1. PC case
2. 200 Kn
3. 100 Kn


==================================

Web stranica: http://atrox-gaming.com/announcement

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 19:56 (Atrox Gaming).
 
0 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Atrox Gaming kaže...

Turnir u LoL-u, na EU Nordic & East

 

==================================
Datum: 27.02 do 28.02.2016
Upad: 20 kn

Uplata ide preko Paypal-a
Način igranja: 1v1
Broj igrača : 32
Mapa: Aram
Grupe (BO1) + Playoff (BO1)
Finale i polufinale (BO3)

Live stream - on


==================================
Match rules:
1.The first player to reach 100 cs wins.
2.The first player to destroy the first turret wins.
3.The first player to kill the opponent 2 times wins.
4.Player's must take a screenshot at the end of the game and send it to the tournament supervisor.


==================================

Prijave na email: tournament@atrox-gaming.com
Vaš nick u igri:
Kontakt (Mail):

 

==================================

Nagrada:
1. PC case
2. 200 Kn
3. 100 Kn


==================================

Web stranica: http://atrox-gaming.com/announcement

 Napravite turnir da se igra na 1st kill BO3

14 godina
offline
League of Legends

Pozdrav ekipa,

 

organiziramo 1v1 turnir na ESLu za Valentinovo. Ulaz na turnir je besplatan i igramo se od 14:00h.


Pravila će biti što sličnija moguće All-Stars pravilima, znači 2 killa ili 100CSa ili turret za pobjedu.

 

Glavna nagrada je Logitech G500s miš, pa se prijavite. 

 

Cijeli news: klik

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Ovo nisam vidio od 2011e 

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends

More like 2015e, al dobro ti si gay pa si možda imal posebne benificije. 

Fading memories of distant future
14 godina
offline
Re: League of Legends
Tkalle kaže...

More like 2015e, al dobro ti si gay pa si možda imal posebne benificije. 

 Crn i Gay, imam duplu prednost pa nema toga kod mene inace 

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

To su bila vremena kad si na kalendar morao gledat kad ces doc na red u queue-u.  

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...

Ovo nisam vidio od 2011e 

 Slabo igraš ako nisi. Bilo je i u ovom mjesecu nešto malo na EUNE, a desi se nerijetko kada je nekakav emergency patch ili slično. 

 

Ali da, nije to ista stvar kao prije. 

EUNE: Ferritin
14 godina
offline
League of Legends

Valentinovo turnir je krenuo! Pridružte nam se jer poklanjamo čak 4 mystery gifta! 

 

http://www.twitch.tv/esl_adria

 

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Poz

Pocinjem danas igrat LoL,nisam dosad igrao takvu vrsta igri,pa bi zelio cut poneke savjete i bilo sto sto moze pomoci totalnom pocetniku..gledao sam malo po yt,al nije mi to to za sad barem..

Unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
fizicar1 kaže...

Poz

Pocinjem danas igrat LoL,nisam dosad igrao takvu vrsta igri,pa bi zelio cut poneke savjete i bilo sto sto moze pomoci totalnom pocetniku..gledao sam malo po yt,al nije mi to to za sad barem..

Unaprijed hvala

Probaj pa zaključi sam, tako i tako je igra besplatna.. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

i naravno u svakom matchu na malim levelima pripremi se na hrpu budala koje cmizdre za sve, odustaju od igre u potpunosti ili afk-aju pa pomaknu lika svakih 5 minuta, pa namjerno daju neprijateljima da ih ubiju, ne žele pomagati nikome nego soliraju, umiru pa onda plaču zašto im nitko ne pomaže. ukratko, popit će ti sve to živce na startu. a tu su poljaci i rusi koji odbijaju komunicirati na engleskom pa pojma nemaš koji kurac uopće rade na engleskom serveru. 

a ako sve to izduraš i dođeš do levela 30 pa počneš ranked, opet će se isti shit događati na malim levelima. bronze, silver a bogami i gold. naravno level 30 ne znači da u matchu više ne bude budala. ima ih ali manje nego na startu. da ne zaboravim, 4 lika koji žele "mid or feed" pa izaberu potpune gluposti od likova i trollaju baš kada si u promotion.

i pripremi se na činjenicu da u lol-u ima jako puno djece koja smatraju da su pro a ostali su za kurac. i to ti redovno daju do znanja na sve moguće načine

ako i prijaviš nekoga radi glupiranja, psovanja, afk-anja itd, ne očekuj neku pravdu jer tribunal koji to kažnjava je uglavnom pun upravo tih klinaca koje si prijavio. čak ćeš ti dobiti ban jer prijavljuješ prečesto igraće. i to mi se događalo. likovi psuju cijelom timu sve po spisku i rade sranja, prijaviš pa dobiješ fino mail da ti je account suspendiran na par dana jer si zloupotrebljavao report sistem sa velikom količinom prijava

moja preporuka je da izbjegavaš solo queue i nagovoriš prijatelje da svi skupa igrate. sačuvat ćeš jako puno živaca

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2016 2:17 (Skullscar1989).
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

i naravno u svakom matchu na malim levelima pripremi se na hrpu budala koje cmizdre za sve, odustaju od igre u potpunosti ili afk-aju pa pomaknu lika svakih 5 minuta, pa namjerno daju neprijateljima da ih ubiju, ne žele pomagati nikome nego soliraju, umiru pa onda plaču zašto im nitko ne pomaže. ukratko, popit će ti sve to živce na startu. a tu su poljaci i rusi koji odbijaju komunicirati na engleskom pa pojma nemaš koji kurac uopće rade na engleskom serveru. 

a ako sve to izduraš i dođeš do levela 30 pa počneš ranked, opet će se isti shit događati na malim levelima. bronze, silver a bogami i gold. naravno level 30 ne znači da u matchu više ne bude budala. ima ih ali manje nego na startu. da ne zaboravim, 4 lika koji žele "mid or feed" pa izaberu potpune gluposti od likova i trollaju baš kada si u promotion.

i pripremi se na činjenicu da u lol-u ima jako puno djece koja smatraju da su pro a ostali su za kurac. i to ti redovno daju do znanja na sve moguće načine

ako i prijaviš nekoga radi glupiranja, psovanja, afk-anja itd, ne očekuj neku pravdu jer tribunal koji to kažnjava je uglavnom pun upravo tih klinaca koje si prijavio. čak ćeš ti dobiti ban jer prijavljuješ prečesto igraće. i to mi se događalo. likovi psuju cijelom timu sve po spisku i rade sranja, prijaviš pa dobiješ fino mail da ti je account suspendiran na par dana jer si zloupotrebljavao report sistem sa velikom količinom prijava

moja preporuka je da izbjegavaš solo queue i nagovoriš prijatelje da svi skupa igrate. sačuvat ćeš jako puno živaca

 I think that someone is salty kappa

14 godina
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

i naravno u svakom matchu na malim levelima pripremi se na hrpu budala koje cmizdre za sve, odustaju od igre u potpunosti ili afk-aju pa pomaknu lika svakih 5 minuta, pa namjerno daju neprijateljima da ih ubiju, ne žele pomagati nikome nego soliraju, umiru pa onda plaču zašto im nitko ne pomaže. ukratko, popit će ti sve to živce na startu. a tu su poljaci i rusi koji odbijaju komunicirati na engleskom pa pojma nemaš koji kurac uopće rade na engleskom serveru. 

a ako sve to izduraš i dođeš do levela 30 pa počneš ranked, opet će se isti shit događati na malim levelima. bronze, silver a bogami i gold. naravno level 30 ne znači da u matchu više ne bude budala. ima ih ali manje nego na startu. da ne zaboravim, 4 lika koji žele "mid or feed" pa izaberu potpune gluposti od likova i trollaju baš kada si u promotion.

i pripremi se na činjenicu da u lol-u ima jako puno djece koja smatraju da su pro a ostali su za kurac. i to ti redovno daju do znanja na sve moguće načine

ako i prijaviš nekoga radi glupiranja, psovanja, afk-anja itd, ne očekuj neku pravdu jer tribunal koji to kažnjava je uglavnom pun upravo tih klinaca koje si prijavio. čak ćeš ti dobiti ban jer prijavljuješ prečesto igraće. i to mi se događalo. likovi psuju cijelom timu sve po spisku i rade sranja, prijaviš pa dobiješ fino mail da ti je account suspendiran na par dana jer si zloupotrebljavao report sistem sa velikom količinom prijava

moja preporuka je da izbjegavaš solo queue i nagovoriš prijatelje da svi skupa igrate. sačuvat ćeš jako puno živaca

 

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends

rekao sam mu što da očekuje ako ima namjeru igrati sam. nisam rekao ništa što nije istina

Moj PC  
2 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

i naravno u svakom matchu na malim levelima pripremi se na hrpu budala...

 Na to sam navikao i drugim igrama tako da nema problema s time

S kojim champom je najbolje pocet igrat?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice