League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.435.536
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
MaciStyle kaže...

Može mi ko poslati da si slozim najbolje masterije za sve roleve razlicith vrsta jer si ih uvijek izmjesam sve 

http://www.probuilds.net

 

Upišeš heroja kojeg hočeš i nađeš sve kaj ti treba :) .

lol [eu]east: z0mbie
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 18:02 (death_zombi).
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Koji je bolji jungler,čisto da se odlučim kojeg da uzmem

8 Maokai
3 Nautilus
French Car Mafia EST.2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League of Legends
Ares88 kaže...

Koji je bolji jungler,čisto da se odlučim kojeg da uzmem

 Imo nijedan, ali ako baš moraš uzeti jednog od njih onda je maokai meni draži, a i lakši za igrat.

9 godina
offline
League of Legends

evo razmisljam se izmedu ova dva legendary skina koje sam dobio u chestovima pa ako moze pomoc

2 Corporate Mundo
17 Aether Wing Kayle
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
League of Legends

Pozz , znam da je vjv malo glupo pitanje ali me zanima kojeg je championa najbolje igrati u silveru , jer nezz kakvi champovi ugl tu pobjeduju (tankovi , assasins itd)pa ako razumijete o cemu pricam, moze pomoc 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends
This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

igraj no brain champove koji bas  nisu zahtjevni. sve zavisi koji lane igras. ja sam s ovim champovima izasao iz silver.

 

Top: Maokai/Darius/Nasus/Graves

Mid:Zed/Liss/Yasuo/Karthus

Jungle:Graves/rengar/shyv/yi

ADC:Cait/ezreal/Kallista

Supp:Thresh/Blitz/Morg/Taric

9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
tenkista kaže...

igraj no brain champove koji bas  nisu zahtjevni. sve zavisi koji lane igras. ja sam s ovim champovima izasao iz silver.

 

Top: Maokai/Darius/Nasus/Graves

Mid:Zed/Liss/Yasuo/Karthus

Jungle:Graves/rengar/shyv/yi

ADC:Cait/ezreal/Kallista

Supp:Thresh/Blitz/Morg/Taric

 Sve se to da counterat, još ako imaš normalan tim i igraš duo s nekim ovakvi champovi ti ne mogu meda :)

French Car Mafia EST.2016
14 godina
offline
Re: League of Legends
MaciStyle kaže...

Pozz , znam da je vjv malo glupo pitanje ali me zanima kojeg je championa najbolje igrati u silveru , jer nezz kakvi champovi ugl tu pobjeduju (tankovi , assasins itd)pa ako razumijete o cemu pricam, moze pomoc 

 

Ares88 kaže...
tenkista kaže...

igraj no brain champove koji bas  nisu zahtjevni. sve zavisi koji lane igras. ja sam s ovim champovima izasao iz silver.

 

Top: Maokai/Darius/Nasus/Graves

Mid:Zed/Liss/Yasuo/Karthus

Jungle:Graves/rengar/shyv/yi

ADC:Cait/ezreal/Kallista

Supp:Thresh/Blitz/Morg/Taric

 Sve se to da counterat, još ako imaš normalan tim i igraš duo s nekim ovakvi champovi ti ne mogu meda :)

 Hahahahaha

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
12 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...
Savage hajro je savage hajro

 Imaš 2 opcije. One trick poney il meta šampioni.

Fading memories of distant future
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Nema lega u silver nikakav counterpick.Ak ti lane oponent nezna sta radis mos dobit lane  da igras AD Bard.U to sam se uvjerio kad sam vidio da fiddle tank s sunfire rush dobije lane top  da moj toplaner Yorick bude 0/7/0 ispod 15 min

9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ne kažem da je tako u silveru, ali u boljim divizijama takvi ti ne mogu ništa

French Car Mafia EST.2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Nudim acc da se igra na njemu, ima dosta champova i jedno desetak skinova, fali 1 win do 10 promo gameova 1/9 W/L. Očekujem da se igraju normali i wina pa eto ko hoće PM

French Car Mafia EST.2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Ares88 kaže...

Ne kažem da je tako u silveru, ali u boljim divizijama takvi ti ne mogu ništa

 Pričaš gluposti, ja sam u malo većoj diviziji od silvera i non stop se igraju gotovo svi ti championi i to dosta uspješno.

9 godina
offline
Re: League of Legends
Ares88 kaže...

Ne kažem da je tako u silveru, ali u boljim divizijama takvi ti ne mogu ništa

 Itekako su neki od tih championa dobri.. Ja imam master/chall acc.. i vecina od tih championa su problem u vecem elu, posebno ako protivnik zna igrati. Jucer igram na svom novom acc gdje smo imali dva gejma protiv tarica koje smo izgubili iako smo vodili, jednostavno team se nije mogao nositi sa taricovim ultom, zbog kojeg smo gubili teamfightove, znali su ga igrati i pogadati ult u dobrim trenucima.

 

Pojedini od tih championa imaju veliki outplay potencijal i pojedini od tih championa da bi iskoristio sav njihov potencijal traze odredeni skill

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2016 17:08 (Croshadow1234).
14 godina
offline
Re: League of Legends
Croshadow1234 kaže...
Ares88 kaže...

Ne kažem da je tako u silveru, ali u boljim divizijama takvi ti ne mogu ništa

 Itekako su neki od tih championa dobri.. Ja imam master/chall acc.. i vecina od tih championa su problem u vecem elu, posebno ako protivnik zna igrati. Jucer igram na svom novom acc gdje smo imali dva gejma protiv tarica koje smo izgubili iako smo vodili, jednostavno team se nije mogao nositi sa taricovim ultom, zbog kojeg smo gubili teamfightove, znali su ga igrati i pogadati ult u dobrim trenucima.

 

Pojedini od tih championa imaju veliki outplay potencijal i pojedini od tih championa da bi iskoristio sav njihov potencijal traze odredeni skill

 Imas AP shaco one trickove na master tierevima, nema toga. Samo treba git gud nema tu nista veze s pickovima

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
9 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...
Croshadow1234 kaže...
Ares88 kaže...

Ne kažem da je tako u silveru, ali u boljim divizijama takvi ti ne mogu ništa

 Itekako su neki od tih championa dobri.. Ja imam master/chall acc.. i vecina od tih championa su problem u vecem elu, posebno ako protivnik zna igrati. Jucer igram na svom novom acc gdje smo imali dva gejma protiv tarica koje smo izgubili iako smo vodili, jednostavno team se nije mogao nositi sa taricovim ultom, zbog kojeg smo gubili teamfightove, znali su ga igrati i pogadati ult u dobrim trenucima.

 

Pojedini od tih championa imaju veliki outplay potencijal i pojedini od tih championa da bi iskoristio sav njihov potencijal traze odredeni skill

 Imas AP shaco one trickove na master tierevima, nema toga. Samo treba git gud nema tu nista veze s pickovima

 Ono o cemu ja pricam i o cemu ti sad pricas, su dvije razlicite stvari. Ja pricam da neki champovi imaju puno potencijala za outplayanje, za neke da bi igrao vrhunski trebas bas skilla i da kad naides na protivnika koji zna igrati nekog od navedenih championa dobro da zna biti zeznuto dosta (jer je kolega gore rekao da nisu za nista).. a ti pricas kako mozes nabit s bilo kojim championom master.  Naravno da mozes, ali ja o tome nisam pricao

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2016 19:20 (Croshadow1234).
14 godina
offline
League of Legends

Da, na high elo  osim veceg skilla ljudi su konzistentiji i  mogucnost outplaya i easy scepanja je puno manja.   I sada imas  gay setup chimpove koje pickas  jer mozes dobiti lakse kill uz pomoc drugog team membera. To ne treba nikakav skill kek iskreno. Ali stvar je da je momak pitao poprilicno generalno pitanje na koje sam ja prvobitno malo shitpostom odgovorio i onda si ti dao poprilicno specifican odgovor prateci Bait, nema nista pogresno s tvojim odgovorom ali to nije odgovor na njegovo pitanje.

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...

Da, na high elo  osim veceg skilla ljudi su konzistentiji i  mogucnost outplaya i easy scepanja je puno manja.   I sada imas  gay setup chimpove koje pickas  jer mozes dobiti lakse kill uz pomoc drugog team membera. To ne treba nikakav skill kek iskreno. Ali stvar je da je momak pitao poprilicno generalno pitanje na koje sam ja prvobitno malo shitpostom odgovorio i onda si ti dao poprilicno specifican odgovor prateci Bait, nema nista pogresno s tvojim odgovorom ali to nije odgovor na njegovo pitanje.

 Sve to stoji donekle sto si ti rekao.. Ja sam samo iznjeo svoje neko iskustvo i misljenje, isto tako to moze biti pogresno ili se drugi mozda ne slazu s tim. Kolega je rekao da u vecem elu ti champovi "nisu nesto" (sam ja shvatio tako) na cega sam mu ja dao odgovor da to bas i nije tocno!

 

Mozes ti pickati te "gay setup champove" da bi dosao lakse do killova, ali ako ti ne baratas s njima dobro (ako nemas nekog skilla), vrlo lako se moze desiti da ce protivnik doci lagano do killa na tebi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Nisam mislio na diviziju malo veću od silver nego tipa plat,diamond,master...

French Car Mafia EST.2016
14 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

mhm

eune: LCS Liberland
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

U ovom league treba pratit jedno pravilo za ranked,ako si izgubio ne igraj sljedeću, a ja glupa glava već preko k.. igram

French Car Mafia EST.2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Ak si na loosing streak nemoj igrat,idi odigraj par normal ili aram pa nastavi sutra.Moj prijatelj je tako u jednom danu tolko se tiltovo da je iz silver 1 doso do silver 5 u u 2 dana

9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Taman jučer poslije 2 losa presto, usto se danas odigro i sašio game. 

French Car Mafia EST.2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Savjet svima ako imate silnu želju ući u par divisiona ili rankova više. Izbjegavajte igrati vikendom i tjednom prije ponoći.

 

Potpuno drugačije iskustvo igranja u kasnim i jutarnjim satima (00:00h-05:00h) radnim danima.

EUNE: Ferritin
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

pa normalno, svi balavci su tada offline i ne kvare igru

12 godina
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...

Savjet svima ako imate silnu želju ući u par divisiona ili rankova više. Izbjegavajte igrati vikendom i tjednom prije ponoći.

 

Potpuno drugačije iskustvo igranja u kasnim i jutarnjim satima (00:00h-05:00h) radnim danima.

 Nemora bit, dobiš nekakvoga pijanoga čoveka posle 12 i brale moš se slikat.

Fading memories of distant future
14 godina
offline
Re: League of Legends
Tkalle kaže...
Ferritin kaže...

Savjet svima ako imate silnu želju ući u par divisiona ili rankova više. Izbjegavajte igrati vikendom i tjednom prije ponoći.

 

Potpuno drugačije iskustvo igranja u kasnim i jutarnjim satima (00:00h-05:00h) radnim danima.

 Nemora bit, dobiš nekakvoga pijanoga čoveka posle 12 i brale moš se slikat.

 Vrlo rijetko je tko pijan ned-cet ujutro.

EUNE: Ferritin
14 godina
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...
Tkalle kaže...
Ferritin kaže...

Savjet svima ako imate silnu želju ući u par divisiona ili rankova više. Izbjegavajte igrati vikendom i tjednom prije ponoći.

 

Potpuno drugačije iskustvo igranja u kasnim i jutarnjim satima (00:00h-05:00h) radnim danima.

 Nemora bit, dobiš nekakvoga pijanoga čoveka posle 12 i brale moš se slikat.

 Vrlo rijetko je tko pijan ned-cet ujutro.

 Ja i dane budemo pijani svaki radni dan, nema brige!

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
12 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...
Ferritin kaže...
Tkalle kaže...
Ferritin kaže...

Savjet svima ako imate silnu želju ući u par divisiona ili rankova više. Izbjegavajte igrati vikendom i tjednom prije ponoći.

 

Potpuno drugačije iskustvo igranja u kasnim i jutarnjim satima (00:00h-05:00h) radnim danima.

 Nemora bit, dobiš nekakvoga pijanoga čoveka posle 12 i brale moš se slikat.

 Vrlo rijetko je tko pijan ned-cet ujutro.

 Ja i dane budemo pijani svaki radni dan, nema brige!

 Oh da, zaboravih napomenut, da taj nekakov pijani čovek, smo usualy ja i hajri 

Fading memories of distant future
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice